Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak zerwać z dziewczyną

Spis Treści

Jak zerwać z dziewczyną:

Jak zerwać z dziewczyną
Jak zerwać z dziewczyną

Jak zerwać z dziewczyną? W jaki sposób zerwać z kobietą? Oto jest pytanie. Niby proste i oczywiste w teorii, ponieważ wystarczy powiedzieć tylko, że to koniec, ale w praktyce już to zupełnie inaczej wygląda. Wielu mężczyzn z jakiś tajemniczych powodów, nie zrywają pierwsi z kobietami. Zazwyczaj w dużej większości, pierwsze związki kończą kobiety. Mężczyźni wolą się kisić w długoletnich związkach, być nieszczęśliwy, ale decyzję co do rozstania, w 90% pozostawiają jednak kobiecie. Kobiecie, która odchodzi fizycznie od mężczyzny, zazwyczaj wtedy, kiedy pozna innego kolesia. Mało tego! Większość facetów, nierzadko chce jeszcze ratować związek, który nierzadko bywa toksyczny i źle na nich wpływał. Tym wpisem będę chciał dać do myślenia, w jaki sposób zakończyć związek z kobietą, z którą przestaliśmy być do końca szczęśliwi.


Jak zerwać z dziewczyną – wstęp:

 

Jak zerwać z dziewczyną? W jaki sposób zakończyć związek?

Odpowiedź jest prosta. Zrobić to w mądry  i przemyślany sposób oraz w miarę możliwości w jak najbardziej „humanitarnej formie” dla siebie, a także dla drugiej strony – w tym wypadku kobiety.  Chodzi o to, żeby rozstać się z drugą osobą w jak najbardziej przyjazny sposób, bez zbędnych kłótni, złośliwości, robinia pod górkę czy urazy. Niestety nie zawsze tak się da, chociażbyś się bardzo mocno starał. Szczególnie w długoletnich związkach, rozstania bywają przeważnie bardzo burzliwe.

Zanim opowiem Ci w jak zerwać z kobietą w mądry i przemyślany sposób oraz w miarę możliwości w jak najbardziej „humanitarny” sposób, odpowiedz sobie na jedno, zajebiście ważne, pytanie – dlaczego chcę zerwać ze swoją kobietą i zakończyć nasz związek?


Dlaczego chcę zerwać ze swoją kobietą?

 

Odpowiedź sobie na to pytanie. Usiądź i zastanów się dokładnie – dlaczego chcesz zakończyć swój związek? Jakie są ku temu powody? Co w nim nie gra? Co nie masuje Ci w Twojej kobiecie? Co masz z tej transakcji?

Wypisz sobie te powody oraz minusy Twojego związku i dokładnie je przeanalizuj pod kątem wspólnej przyszłości.  W tym pytaniu chodzi o to, żebyś miał 100%  pewność co do tego, że chcesz zakończyć związek. Musisz wiedzieć dlaczego chcesz to zrobić. Musisz być pewny swojej decyzji, która będzie już nieodwracalna. Podjęcie decyzji o zakończeniu związku musi być poparte 100% pewnością, opierającą się na logice, a nie na rozchwianych emocjach.

Nie może być tak, że podejmujesz decyzję o rozstaniu w sposób spontaniczny, który jest zależny od Twojego kaprysu, humoru czy tego, że miałeś zły dzień. Nie możesz takiej decyzji podejmować pod wpływem emocji, abyś w późniejszym czasie tego nie żałował. Jeszcze raz powtórzę! Jak podejmujesz decyzję, że rozstajesz się ze swoją kobietą, to taka decyzja musi być już ostateczna. Nie może być od niej odwrotu, a Ty musisz być konsekwentny w swoim postanowieniu. Większość facetów niby chce zerwać ze swoją kobietą. Niektórzy noszą się z takim zamiarem, ale z jakiś powodów brakuje im tej konsekwencji w działaniu. Nie mają jaj, aby to zrobić.


Czemu mężczyźni boją się zakończyć swój związek, pomimo tego, że są w nim tak naprawdę nieszczęśliwi?

 

Czemu mężczyźni boją się zakończyć swój związek pierwsi, pomimo tego, że są w nim tak naprawdę nieszczęśliwi i w głębi duszy czują, że to nie jest jednak to?

Odpowiedź znajdziesz w:

 • Przyzwyczajeniu, które jest gorsze od „ślepego” zakochania
 • Braku pewności siebie oraz własnej wartości
 • Braku wyboru wśród kobiet
 • Braku umiejętności uwodzenia i znajomości psychologii kobiet, które dają cenne doświadczenie w relacjach damsko – męskich
 • Poczuciu obowiązku, bo dzieci, kredyt, rodzina, co ludzie powiedzą
 • Strachu przed samotnością
 • Idealizacji – gdzie gówno pachnie jak bratki, ale mimo wszystko, gdzie ja drugą taką znajdę?
 • Niewiedzy dlaczego czują się nieszczęśliwi w związku

Problemem facetów jest to, że nie wiedzą tak naprawdę – jakie im się kobiety podobają i czego szukają w związkach czy kobietach. Nie wiedzą kompletnie nic. Nie mają kompletnie żadnych wymagań. Jakbyś spytał się pierwszego lepszego Seby o to – jakie kobiety mu się podobają, to zapewne zacząłby opisywać swój ideał od dupy i cycków. Potem, na samym końcu, może by coś wspomniał o charakterze, który opisałby zapewne słowami – FAJNY Charakter :):):) Fajny charakter, który i tak w zestawieniu z dupą i cyckami pójdzie się jebać :):):). Tak się zazwyczaj dzieje u gości, którzy całe życie walili konia, aż tu nagle, przypadkiem, poznali jakąś średnią krajową z miseczką – C :):):)

Skoro faceci wchodząc w związek nie wiedzą – jakie im się kobiety tak naprawdę podobają i czego szukają w związkach oraz kobietach, to z tego powodu również nie będą wiedzieli dlaczego czują się nieszczęśliwi w związku oraz dlaczego tak naprawdę chcą zerwać z kobietą. Przez tą niewiedzę nie podejmują ostatecznej decyzji o zakończeniu swojego związku. Nie wiedzą czego szukają w kobietach i jak powinien wyglądać związek w którym byliby naprawdę szczęśliwi. Czują, że w ich związku jest coś nie tak. Czują, że są nieszczęśliwi, ale do końca nie wiedzą, co jest tego powodem. Nie wiedzą, ponieważ skąd mają to wiedzieć, jak wchodząc w związek, kierowali się kryteriami wyboru partnerki takimi jak: dupa, cycki, uroda czy ślepy przypadek z braku laku. Nawet jak chcą zakończyć związek, to jednak brakuje wtedy im jaj, bo zaczyna wjeżdżać idealizacja kobiety, która na nich codziennie sra z góry.

Przez to robią dobrą minę do złej gry. Ktoś im pluje w twarz, a Ci udają, że deszcz pada. Przez to myślą, że już po prostu tak być musi i każdy związek tak wygląda. I są nieszczęśliwi, ale dalej ciągnął związek, który w praktyce jest już trupem. Niestety kiedy dochodzi do zerwania, w którym to kobieta podejmuje „męską decyzję”, to ich świat zaczyna się walić jak domek z kart. Coś co powinno być ich wybawieniem i największym szczęściem w życiu, jakie ich spotkało staje się ich osobistym dramatem, pomimo tego, że od dawna w związku nie czuli się szczęśliwi. Taki kurwa syndrom Sztokholmski się im włącza. Zamiast skakać do góry jak kangury, to płaczą w poduszkę i tańczą taniec pingwina chcąc jeszcze uratować swój związek :):):)


Przeczytaj Również: Jak odzyskać byłą dziewczynę


Co mogę mogę zrobić, aby uratować jeszcze swój związek i go naprawić:

 

„Co mogę zrobić, aby uratować jeszcze swój związek i go naprawić?”.

Warto również zadać sobie takie pytanie. Warto zastanowić się co możesz zrobić, aby uratować swój związek i go jeszcze naprawić. A, żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, trzeba wiedzieć jaki jest Twój obecny związek? Co w nim jest obecnie dla Cienie nie tak? Nad czym trzeba popracować? Co Ci w nim przeszkadza oraz jaki chciałbyś, aby tak naprawdę był? Co musisz zmienić Ty oraz co musi zmienić kobieta, abyście oboje byli zadowoleni?

Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga.  Kobieta również musi chcieć naprawić ten związek z Tobą, a nie, że tylko Tobie na tym zależy. Dlatego warto szczerze porozmawiać ze swoją kobietą, kiedy czujesz, że coś jest w związku nie tak. Powiedzieć jej co czujesz, a w zasadzie czego nie czujesz. Porozmawiać o tym, czego Tobie brakuje w związku, jak chciałbyś, aby on wyglądał. Wysłuchaj zdania kobiety na ten temat. Zobacz co ona ma również do powiedzenia na ten temat i jak to wygląda z jej strony.


Na co zwracać uwagę podczas rozmowy z kobietą na temat naprawy związku:

 

Na co zwracać uwagę podczas szczerej rozmowy z kobietą na temat waszego związku?

Zwracaj uwagę na takie rzeczy jak:

 • Czy kobieta rzeczywiście widzi problem, że w waszym związku coś jest nie tak? Czy może jednak nie widzi problemu i uważa, że wszystko jest w najlepszym porządku?
 • Czy ucieka od rozmowy na temat waszego związku, odwlekając ją w nieskończoność na później, bo w obecnej chwili nie będzie z Tobą o tym rozmawiać?
 • Czy zwala winę na Twoją osobę, mówiąc, że związek wygląda, jak wygląda, bo to tylko Twoja wina, a ona nie jest niczemu winna?
 • Czy są u niej jakiekolwiek chęci do naprawy związku? Czy widać te chęci gołym okiem?
 • Czy kobieta rzeczywiście podejmuje jakiekolwiek kroki, aby w waszym związku było lepiej?
 • Czy faktycznie przyznaje się do swoich błędów, które rozumie, czy jednak widzi drzazgę w Twoim oku, ale belki w swojej to już nie widzi?
 • Czy mówi Ci wprost, że tu nie ma co naprawiać?
 • Czy jest chętna na pójście na ewentualne kompromisy?
 • Czy bagatelizuje sytuację oraz wyśmiewa Ciebie i Twój problem mówiąc, żebyś dał jej święty spokój?
 • Czy w ogóle ma coś do powiedzenia na temat waszego związku?

Mój kolega był z kobietą 6 lat. On miał 33 lata, a ona 30!  Swoje lata mieli i można powiedzieć, że z perspektywy społecznej powinni myśleć o założeniu rodziny. Jednak oni nawet ze sobą nie zamieszkali. Kobieta unikała rozmów na ten temat. Nie chciała się wyprowadzić od rodziców. Nie chciała wrzucić związku na wyższy LEVEL. To zaczęło mojemu koledze przeszkadzać. Podjął więc ostatnią próbę dotarcia do kobiety poprzez rozmowę, która nic nie dała. Kobieta zmieniała temat, przesuwała znów to wszystko w czasie. A skoro tak, to mój kolega miał jasną sytuację, że z tej mąki chleba nie będzie, bo kobieta nie chce wrzucić związku na wyższy poziom. Zakończył więc z nią związek, ze względu na odmienne podejście do wspólnej przyszłości. I kiedy jeszcze kobieta oprzytomniała i doszło do niej, że to koniec, to próbowała ratować związek. Kolega jednak nie dał się złapać na ten stary trik metodą na „poczekajmy jeszcze troszkę”, ponieważ wiedział, że to nie ma sensu. Ta świadomość pozwoliła mu trzymać fason w chwilach zwątpienia, aby dać jego byłej dziewczynie kolejny kredyt zaufania, że w niedługim czasie wrzucą związek na wyższy level.


Przeczytaj również: Od pierwszej randki do wspólnego życia. Jakie są etapy w relacjach damsko – męskich


Dlaczego ważne jest, abyś przed ostatecznym zerwaniem spróbował chociaż raz porozmawiać ze swoją kobietą o tym, aby uratować wasz związek:

 

Jest to ważne dla Ciebie. Abyś miał tą 100 % pewność, że kurwa z Twojej strony, zrobiłeś dosłownie wszystko, aby jeszcze spróbować uratować ten związek. Chciałeś rozmawiać, chciałeś naprawiać, a że nie wyszło, to już nie Twoja wina.

Chodzi o Twoje czyste sumienie w przyszłości, które może sprawić, że zaczniesz pękać. Większość facetów w momencie zerwania z kobietą, ma jeszcze w głowie taki dylemat, czy rzeczywiście dobrze robią, że kończą związek albo czy zrobili wszystko co mogli, aby ten związek uratować?

W momencie cienia wątpliwości, mogą nadejść takiego mężczyznę dołujące myśli w chwilach słabości, które sprawią, że zacznie łamać swoją decyzję pod wpływem poczucia winy. Łamiąc swoje postanowienia, wychodzisz w oczach kobiety na niekonsekwentną osobę. Będąc niekonsekwentną osobą w oczach kobiety, nie masz w jej oczach – ZAUFANIA, SZACUNKU, AUTORYTETU. Będąc niekonsekwentną osobą nie masz w oczach kobiety – WARTOŚCI.

Jeszcze raz przypominam, że jeśli chcesz zakończyć związek z kobietą, to musisz być 100 %  swojej decyzji.  Jeśli będziesz pewny tylko na 99,99% to dalej nie jesteś całkowicie pewny i możesz pęknąć, a przez to przestaniesz być konsekwentny w swoim postanowieniu.

Musisz wiedzieć dlaczego zakończyłeś ten związek. Musisz znać tego przyczyny. Musisz być również świadomy tego, że z Twojej strony zrobiłeś absolutnie wszystko co mogłeś zrobić, aby naprawić jeszcze ten związek, lecz kobieta zbagatelizowała ten problem lub po prostu pomimo starać, nic z tego nie wyszło. A skoro tak, to powinieneś mieć czyste sumienie i pewność, że podjąłeś jedną z najważniejszych i najbardziej trafnych decyzji, na chwilę obecną w Twoim życiu. Jest to bardzo ważne, ponieważ w momencie słabości, będą dochodzić do Twojej głowy różne wątpliwości, które będą podważały Twoją decyzję w Twojej głowie. Jeszcze nagle może się okazać, że kurwa byłeś bardzo szczęśliwy i zaczniesz żałować tego, że zerwałeś :):):)

Wiesz ilu miałem gości na konsultacjach, którzy najpierw zerwali z kobietą, a po kilku tygodniach samotności próbowali ją odzyskać, bo wkręciło im się do głowy, że jednak byli z nią szczęśliwi i nie wiedzą czemu zerwali? Bardzo dużo! To są właśnie te chwile słabości, o których piszę. Czujesz się nieszczęśliwy w związku, zrywasz z kobietą, ale po kilku dniach ciszy, przyzwyczajenie zaczyna rozpierdalać Ci głowę i zaczynasz tęsknić za kimś, z kim byłeś tak naprawdę nieszczęśliwy. Zaczynasz sobie wkręcać do głowy, że jednak kochasz swoją ex i byłeś z nią szczęśliwy :):):) Normalnie Syndrom Sztokholmski :):):)

Jak mam być szczery, to w większości wypadków, kiedy zauważysz, że w związku nie jesteś szczęśliwy, to jest już za późno na jego naprawę. Dlatego próba naprawy związku, będzie dla Ciebie ostateczną informacją zwrotną, która uświadomi Ci, że Twój związek nie ma sensu i dobrze zrobiłeś, że zakończyłeś związek.


Jak wyglądają rozstania w związkach o różnej długości:

 

Jak wyglądają rozstania w związkach o różnej długości?

Rozstania w związkach o różnej długości, znacznie różnią się od siebie. Inaczej wygląda rozstanie w relacji 3 tygodniowej, która prowadzi do wejścia w związek. Inaczej wygląda rozstanie w związku 3 miesięcznym, a jeszcze inaczej w związku 3 letnim. Inne są wtedy emocje u partnerów. Te emocje są na zupełnie innym poziomie.

To w jaki sposób będzie wyglądało rozstanie, zależeć będzie od kilku czynników, takich jak:

 • Poziomu przyzwyczajenia
 • Poziomu wartości jaki mają w swoich oczach partnerzy
 • Wspólnych planów na przyszłość
 • Różnych zobowiązań – takich jak dziecko, biznes, kredyty, które łączą oboje partnerów

Wszystko rozbija się właśnie o te emocje. Inne są emocje w partnerach w 3 tygodniowej relacji, a inne w 3 miesięcznej. Jeszcze inne w 3 letnim związku. A skoro poziom tych emocji jest inny, to i inaczej wyglądają rozstania. W takim wypadku inaczej będziesz kończył związek.

Im dłużej jesteś z kobietą, tym łączy was dużo więcej rzeczy. Łączą was wspomnienia. Te dobre, ale również i te złe. Łączą was różne zobowiązania – np: dziecko. Łączy was też przyzwyczajenie, które w długoletnim związku jest na dużo wyższym poziomie, niż w 3 miesięcznym. Twoja wartość również będzie na innym poziomie w długoletnim związku, niż w pierwszych miesiącach „chodzenia” ze sobą. Jeśli chcesz zakończyć związek w sprytny oraz humanitarny sposób dla kobiety, to musisz brać pod uwagę powyższe kryteria. To od tych kryteriów zależy czy rozstanie będzie burzliwe i stanie się telenowelą brazylijską, czy może odbędzie się wszystko w cywilizowany sposób.


Po jakim czasie zazwyczaj rozpadają się związki:

 

Z moich obserwacji oraz doświadczenia, związki rozpadają się zazwyczaj po:

 • 3 Tygodniach – W tym wypadku nie mówimy o związku, ale o relacji, która prowadzi do związku.
 • 3 miesiącach 
 • 3 latach

4 Błędy jakie najczęściej popełniają mężczyźni, kiedy chcą zakończyć związek z kobietą:

 

4 Błędy jakie najczęściej popełniają mężczyźni, kiedy chcą zakończyć związek z kobietą:

1. Mężczyźni kończą związek pod wpływem emocji czy chwilowego kaprysu:

 

Pierwszym błędem jest zakończenie związku pod wpływem emocji czy chwilowego kaprysu. Najczęściej tacy mężczyźni zrywają z kobietą tylko po to, aby sprawdzić jak ona się zachowa lub jest to taka ich forma nastraszenia i ukarania kobiety, za jej jakieś zachowanie. Oni nie chcą zerwać, tylko ją nastraszyć, pokazując swoją dominację.

Najczęściej faceci wykorzystują w takich sytuacjach swoją pozycję w związku, a w zasadzie swoją wartość, którą w oczach kobiety, na tą chwilę mają dużo większą, niż kobieta w ich oczach. Można powiedzieć, że w taki sposób bawią się uczuciami kobiety, wykorzystując swoją przewagę wartości, gdzie kobieta jest dla nich wstanie zrobić więcej, niż oni dla niej. Tak jest zazwyczaj w związkach 3 miesięcznych, gdzie mężczyzna może mieć najwyższą wartość w oczach kobiety. Znałem kiedyś gościa, który zrywał ze swoją dziewczyną tylko dlatego, ponieważ chciał sam pojechać sobie na festiwal Sunrise. Zrywał, jechał, wracał i odświeżał relację, potem znów zrywał i tak kilka razy. Gość wykorzystywał sytuację, że kobieta – na tamten czas młoda kobieta, była w nim szczeniacko zakochana. I przez to pozwalał sobie na takie gierki. Tak to mniej więcej wyglądało. Można powiedzieć, że jest to czyste skurwysyństwo.

W sumie ja sam święty nie byłem. Pamiętam jak pokłóciłem się z moją byłą dziewczyną o jakąś głupotę, to pod wpływem emocji, mówiłem, że zrywam z nią. Pokłóciliśmy się o jakąś głupotę czy ja tam chciałem, aby było na siłę po mojej myśli, a ona miała inne zdanie, więc w celu wymuszenia na niej tego co chciałem, groziłem zakończeniem związku. Można powiedzieć, że zrywałem! Oczywiście zrywałem na pokaz, bo tak naprawdę nie chciałem zerwać, tylko ją w jakiś sposób ukarać za jej nieposłuszeństwo, wiedząc, że na tamten czas ona jest wstanie więcej dla mnie zrobić, niż ja dla niej.

Kiedy zrywałem, to wychodziłem z domu, a moja ex próbowała mnie zatrzymywać. Rzucała się jak Rejtan w drzwi i rozdzierała szaty pokazując cycki :):):) Wszystko, abym tylko nie wyszedł. Wszystko, abym tylko nie zerwał. Taka scena łechtała moje ego i uświadamiała mi, że jestem panem sytuacji. Trochę się z nią poszarpałem dla niepoznaki, ale ostatecznie zawsze w miły sposób :):):) się godziliśmy. W taki sposób ja dostawałem to czego chcę od niej i jednocześnie zmieniałem zdanie.

I tu był właśnie pies pogrzebany!

Pomimo, że się słodko godziliśmy, a ja dostawałem to co chciałem, to jednak takim zachowaniem pokazywałem jej brak konsekwencji w działaniu. Raz, drugi, trzeci, takie zachowanie działało. Ale uświadamiało również na tamten czas moją kobietę, że w łatwy sposób zmieniam zdanie. Kolejne razy wyglądały już troszkę inaczej. Już nie było rzucania się pod drzwi niczym Rejtan, były tylko łzy i prośby, abym nie wychodził. W późniejszym czasie nawet nie było łez. Moja ex mówiła, żebym wypierdalał i nie wracał. Nawet otwierała mi drzwi. Ja wychodziłem z domu, schodziłem na dół i stwierdzałem jednak, że jednak może lepiej będzie jak się wrócę na górę i z nią pogadam, widząc, że to już nie działa na nią tak jak kiedyś. I wracałem do mieszkania i jak ostatnia ciota prosiłem o rozmowę, a jeszcze 10 minut wcześniej mówiłem, że zrywam z nią.

Myślisz, że moja ex zapomniała jak się zachowywałem na początku związku, kiedy miałem w jej oczach dużą wartość?

Oczywiście, że nie!

Rejestrowała każdą sytuację i kiedy role  w wartości się odwróciły na jej korzyść, w której to ja byłem wstanie więcej zrobić dla niej, niż ona dla mnie, to odbiła sobie wszystko z nawiązką. Byliśmy w taki sposób kwita.


2. Mężczyźni nie są w 100% pewni swojej decyzji:

 

Kolejnym błędem, który już wstępnie wcześniej omówiliśmy i który łączy się z punktem pierwszym. Mężczyźni nie są pewni w 100% swojej decyzji o zerwaniu. Nie wiedzą tak naprawdę – dlaczego zerwali z kobietą. Przez to w ich głowie po kilku dniach mogą pojawić się wątpliwości, które będą wywoływać w nich poczucie winy, na zasadzie takiej – czy dobrze zrobili, że zerwali z kobietą?

Wystarczy tylko mała wątpliwość, która będzie jak domino, niszczące Twoją konsekwencję. Będziesz pewny w 100% swojej decyzji tylko wtedy, kiedy uświadomisz sobie, że po prostu dalszy związek z daną kobietą, nie ma absolutnie żadnego sensu.  Dlatego musisz wiedzieć dlaczego zrywasz z kobietą. Musisz być 100% tego pewien, a nie że Ci się coś zdaje, bo masz kaprys, chcesz ją przetestować czy miałeś zły dzień.

Jak jesteś w 100% pewien, że zrywasz z kobietą, ponieważ widzisz, że nie pasujecie do siebie, ponieważ macie inne priorytety i nie tego szukasz w kobiecie, a w dodatku z Twojej strony zrobiłeś wszystko, aby uratować ten związek, to nie będzie odwrotu i będziesz konsekwentny w swoim postanowieniu. W momentach słabości bardzo łatwo sobie przetłumaczysz, że zakończyłeś związek, ponieważ nie miał on najmniejszego sensu i prędzej czy później i tak by się rozpadł. Nie ważne czy zerwiesz Ty, czy zerwie kobieta. Jak jesteś w długoletnim związku i czujesz, że ten związek to nie jest to czego oczekujesz, to Twoja kobieta ma tak samo jak i Ty! Ona też zapewne nie jest szczęśliwa i może myśleć o rozstaniu, tylko jeszcze nie ma tej odwagi, aby wyjść pierwsza z inicjatywą. W takich sytuacjach lepiej, abyś to Ty zakończył związek, który Ci nie służy, a nie, że będziesz czekał, aż kobieta to zrobi, ponieważ odwagę do zakończenia związku, dostała od innego faceta, kolegi z pracy, chłopaka z klubu, itd.


3. Nie wiedzą tak naprawdę – dlaczego chcą zakończyć związek:

 

Kolejny punkt, który łączy się z poprzednimi. Musisz wiedzieć konkretnie – dlaczego chcesz zakończyć związek i dlaczego to zrobiłeś. Wiedząc takie rzeczy, będziesz miał 100% pewność odnośnie swojej decyzji. Dzięki temu będziesz konsekwentny w swoim postanowieniu. Dlatego też wypisz sobie plusy i minusy Twojego związku oraz Twojej kobiety.


4. Brakuje im konsekwencji w działaniu:

 

Wisienka na torcie! Mężczyznom brakuje konsekwencji w swoim postanowieniu. A brak konsekwencji w głównej mierze wynika z braku 100% pewności co do podjętej decyzji oraz pełnej świadomości, dlaczego podjęło się taką decyzję o rozstaniu.

Wielu gości zachowuje się jak psy ogrodnika. Zrywają z kobietą, ponieważ czują, że to nie jest to. Jednak kilka dni ciszy ze strony kobiety sprawiają, że zaczynają się wahać – czy dobrze zrobili? Im dłużej się wahają, tym mocniejsze mają wątpliwości, które powodują, że wpadają w pułapkę własnego umysłu. Wątpliwości się nasilają do tego stopnia, że w końcu goście pękają i starają się odzyskać kobietę, którą przed chwilą rzucili. Brakuje im konsekwencji. A brak konsekwencji, to brak szacunku, zaufania, autorytetu, posłuchu. Brak konsekwencji, to brak wartości. I nawet jeśli tacy faceci zejdą się z kobietą na nowo, to już zrobią to na innych zasadach. Ich relacja będzie zupełnie inaczej już wyglądała. Taki facet będzie miał dużo mniejszą wartość w oczach kobiety, niż przed zerwaniem. Kobieta również może wrócić do takiego faceta, tylko po to, aby to ona z nim zerwała. Taka urażona kobieca duma.


W jaki sposób zakończyć związek z kobietą:

 

W jaki sposób zakończyć związek z kobietą?

Wszystko zależy od długości waszego związku / relacji oraz konkretnej sytuacji, przez którą chcesz rozstać się z kobietą. Możesz rozstać się z kobietą przez to, że macie inne priorytety w życiu i nie pasujecie do siebie, albo możesz rozstać się z kobietą, ponieważ złamała Twoje żelazne zasady – np: Cię zdradziła. W takim wypadku jedna zdrada powinna w Twojej głowie przekreślić tysiąc waszych pięknych chwil. No chyba, że lubisz być pronciarzem :):):)


W jaki sposób najlepiej zakończyć, krótką relację z kobietą, która nie jest związkiem:

 

Krótka relacja jest to relacja, która prowadzi do związku, ale sama w sobie nie jest związkiem. Można powiedzieć, że jest to taka 3 tygodniowa relacja, w której spotykasz się z kobietą. Był dotyk, były randki, były pocałunki i był też seks. Wtedy wypada wrzucić waszą relację na wyższy level i tym levelem jest zazwyczaj związek.  Jednak jeśli czujesz, że nie chcesz wchodzić w związek, to musisz urwać  ten kontakt i pożegnać się z kobietą.

Możesz zrobić to na dwa sposoby. Poinformować kobietę SMS – em, krótko i zwięźle, że nie czujesz tej relacji. Albo możesz zrobić tak jak robią kobiety w takich sytuacjach. Po prostu urywasz kontakt. Nie odpisujesz na wiadomości, nie odbierasz telefonów, nie szukasz z kobietą kontaktu. W taki sposób, szanująca się kobieta powinna szybko się domyśleć, że to koniec i sama przestać do Ciebie pisać. Nie musisz w tym wypadku spotykać się z kobietą w cztery oczy i jej oznajmiać, że to koniec :):):)

Pamiętaj, że jak kończysz relację w taki sposób, to radzę Ci być konsekwentny w swoim działaniu. Będzie Ci dużo łatwiej taki być, niż w długoletnim związku, ponieważ nie zbudowałeś jeszcze z kobietą przyzwyczajenia w swojej głowie, ani nie zdążyłeś zainwestować w jej osobę odpowiednią ilość czasu, która buduje przywiązanie. Większość gości w takich sytuacjach, jak szuka kontaktu, to tylko dlatego, ponieważ chcieliby sobie znów poruchać, a chwilowo nie mają kogo, więc starają się odświeżać kontakt z kobietą.

Jeśli kobieta odświeża po czasie, w taki sposób kontakt z Tobą, gdzie wam wcześniej nie wyszło, to znaczy, że rozstała się z chłopakiem :):):)


W jaki sposób zakończyć związek z kobietą, który trwał od 3 tygodni do 3 miesięcy:

 

W tej sytuacji, sprawa wygląda już nie co inaczej. Z kobietą łączy Cię znacznie więcej, niż w przypadku krótkiej relacji, która w zamyśle miała prowadzić do związku. Łączą Cię inne emocje, a także Twoja wartość w oczach kobiety jest inna.  W okresie od 3 tygodni do 3 miesięcy mężczyzna w oczach kobiety ma największą wartość w związku. Jeśli tej wartości nie ma, to związek nie przekracza 3 miesięcy i kobieta najczęściej w takich wypadkach zrywa z facetem. Robi to, ponieważ jeszcze nie gra tu znaczącej roli przyzwyczajenie, które dopiero po 3 miesiącach związku, zaczyna być budowane.

Mężczyzna w tym przedziale ma w oczach kobiety, największą wartość, która potem zaczyna zazwyczaj spadać w wyniku popełnianych błędów. Kiedy mężczyzna ma największą wartość w oczach kobiety i jednocześnie chce z nią zerwać, to kobieta może różnie na to zareagować.  Może zareagować spokojem, ale również może zacząć tańczyć, taniec pingwina, tak jak tańczą taniec pingwina faceci po rozpadzie długoletniego związku, gdzie role się odwracają i to kobieta rozstaje karty. W omawianym przypadku, to facet chce zerwać z kobietą, a skoro tak, to on rozdaje karty.

Wiesz jak kobiety zrywają w związkach w przedziale czasowym od 3 tygodni do 3 miesięcy?

Biorą winę za rozpad związku zazwyczaj na siebie. Najczęściej taka kobieta mówi słowa typu:

-Nie zasługuję na Ciebie!

-Stać Cię na lepszą!

-Jesteś dla mnie za dobry!

-To jest wszystko moja wina!

-Nie nadaje się do związków! Przepraszam!

-Jestem toksyczną osobą!

-Związki mi nie służą

-Znajdziesz sobie lepszą

Można powiedzieć, że zazwyczaj w taki właśnie sposób pocieszają mężczyznę, z którym kończą związek. W długoletnich związkach od 3 miesięcy do 3 lat lub więcej, już tak kolorowo i słodko, to nie ma. Kobieta zazwyczaj zwala winę za rozpad związku na faceta, którego uświadamia, że to on jest wszystkiemu winien :):):)

Jeśli chcesz zakończyć związek z kobietą, z którą jesteś 3 miesiące, możesz to zrobić w dwojaki sposób. Możesz wziąć winę za rozpad związku na siebie. Powiedzieć, że to Ty jesteś wszystkiemu winien i nie nadajesz się do związków, a ona na pewno znajdzie sobie lepszego od Ciebie faceta. Możesz zrobić tak, jak robią to kobiety w takich sytuacjach.

Możesz powiedzieć też krótko i zwięźle, bez zbędnego tłumaczenia się, że nie widzisz tego związku i żeby uszanowała Twoją decyzję. Lepiej będzie, żebyś z szacunku do kobiety nie zrywał przez SMS – a, tylko zrobił to w miarę możliwości w cztery oczy na neutralnym terenie.


W jaki sposób zakończyć związek z kobietą, który trwał od 3 miesięcy do 3 lub więcej lat:

 

W tym wypadku sprawa już się mocno komplikuje, ponieważ w długoletnich związkach w grę wchodzą emocje, przyzwyczajenie czy różne zobowiązania, które łączą mężczyznę i kobietę na tyle mocno, że nie jest tak łatwo zerwać ze sobą, jak w poprzednich przypadkach. Nawet jak człowiek zerwie, to i tak była może wracać jak bumerang i na odwrót. Jak kobieta zerwie, to były wraca jeszcze przez jakiś czas jak bumerang i przeplata się jeszcze przez jej życie ze względu na przyzwyczajenie, które jeszcze ich łączy czy różnego rodzaju zobowiązania.

Nawet jak długoletni związek dobiegnie końca, to paradoksalnie gra się dopiero zaczyna i mimo, że to jest koniec, to tak naprawdę końca nie widać :):):) Byłą parę nadal wiele łączy ze sobą i przez to nie potrafią o sobie zapomnieć.  Kiedy moja była dziewczyna z którą byłem ponad 3 lata, zerwała ze mną oficjalnie w Czerwcu 2011 roku, to nasza relacja tak naprawdę zakończyła się oficjalnie dopiero w Lutym 2012 roku, a przez ten czas  była to telenowela brazylijska, która ostro tyrała mi potylicę.

Nie ukrywajmy, ale niekiedy trzeba mieć duże jaja, aby pokonać przyzwyczajenie i zerwać z kobietą, do której w głębi duszy na swój sposób się jeszcze coś tam czuje różnego rodzaju emocje. Niewielu mężczyzn stać na to i zazwyczaj w długoletnich związkach decyzję o zakończeniu partnerstwa za mężczyznę, podejmuje kobieta. Nie rzadko decyzja ta jest podyktowana tym, że po prostu poznały kogoś innego i dzięki temu dostały odwagi, aby zakończyć związek.


W jaki sposób zakończyć długoletni związek?

 

W jaki sposób zakończyć długoletni związek?

W przemyślany sposób z jak najmniejszym obciążeniem psychicznym dla Ciebie i Twojej już byłej kobiety, która jeszcze o tym nie wie, że jest była :):):) Chodzi o to, żebyście się rozstali w miarę normalny sposób.

Żeby zakończyć długoletni związek w przemyślany sposób, to musisz się do tego przygotować. Przygotować psychicznie, ale również nierzadko i finansowo. Musisz być pewny w 100% dlaczego chcesz zakończyć ten związek. W długoletnich związkach, największym problemem jest te pierdolone przyzwyczajenie, które może z dnia na dzień zasiewać w Twojej głowie wątpliwości. Jednego dnia będziesz chciał zakończyć związek, ale drugiego dnia stwierdzisz, że jednak może jeszcze spróbować i zobaczyć co się stanie, reanimując tym samym trupa. Potem znów czymś Cię Twoja ex wkurwi i pod wpływem emocji możesz chcieć zakończyć związek, by następnego dnia żałować i starać się wszystko nieudolnie odkręcać i dać sobie oraz kobiecie, jeszcze jedną szansę.

Kobieta będąca w długoletnim związku nie odchodzi od faceta z dnia na dzień. Ona również dojrzewa do takiej decyzji o odejściu i przygotowuje się do niej psychicznie, na tyle długo, że w momencie rozstania, widzisz ją spokojną, opanowaną, pewną siebie i własnej decyzji.

A facet?

Facet zazwyczaj w takich sytuacjach leży rozjebany emocjonalnie jak żaba i jest w ciężkim szoku, ponieważ nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Ten widok daje kobiecie +100 do zajebistości i pewności siebie, która rozpierdala skalę. Koniec związku spada na niego jak grom z jasnego nieba.  Nawet w najgorszych snach nie przewidział takiego zdarzenia. Nie przewidział, bo był ślepy i głuchy na znaki na niebie i ziemi, mówiące, że jego związek chyli się ku upadkowi,  a jego kobieta odchodzi emocjonalnie.

Jeśli chcesz w mądry sposób zakończyć długoletni związek, to przygotuj się na tą ewentualność zawczasu. Chodzi o to, żeby wasza relacja nie przeciągała się niepotrzebnie w czasie. I tak nie znikniesz z jej życia od razu, tak samo jak i ona nie zniknie z Twojego życia. W długoletnich związkach kobietę i mężczyznę wiąże ze sobą nie tylko przyzwyczajenie, ale również różnego rodzaju zobowiązania, wspólne sprawy czy dziecko. Jednak warto jak tylko możliwe, skrócić ten czas i zniknąć jak najszybciej z życia drugiej osoby – jak tylko jest to możliwe.

Zakończenie długoletniego związku z kobietą, z którą się mieszka:

 

Będąc z kobietą w długoletnim związku, prawdopodobnie będziesz z nią mieszkał pod jednym dachem. Ten dach może być Twój, ten dach może być wspólnie wynajmowany oraz ten dach może być kobiety. Jak widzisz, w takiej sytuacji mogą być trzy opcje.

Naprawdę nie radzę Ci, abyś po zerwaniu z kobietą, jeszcze mieszkał z nią przez jakiś czas pod jednym dachem, zanim ona albo Ty znajdziecie sobie nowe lokum. Ja ze swoją ex mieszkałem 2 tygodnie i były to moje 2 tygodnie najgorsze w życiu. Jak mam być szczery, to pomimo mojego doświadczenia w relacjach damsko – męskich, nigdy bym nie zrobił tego ponownie. Było to zbyt duże obciążenie dla mnie psychiczne.

Zanim zakończysz długoletni związek, wcześniej ogarnij sobie lokum zastępcze czy uzbieraj potrzebną kwotę na szybką wyprowadzkę. Możesz mieszkać z kobietą po rozstaniu i na spokojnie sobie ogarnąć z czasem coś nowego, ale naprawdę dobrze Ci radzę, abyś mimo wszystko wyprowadził się jak najszybciej i nie przedłużał tego, bo wtedy może zacząć się cyrk. Jak zrywasz z kobietą, z którą mieszkasz, to radziłbym Ci się od niej wyprowadzić w przeciągu kilku dni. Chodzi o to, żeby zejść jej z oczu. Ona Tobie schodzi w taki sposób, a Ty jej.

Wyprowadzając się od kobiety z którą byłeś kilka lat, chujowo byłoby zostawić ją nagle na lodzie, ze wszystkimi opłatami. Chujowo byłoby też jej kazać nagle się pakować – no chyba, że sobie na to zasłużyła.  Dlatego też jeśli uważasz, że kobieta z którą się rozstajesz, mimo wszystko wobec Ciebie była w porządku, a rozstajesz się z nią z innego powodu, niż złamanie Twoich zasad, to zrób wszystko co możesz, aby Twoja wyprowadzka nie skomplikowała finansowo jej życia. Możesz np: dać jej wcześniej uzbierane pieniądze za czynsz miesiąc do przodu lub zrezygnować ze swojej kaucji. Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo komplikuje się życie, kiedy nagle jedna osoba się wyprowadza :):):) Kiedyś miałem lokatora, który nagle został na 3 miesiące aresztowany za posiadanie narkotyków – marihuany :):):) w większych ilościach :):):).  Tak się wszystko złożyło, że zamknęli go tuż przed miesięczną opłatą czynszu i rachunków związanych z wynajmowanym mieszkaniem. Jeszcze jego graty się walały w pokoju i nie wiedziałem co z nimi zrobić i gdzie je wyjebać.  Nie ukrywam był to nie lada problem dla mnie logistyczny i finansowy.

Jeśli kobieta mieszka w Twoim mieszkaniu, to radzę Ci, abyś to Ty wyprowadził się na miesiąc ze swojego domu np: do rodziców czy do kogokolwiek, kto Cię przygarnie na pewien czas.  Wiem, że to dziwnie brzmi, jak czytasz, że lepiej byłoby, abyś to Ty wyprowadził się na pewien czas ze swojego mieszkania. Jednak w taki sposób dajesz kobiecie czas na znalezienie nowego lokum, a Ty masz pewność, że Ci się nie odwidzi pod wpływem emocji. To się nazywa zerwanie w humanitarny sposób :):):) Masz czyste sumienie i nie jesteś chujem, który nagle każe się pakować się kobiecie lub ucieka po cichu jak szczur.  Jeśli nie masz gdzie się wyprowadzić, to ogranicz kontakt do absolutnego minimum.  Najlepiej byłoby, abyście się mijali.

Jeśli masz jakieś łączące Cię z kobietą, wspólne zobowiązania, to zrób wszystko co możesz, aby jak najszybciej je uregulować. W momencie rozpadu związku, wiele par kłóci się ze sobą właśnie o pieniądze, a w zasadzie o jakieś nieuregulowane zobowiązania i liczą się wtedy co do złotówki. Kurwa nawet kłócą się o rachunki z jakiegoś pierdolonego NETFLIXA czy doładowanie konta :):):) Moja ex mi wypominała jedzenie i żebym jej oddawał pieniądze za słoiki, które przywiozła z rodzinnej wioski, a które ja ze smakiem zjadłem :):):) Nie babraj się w takie rzeczy. Nawet jak kobieta stoi Ci jakieś grosze, a nie grubsze sumy, to machnij na to ręką i rób wszystko, abyście jak najszybciej zeszli sobie z oczu w przyjaznej atmosferze.

Jeśli macie jakieś wspólne rzeczy, to zacznij ze z Twojej strony pomału jej te rzeczy podrzucać – oddawać. Najlepiej, abyś miał jej wszystkie rzeczy, zawczasu spakowane w jednym miejscu i dosłownie w ciągu jednej chwili możesz jej to podrzucić lub wysłać kurierem. Jeśli kobieta ma jakieś Twoje rzeczy, to skup się głównie na tych dla Ciebie najcenniejszych. Jakieś maskotki, szpargały czy inne rzeczy niech kobieta wyrzuci.


Przed zerwaniem z kobietą, ochładzaj jeszcze bardziej waszą relacje:

 

Przed ostatecznym zerwaniem z kobietą, ochładzaj waszą relacje na tyle mocno, jak tylko możesz. Prawdopodobnie wasza relacja i tak jest już chłodna, więc większy chłód przyspieszy koniec waszego związki. Takie zachowanie przyzwyczai Cię do rozstania i kolejnych dni po rozstaniu, a także Twojej kobiecie da do myślenia, że coś w związku jest nie tak i może warto by było porozmawiać?

Jednak jeśli już facet decyduje się na rozstanie w związku, to musi być  w nim naprawdę mocna zima. A skoro tak, to zapewne taki związek z perspektywy kobiety, również nie wygląda na rewelacyjny. Kto wie, czy w takim wypadku kobieta również nie nosiła się od dawna z zakończeniem związku, tylko facet ją ubiegł?

Jeśli zaczniesz chłodzić i tak już oziębłą relację, to możesz przyspieszyć tylko wasze rozstanie, czyli to na czym Ci tak naprawdę zależy!

W jaki sposób ochładzać relację z kobietą w długoletnim związku:

W jaki sposób ochładzać relację z kobietą w długoletnim związku?

 • Nie prawisz swojej kobiecie komplementów, ani o nią nie zabiegasz różny sposób
 • Mijasz ją bezemocjonalnie. Jesteś miły, ale obojętny.
 • Unikasz kontaktu wzrokowego
 • Rozmawiasz z nią w sposób krótki i zdawkowy
 • Nie kupujesz jej żadnych prezentów
 • Nie dzwonisz do niej pierwszy
 • Pierwszy kończysz rozmowy, mówiąc, że musisz kończyć
 • Nie mówisz jej nic o swoich planach. Nie wtajemniczasz ją w żadne plany na przyszłość.
 • Nie robisz sobie z nią już żadnych zdjęć
 • Usuwasz pomału wasze zdjęcia z portali społecznościowych zostawiając może 1 lub 3, które usuniesz ostatecznie w momencie oficjalnego rozstania. Niech to jedno zdjęcie będzie też w rodzaju takim, jakby ona była Twoją koleżanką czy siostrą, a nie kobietą życia.
 • Odcinasz się pomału od jej znajomych, których i tak stracisz w momencie waszego rozstania.
 • Nie piszesz do niej SMS – ów
 • Nie pytasz się jej – jak było w pracy?
 • Nie bierzesz udziału w ważnych dla niej uroczystościach, świętach czy zjazdach rodzinnych
 • Nie masz dla niej praktycznie czasu
 • Mijasz się z nią w drzwiach
 • Nie przytulasz jej,  a jak przytulasz, to w chłodny sposób i tylko na chwilę
 • Nie wstawiasz z nią zdjęć żadnych, ani nie robisz z nią sobie nowych zdjęć
 • Nie wyjeżdżasz z nią nigdzie
 • Nie wychodzisz z nią nigdzie
 • Coraz częściej wychodzisz bez niej
 • Nie uprawiasz z nią seksu

Po 3 tygodniach takiego zachowania, Twoja jeszcze kobieta może sama wziąć Cię na poważną rozmowę, po której możecie się rozstać w zgodzie, bez kłótni i wzajemnych wyrzutów. O to Ci właśnie chodziło. W taki sposób można powiedzieć, że kobieta jest przygotowywana przez Ciebie do rozstania i przez te rozstanie może przejść w bardzo łagodny sposób. Może być tak, że to właśnie ona powie Tobie, że dłużej już tak nie może i chce zerwać. I w sumie dla Ciebie będzie to dobre, ponieważ tego właśnie chcesz od początku. Tylko musisz być w 100% pewny, że tego chcesz, a nie, że kiedy kobieta mimo wszystko zerwie z Tobą, to nagle Ci się to odmieni.


Jak się może zachować kobieta w momencie rozstania:

 

Jak się może zachować kobieta w momencie rozstania?

Kobieta w momencie rozstania może zachowywać się różnie. Kwadratowo i podłużnie :):):) Musisz brać pod uwagę wszystkie ewentualności i być w miarę na nie przygotowany. Jakby nie patrzeć, to rozstanie z kobietą należy do ekstremalnych sytuacji.

Co to znaczy – ekstremalna sytuacja w relacjach damsko – męskich?

Ekstremalna sytuacja w relacjach damsko – męskich oznacza taką, gdzie tak naprawdę możesz zobaczyć prawdziwą twarz kobiety, której wcześniej nie miałeś okazji nigdy widzieć. Nierzadko facet może powiedzieć wtedy:

-Nie poznaję Cię! Nigdy tak się nie zachowywałaś!

Możesz nie poznawać swojej już ex kobiety, która na wieść o rozstaniu, może zareagować naprawdę w różny sposób. Może zareagować ze spokojem i ze zrozumieniem. Może zareagować płaczem i lamentem. Może również zareagować chłodem i obojętnością, która przerodzić się może w agresję, ponieważ jej kobieca duma została urażona. Musisz być przygotowany psychicznie na każdą ewentualność. Nawet na najgorszą rzecz, gdzie kobieta będzie robiła Ci pod górkę. Dlatego też kiedy zrywasz pierwszy z kobietą, to musisz być tak przygotowany logistycznie, psychicznie i finansowo, że schodzisz jej praktycznie w ciągu max. kilku dni z oczu. Jest to bardzo ważne, ponieważ możesz zacząć za chwilę mieć wątpliwości, czy dobrą podjąłeś decyzję. Uwierz! Skoro podjąłeś taką decyzję i nosiłeś się z takim zamiarem od dawna, to podjąłeś słuszną decyzję.

Kobieta może również płakać i lamentować. Wszystko zależy od tego jaką wartość miałeś w jej oczach. Jeśli miałeś dużą wartość, to tak właśnie może być. Kobieta może zachowywać się jak typowy facet – frajer, kiedy odchodzi od niego kobieta i zaczyna tańczyć taniec pingwina. Może płakać, może prosić o jeszcze jedną szansę. Jednak pamiętaj, że nie możesz pęknąć pod wpływem jej łez czy próśb. Jak pękniesz, to możecie wrócić do siebie, jednak Twoja wartość już w oczach takiej kobiety będzie na niższym poziomie. Nie będziesz konsekwentny w działaniu.

Musisz też wiedzieć, że są kobiety, które mogą płakać i prosić, abyś nie zrywał i się złamiesz! Wrócicie do siebie, a ona za kilka dni zrobi to co Ty zrobiłeś wcześniej, czyli sama zerwie z Tobą, mówiąc, że jednak to nie jest to i to ona kończy związek. Są kobiety, których duma nie uniesie tego, że to facet z nimi zerwał. Będą walczyły o powrót, ale nie o faceta, lecz o odkręcenie tej sytuacji na swoją korzyść. Dlatego też jak kończysz związek, to musisz być konsekwentny i 100% pewny swojej decyzji. I niech żadne łzy Cię nie złamią.

Możesz też być przygotowany na ewentualny szantaż emocjonalny w stylu, że jak zerwiesz, to kobieta może sobie coś zrobić. Nie ulegaj presji! I tym bardziej utwierdź się w swojej decyzji, że dobrze zrobiłeś, kończąc związek z taką kobietą.


Co powiedzieć kobiecie podczas zrywania w długoletnim związku?

 

Nie zrywaj bezpośrednio. Rób tak jak robią kobiety, czyli mów, że chcesz przerwy. Przerwa i tak jest jednoznaczna z zerwaniem, ponieważ może ciągnąć się nieskończenie długo, ale jest to delikatniejszy sposób zakończenia związku tzw. w pokoju. Kobiety w długoletnich związkach, bardzo rzadko kończą związek poprzez bezpośrednie jego zakończenie. Zazwyczaj chcą przerwy, która jest tzw. awaryjnym wyjściem i ewentualnym zejściem ponownie, jak coś nie wyjdzie z np: nowym facetem.


Jak zachowywać się po rozstaniu z kobietą?

 

 • Skup się na sobie! Przeanalizuj swój związek i wyciągnij wnioski – dlaczego się rozpadł!
 • Zajmij się sobą. Odśwież swoje pasje, wyznacz jakieś cele!
 • Nie szukaj kontaktu ze swoją byłą i nie mieszkaj jej i sobie w głowie. Koniec to koniec!
 • Nie baw się w żadne przyjaźnie z była kobietą. Jeszcze jest za wcześniej na takie rzeczy.
 • W momentach słabości, miej świadomość – dlaczego podjąłeś taką decyzję! Miej świadomość tego, że była to 100% decyzja i nie było odwrotu. Miej świadomość, że z Twojej strony zrobiłeś wszystko co mogłeś, aby naprawić ten związek. A to oznacza, że masz czyste sumienie.
 • Nie bądź psem ogrodnika. Jak za chwilę dowiesz się, że Twoja ex ma nowego faceta, to życz jej szczęścia. W końcu to Ty z nią zerwałeś i powinieneś być zadowolony z jej szczęścia.
 • Zacznij poznawać nowe kobiety, mając świadomość – jakich kobiet szukasz i jakie związki z nimi chcesz tworzyć.
 • Zacznij żyć i nie wracaj do przeszłości.

Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

 

 

 

5/5 - (3 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button