Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jaki jest jeden znak, po którym od razu poznasz ,że facet został przez kobietę, całkowicie zdominowany w związku?

Po czym poznać, że facet wyłożył swojej kobiecie własne jaja na złotej tacy? Po czym poznać  zdominowanie związku przez kobietę?

Czy jest może jakiś znak, który daje do myślenia?

Otóż tak i już za chwilę Ci to na łamach tego bloga Ci wyjaśnię co to za znak po którym będziesz mógł poznać, że związek Twój lub Twoich znajomych został całkowicie zdominowany przez kobietę.

Jest to o tyle ważne dla Ciebie, ponieważ jednym z gwoździ do trumny umierającego związku jest u faceta kompletny zanik jaj na każdej płaszczyźnie. Niestety większość facetów nawet sobie z tego nie zdają sprawy i bagatelizują sytuację będąc ślepym na znaki, które zaczynają świadczyć o tym, że ich statek miłości zaczyna przeciekać, a na horyzoncie zbierają się pomału czarne chmury.

Jak mój związek dobiegał już końca, a w mój statek miłości pierdolną pierwszy piorun, to podczas jednej rozmowy z moją jeszcze wtedy dziewczyną, która za kilka dni była już moją byłą dziewczyną, usłyszałem:

– Ja potrzebuje faceta z jajami, a Ty ich nie masz i nigdy nie miałeś.

Wpadłem wtedy w panikę i zacząłem ją zapewniać, że się zmienię! Jednak jaja od tak nie urosną na pstryknięcie palcem, o czym nie wiedziałem jeszcze wtedy. 

Czym najczęściej objawia się ten brak ,,jaj,, u faceta w związku?

Wpadnięciem pod pantofel, co w konsekwencji skutkuje utratą kontroli w związku.

 1. Nie masz swojego życia osobistego.  Kiedyś miałeś pasje, którym się oddawałeś, ale pod wpływem dziewczyny porzuciłeś je na rzecz związku. Nie zrobiłeś tego od razu lecz stopniowo. Kochałeś jeździć na rowerze, ale kiedy usłyszałeś, że rower jest dla Ciebie ważniejszy, niż Twoja kobieta, to ograniczyłeś go do minimum, a koniec końców porzuciłeś już go potem na zawsze.
 2. Jesteś taki słodki, dobry,  kochany, milusi, misio pysio przytulasek, do którego tylko można się przytulić i niestety nic więcej. Seksu w ogóle nie ma, a jak jest to naprawdę bardzo rzadko i to już nie jest to co kiedyś. Kobieta z Tobą nawet już się nie całuje namiętnie tak jak kiedyś, tylko woli się przytulać. Tylko tyle! Jeśli w związku masz tylko i wyłącznie przytulanie, to znaczy, że popłynąłeś chłopie.
 3. Masz małą pewność siebie w życiu. Wielokrotnie wolisz odpuścić, niż chociaż raz postawić na swoim. Nie chcesz się ze swoją kobietą wdawać w konflikt i ciągle podporządkowujesz się jej.
 4. Nie chcesz się kłócić ze swoją dziewczyną, więc godzisz się dosłownie na wszystko co powie i zaproponuje. Wielokrotnie jej pomysły są Tobie mocno nie na rękę, ale przymykasz na to oko. Wtedy zaciskasz zęby i tylko tyle potrafisz zrobić.
 5. Boisz się upomnieć o swoje. Boisz się upomnieć o to co Ci się należy. Boisz się odmówić kobiecie. Boisz jej się postawić i powiedzieć ,,NIE,,
 6. Pozwalasz kobiecie się nie szanować. Pozwalasz sobą pomiatać i ośmieszać. Pozwalasz się wyzywać oraz krzyczeć na siebie. Ty jednak nie podniesiesz na nią głosu. Nie zrobisz tego, bo się boisz.
 7. Boisz się powiedzieć,,STOP,, , KONIEC,, , DOSYĆ,,. Boisz się pierdolnąć ręką w stół i powiedzieć, że Ci się coś nie podoba w jej zachowaniu.
 8. Boisz  jej się coś chociaż raz narzucić po swojemu dając ultimatum.  Jak na razie to Ty masz narzucone jak masz wyglądać, ile zarabiać, gdzie pracować, jak się zachowywać, z kim się przyjaźnić, jaką mieć pasję. Ty masz stawiane wymagania, a Ty nie wymagasz.
 9. Boisz się zwrócić uwagę Twojej kobiecie jak coś Ci się coś w niej nie podoba. Boisz się jej nawet opierdolić jak trzeba. Za to Twoja kobieta Cię musztruje za każdym razem i na każdym kroku, zwracając uwagę na jakieś głupoty, które tylko Ciebie irytują. Kiedyś na Orlenie spotkałem kobietę, z którą kiedyś się spotykałem. Była z mężem i dzieckiem. Na stacji paliw, przy ludziach, zaczęła drzeć się na swego męża mówiąc:- Ty skończony debilu, Ty idioto, Ty niedojdo, mówiłam Ci, żebyś spakował torbę. Z Tobą to gdzieś pójść na zakupy. Tylko Ciebie  w łeb ten pusty pizdnąć. Gość spuścił łeb i cichym głosem tylko powtarzał pod nosem:-Cicho już, weź się uspokój. Już dobrze, spokojnie. Nie drzyj się, bo ludzie słuchają.  A ta jeszcze dalej nadawała jak katarynka totalnie mając w dupie innych ludzi dookoła.
 10. Poświęcasz się na rzecz swojej dziewczyny, rezygnując z rzeczy naprawdę dla Ciebie ważnych. Zamiast chodzić na kompromis, Ty chodzisz ciągle na ustępstwa.
 11. Jesteś na każde zawołanie. Jesteś na jedno pstryknięcie palcem. Wtedy rzucasz wszystko i lecisz jak pies do aportu. 
 12. Jesteś przez nią wykorzystywany na każdym kroku. Wszystkie koszty leżą po Twojej stronie.
 13. Boisz się odejść pierwszy od kobiety. Boisz się zerwać, nawet jak wasz związek zaczyna przypominać już reanimowane trupa. Niby chcesz, ale nie masz jaj powiedzieć „ODCHODZĘ”.
 14. Tolerujesz różne przykrości skierowane w Twoją stronę. Kobieta mówi rzeczy, które Cię ranią, a Ty nic z tym nie robisz. Wysłuchasz, pomruczysz pod nosem, wkurwisz się, pożalisz kumplowi i tyle.
 15. Boisz się urazić swoją dziewczynę i się z nią ciągle cackasz. Boisz się jej dać karę za złe zachowanie.
 16. Bardzo łatwo jest wywołać w Tobie poczucie winy. Bardzo łatwo jest Cię zmusić do tego, abyś dla świętego spokoju przepraszał za coś, za co absolutnie nie powinieneś był przepraszać.
 17. Zmieniasz zdanie jak chorągiewka oraz nie jesteś konsekwentny w tym co mówisz. Jak mówisz, że wychodzisz od niej z domu, bo nie tolerujesz kłamstwa, to wychodzisz, a nie wychodzisz, by za chwilę się wrócić. 
 18. Chodzisz przy swojej kobiecie jak na palcach, aby jej nie drażnić jak ma jakiś zły dzień, humor czy okres.
 19. Ona Ci może czegoś zabronić, ale Ty jej już nie możesz niczego, a nawet jak zabraniasz, to w przeciwieństwie do Ciebie się nie słucha i robi i tak swoje na co ma ochotę.
 20. Jesteś zawsze niezdecydowany. Nawet majtki jakie masz nosić do pracy  wybiera Tobie dziewczyna. O wszystko się musisz ją pytać i końcowa decyzja należy zawsze do niej. Nie ważne czy bierzecie kredyt na lichwiarskich warunkach lub kupujecie bułki w sklepie.
 21. Dziewczyna wybiera Ci znajomych. Mówi Ci z kim masz się przyjaźnić, a z kim nie. Ty się jej słuchasz i ograniczasz kontakt ze swoimi kolegami że względu na nią.
 22. Pytasz jej się ciągle o jakieś pozwolenia. Chcesz iść na piwo z kolegami, to pytasz się jej czy możesz, a jak Ci mówi, że już koniec zabawy i masz grzecznie wrócić, to tak robisz. A jak nie pozwala, to prosisz ją jak dziecko.
 23. Nawet najmniejsze pierdnięcie musisz z nią przedyskutować, ponieważ samemu boisz się podejmować jakąkolwiek decyzję. Decyzję podejmuje tylko dziewczyna i je sama sobie zatwierdza, a Ty zazwyczaj jesteś postawiony przed faktem dokonanym.
 24. Szukasz ciągle u swojej dziewczyny aprobaty i potwierdzenia własnej atrakcyjności poprzez pytania w stylu „kochasz mnie”? zadawane jej aż do porzygu.
 25. Ciągle ze wszystkim się z nią zgadzasz. Ciągle jej przytakujesz!
 26. Unikasz konfrontacji, by wyjaśnić sobie jakieś nieporozumienia. Nawet nie chcesz się z nią kłócić. Tylko w momencie zbliżającej się kłótni wychodzisz z domu lub zatykasz uszy.
 27. Boisz się krzyknąć na nią czy podnieść głos o kilka tonów wyżej, tylko cichutkim głosikiem zawsze z rezygnacją w głosie mówisz-dobra, niech Ci już tak będzie, jak uważasz.
 28. Boisz się jej dawać ,, kary,, ,  tylko ciągle rozstajesz jej ,,nagrody,, na które nawet nie zasłużyła.
 29. Za szybko jej wybaczysz. Wystarczy, że kobieta zrobi smutną minkę i już jest wszystko w porządku. Przypomniała mi się tutaj śmieszna sytuacja w której od mojego kolegi odeszła dziewczyna do innego faceta. Było to odejście takie chwilowe. 3 tygodnie byli razem i przez te trzy tygodnie zdążyła rozjebać mu nowiutki samochód, którym jechała na zakupy. Koleś skrzywił się tylko na wieści o rozjebanym samochodzie i nawet nie zwrócił jej uwagi, o czym potem często wspominała z pogardą, kiedy wróciła do mojego kolegi.

Po czym na pierwszy rzut oka, można poznać, że facet w związku już dawno stracił kontrolę?

Po czym można poznać, że on w związku nie ma już nic do gadania ?

Kobieta nie pytana o zabranie głosu, wyrywa się do odpowiedzi i zaczyna wypowiadać się za swojego chłopaka oraz w jego imieniu.

Jeśli zadałbyś takiemu facetowi pytanie w obecności jego dziewczyny:

– Jaki jest Twój ulubiony kolor?

To kobieta w ogóle nie pytana o zdanie, pierwsza udzieliłaby za niego odpowiedzi, mówiąc zgodnie z prawdą lub też niekiedy z nią się mijając.

A jakbyś przypadkiem powiedział, że lubisz biały, to ona zanegowała by Twoją odpowiedz mówiąc:

Nie! Ty nie lubisz białego. Lubisz czerwony.

Tak! Po tym poznasz cipę. Po takim zachowaniu poznasz faceta ,,bez jaj,,

Kiedyś podczas jednego z meczy reprezentacji Polski, byłem w gościach u mojego kolegi. Do meczu przydałby się jakiś mocny alkohol, więc się go spytałem czy pijemy wódkę czy whisky. On nie zdążył mi udzielić odpowiedzi, a jego dziewczyna odpowiedziała:

-Tomek wódki nie lubi. Tomek jak z alkoholi, to tylko koniak.

-Ale ja się Tomka pytałem co pijemy? Tomek wódka? Ja wolę wódkę, ale Ty jako gospodarz wybieraj.

-Kup Koniak przecież powiedziałam, że on za wódką to nie przepada-wtrąciła się ponownie, niepytana dziewczyna.

-Oj mi to jest naprawdę bardzo obojętne jest co będziemy dzisiaj pić do meczu. Może być koniak, może być i wódka. Tyab kup co uważasz.

-Ale wódki przecież nie lubisz?  Mówiłeś, że uwielbiasz koniak. Tyab kup koniak.

Poszedłem do sklepu i specjalnie kupiłem wódkę. Jej mina jak ją zobaczyła, była bezcenna.

Te elementy wyżej wymienione budują Twój autorytet, atrakcyjność oraz szacunek do Twojej osoby, więc pilnuj tego u siebie w związku.

Kobieta jak odchodzi od Ciebie emocjonalnie, to tylko wtedy jak straciłeś w jej oczach m.in szacunek do Twojej osoby. 

Jak chcesz odzyskać swoją ex to w pierwszej kolejności musisz odzyskać szacunek w jej oczach, a to nie zawsze da się zrobić.

Podobało Ci się? To postaw mi piwo motywacyjne klikając  w poniższy link:

https://tipanddonation.com/damcidomyslenia

P.S

Pobierz również 300 stronicowy e-book „Atrakcyjność w Pigułce”.  Dzięki temu poprawisz jakość swojego życia m.in pewność siebie! Podaj imię i swojego maila zapisując się na newsletter!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

6 Komentarzy

 1. Zdrowo i na temat ;). Ostatnia sytuacja z mego zycia xd. Cytuje ” nie bedziesz miał nic przeciwko jak z dwiema kolezankami pojade nad morze na 2 dni z soboty na niedziele?”
  Oczywiscie że nie , możesz jechać za to ja ide na balety z soboty n niedziele i nagle plany sie zmieniły xd
  Jada tylko na sobote i przyjedzaja zeby pojsc na balety xD

 2. Tyab dobry wpis. Pozostaje tylko zacytować najsłynniejszego Jarosława w Polsce
  ” W życiu podobnie jak w sporcie mocna psychika to 90 % , a umiejętności tylko 10 %. Morda nie szklanka nie stłucze się , ale ze słabą psychiką na mieście szacunku nie zdobędziesz . Raz popuścisz jakiemuś frajerowi , ktoś cię zgasi . Raz nie odbijesz piłeczki , a już na twojej psychice pojawia się rysa. A potem małe pęknięcie . Na finał ciągniesz laskę , w bramie ” 😀

 3. Ja walczyłem o dominację w związku przez dobre pierwsze 2 lata. Tylko, że co zrobisz jak jest północ, musisz o 7 wstać do roboty, kobieta Ci wrzuca temat i masz do wyboru: ustąpić lub stawiać na swoim? Stawiasz na swoim i jest trudna rozmowa, emocje, potem przytulanie dziewczyny płaczącej, bo się z nią nie liczysz lub po prostu smutną minką próbującej postawić na swoim. Ewentualnie masz focha i potem małą zemstę. Np. chciałeś iść z kumplem na browar następnego dnia. „OK A SOBIE IDŹ SPOOOKOOO”. I 3 dni później: idę z kumpelą i jej kolegami do klubu na imprezę, nie możesz iść z nami, bo to moja kumpela. Co nie mogę mieć osobnych znajomych ? Co, nie pasuje ci? Było liczyć się z moim zdaniem jak poszedłeś z kumplem na browar.

  Masz do wyboru: 3h emocji, ewentualnie 3 dni focha i pójście spać na wkurwie i zawalenie roboty następnego dnia i nie zrobienie treningu lub… ustąpienie. Bo co zrobisz jak konflikt przeciąga się na kolejne dni ? Ile można chodzić wkurwionym? U mnie po setkach konfliktów w walce o dominację w związku już po prostu nie miałem siły i zacząłem ustępować i oczywiście związek się zaczął sypać.

  Ale moim zdaniem to nie zawsze problem tkwi w mężczyźnie, że „daje” się dominować. Niektóre kobiety po prostu muszą kontrolować i mieć wszystko po ich myśli. Nie wiem, jak z takimi funkcjonować – na ten moment wydaje mi się, że po prostu omijać szerokim łukiem.

  1. Zgadzam się w zupełności, sztuka kompromisu w małżeństwie musi dotyczyć obu partnerów. Kobiety chyba nie zdają sobie z tego sprawy, że ciągłe odpuszczanie przez faceta w coraz to dalej idących ustepstwach pozostawia jednak u niego frustrację i poczucie bycia wykorzystywanym w związku.
   A w miłości chodzi przecież o ciągle dawanie sobie tego czego druga strona pragnie, jeśli to funkcjonuje w obie strony to jest miłość, jeśli zaś jest jednostronnym występowaniem to taki związek się rozpadnie, to tylko kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button