Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jakie są kobiety? Jakie one są?

Przedstawiam wam kolejną moją zasadę, która pochodzi z fragmentu mojej drugiej książki, a w zasadzie e – booka pod tytułem:

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet i Zawiązków

Jest to fragment dotyczący moich życiowych zasad oraz przemyśleń związanych z kobietami, które musisz poznać, aby mieć odpowiednią postawę w relacjach damsko – męskich. Mam nadzieję, że z tą książką wyrobię się na Boże Narodzenie 2019 roku, a w tej chwili możesz się zapisać na preorder mojej pierwszej 400 stronicowej książki / e – booka pod tytułem:

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi

Pisząc na adres mailowy: damcidomyslenia@protonmail.com

Jeśli chcesz przeczytać SPIS TREŚCI książki Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, to KLIKNIJ TUTAJ <<<

Wracając do tematu, poznaj jedną z bardzo ważnych zasad, która da Ci bardzo mocno do myślenia dlaczego kobiety w stosunku do Ciebie zachowują się tak jak się zachowują, czyli niekoniecznie tak jakbyś tego chciał

Jakie są kobiety? Jaka jest Twoja kobieta?

Od czego zależy to jakie są kobiety?

36. Kobieta jest taka jaką pozwolisz jej być

Jeśli Twoja kobieta Cię nie szanuje, to tylko dlatego, że sam jej na to pozwoliłeś. Kobieta może być dla Ciebie Twoim najgorszym wrogiem lub Twoim najlepszym „przyjacielem”. Kobieta może być dla Ciebie „jak do rany przyłóż”, czy „sól na ranę”.

Kobiety nie są, ani dobre, ani złe. One są takie jakie im pozwolisz być w stosunku do Twojej osoby1. Kobiety są takie jakie nauczysz je być. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Wszystko zależy od tego czy potrafisz stawiać jej granice, mówić – nie i odejść od niej z honorem i godnością w każdej chwili.

W relacjach damsko – męskich chodzi głównie o szacunek jaki masz w oczach kobiety. Jeśli kobieta będzie Cię szanowała jako kolegę, męża, chłopaka, a przede wszystkim jako mężczyznę, to zupełnie inaczej będzie się w stosunku do Ciebie zachowywała na co dzień, niż w przypadku kiedy w jej oczach będziesz tylko zwykłym frajerem, chłopcem na posyłki i gównem na bucie.

Mając szacunek w oczach kobiety masz jednocześnie u niej w pewnym sensie zbudowany autorytet, a to oznacza, że jesteś dla takiej kobiety atrakcyjnym i jednocześnie wartościowym mężczyzną. Kobieta w takim przypadku liczy się z Twoim zdaniem, jest Tobie posłuszna2, zwraca się do Ciebie z szacunkiem, jest z Tobą szczera i nie odpierdala jakiś szopek w stylu spóźniania się czy odwoływania spotkania „na pięć minut przed seansem”. Nie odpierdala szopek przed Tobą, ponieważ nie ma odwagi, a przede wszystkim ochoty tego robić.

Mając szacunek w oczach kobiety wszystko inaczej wygląda, niż w przypadku kiedy tego szacunku w jej oczach już nie masz3. Mając szacunek w oczach kobiety inaczej wyglądają wasze kłótnie i późniejsze godzenie się. Inaczej wyglądają wasze rozmowy w cztery oczy jak i te telefoniczne. Inaczej wygląda wtedy śmiech kobiety, jej smutek, złość oraz łzy. Inaczej kobieta na Ciebie patrzy, inaczej Ciebie całuje oraz dotyka. Pytasz o seks? Również wygląda inaczej.

Mając szacunek w oczach kobiety inaczej wyglądają wasze spacery, wyjścia do kina, wyjazdy na wakacje, święta, a także wspólne imprezy. Prezenty? Wyglądają zupełnie inaczej, tak jak i Twoje urodziny czy imieniny, które obchodzisz. Pamięć kobiety jest wtedy inna. Inaczej wyglądają wasze poranki oraz wieczory.

Mając szacunek w oczach kobiety inaczej smakują jej śniadania, obiady czy kolacje4. Inaczej również kobieta dla Ciebie wygląda. Inne zakłada majtki, rajstopy czy sukienki. Inaczej również dba o siebie. Inaczej wygląda troska z jej strony oraz zainteresowanie Twoimi problemami. Kobieta również patrzy się na Ciebie zupełnie innym wzrokiem, a jeśli chodzi o słowa jakie padają z jej ust, to również są inne. Inaczej kobieta się do Ciebie zwraca. Jej ton również jest inny. Inne stają się również relacje z jej rodziną oraz całym otoczeniem. Jeśli straciłeś szacunek w oczach kobiety, to niby dalej jest tak samo, ale kurwa jednak już zupełnie całkiem inaczej.

Wszystko rozchodzi się o szacunek jakim darzy Cię Twoja kobieta czy nawet zwykła koleżanka. Jeśli pozwolisz na siebie nasrać, to nawet kościółkowe dziewczynki z tak zwanych dobrym domów to zrobią, jak je tego nauczysz. Na szacunek w oczach kobiety trzeba sobie zapracować swoją postawą. Zapracować w sensie takim, że sam zbudujesz w oczach kobiety należny Ci szacunek i będziesz pilnował, abyś przypadkiem go nie stracił poprzez prawo wzajemności. Jak zbudować szacunek w oczach kobiety i pilnować, aby go nie stracić? Wszystkiego szczegółowo dowiesz się podczas naszej dalszej rozmowy.

C.D.N

Tradycyjnie w książce będą tego typu przypisy, które będą rozwijały moje myśli i również dawały Ci do myślenia.

1No i takie jakie w danej chwili im się opłaca być. Czasem kobieta potrafi rozpłakać się na zawołanie kiedy wie, że działają na Ciebie jej łzy pod wpływem, których zmieniasz swoje zdanie.

2Przez bycie posłuszną mam na myśli nie odpierdalanie jakiś szopek typu kłamanie czy spóźnianie się.

3Możesz szacunku w oczach kobiety nie mieć na dwa sposoby. Nie mieć go nigdy, albo kiedyś mieć, tylko z biegiem czasu go stracić.

4Kiedyś moja była dziewczyna, jak było jeszcze dobrze między nami, to robiła mi śniadania do łóżka, wykwintne obiady oraz kolacje. Jak miałem jeszcze szacunek oraz atrakcyjność w jej oczach, to starała się na wszelkie sposoby mnie zaskoczyć różnymi potrawami. Kiedy straciłem szacunek w jej oczach, to musiałem sobie już sam gotować, a jak mi coś zrobiła, to nie przykładała się do tego tak jak kiedyś. Wielokrotnie spaliła mi odgrzewanego kotleta, ponieważ ważniejsze było dla niej obejrzenie serialu, niż zrobienie mi jedzenia, kiedy wracałem z pracy.

P.S

Nie czytałeś o mojej poprzedniej zasadzie? Nie czytałeś o tym Co kobieta może sobie o Tobie pomyśleć?

Koniecznie przeczytaj, ponieważ kilkanaście osób po przeczytaniu tego fragmentu napisało do mnie z gratulacjami, że otworzył im oczy.

P.S II

Przeczytałeś? Dało do myślenia? Jak tak, to poleć ten wpis i całego tego bloga swoim zaufanym ludziom oraz zapisz się na darmowego newslettera i pobierz ponad 300 stron darmowego e – booka „ATRAKCYJNOŚĆ W PIGUŁCE”.

P.S III

Chcesz postawić mi piwo za to, że otworzyłem Ci oczy i dałem do myślenia? Możesz to zrobić klikając w poniższy link:

https://tipanddonation.com/damcidomyslenia

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

6 Komentarzy

  1. Przychodzi mi najlepsze i najtrudniejsze dla niektórych rozwiązanie żeby odzyskać szacunek w oczach kobiety. Taka pani musi zostać grzecznie mówiąc obsrana i raczej wróci po jakimś czasie. Oczywiście nie bierzemy jej od razu. Musi sobie zasłużyć i udowodnić swoją lojalność.
    To jedna z naszych najsilniejszych broni- pokazanie, że nie jesteśmy tak przywiązani, jak myślała i odejście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button