Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Kiedy kobieta odchodzi od faceta?

Hej wszystkim

Kolejny stary wpis z największego forum dla mężczyzn w Polsce, na którym swego czasu się udzielałem, pisałem blogi, dzieliłem się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami. Wpis myślę, że da Ci do myślenia i to naprawdę dosyć mocno. Szczególnie jeśli jesteś w związku.


wt., 2012-11-13 22:25 — BAYT/TYAB

Będzie to bardzo krótki wpisik:).

Otóż drodzy adepci: podrywania, odbijania zajętych panien, odzyskiwania byłych, a także drodzy faceci będący w związkach.

W każdej z tych wymienionych relacji istnieje pewna: niepisana linia, po której przekroczeniu niestety wszystko zaczyna się jebać. Jest taka linia po przekroczeniu, której związek pada. Słuchaj. Kiedy rozstałem się z ex dziewczyną zarzuciłem jej, że mnie zdradziła. Ona mi odpowiedziała, że mnie nie zdradziła, bo ze mną już nie była. Ja do niej, co ona pierdoli. A ona dodała, że ona ode mnie odeszła już rok temu.

Tak odeszła!!! Każdego dnia poprzez kłótnie, frajerskie akcje, pieskowanie, zazdrość, błędy, wypychałem ją sam za tą linię. Widzisz, aby poznać kobietę to musisz jej w czymś tam zaimponować. Musi być pomiędzy wami zaiskrzyć prawo wzajemności. Coś za coś. Ty, chęć poznania Ciebie i wywołane w kobiecie emocje pod postacią np: ciekawości, za jej czas, który Ci poświęci. Nie ma nic za darmo. Im bardziej zyskasz w oczach kobiety, im bardziej będziesz w jej oczach atrakcyjny. Im bardziej nią zakręcisz, tym ona wskoczy do Twojego koła.

No i stworzycie sobie związek. Jak duże jest koło? Zależy od tego jak bardzo jesteś atrakcyjnym facetem oraz jak bardzo atrakcyjna jest kobieta. Jak będziesz dawał dupy w związku jako facet, to ona będzie oddalała się od Ciebie. Po czym poznasz oddalanie? Po prawie wzajemności między wami, które będzie się przesuwać w jej kierunku.

Innymi słowy będziesz dla niej robił więcej, niż ona dla Ciebie. W pewnym momencie ona będzie miała wyjebane na Ciebie i wasz związek po całości. To znak, że ona wyskoczyła już z Twojego koła. Tak kurwa, przekroczyła już tą linię między wami. Ona już odeszła od Ciebie emocjonalnie. Jest tylko fizycznie, ale już poza Twoim kołem. Moja ex dziewczyna nie była za piękna. Była poza moim kołem ok roku czasu, aż pojawił się na jej drodze gość do którego szybko poleciała i wskoczyła do jego koła.  

Po przekroczeniu tej linii tracisz w oczach kobiety: atrakcyjność, szacunek, autorytet oraz zaufanie. Linia jest cienka czy gruba? Zależy od kobiety, ale również i zależy od Ciebie. Brad Pitt czy inna gwiazda Hollywood może sobie pozwolić na bardzo dużo w stosunku do kobiet. Oni mają atrakcyjność z urzędu, a więc granica jest również okazała. Kobieta atrakcyjnemu facetowi jest wstanie wiele wybaczyć, wiele dla niego znieść, a co za tym idzie zanim odejdzie od niego emocjonalnie, minie trochę czasu.ICH koło jest zazwyczaj duże. Inaczej będzie w przypadku, gdybyś był zwykłym Waldkiem spod sklepu, który jakimś cudem poznał atrakcyjną kobietę. Waldek nie dostanie tyle szans co Brad Pitt.

Jego granica jest dużo cięższa. Wiesz u atrakcyjnych kobiet, jeden błąd, jedna krzywa akcja, sprawia, że Cię spuszczają w kiblu od razu. Robią to bo mogą sobie na to pozwolić ze względu na ich atrakcyjność. No chyba, że Twoja atrakcyjność ich przebije. Przysłowiowa Krystyna może pozwalać mężowi, aby ją napierdalał całe życie, a i tak od niego nie odejdzie. Odejdzie emocjonalnie, ale fizycznie jeszcze będzie się z nim długo bujała, bo przecież-co ludzie powiedzą?

Wielu podrywaczy opisuje tu swoje problemy typu ’’jak to rozegrać, jak to ugryźć, jak ją poderwać’’, jednak niestety wielu z nich przekroczyło już to cienką magiczną linie, po przekroczeniu jej nawet sam Mystery chuj zdziała. Tak, niestety w wielu przypadkach, jest już po ptakach, bo linia została przekroczona. Są goście, którzy relację zjebali z kobietą po całości, ale oni dalej kurwa chcą ją zdobyć mimo iż kobieta przekroczyła w swojej głowie tę granice. Przez to tracą swój honor i godność, no bo to jest żałosne biegać za kimś, kto ma Cię centralnie w dupie.

Jedyną opcją jaka pozostaje po przekroczeniu jej to niestety słowo ”NEXT”. Jak zdarzy wam się popełnić kilkanaście poważnych błędów, które charakteryzują się tym, że panna was wrzuca do szufladki: ”przyjaciel/pocieszyciel”, ”cipa/frajer”, ”taksówkarz”, ”sponsor” to niestety jak już pisałem nawet Mystery na to nie pomoże. Nie ma magicznych sztuczek, trików, zaklęć. Musiałbyś kobiecie wymazać pamięć, a jedynie co to może zrobić to czas, który zatrze Twoje błędy, ale i to nie daje gwarancji na to, że znów się uda.

Prawdziwy facet musi wiedzieć kiedy coś zjebał, ta linia jest elastyczna i ma inne granice W zależności od kobiety i musicie ją wyczuć sami, ja wam niestety nie powiem gdzie ona się znajduje.

Jak już ją przekroczyłeś: TO NA LITOŚĆ BOSKĄ BĄDŹ FACETEM I NIE BABRAJ SIĘ W GÓWNIE TYLKO ODPUŚĆ, WYCOFAJ SIĘ SIĘ Z TEJ RELACJI. MIEJ JAJA TO ZROBIĆ, PO PROSTU ZRÓB TO. Bo nic ci nie da drążenie tematu, jedynie będzie ci gotował się baniak od kombinowania ”JAK REANIMOWAĆ TRUPA”. Wkładasz tym sposobem w te relacje niepotrzebną energie i emocje co powoduje, że się zakochujesz jeszcze mocniej. Jest wtedy między wami prawo wzajemności? Nie ma, bo ona już dawno nie jest w Twoim kole.

Jeśli panna jest normalna to da ci do zrozumienia, że ”ma cie w dupie i żebyś spierdalał”, ale jeśli jest ta z tych ”sukowatych” to cię wykorzysta i będzie miała z ciebie beke. Ile to razy widziałem kolegów moich, którzy dawno przekroczyli tę granice, ale nadal robią jakieś podchody do panien, które mają ich w dupie. Miejcie kurwa ludzie swój honor i godność. Od tego trzeba zacząć pracę nad sobą, żeby wiedzieć, kiedy zejść ze sceny.

P.S

Więcej na ten temat będzie w mojej książce, bo w sumie jest pewien sposób jak odzyskać kontrolę w związku i z powrotem wciągnąć kobietę do swojego koła, jeśli ona z niego odeszła, ale wymaga dużo cierpliwości:)

Rate this post
Pokaż więcej

4 Komentarzy

  1. Ten wpis i kilka wstecz sprzed ostatnich tygodni,kozackie naprawdę ! Już nie mogę doczekać się książki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button