ZdrowieWszystkie Wpisy

Napój z drzew iglastych – zdrowie prosto z Syberii

Napój z drzew iglastych - zdrowie prosto z Syberii
Napój z drzew iglastych – zdrowie prosto z Syberii

Środa to na damcidomyślenia.pl jest dniem zdrowia. A więc zaczynamy. W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie tempo życia zdaje się stale przyspieszać, jednak ludzie pomału zaczynają się coraz częściej zwracać ku tradycyjnym metodom leczenia i zdrowego stylu życia. Syberia, dziewicza kraina o ogromnej bioróżnorodności, kryje w sobie nie tylko nieprzebrane tajemnice natury, ale także wiedzę na temat zdrowia. Jednym z aspektów tej wiedzy jest wyjątkowy napój z drzew iglastych, który pomaga wyregulować pracę przewodu pokarmowego, wyeliminować dysbakteriozę i wzmocnić układ odpornościowy. Jest również dobrym środkiem zapobiegawczym w przypadku epidemii grypy. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że również i Ty możesz sobie zrobić go w domowym zaciszu.


Jak zrobić napój z drzew iglastych:

 

Do przygotowania napoju potrzebne będą:

  • 0,5 litra przefiltrowanej wody:
  • 30 kropli naturalnego olejku jodłowego lub świerkowego :):):) który kosztuje 50 – 70 zł 30 kropel olejku mieszasz z wodą i cała filozofia :):):)⠀

W jaki sposób spożyć napój z drzew iglastych:

 

Zalecam przyjmowanie 1/3 szklanki otrzymanego środka 3 razy dziennie przez 20 minut przed posiłkami przez dwa tygodnie.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi


najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego. Napisz jakie masz zdanie na ten temat w komentarzu.

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button