Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Oddany facet i zakochany głupiec

Ufff!!! Wczoraj było naprawdę grubo. Z dziewczyną postanowiliśmy się zresetować i zrobić sobie małe tournee, po knajpkach na warszawskiej starówce oraz Nowym Świecie. Zmiksowałem chyba wszystkie alkohole Świata o każdym kolorze. Jutro Sylwester więc pewnie i Ty polecisz gdzieś w Tango. Zanim to zrobisz, przeczytaj to!!! Mam nadzieję, że da Ci do myślenia.

Jaka jest różnica pomiędzy oddanym facetem, a zakochanym głupcem?

Wyobraź sobie, że siedzisz przy stole ze swoją dziewczyną. Nagle stawiasz pół litra wódki ”miłości” na stół, a obok stawiasz dwa kielonki do picia.

Wasz związek trwa już jakiś czas, a od czasu do czasu polewacie sobie po kielonie ”miłości”. Idziecie równo kielon w kielon. Ty polewasz swojej dziewczynie wódkę i ona również polewa Tobie. Między wami jest Prawo Wzajemności. Pijecie tyle samo, wiec czujecie się podobnie. Tobie jest przyjemnie i Twojej kobiecie.

Wiesz jakie to uczucie jak jest imprezka i pijesz taką zajebiście zimną wódeczkę, która wchodzi elegancko. po 3 kieliszkach czujesz się jak młody Bóg. Masz pełno energii, jesteś wesoły, rozwiązuje się gadka.

Tak samo upijając się pomału miłością ze swoją dziewczyną czujesz motylki w brzuchu, czujesz ten stan euforii, zresztą co ja będę pisał…doskonale wiesz jak się czułeś kiedy spodobała Ci się jakaś dziewczyna, którą później zdobyłeś.

Na imprezkach niestety różnie bywa. Czy kiedykolwiek miałeś tak, że po wypiciu jednego kielona od razu piłeś na drugą nogę? Czy kiedykolwiek miałeś tak, że ledwo wypiłeś wódkę, a już Ci lali następną? Czy kiedykolwiek miałeś tak, że sam mówiłeś:

-Dobra polej!!!!

Na bank tak!!! Włączył Ci się imprezowy stan i chciałeś więcej i więcej. Włączył Ci się imprezowy stan, więc zacząłeś z kumplami przyspieszać tempo. Doskonale wiesz o czym mówię, zresztą? Kurwa jutro tak zapewne będzie. Jutro będziesz kazał zamknąć się swojemu kumplowi jak się rozgada mówiąc:

-Dobra lej, a nie pierdolisz!!!

W związku z kobietą jest bardzo podobnie. Czujesz się z nią dobrze, zaczynacie nadawać na tych samych falach, seks jest idealny, więc zaczynasz przyspieszać tempo. Zaczynasz chcieć więcej i więcej swojej kobiety. Zaczynasz chcieć więcej jej czasu. 

Pijesz „miłość” ze swoją kobietą i w pewnym momencie widzisz, że ona opuszcza kolejkę. Co się dzieje jak w towarzystwie ktoś opuszcza kolejkę? Pije zazwyczaj karniaka. Za opuszczenie kolejki taka osoba zostaje „ukarana” w taki sposób, a nie daj Bóg jak ktoś wyleje za kołnierz wódkę w Polsce. O nie!!! Tu kurwa Ci wybaczą podwyżki cen i podatków oraz afery, ale nigdy kurwa nie wybaczą Ci jak wylejesz wódkę za kołnierz. Będą to pamiętać latami i wypominać przy każdej imprezie!!!

Ty widzisz to jak Twoja kobieta wylewa za kołnierz, ale przymykasz oko na jej zachowanie. Nie zwracasz uwagi, tylko pijesz dalej. Trzecia miarka, czwarta miarka, piąta miarka. Twoja kobieta cały czas polewa Ci „miłość”. Ona wypiła tylko trzy miarki, a Ty? A Ty już 10. Jest między wami Prawo Wzajemności?  Oczywiście, że nie ma.  Twoja kobieta trzeźwieje z miłości, a Ty jesteś coraz bardziej najebany.

Miałeś kiedyś tak, że na imprezie głos rozsądku próbował dojść do głosu?

-Stary, nie pij już!!! Już Ci wystarczy. Jutro rano musisz wstać!!! Jutro masz do pracy.

I powiedz mi czemu go nie posłuchałeś? Nie posłuchałeś go, bo już byłeś najebany, a będąc już najebanym, zazwyczaj ma się w dupie co będzie następnego dnia. Wiesz dokładnie, że pijąc dalej sprawisz, że jutro rano obudzi Cie potworny ból głowy. Wiesz dokładnie, że pijąc dalej będziesz cierpiał, ale w tej chwili co innego się dla Ciebie liczy.

Tak samo jest w związku z kobietą. Czy kiedykolwiek do Twojego pustego łba starał dojść głos rozsądku w stylu?

-Stary na chuj tak biegasz za nią? Wrzuć na luz i idź na mecz!!!!

-Zaczynasz być coraz bardziej o nią zazdrosny!!! Teraz trzepiesz jej telefon, a jutro zaczniesz ją śledzić. Po co to robisz? Chcesz aby naprawdę Cię zdradziła? Wrzuć na luz!!!

-Po co tak ciągle do niej wydzwaniasz i piszesz? Daj jej żyć!!! Niech kobieta odetchnie od Ciebie kilka godzin. Idź zrób coś pożytecznego dla siebie.

-Po co ciągle jej wszystko stawiasz? Niech ona raz zabierze Ciebie gdzieś!!!

-Po co ciągle jej

-Miej jaja i przestań w końcu robić to co ona chce!!! Za bardzo się dla niej poświęcasz!!!

-Ale po chuj Ty ją przepraszasz? Za co? Za to, że spotkałeś się z kumplami? Jak nie masz za co przepraszać, to nie przepraszaj!!! 

-Stary!!! Ona Cię zdradziła z Twoim kumplem, a Ty chcesz jeszcze do niej wracać? Ogarnij się!!! Do takich kobiet się nie wraca!!! O takich kobietach się nawet nie myśli!!!

Im bardziej pozwolisz na to,aby panna Ci polewała, tym pomału pomału stajesz się NAJEBANY. Ty jesteś pijany miłością, a Twoja panna w tym czasie TRZEŹWIEJE.

Panna trzeźwieje, a Ty włożyłeś w tą relację tyle energii poprzez wypicie kilkunastu miarek alkoholu miłości, że ledwo stoisz na nogach.

Wiesz dokładnie jak alkohol działa na niektórych i jak wygląda najebana osoba w oczach trzeźwej. Przeważnie ludzie najebani tracą zdrowy rozsądek, niby starają się trzymać pion, jednak osoba trzeźwa widzi, że są najebani że ledwo stoją na nogach. Najebana osoba często jest agresywna, zatraca jasność myślenia, nie idzie się z nią dogada, często robi z siebie błazna…błazna w oczach trzeźwej osoby bo osoby równie najebane nie zwracają na to uwagi.

Osoba upita miłością zatraca jasność myślenia, emocje biorą górę, nic do niej nie dociera, trudno jest się z nią dogadać. Taka osoba pozna jakąś kobietę zaprosi ją do stolika i….kobieta wypija jedną miarkę,a taka osoba na raz dziesięć. I za chwile jest pijana,a kobietę nawet nie klepnęło. Kobieta posiedzi przy jednym stole chwilę z najebusem i szybko go opuści no bo wiadome jaka jest gadka trzeźwego z pijanym. Pijany z pijanym zawsze się dogada, trzeźwy z pijanym niekoniecznie…no chyba, że będzie go chciał wykorzystać to przymknie na to oko:) Więc jak lubisz być pijany miłością, spraw żeby Twoja kobieta piła z Tobą równo. Wtedy między wami będzie prawo wzajemności.

Oddany Facet:

Oddany facet jest to facet, który delektuje się alkoholem miłości i równo w miarę pije ze swoją kobietą. Ona mu podlewa emocję poprzez alkohol miłości i on jej też…z tym że zachowuje trzeźwość umysłu.

Cieszy się miłością, cieszy się relacją z kobietą i wspaniale spędzają czas popijając sobie alkoholowe miłosne drinki przy jednym stoliczku. Nigdy nie wychodzi na prowadzenie z miarkami bo wie jakim to się kacem może skończyć…

Powiem więcej. Oddany facet stara się, aby to jednak kobieta była od niego o te 1 czy 2 miarki do przodu i podlewa jej poprzez emocję. Oddany facet cieszy się wspólnymi chwilami, daje też dużo od siebie w związku, ale kontroluje ilość wypitych miarek….

Oddany facet pije z głową, a zakochany głupiec pije dotąd, aż tą głowę zatraci. Oddany facet robi tak by stężenie alkoholu miłości w jego krwi pozwalało mu cieszyć się relacją z kobietą, ale nie dopuści nigdy, by ten alkohol uderzył mu do głowy.

Gdy kobieta nie chce z nim pić przy jednym stole, to jest w stanie na trzeźwo ocenić sytuację, wstać i odejść normalnie od tego stolika przy którym siedzi kobieta. Oddany facet jest na tyle trzeźwy, że jak kobieta odejdzie od jego stolika, jest w stanie szybko wytrzeźwieć i znaleźć inną kobietę. Oddany facet jak widzi, że płyn wyskokowy miłości źle na niego działa, jest w stanie w każdej chwili przerwać picie.

Zakochany głupiec:

Jest to facet, który wali wódę miłości na umór. Gdy zaprasza jakąś kobietę do swojego stolika życia i polewa alkohol miłości, to nie rzadko jest już po kilku miarkach.

Zakochany głupiec nie ma w piciu kontroli. Zakochany głupiec czując, jak mu alkohol miłości uderza do głowy pozwala by kobieta dalej mu podlewała alkohol…powiem więcej…sam nawet sobie polewa by szybciej się najebać, by mocniej poczuć ten alkohol…często przy tym ma halucynacje.

Nagle pod wpływem wypitego alkoholu, swoimi najebanymi oczkami patrzy na kobietę i widzi kurwa ”IDEAŁ” ,”TĄ JEDYNĄ” ,”TĄ WYJĄTKOWĄ”. Pamiętasz jak po pijaku wyrwałeś największą paskudę na parkiecie? To właśnie to mordo!!! A jutro 31 Grudnia!!! Alkohol będzie ojcem 80% dzieci urodzonych we Wrześniu:):):)

Najebany facet przestaje myśleć logicznie, poddaje się płynącej w jego żyłach wódce. Zakochany głupiec pod wpływem wypitego alkoholu zaczyna być coraz bardziej wylewny, zaczyna pajacować, popisywać się, staje się bardzo zazdrosny, agresywny, zaczyna pierdolić głupoty, zaczyna robić z siebie błazna.

Zakochany głupiec nagle upił się do tego stopnia, że nie może funkcjonować samodzielnie, można powiedzieć jest uzależniony od kobiety, która polewa mu ten alkohol. Zakochany głupiec nie zauważa, że alkohol miłości się pomału zaczyna kończyć, nie zauważa, że on włożył tyle energii w to by wypić 1 litra, a jego kobieta wypiła tylko jedną miarkę a drugą wylała za kołnierz, gdy zobaczyła jak ten najebus wziął tą butelkę w rękę i zagrał hejnał wyjebawszy na raz połowę.

Gdy zakochany głupiec bardzo szybko wypije alkohol miłości to…..

Impreza się kończy

Kobieta nie ma zamiaru siedzieć trzeźwa przy jednym stoliku z takim popaprańcem. Gdy impreza się kończy to każdy rozchodzi się do domu…

kobieta wstaje od stolika i odchodzi. Zakochany pijany od miłości głupiec próbuje jeszcze zatrzymać ją przy stoliku….

Mówi, że postawi jej jeszcze jedną butelkę…ale kobieta widzi, że dla niej ta impreza się skończyła. Jest całkowicie trzeźwa, więc wraca do domu.

Co robi zakochany głupiec? Zaczyna płakać, zaczyna wariować, jest tak najebany że nie dostrzega, że to nie ma sensu. Gdy widzi jak kobieta przesiada się do innego stolika do innego faceta, wpada w szał. Zaczyna wariować, wyrywać sobie włosy z głowy, zaczyna grozić oraz próbuje na siłę się dosiąść. 

Zakochany głupiec próbuje poderwać inną, ale żadna nie chce dosiąść się do stolika, gdyż widzi że z kolesiem nie ma gadki. Tak to bywa jak po zakończeniu związku faceci na siłę próbują zapomnieć o byłem i poznają inną, jednak te kobiety odstraszają swoją postawą i swoim pierdoleniem o ex. Są jeszcze najebani!!! Jeszcze nie wytrzeźwieli.

Nagle zakochany głupiec zaczyna trzeźwieć, skończył się alkohol i do głosu dochodzi kac. Głowa coraz bardziej boli, aż lecisz do kibla się wyrzygać. I jak to mawia moja koleżanka. Zakochałam się, wysrałam i mi przeszło.

Gdy się wyrzygasz jakoś jest lepiej. Nadal głowa boli, ale jest znacznie lepiej. Na drugi dzień głowa przestanie boleć, wyciągniesz wnioski z poprzedniej imprezy. Masz już nauczkę, że tylko głupcy piją do upadłego. Doświadczony facet z klasą, nigdy sobie nie pozwoli na to ,aby odpierdalał po alkoholu i robił z siebie błazna.

Ludzie z klasą piją dla smaku i dla przyjemności, ale nigdy do zgonu. Podobnie jest w związku. Tworzysz związek z kobietą dla smaku oraz przyjemności. Picie do zgonu jest to domena ludzi młodych często niedoświadczonych, którzy nie mają życiowego ochlania, a także głupców z patologii. 

Reasumując

Oddany facet jest to facet delektujący się miłością jak alkoholem, jak najlepszym drinkiem. Wiadome wszytko jest dla ludzi byle z umiarem. Miłość jest dla każdego, warto kochać, warto pić ten alkohol, jednak nie za szybko bo można przeholować.

Trzeba pić tak, aby móc w każdej chwili o swoich własnych siłach opuścić imprezkę, trzeba pić tak aby poczuć ten smak, te uczucie, ale nie może Cię ten alkohol poskładać tak, że tracisz rozum, wariujesz, stajesz się agresywny, robisz z siebie błazna i nikt Cię nie szanuje, a na końcu budzisz się z potwornym kacem, który zabiera Ci Twój cenny czas, który mógłbyś inaczej spożytkować.

Wbijasz potem na damcidomyslenia.pl i prosisz o lek jak:

”UŚMIERZYĆ TEN BÓL”

Jak Odzyskać Ex Dziewczynę i Poradzić Sobie Po Rozpadzie Związku

Czym się strułeś!!! Tym się lecz!!!  Jednak najpierw dobrze wytrzeźwiej i wyciągnij wnioski z poprzedniej imprezy.

Rate this post
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button