Wszystkie WpisyCiekawostki

Pokłosie Afery Taśmowej, Czyli Wojna Służb Specjalnych Na Kwity, Za Kulisami Sceny Politycznej

Ładnie się porobiło. Zbigniew Stonoga rozjebał system można powiedzieć w drobny mak.  Właśnie dowiedziałem się, że poleciało sporo stołków. Kopaczowa ewidentnie ratuje swoje dupsko robiąc to, co powinna była już zrobić dawno, dawno temu. Dzisiejszego dnia poleciały głowy Arłukowicza, Karpińskiego, Biernata. Z bólem serca, albo z „bulem” jak kto woli dupy, poleciała głowa także Sikorskiego, Rostowskiego i jeszcze tam jakiegoś pionka z szachownicy. Dziś też przeczytałem, że Bartłomiej Sienkiewicz wycofuje się z życia publicznego. Prokurator Generalny Seremet, też jest praktycznie na wylocie. Cóż Ewa Kopacz ładnie zrobiła kupę w majty , skoro podjęła tak radykalne  kroki i to właśnie teraz. Niby większość podała się sama do dymisji, ale oczywiste jest to, że wpływ miała na to sama Ewa Kopacz, która w taki sposób ratuje jeszcze tonącą Platformę Obywatelską. Platforma się rozpada, co prawda już jest w pogotowiu przygotowana szalupa, która ma chuj wie skąd 4% poparcia i nazywa się Nowoczesna PL, ale jeszcze szczury piszczą. Nawet Bronisław Komorowski coś zamilkł po przegranych wyborach, a może też robi kupę w majty po tych jego przekrętach  opisanych w książce Wojciecha Sumlińskiego.

Przypominam, że jest to pokłosie afery taśmowej, która wybuchła rok temu. Pokłosie, gdzie dowiedzieliśmy się oficjalnie, że nasze państwo istnieje tylko teoretycznie, a tak naprawdę cytuję prawnuka Henryka Sienkiewicza „Chuj, dupa i kamieni kupa”. Afery, gdzie za nasze kurwa pieniądze jedzą obiady za 2000 złotych i piją wina za 5000 złotych. Afery, gdzie ta Bieńkowska wielka dama mówi, że za 6000 złotych może pracować tylko złodziej, albo idiota. Tak swoją drogą jestem bardzo ciekaw politycznej kariery Elżbiety Bieńkowskiej. Raptem wyszła tak szybko z cienia  Billa Clintona yyy Donalda Tuska ;). Dobra nie będę rozwijał tego tematu.

Ewa Kopacz raptem teraz sięgnęła po radykalne kroki, gdy im się zaczyna grunt pod nogami obsuwać. Jednak afera jest o ujawnione akta, a nie o to co jest w tych aktach. A oprócz seksu córki Kulczyka jest, też kilka Smaczków jak chociaż sprawa węgla z RPA, oraz tego jak bardzo Kulczyk ma w garści polityków. Tak to jest, jak biznes jest powiązany z polityką. Jednak jedna sprawa mnie bardzo niepokoi, coś tutaj Stonodze za łatwo poszło. Naprawdę to jest zbyt piękne by było prawdziwe jak dla mnie. Mam nadzieje, że się mylę, ale uważam, że Stonoga może być zwykłą marionetką w rękach służb. Otóż  uważam i nie tylko ja, że na szczycie trwa zacięta walka zakulisowa pomiędzy służbami. Teraz rząd PO się rozpada, niby przyszykowana jest szalupa ratunkowa w postaci Nowoczesnej PL, ale być może dla nie których osób to za mało. 6 września jest rozpisane referendum w sprawie JOW-ów. Nie zdziwiłbym się wielce, jakby połączyli je razem z wyborami parlamentarnymi. Dodatkowo Prokuratora Generalnego wybiera Prezydent. Prezydentem elektem jest teraz Duda, a jeszcze urzędującym Komorowski. Prokurator Generalny jest wybierany na 6 lat. Kadencja Seremeta i tak miała by kończyć się już niedługo. Jako, że Duda zapowiada już ponowne złączenie urzędu Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego, to trzeba by wcisnąć nowego Prokuratora na kolejne lata. To może zrobić jeszcze Bronisław Komorowski i tak WSI miało by  jeszcze na kilka lat swojego człowieka.

Jeśli taki wariant by miał miejsce, czyli dążenie do połączenia referendum w sprawie JOW i wyborów parlamentarnych to może Kukiz, który w wyborach prezydenckich uzyskał 20% poparcia nie zdążyć ze swoją listą, której na chwilę obecną nie ma. Stonoga tworzy swoją partię i być może on zgarnie te głosy, ponieważ jest bardzo popularny. Reszta zagłosuje na Korwina, Ruch Narodowy, ale to będzie za mało ponieważ Stonoga wyskoczył ze swoją partią. Wtedy prawica jest podzielona, dodatkowo już PO rzuca kiełbasę wyborczą w postaci podwyżek w budżetówce, której liczba funkcjonariuszy dobija do 800.000 osób, a niektóre dane nawet wskazują 3 miliony. Korwin znając życie coś pierdolnie i ludzi niezdecydowanych też przejmie Stonoga. Ktoś powie OK, ale wtedy platforma znów będzie miała dobry wynik w sejmie. 6 września zresztą jest to taka koślawa data, która przyczyni się do tego, że będzie niska frekwencja. Im niższa tym dla WSI lepiej.

Ponadto z akt tej afery wynika, że idea tych podsłuchów narodziła się w jednym z lokali należących do syna jednego z szefów ŁUKOILA. Gazprom myślisz Putin, tak samo jak i ŁUKOIL.  Podsłuchy to robota agentury rosyjskiej, tej która nagrała rzeczniczkę rządu estońskiego, która w 1999 roku występowała  w castingu do pornosa. Potem ta pani zrobiła karierę-przypadkowo? NIE SĄDZĘ!!! , to co wypłynęło w Estonii to po prostu przywołanie kogoś do porządku. Skoro takie rzeczy wypływają sprzed 15 lat, to widać, że już dawno mieli na nią haka i rząd Estoński mógł być ustawiony. Podobnie jest w Polsce, gdzie scena polityczna jest ustawiona. No kurwa wystarczy popatrzeć na tych baranów, no myślicie że oni swoją ciężką pracą i uporem doszli do władzy?.

Co do Stonogi to mam bardzo mieszane uczucia. Nie ufam mu ani trochę. Czytam dużo na temat manipulacji, czarnego pr i widzę dokładnie jakie sztuczki on stosuje. Mam nadzieję, że się mylę, ale uważam, że on jest częścią tej układanki. Zyskał sławę, sympatię, nawet dzisiaj rozmawiałem z kolegą o tematach biznesowych, to on sam zauważył, że Stonoga w bardzo szybkim czasie bardzo szybko się wypromował. Jakoś zawsze wszystko wie, ma do wszystkich numery, jest zawsze bardzo dobrze poinformowany, odpierdala takie szopki, że normalny obywatel już dawno zostałby zamknięty. Przypominam, że wcześniej Stonoga kumplował się z Tymochowiczem, specem od wizerunku. Po tej aferze z aktami jest noszony na rękach, a po prostu komuś na tym zależało. Tym bardziej, że po tym co mówi już dawno zostałby sprzątnięty.  Czy zauważyliście jak często Stonoga atakuje PO oraz SLD? , praktycznie co chwila, jednak nigdy nic nie wspomniał o PIS-e, a to przecież takie samo gówno, tylko może troszkę mniejsze, ale też śmierdzi.  Każda osoba, która bardzo dobrze zna się na polityce i tym całym systemie nie ufa Stonodze, wy też nie zachłyśnijcie się jego popularnością.

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz powtarzałem to zawsze i jeszcze raz powtórzę. NIE LICZCIE NA POLITYKÓW, LICZCIE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SIEBIE.

P.S

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Rate this post
Pokaż więcej

4 Komentarzy

 1. Stonoga to taki Palikot prawicy. Nie ufam mu ponieważ zmienia zdanie szybciej niż kobieta. Raz chce szerokiego frontu prawicy, żeby zaraz potem obrazić się na resztę.
  Działalność tego Pana można prześledzić na stronie http://pastastonogi.keep.pl/pasta Polecam bo w pigułce można prześledzić jego poczynania na przestrzeni roku.

   1. Dla mnie bankowo stoją za nim jakieś grubsze wpływy i on jest tylko taką marionetką na usługach. Gość ma starannie opracowany wizerunek – przemówienia z obrazkiem papieża w tle, pomoc potrzebującym i mocno wulgarny (zalatujący patolem) język. Typowy polak który sam rzuca kurwy do telewizora na polityków, jak widzi takiego stonogę, który wypowiada się tak samo i „obala” system , no to wiadomo od razu uznaje, że swój chłop z tego Zbyszka.

    Swoją drogą zwróciliście uwagę, że on przy okazji tej swojej całej inicjatywy, próbuje zarobić niemal na każdym gównie jakie mu przyjdzie do głowy 😀 Wóda, gazeta, akcje, gry planszowe – oczywiście wszystko niby pod przykrywką zbierania środków na rzecz tych akcji charytatywnych, ale umówmy się wiadomo, że to walenie w głupa i on po prostu na tych ludziach robi kasę.

    1. Dokładnie niby taki swojak: , każde zdanie zaczyna od „postkomunistycznych kurew”, „czerwonych śmieci”. Wystarczy teraz spojrzeć na fb i zadać niewygodne pytanie odnośnie Stonogi to każą ciągnąć lachę Milerowi. Napiszę wpis następny na temat jak widzę pana Stonogę i jakie techniki stosuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button