Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

W jaki sposób prawidłowo oceniać kobietę za jej zachowanie z pozycji nauczyciela

W jaki sposób prawidłowo oceniać kobietę za jej zachowanie z pozycji nauczyciela

W jaki sposób prawidłowo oceniać kobietę za jej zachowanie:
W jaki sposób prawidłowo oceniać kobietę za jej zachowanie:

Kobiety podobnie jak my – szły przez życie ze szkolnym miernikiem oceń swojej osoby oraz kontrolą rodzicielską wpływającą na jej przekonania oraz światopogląd. Atrakcyjna kobieta, która od małego była rozpieszczana przez rodziców, chwalona, na każdym kroku uświadamiana – jaka to nie jest piękna i wspaniała. Atrakcyjnej kobiecie dużo łatwiej jest w życiu. Wszystko można powiedzieć, że uchodzi jej płazem ze względu na jej wygląd. W szkole dostaje lepsze oceny, jest lepiej traktowana, ma szansę na lepszą pracę. Można powiedzieć, że  w życiu ma z górki. Pracując w Mc Donaldzie – najładniejszych kobiet, które wyróżniały się urodą spośród innych kobiet, nie stawiano na produkcji jedzenia, tylko jak coś, to tylko na serwisie lub w Mc Caffe. I to też nie były jakoś specjalnie piękne kobiety, o których w zasadzie tutaj piszę :):):) Naprawdę atrakcyjne kobiety wystarczy, że się tylko uśmiechną i mają wszystko to czego zapragną.


Uroda kobiety, a jej ocena społeczna:

 

Uroda kobiety zazwyczaj idzie z jej oceną społeczną, która jest wysoka, tak jak wysoka jest jej uroda :):):) Można powiedzieć, że pod tym względem istnieje prawo wzajemności. Dlatego też kobieta od samego początku jest przyzwyczajona, że jest najlepsza, najwspanialsza, najładniejsza. Kobieta od dzieciństwa jest przyzwyczajona do wysokiej oceny społecznej. Jeśli przenieść to na oceny szkolne, to tak jakbyś był prymusem, który przez całe swoje życie dostawał z łatwością 6. Można powiedzieć, że idzie się przyzwyczaić do tego.

Jednak co się dzieje kiedy nagle taki prymus dostaje zamiast oczekiwanej 6, nieoczekiwanie 1 lub 2?

Szok i niedowierzanie! 

Sam pamiętam po prymusach z podstawówki  czy liceum. Całe życie kujony dostawały 5 i 6, a jak raz dostali 1 lub 2, to była panika, płacz, zaciskanie zębów i chęć szybkiej poprawy, ponieważ ta ocena wchodziła im na ambicję.

Podobnie jest z atrakcyjnymi kobietami, którym całe życie ktoś właził w dupę, chwalił je, komplementował, przymykał oczy, szedł na rękę, poświęcał czas, ułatwiał życie, zabiegał. Jeśli nagle spotykają na swojej drodze gościa, który zamiast kolejnej ” 6 ” i nagrody, wystawia im 1 i daje kare, a co najważniejsze – nie boi się tego robić, to takiej kobiecie wchodzi na ambicję i tym samym wyróżnia się na tle kolejnej osoby.

Szkolny system oceny kobiecego zachowania:

 

Oto szkolny system oceny kobiecego zachowania. Jesteś dla niej nauczycielem, który ma w jej oczach autorytet i szacunek. Wystawiasz jej więc następujące oceny:

1. Ocena niedostateczna:

 

Ocena niedostateczna. Jest to ocena niezadowalająca Ciebie, którą kobieta musi poprawić, aby zdać do następnej klasy :):):) czy na następny rok, jeśli mierzymy ją systemem studenckim :):):) Jeśli kobieta zrobiła coś źle, podkreśl to. Zwracaj jej uwagę, jeśli autentycznie coś Ci przeszkadza w jej zachowaniu. Mów od razu. Nie bój się! Nie przemilczaj niczego. Przemilczając różne rzeczy, oddajesz jej pola. Nie ważne co robi. Jeśli jedziecie samochodem i ona kieruje, to nie bój się jej zwrócić uwagę jak np: robi to w zły sposób. Jeśli źle się zachowuje i Ci to nie odpowiada, to również nie milcz, tylko od razu reaguj!

Nie bój się jej zwrócić uwagę, jeśli coś ona robi na „odwal się”, źle czy „niedokładnie”. Nie chodzi o to, że się czepiasz jej o wszystko, tylko zwracasz jej uwagę i masz odwagę to zrobić. Nie musisz robić tego agresywnie, powiedz to delikatnie, ale szczerze. Większość facetów boi się w ogóle odezwać w sytuacjach z uwagi, że ona się obrazi czy wejdzie z nami w konflikt. Nie możesz się tego bać.

Co z Ciebie jest za nauczyciel?

Wyobrażasz sobie, że nauczyciel boi się dziecku postawić 1 z obawy, że się ono rozpłacze czy będzie złe?

Dziecko nie umie materiału czy źle odrobiło pracę domową albo wcale nie odrobiło zadanej pracy, a nauczyciel boi się postawić 1 z obawy przed jego reakcją?

To on jest nauczycielem czy dziecko?

To kto tu kurwa rządzi w klasie?

To kto tu rządzi w domu? :):):)

Taka pozycja sugeruje kobiecie – atrakcyjnej kobiecie, że nie masz strachu przed nią. Nie obchodzi Cię to czy ona się na Ciebie obrazi czy z Tobą zerwie. Oczywiście trzeba to robić w taki sposób, aby nie zaszkodzić jej poczuciu własnej wartości. Stawiasz jej 1 i tyle. Stawiasz jej ocenę niedostateczną, którą musi poprawić w Twoich oczach.

2. Ocena dostateczna:

 

Dajesz kobiecie ocenę dostateczną. Kobieta coś zrobiła, postarała się, ale jednak mimo wszystko musi nad czymś popracować, aby było dobrze.  Po prostu chwalisz kobietę, ale jednak wspominasz o paru zagadnieniach, które musi poprawić i ty jesteś gotów jej w tym pomóc. Nie boisz się mówić o jej niedociągnięciach.

3. Ocena dobra:

 

Podkreślasz, że coś jest dobrze zrobione, ale mimo wszystko czegoś jeszcze brakuje, aby było rewelacyjnie. I to czego brakuje, to dodajesz od siebie. Możesz używać tego do komplementowania kobiet.

-Dobrze wyglądasz w tym ubraniu! Czekaj jeszcze! Zawiąże Ci szalik w ten sposób, to już w  ogóle będziesz wyglądała rewelacyjnie!

Jest dobrze, ale nie rewelacyjnie! Rewelacyjnie będzie wtedy, kiedy Ty dodasz coś od siebie. Coś co jest dobre z Twoją ingerencją czy uwagą, staje się świetne.

4. Ocena bardzo dobra – rewelacyjna:

 

Doceniasz kobietę jeśli naprawdę stanęła w Twoich oczach na wysokości zadania. Jednak kobieta musi naprawdę sobie na to zasłużyć. Jak zasłużysz dajesz jej ocenę bardzo dobrą.

Pamiętaj, że kobiety nieustannie nas oceniają i wiele z nich ma całe listy wymagań wobec mężczyzny. Ja osobiście nie tworzę żadnych list, ale również je oceniam i robię to z pozycji nauczyciela :):):)

Chodzi w tym wszystkim o to, aby wypracować w kobiecie taki mental, żeby po Twojej pozytywnej ocenie jej zachowania była szczęśliwa i uśmiechnięta, a kiedy powiesz, że coś robi źle, to się nie obraża, nie focha, ale stara się poprawić  i sprawić, aby wszystko było  w porządku.

Doceniaj kobietę odpowiednio – oceniając ją. Ne musisz jej się czepiać o byle co, ale autentycznie żebyś nie bał zganić ją za to, że nawaliła w jakiejś sprawie. Możesz kobietę lubić, ale nie boisz dać jej oceny niedostatecznej, jeśli coś zjebała w waszej relacji. Ładna buzia i krągły tyłek to dla ciebie za mało. Nie boisz się przez to oceniać kobiety.


Przeczytaj Również: Darmowy PDF 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, które dają do myślenia


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button