Motywacja30 THE BEST OFFWszystkie Wpisy

Żołnierzu walcz by wygrywać

BACZNOŚĆ ŻOŁNIERZU!!!

Kiedy siedzisz sobie teraz wygodnie i czytasz mój tekst, linijka po linijce to jednocześnie zaczynasz uświadamiać sobie, że jesteś jeńcem wojennym swojego umysłu, zakuty w kajdany niewoli opinii społecznej.

Dziś jest już Kwiecień 2019 roku, także, wstań teraz od komputera, podejdź do lustra, spójrz sobie w twarz i ZAPAMIĘTAJ TĘ DATĘ, BO JEST TO DZIEŃ W KTÓRYM WYPOWIEDZIAŁEŚ WOJNĘ SWOJEMU MARNEMU ŻYCIU, PROBLEMOM, PRZECIWNOŚCIOM LOSU ORAZ PRZESZKODOM RZUCANYM CI Z KAŻDEJ STRONY.

Odpowiedz mi na pytanie co teraz czujesz? Strach, że od dziś będziesz walczył z przeciwnościami losu, problemami jakie napotkasz na swej drodze? Czy może adrenalinę? A może mały miks wszystkich emocji razem wziętych?

Od dziś jesteś żołnierzem, jesteś jednoosobową armią, uzbrojony w wiedzę. Pierwsze co musisz zrobić to wyrwać się z kajdanów opinii społecznej, które zniewoliły Twój umysł do tego stopnia, że do tej pory SIEDZIAŁEŚ ZASTRASZONY W OKOPACH, BOJĄC SIĘ WYCHYLIĆ, BOJĄC SIĘ WALCZYĆ O SWOJE ŻYCIE, SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Siedziałeś bezpiecznie w okopach z dala od  frontu wojennego, chroniąc wygodnie dupę. Czas zapierdala i niestety linia frontu się przesunęła tak, że siłą rzeczy musiałeś skonfrontować się ze swoim życiem. Od razu jak na pizdę przystało podniosłeś bez walki, ręce do góry, skamląc ze łzami w oczach:

-PODDAJE SIĘ, PODDAJE SIĘ”. ŻYCIE!!! PODDAJĘ SIĘ!!! NIE BIJ MNIE!!! NIE KOP MNIE W DUPĘ BŁAGAM!!! ZA JAKIE GRZECHY?

A wiesz co Ci odpowiedziało ŻYCIE?

-Taki CHUJ!!! Walcz tchórzu!!! Jak na mężczyznę przystało!!!! Walcz cioto!!! Bo Cię zdepczę!!!

ŻYCIE!!! Nie bij!!! Ja nie umiem!!! Ja nie potrafię!!! Daj mi Święty spokój!!! Ja chce spokoju!!! Ja chce Ciszy!!!

-Na wojnie śmierdzący tchórzu chcesz ciszy? Na wojnie leniwa cioto chcesz spokoju?– odpowiedziało Ci życie i napluło Ci w ryj, rzuciło na ziemię jak szmatą i zakuło w kajdany niewoli społecznej.

Od tamtej pory jesteś właśnie jeńcem wojennym swojego umysłu, zakuty w kajdany opinii społecznej. Od tamtej pory wciskano Ci brednie, które ryły Ci beret:

 • Musisz skończyć szkołę by mieć dobrą pracę, jak nie dostaniesz się na uniwersytet to jesteś debilem. Muszą to być studia dzienne!!! Koniecznie!!!
 • Żeby być kimś, to musisz koniecznie mieć skończone studia. Jak ich nie masz, to jesteś nikim!!!
 • Ludzie po zawodówce to kretyni.
 • Spójrz na sąsiada!!! Ma 30 lat, kredyt na 30 lat!!! dwójkę dzieci, samochód, żonę!!!  Duży dom, telewizor, stałą pracę w Korporacji. Takiemu to się powodzi!!! 
 • Kobiety nie kochają seksu, a jak kochają to są dziwkami.
 • Kobiety lecą tylko na kasę.
 • Blondynki są puste.
 • Bogaci to złodzieje.
 • Biznes jest tylko dla cwaniaków.
 • Żeby się czegoś dorobić to musisz coś zajebać, inaczej się nie dorobisz.
 • Życie jest bardzo ciężkie.
 • Nie możesz się wychylać, musisz być przeciętny.
 • Nic nie osiągniesz w życiu.
 • Kim ty kurwa jesteś pajacu?
 • Pokorne ciele dwie matki ssie.
 • Prawda, bo w telewizji mówili!!! W telewizji bębnią, że Polacy mają coraz grubsze portfele!!!
 • Bez kredytów nic nie kupisz sobie.
 • 2000zł to jest Twój szczyt marzeń, więcej nie da się legalnie zarobić
 • Nie poradzisz sobie, to nie dla Ciebie, nie dasz rady…..
 • Jesteś głupi i brzydki.
 • Po chuj masz się uczyć i edukować dalej, lepiej włącz sobie telewizor obejrzyj taniec z gwiazdami, albo pooglądaj debatę polityczną dwóch kretynów skaczących sobie do gardła, którzy i tak gówno mają w polityce do powiedzenia, bo kto inny rozdaje u nas karty.
 • Seks tylko po ślubie, bo jak przed to masz grzech śmiertelny i nie trafisz do nieba.
 • Musisz mieć ślub kościelny, bo inaczej jak nie masz to „co ludzie powiedzą”.
 • Jak się rozwodzisz to jesteś traktowany tak wyrzutek społeczeństwa.
 • Musisz kochać homoseksualistów i ich tolerować bo jak nie to jesteś homofobem.
 • Koniecznie musisz ożenić się do 30 bo jak nie, no to jesteś starym kawalerem
 • Nie możesz się uśmiechać!!! Nie możesz być szczęśliwy!!!
 • Musisz mieć to i tamto, a jak nie masz tego i owego, to jesteś NIKIM KURWA!!! NIKIM, ZEREM JEBANYM!!!
 • Musisz kupować, kupować, kupować. Konsumować, konsumować, konsumować!!!
 • Zejdź na ziemię człowieku, o czym Ty pierdolisz?
 • Nie możesz podejść do tej kobiety, poznać ją i zagadać!!! NIE BO KURWA SEKSIZM!!! Jak śmiesz, co ludzie powiedzą!!!

I tak właśnie żyłeś sobie w takim matrixie. Boisz się wychylić, jesteś uzależniony od innych, boisz się „CO INNI POWIEDZĄ”, boisz się podejść do kobiet,  jesteś nie pewny siebie, nie wierzysz w swoje możliwości. Gdy nieśmiało próbujesz wyrwać się z łańcuchów dostaje kopa kontrolnego na brodę  i upadasz na kolana.

Widzisz? To Ty!!! Patrz jak klęczysz!!! Upadasz na kolana jak ta potulna owieczka. Upadasz i jak się nie podniesiesz, to całe życie spędzisz na tych kolanach zakuty w łańcuchy niewoli.

Chcesz całe życie spędzić na kolanach? Chcesz całe życie być przeciętnym Januszem z przeciętną pracą, której nienawidzisz, który ze swoją przeciętną kobietą, którą poznał przez stryjka na grillu, wybierze się w podróż poślubną do Egiptu All Inclusive na kredyt,  żeniąc się z nią tylko dlatego, bo mama, tata, ciocia, wujek, sąsiadka mówiła, że już pora najwyższa.

Musisz być na to gotowy, wojna trwa, mimo że bezpiecznie siedzisz sobie w okopach, bojąc się zaryzykować i ruszyć dupę ku wolności, to bomby cały czas gdzieś spadają. Wojna trwa cały czas, Ty nie walczysz, to ktoś inny walczy, ktoś inny rzuca granatem, ktoś inny napierdala z moździerza, ktoś strzela z czołgu.

Czasem bywa tak, że nawet jak siedzisz bezpiecznie w okopach, grzejąc swoją dupę to dostaniesz takim granatem przypadkiem, który CI ROZPIERDOLI ŻYCIE, ŻE NIE MOŻESZ POZBIERAĆ SIĘ DO KUPY I MINIE SPORO CZASU ZANIM ZNÓW DOJDZIESZ DO SIEBIE.

I tak do kupy nie mogą pozbierać się goście, których panna rzuciła, tak do kupy nie mogą pozbierać się goście, którzy myślą, że praca na etacie to bezpieczna praca. A tu nagle „surprise”, bomby spadają na zakład pracy i co? Przecież mama i tata mówili, że masz niby „Stałą pracę”, a Ty co? Nieprzygotowany? Uważaj, bo kredyt trzeba spłacić!!!

Jak trwa wojna to i muszą być ofiary. Najwięcej ofiar wojny to właśnie cywilne, którzy nie walczą.

Jest takie powiedzenie łacińskie Si vis pacem, para bellum czyli:

„jak chcesz pokoju, szykuj się do wojny”.

 Ja te powiedzenie ujmę trochę inaczej:

„JAK CHCESZ SPOKOJU, SZYKUJ SIĘ DO WOJNY”.

Ludzie chcą spokoju, ponieważ jest to druga najważniejsza potrzeba w piramidzie Maslowa.  Ludzie na tyle są spokoju, że boją się wychylić dupę z tych jebanych okopów. Ludzie chcą na tyle spokoju, że teraz wszystko im przeszkadza. Jest zima to jest kurwa za zimno i nie będę biegał bo jest za zimno, nie będę biegał bo jest za gorąco, nie będę biegał bo sobie buty pobrudzę bo jest błoto, chciałbym schudnąć, ale boję się, że się spocę,  nie podejdę do niej bo co ona sobie o mnie pomyśli, chciałbym mieć kobietę, no ale co ludzie powiedzą?

Chciałbym zmienić pracę na lepiej płatną, ale boję się zmian, tu mnie każdy zna już. No nie podoba mi się ta praca, mało zarabiam, ale jeszcze zamienię siekierkę na kijek, chciałbym w końcu się zmienić, no ale musiałbym rano wstać i zrobić trening, a wolę sobie pospać.

Ludzie tak panicznie chcą spokoju, że NIC NIE ROBIĄ, SĄ BIERNI, ŻYCIE IM PRZELATUJE PRZEZ PALCE.

Jak chcesz mieć spokój, TO SZYKUJ SIĘ DO WOJNY ZE SWOIMI SŁABOŚCIAMI, PRZECIWNOŚCIAMI LOSU I WALCZ O SWOJE CELE. WALCZ BY WYGRYWAĆ!!!!

Ludzie siedzą w tych okopach boją się wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Chcą żyć tak jak Szwajcaria, która była neutralna podczas II Wojny Światowej. Nie wychylać się, żyć sobie spokojnie. Jednak zapominają o bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie:

Nie żyją kurwa w Szwajcarii,  tylko żyją w Polsce. Polska to nie Szwajcaria, inne zarobki, inne możliwości, inna mentalność, inna historia, inne pokolenia, inne wspomnienia, inny Rząd.

Gdyby byli Szwajcarami to mogli by się opierdalać, a tak to muszą zapierdalać w przeciętnej pracy, za przeciętne pieniądze. Przy tym narzekając. Nie żyjemy w Somalii, ale też nie żyjemy w Norwegii czy innych krajach zachodnich. Jak chcesz tam żyć to przestań walczyć i z dezeterteruj z pola bitwy.

Wyjedź do tej Szwajcarii, Anglii, Norwegii by prowadzić spokojne, dostatnie życie,  ale i tam będziesz musiał WALCZYĆ BY SOBIE PORADZIĆ, ALE JUŻ NA INNYM FRONCIE.

Z dniem dzisiejszym rozpocząłeś KAMPANIĘ WIOSENNĄ, KTÓRA BĘDZIE TRWAŁA TRZY MIESIĄCE.

Z dniem dzisiejszym wychodzisz ze strefy komfortu jakie stanowiły dla Ciebie okopy, z dniem dzisiejszym zrzucasz te łańcuchy i sięgasz po BROŃ.

Będziesz walczył do upadłego, aż zrealizujesz swoje cele na najbliższe trzy miesiące. Będziesz walczył by wygrywać. Nie możesz siedzieć w jednym miejscu, tak jak większość społeczeństwa,  musisz cały czas być w ruchu, musisz działać, bo inaczej możesz od życia dostać head-shota.

A uwierz, że „snajper jakim jest życie” ma niezłego cela i potrafi precyzyjnie zdejmować tchórzy chowających się w okopach komfortu. Życie już niejednego kozaka zdjęło z bezpiecznej odległości.

Masz cele na najbliższe 3 miesiące, które musisz zrealizować, żeby zmienić w końcu swoje nędzne życie. Żeby je zrealizować musisz przedostać się na tyły wroga, gdzie czeka na Ciebie upragniony cel w postaci:

 • Atrakcyjniejszego wyglądu pod postacią wysportowanej w miarę sylwetki, która sprawi, że będziesz o wiele bardziej korzystnie wypadał wizualnie. Jest to mój cel na najbliższe trzy miesiące, ponieważ szykuje mi się huczne Lato :):)
 • Nabycia nowych umiejętności z kobietami, które sprawią, że nie będziesz narzekał na nudę weekendową.
 • Nauczenie się podstaw jakiegoś języka np: Hiszpańskiego dzięki, którym będziesz bardziej ciekawszą osobą.
 • Nauczenia się podstaw gry na gitarze, dzięki której zagrasz nowo poznanej kobiecie coś fajnego przy kwietniowym ognisku.
 • Zrobienia prawa jazdy, dzięki któremu już na wiosnę będziesz zabierał na przejażdżki kobiety i kochał się z nimi na masce samochodu swojego lub ojca:).
 • Nauczenia się podstaw NLP/sprzedaży, dzięki którym łatwiej będziesz mógł się komunikować z każdym co przełoży się na lepsze zarobki, lepszą pracę, nowe towarzystwo itd.
 • Zmiany pracy na lepszą, dzięki której będziesz zarabiał więcej pieniędzy lub będziesz miał mniej stresów, a co za tym idzie przełoży się to na Twoje życie.
 • Założysz swój biznes.
 • Przebiegnięcia maratonu dzięki, któremu poprzestawia Ci się troszkę w głowie, że poczujesz się pewniej.
 • Lub celu jakiegokolwiek sobie wymarzyłeś, dzięki któremu Twoje życie wejdzie na LATO O JEDEN POZIOM WYŻEJ.

Żeby dostać się na tył wroga, gdzie czeka Twój upragniony cel lub cele, które na chwilę obecną pragniesz mieć lub zdobyć, dzięki którym WIOSNA BĘDZIE INACZEJ SMAKOWAĆ, to musisz mieć PLAN DZIAŁANIA.

Nie możesz wyjść z okopów i lecieć na przypał, na oślep ponieważ możesz wpierdolić się na pierwszą lepszą minę, która sprawi że wrócisz do okopów z podkulonym ogonem.

Musisz mieć strategię działania. Musisz jasno określić swój cel, co chcesz zdobyć i wiedzieć jak to zrobić. Za karabin będzie robiła Ci wiedza, która poprowadzi Cię do osiągnięcia Twojego celu. Musisz wiedzieć, że nawet nie znając Twojego celu, to wiem że jest on do osiągnięcia. Ktoś go na pewno już osiągnął, ktoś kiedyś przeszedł  drogę na froncie i dostał się na tyły wroga. Taka osoba na pewno napisała o tym książkę, gdzie są rady jak efektywniej to zrobić.

Walcząc nie możesz się poddawać!!!

Nawet jak przegrasz jedną bitw, to wraz możesz na wiosnę wygrać wojnę i zrealizować swój cel lub pokonać jakiś problem, który de facto też stanowi Twój cel.

DLATEGO NIE MOŻESZ SIĘ PODDAWAĆ.

Jesteś Polakiem A MY POLACY JESTEŚMY URODZONYMI WOJOWNIKAMI, KTÓRZY NIGDY SIĘ NIE PODDAJĄ, PAMIĘTAJ O TYM.

Jesteś POLAKIEM!!! A nie polaczkiem, którego każdy chce wyśmiać!!! Bądź dumny z tego, że jesteś POLAKIEM PRZEZ DUŻE „P”!!!! W świecie lewackiego spierdolenia i tej chorej ideologii, która ma wpędzać ludzi w państwo opiekuńcze robiąc z nas trybik, niewolników!!! Bez własnego zdania, własnej dumy, przekonań, historii!!!

Nawet jak teraz jesteś pizdą i społeczeństwo chowało Cię na ciotę, to wiedz, że w Twoich żyłach PŁYNIE KREW WOJOWNIKÓW. Wojowników, którzy rządzili kiedyś połową Europy.

Wiesz co to znaczy „POLAND FIRST TO FIGHT? Na pewno wiesz. Zamiast słowa „POLAND”, wstaw swoje imię i powieś w widocznym miejscu. Tak, że jak rano będziesz wstawał, przeciągał się wygodnie i patrzył na karteczkę z tym napisem, to nagle poczujesz…

TĄ NIEODPARTĄ CHĘĆ I WOLĘ WALKI, ŻEBY ZMIERZYĆ SIĘ Z ŻYCIEM I OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL

Pamiętaj jesteś Polakiem, masz duch wojownika w sobie. My Polacy nigdy się nie poddajemy. Podczas Drugiej Wojny Światowej WALCZYLIŚMY DO KOŃCA, DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI.

To zobowiązuje…

Naprawdę kurwa to zobowiązuje. Tak samo Ty walcz do Końca…

Ad Finem!!!

Walcz o swoje życie, o swoją przyszłość, bo życie masz tylko jedno i musisz je godnie przeżyć, a nie siedząc w okopach.

Gdy będziesz przedzierał się przez front z karabinem różne sytuacje mogą Ciebie spotkać, wiele osób będzie próbowało Cię zatrzymać, rzucając Ci miny pod nogi.

Może być też tak, że Twoi właśni najbliżsi przyjaciele, koledze, znajomi, rodzice, będą robić za ” V KOLUMNĘ”. Na kartach historii V kolumna zapisała się jako sabotażyści podczas wojny w Hiszpanii. Twoją V kolumną mogą być najbliższe Ci osoby, które będą Cię sabotowały i podcinały Ci skrzydła mówiąc:

-„To nie dla Ciebie”

-Po co Ci to”

-Daj sobie z tym spokój”

-Nie poradzisz sobie”

-„Ty z nią? ocipiałeś ha ha ha ha”

-Nie dasz rady.

Pamiętaj jesteś Polakiem i masz walkę we krwi.  Jak będziesz wstawał rano musisz myśleć cały czas o swoim celu i walczyć by go zrealizować. Załóż sobie kalendarz i tam na każdy dzień pisz plan dnia, co po kolei masz ważnego do zrobienia. Pod plan dnia podepnij swój cel czyli co musisz zrobić, czego się nauczyć, by go osiągnąć.

Pamiętaj wszystko robisz na maksa. Nie na 50%, nie na 60%, nie na 80% tylko zawsze na 100%

Wszystko robisz na maksa. Jeśli założyłeś sobie, że w przeciągu 3 miesięcy chcesz schudnąć to gdy biegasz ustalasz trasę i jak ustalisz sobie, że biegasz 10 kilometrów, to biegasz kurwa nie 7, nie 5, nie 8, nie 9 kilometrów, tylko równe 10.

Jeśli ustaliłeś sobie w swoim planie dnia, że dziś robisz 100 brzuszków to kurwa robisz 100 brzuszków. Jeśli w planie dnia zaznaczyłeś, że dziś czytasz 30 stron książki, to czytasz 30 stron książki, a nie 29.  Jeśli w planie dnia ustaliłeś sobie, że dziś podejdziesz do 10 kobiet to podchodzisz do 10 kobiet. Podchodzisz i podrywasz!!!

Zakładaj sobie dziennik na swój cel i śledź postępy czy idziesz do przodu czy jednak stoisz w miejscu. Wyciągaj wnioski to bardzo ważne

NIE BÓJ SIĘ POMYLIĆ I UCZ SIĘ NA BŁĘDACH. JAK WDEPNIESZ NA MINĘ, KTÓRA WYBUCHNIE TAK, ŻE WYLĄDUJESZ NA ZIEMI, NIE WRACAJ DO OKOPÓW TYLKO OTRZEP SIĘ I IDŹ DALEJ. JEŚLI KOBIETA POWIE CI SPIERDALAJ, TO IDŹ DO INNEJ, JEŚLI PRACODAWCA POWIE CI „NIE POTRZEBUJEMY NIKOGO”, IDŹ DO INNEGO. NIGDY NIE ODPUSZCZAJ I NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ.

Wojownicy nigdy się nie poddają. Wojownicy „NEVER GIVE UP” nie mają zrobionych tatuażem na rękach, tylko te słowa wyryte w sercu i w duszy.

To wojownicy zawsze mieli najlepsze kobiety, to wojownik rządził społeczeństwem. Rób małe kroczki, ale cały czas do przodu.

antietam-80542_640

Widzisz tą pogodę? Taka pogoda będzie za 3 MIESIĄCE. Jest już gorąco, 30 stopni w cieniu!!!  A Ty będziesz leżał sobie pod parasolem i sączył drina!!

Taki będziesz miał widok po drugiej stronie frontu, gdzie zdobędziesz swój cel na jakim Ci zależy.  Jest cisza i spokój, ale NIE DLA CIEBIE, TY JESTEŚ WOJOWNIKIEM. PRZYZWYCZAIŁEŚ SIĘ, ŻE TY CIĄGLE WALCZYSZ.

Spokój? To nie dla Ciebie. U Ciebie cały czas coś się dzieje!!! Jesteś jak żołnierz, który wrócił z wojny, ale dalej musi walczyć. Wypiłeś za realizację swoich celów 3 miesięcznych i Twoje działa właśnie obrały nowy cel.

Rozpoczynasz KAMPANIĘ WRZEŚNIOWĄ!!! KTÓRA BĘDZIE TRWAŁA  RÓWNIEŻ 3 MIESIĄCE.

Nowa kampania, nowe cele, nowe wyzwania do zrealizowania. 

I pamiętaj Walcz by wygrywać. POLAND FIRST TO FIGHT!!!!!!!!

SPOCZNIJ ŻOŁNIERZU!!!! I DO BOJU!!!

P.S

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

P.S II

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

9 Komentarzy

 1. Kawał dobrej roboty! Blog widzę rozwija się i idzie w dobrym kierunku. Na prawdę daje ogromnego kopa do działania. Powiem szczerze ze sam od jakiegoś momentu, poczulem ze mam w sobie potencjał ale nie wiedzialem jak go obudzic, od czego zacząć a swoimi blogami przecierasz mi oczy. Jestem pewien i czuje to, ze juz niebawem nastąpi przełom w moim życiu i nadejdzie pasmo sukcesow. Pora wziaść się w garść i ostro zapierdalac. Nie ma wymowek. Przecież stać nas na wiele. Trzeba tylko wiary, chęci i determinacji. Dobra spadam spać bo późno trochę.
  Pozdrawiam :]

 2. O cie pierdole… Beczałem podczas czytania tego tekstu, to już któryś tekst z rzędu tak motywujący, wcześniejszych nie czytałem do końca bo ja wiem co mam robić i nie potrzebuję dodatkowej motywacji, a jednak ten przeczytałem i czuję się jak jebnięty piorunem… Poskładało mnie, łzy mnie oczyściły a teraz czuję się jeszcze lepiej niż wcześniej, to wszystko bo nie mam już czasu…

 3. Idealnie trafiasz w problem i zajebiście motywujesz, aż mnie energia rozsadza do działania 🙂 dzięki. A powiedz masz zamiar w przyszłości zająć się coachingiem, robić profesjonalne szkolenia?

 4. Łał! Swietny tekst! Muszę Ci powiedziec ze piszesz o wiele lepiej niz na poczatku, widac ogromny progres 🙂 Nie chodzi mi o przekaz ( ktory zawsze jest zajebisty :D) tylko o styl pisania i spojnosc tekstu 🙂 Bardzo fajny blog 🙂

 5. Kur.. Czytam to już drugi raz za pierwszym razem poległem wjebałem się na minę i z podkulonym ogonem wróciłem do bazy opracowałem nową strategię i dlatego generale TYAB jutro od godziny 5 50 wyruszam na kampanie w której nie wchodzi w grę porażka. Korzystam z ciemności aby z zaskoczenia zaatakować.mam nadzieje zastać wrogów przed tv a dziekiwiedzy jaką mi przekazałeś uda mu się wyeliminować swoje słabości i wyprzedzić ich w kampani życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button