Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Zakończenie związku z trudną kobietą

Zakończenie związku z trudną kobietą

Zakończenie związku z trudną kobietą
Zakończenie związku z trudną kobietą

W życiu każdego mężczyzny zdarza się bolesne rozstanie, zwłaszcza gdy partnerka z trudem docenia jego wysiłek i oddanie. Często dopiero po zerwaniu dostrzegamy, jak wiele włożyliśmy w związek, czasu, serca, energii, duszy, poświęcenia i nie rzadko pieniędzy, tylko po to, by zostać spuszczonym w kiblu. Dlaczego tak się dzieje? Jak zakończyć to bolesne rozdział życia?


Kim jest trudna kobieta?

 

Kim jest trudna kobieta?

Co mam na myśli pisząc – ” trudna kobieta”?

Trudna kobieta, jest to kobieta trudna z charakteru. Jest to kobieta, która ma ciągle jakieś problemy do mężczyzny od samego początku związku. W wielu kwestiach nie zgadza się z nim – chociażby kurwa tak dla zasady, byleby się nie zgadzać. Ma przekonanie, że to ona ma zawsze rację. Przy okazji lubi się pokłócić o byle pierdołę, robiąc z igły widły. Jednak najważniejsze, że trudną kobietę jest bardzo trudno czymkolwiek zadowolić. Zawsze jej się coś nie podoba, zawsze ma jakieś „ALE”. Nie docenia mężczyzny oraz jego starań jakie włożył w związek. Nie docenia jego serca, ani dobroci. Można powiedzieć, że nawet je umniejsza na każdym kroku. Trudna kobieta, to kobieta z problemami :):):) Gdybyś mówił językiem kobiet, to byś ja nazwał toksykiem i narcyzem :):):)


Dlaczego kobiety z problemami dewaluują inwestycje mężczyzn?

 

Kobieta z problemami często boryka się z własnymi niepewnościami i brakiem samoakceptacji. Zerwanie z partnerem staje się dla niej rodzajem obrony przed tym, by być odrzuconą. Dewaluowanie inwestycji mężczyzny to sposób na uniknięcie poczucia winy czy konfrontacji z własnymi problemami. Mężczyzna, który zainwestował w związek, staje się dla niej kozłem ofiarnym, na którym wyładowuje swoje emocje.


Zdjęcie różowych okularów: Proces po rozstaniu

 

Często po zerwaniu mężczyźni zdejmują różowe okulary i zaczynają dostrzegać niewłaściwe zachowania partnerki. To moment, w którym trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć, że inwestycje, nawet te największe, nie zawsze przekładają się na trwałe szczęście. To czas na refleksję i naukę na błędach, by nie powtarzać ich w przyszłych związkach.

Dlatego po rozstaniu, bardzo ważne jest, aby dosłownie codziennie,  robić sobie rachunek sumienia w związku i plusy oraz minusy byłej dziewczyny. Na początku, pod wpływem emocji będziesz widział same plusy, które jak emocje opadną, to zmienią się w minusy.

Dlaczego nie warto wracać do trudnej dziewczyny?

 

A dlatego, że możesz wykorkować psychicznie :):):) Jeśli dostrzegłeś te destrukcyjne wzorce u swojej obecnej lub byłej dziewczyny, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego powrót do niej nie jest dobrym pomysłem. To nie tylko kwestia utrzymania zdrowych granic, ale również troski o własne dobrostanie emocjonalne. Powrót do toksycznego związku może tylko pogłębić rany i utrudnić osiągnięcie prawdziwego szczęścia w przyszłości. Każdy powrót wiąże się z psychologią inwestycji. Pamiętaj, że zakończenie związku z trudną dziewczyną to nie porażka, lecz lekcja życiowa. Każdy związek przynosi nam doświadczenie, a odejście od toksycznej relacji otwiera drzwi do nowych możliwości i zdrowszych związków. Zastanów się, co naprawdę zasługujesz na miłość i szanowanie. Odnajdź siebie po rozstaniu, a przyszłe związki będą budowane na mocnych fundamentach wzajemnego zrozumienia i szacunku.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)


 

 

 

5/5 - (4 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button