SeksCiekawostkiWszystkie Wpisy

10 dziwacznych skłonności seksualnych

10 dziwacznych skłonności seksualnych:

dziwne skłonności seksualne
dziwne skłonności seksualne

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się – jakie są najdziwniejsze skłonności seksualne? Przedstawiam Ci listę 10 naprawdę dziwnych skłonności seksualnych, podczas których ludzie odczuwają podniecenie. Są to zarówno kobiety jak i mężczyźni. Nierzadko zajmujący bardzo wysoką pozycję w hierarchii społecznej. Jeśli kiedykolwiek miałbyś jakąś znajomą, która była panią do towarzystwa, to mogłaby Ci dużo powiedzieć o tym, za jakie usługi są wstanie zapłacić panowie :):):)


10 dziwacznych skłonności seksualnych:

 

Oto lista dziesięciu dziwnych skłonności seksualnych, przy których ludzie są wstanie odczuć podniecenie.

1. Mobilofilia:

 

Mobilofilia to nieposkromione podniecenie seksualne ze wszystkiego co związane z samochodami. W Polsce istnieje określenie – BLACHARA :):):)

Mobilofile zawsze mają gorące pragnienie uprawiać seks, na tylnym siedzeniu, a nawet za kierownicą przy dużej prędkości. Nazwa dla tego seksualnego dziwactwa pochodzi od łacińskiego słowa „mobilis”, co oznacza „poruszanie się”.

Wiele osób przyznaje się do przeżywania uczuć erotycznych podczas jazdy samochodem. Niektóre kobiety i mężczyźni zgłaszają nawet przeżywanie szczególnie silnych orgazmów w szczególnie „seksownych” samochodach.

2. Pigmalionizm:

 

Pigmalionizm najczęściej występuje u mężczyzn. Ten dziwny pociąg seksualny do manekinów, posągów i stałych obiektów wykonanych przez człowieka dostaje swoją nazwę od legendarnego rzeźbiarza Pigmaliona, który zakochał się w rzeźbie, którą sam stworzył. Jest to swoisty fetysz, który polega na tym, że człowiek czerpie podniecenie seksualne patrząc na posągi, obrazy, statuetki, rzeźby, zdjęcia. Określane jest to również jako aggamatofilia.

3. agonofilia:

 

Wyobrażona walka i przemoc, która odbywa się w głowie człowieka. Wszelkie formy uczuć są tabu. Klapsy, gryzienie , podduszanie i drapanie uzupełniane są okrzykiem „Zrób mi krzywdę!”.

4. Partykularyzm:

 

Jest to nieodparty pociąg seksualny do określonej części ciała, np. stóp, dłoni, włosów lub jak to często bywa – cycków :):):) Ktoś na widok np: stóp się mocno podnieca. Kontakt fizyczny nie jest konieczny.

5. Hematofilia:

 

Podniecenie seksualne przez widok krwi, mięsa, wnętrzności. Najpopularniejszym symbolem seksu wśród hematofilów jest Robert Pattison, gwiazda sagi o wampirach.

6. Dakryfilia:

 

Dakryfilia jest to podniecenie poprzez widok łez. Scenariusz wygląda tak. Jest KAT i jest OFIARA. W rolę pierwszego wciela się zazwyczaj mężczyzna, który krzykami wchodzi psychicznie na kobietę, tłamsi ją emocjonalnie i doprowadza do płaczu, a po wszystkim ją obejmuje i przytula :):):)

7. Salirofilia:

 

BLE! A TFU!

Salirofilia jest to brudny i niehigieniczny seks. I to dosłownie. Niemyte włosy, spocone jajca, rozmazany makijaż, potargane włosy, nieświeży oddech, są szczególnie pożądane przez takich fetyszystów :):):) BLE!

8. Ursus Agalmatofilia:

 

Zabawy seksualne polegające na przebieraniu się za zwierzęta. Szczególnie mam tu na myśli niedźwiedzie :):):) Ursus to po łacińsku – niedźwiedź. Człowiek o takich skłonnościach czuje podniecenie na widok misia pysia :):):)

 

9. Hybristofilia:

 

Kobieca słabość do przestępców. Niekontrolowany pociąg seksualny do zwykłych bandziorów i kryminalistów.  Jak masz wyrok „za głowę”, to ona ściąga majtki przez głowę :):):)

10. Infantofilia:

 

Wyobrażenie o sobie jako małym dziecku. Niezbędne akcesoria – smoczek, pieluszka i maska. Ciekawe czy trzeba pana przewijać? :):):) Wtedy to już chyba będzie -koprofilia? :):):)


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania.


Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button