Rozwój OsobistyWszystkie Wpisy

Czakry czyli system energetyczny człowieka

Czakry czyli system energetyczny człowieka

 

W ciele masz 7 GŁÓWNYCH CZAKR. To one tworzą TWÓJ SYSTEM ENERGETYCZNY, który zamyka się w całości co możemy nazwać AURĄ :):):)

Niestety środowisko w którym żyjemy, a my to nazywamy po prostu życiem – obniżyło nam wibracje ciała do tego stopnia, że większość ludzi ma zablokowane czakry, a co za tym idzie ich wibracja jest na NISKIM POZIOMIE, tak jak na niskim poziomie wibracyjnym jest świat w którym żyjemy – tworząc niskowibracyjną gęstość 3D :):):)

1. CZAKRA PODSTAWY – KOLOR CZERWONY – KOŚĆ OGONOWA:

To z niej pochodzi energia KUNDALINI – SEKSUALNA :):) Ojojoj Polaku – Katoliku nie czytaj, bo ksiądz nakrzyczy z ambony:):):) Padło słowo – Kundalini co w kościele katolickim jest zakazane:):):)

Ta czakra odpowiada za siłę życiową, przetrwanie gatunku oraz jakość egzystencji na ziemi. Jeśli masz zablokowaną tą czakrę, to masz problemy seksualne lub z narządami płciowymi, które zaczynają chorować. Masz problemy z prostatą?

Nie!

Nie masz problemu z prostatą. Masz problemy z czakrą podstawy i przepływem energii w tym miejscu :):). Energia w tym miejscu spadła do takiej częstotliwości, że pojawiła się choroba. No, ale pamiętaj:

-WEŹ PIGUŁKĘ:):)

I koniecznie:

Nie wymawiaj – „P” :):):)

A jak nie masz pieniędzy na leki, to zdychaj w męczarniach albo czekaj 10 lat na operację.

Jak praktykujesz tantrę seksualną to w pierwszej kolejności odblokowujesz czakrę podstawy.

2. CZAKRA SAKRALNA – KOLOR POMARAŃCZOWY – OKOLICE PĘPKA:

Tu znajduje się Twoje niższe ja :):) Jak robisz HUNĘ, to właśnie z tej okolicy MANA wychodzi do Twojego wyższego – ja i spełnia Twój myślokształt, któremu nadałeś energię.

Magia co?

Nie! Zwykła – niezwykła zaawansowana wiedza duchowa, a właściwie zaawansowane prawo przyciągania do spełniania życzeń :):):)

No tak! Nie wierzysz!

Matrix Cię tak zaprogramował, że takie rzeczy z góry wyśmiewasz, a prawda jest taka, że to jest NORMALNA WIEDZA i nie ma tu nic magicznego.

Jak chcesz być dobry z kobietami, to odblokuj sobie tą czakrę, która odpowiada za radość życia, kreację, a także seksualność.

Co czujesz jak jesteś niepewny? Co czujesz jak się boisz? Co czujesz jak się stresujesz?

UCISK W OKOLICACH BRZUCHA!

Właśnie w tym miejscu, gdzie znajduje się CZAKRA SAKRALNA.

Jak masz zaburzony przepływ energii w tej czakrze, to jesteś wiecznie smutny, monotonny, negatywnie nastawiony do życia. Jesteś mało pewny siebie. Masz niską wartość w swoich oczach. Masz kompleksy i jesteś agresywny. Masz problemy w relacjach z ludźmi oraz płcią przeciwną.

CIĄGLE NARZEKASZ!

W pierwszej kolejności Matrix uderza właśnie w tą czakrę chcąc ją zablokować i zaburzyć przepływ w niej energii, a co za tym idzie OBNIŻYĆ WIBRACJĘ TEJ CZAKRY.

W jaki sposób?

Tworząc Ci odpowiednio NERWOWE środowisko życia, W KTÓRYM NIE JESTEŚ SZCZĘŚLIWY, albo za szczęście uważasz coś co tym szczęściem nie jest – tu stawiamy kropkę.

Jak masz jakieś problemy zdrowotne z żołądkiem i narządami w okolicach brzucha, to znak, że Twoje pole energetyczne w miejscu czakry sakralnej się bardzo obniżyło w tym miejscu, że zaczynają pojawiać się choroby.

No, ale:

-WEŹ PIGUŁKĘ

A najlepiej dwie:):)

3. CZAKRA SŁONECZNA – KOLOR ŻÓŁTY – SPLOT SŁONECZNY

Czakra słoneczna odpowiada za TWOJĄ ASERTYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚCI MÓWIENIA – NIE, SIŁA WOLI oraz SIŁA PRZEBICIA

Jak widzisz pisząc tego fantastycznego bloga nie siedzę cicho, więc u mnie ta czakra słoneczna działa na najwyższych obrotach:):):)

Matrix uderza w tą czakrę poprzez np.: SZKOŁĘ czy równie zaprogramowanych RODZICÓW, którzy programują nas na to, aby:

-Siedzieć cicho

-Nie wychylać się

-Być pokornym

-Być posłusznym

-Nie zadawać pytań

-Nie podważać autorytetów

-Łykać wszystko co mówią eksperty

-Chodzić ciągle tą samą wydeptaną ścieżką w życiu

W taki właśnie sposób zostajesz wrzucony na ścieżkę Matrixa i BOISZ SIĘ Z NIEJ ZEJŚĆ. Brak Ci pewności siebie, bo CO LUDZIE POWIEDZĄ?

W taki właśnie sposób stajesz się trybikiem Matrixa. Mając zablokowaną CZAKRĘ SŁONECZNĄ stajesz się JEDNYM Z WIELU.

Jednym z wielu, który nastawiony jest na SCHEMATY, PRZEPISY ORAZ PROCEDURY ustalone Ci przez system.

4. CZAKRA SERCA – KOLOR ZIELONY – SERCE:

Jedna z najważniejszych czakr. Myślę, że to właśnie od niej powinieneś zacząć ich otwieranie. To tutaj gości MIŁOŚĆ, EMPATIA, DOBRO, ZROZUMIENIE, WSPÓŁCZUCIE, WDZIĘCZNOŚĆ, BEZINTERESOWNA POMOC W POTRZEBIE, PRZEBACZENIE. To w Twoim sercu ma swój dom Twoja dusza czyli TWOJA INTUICJA.

Dlatego mojego bloga nie czytaj umysłem, LECZ SERCEM.

W jaki sposób Matrix uderzył w czakrę serca i ją zablokował?

Poprzez PODZIAŁY – kreowanie ich na wszelkie możliwe sposoby.

Matrix wykreował w ludziach podziały oraz napuścił ludzi na siebie w taki sposób, że człowiek dla drugiego człowieka stał się w pewnym momencie wrogiem i konkurentem.

Jest takie powiedzenie:

-Ten świat jest piękny, tylko ludzie to k…..

Owszem!

Jednak ktoś nauczył ludzi być tymi k….. i wgrał im właśnie taki program społeczny do głowy, że PRZESTAJĄ SŁUCHAĆ GŁOSU SWOJEGO SERCA. Nikt k… dla drugiego człowieka się nie rodzi, tylko takim się staje z czasem. I Tu stawiamy kropkę.

Otwartość czakry serca musi iść w parze z otwartością czakry słonecznej odpowiedzialnej za asertywność. Niestety Matrix stworzył takie środowisko do życia ludziom, że przebywając w nim TRZEBA BYĆ OSTROŻNY, bo jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą dupę.

Tak nas WYCHOWAŁ MATRIX. Tego nas nauczył. Nie możesz w dzisiejszych czasach być ZA DOBRY DLA LUDZI, bo możesz trafić na takich z zamkniętym sercem i co zrobią?

Będą chcieli w pierwszej kolejności wykorzystać Twoje dobro. I tutaj polecam moją pierwszą książkę z serii PRAWO WZAJEMNOŚCI. PRAWO WZAJEMNOŚCI – TWOJA INSTRUKCJA OBSŁUGI LUDZI. Czyli jak grać w gry Matrixa :):) 

Czakra serca nie może być też za bardzo otwarta, bo będziesz się przejmował każdym niepowodzeniem i brał sobie wszystko do serca. Jak będzie zamknięta, to będziesz się ze wszystkimi kłócił :):)

Czakra serca serca energetycznie odpowiada za płuca oraz klatkę piersiową w tym serce. Jeśli masz problemy zdrowotne w tym obszarze, to znaczy, że CZAKRA SERCA MA ZABURZENIA PRZEPŁYWU ENERGII.

5. CZAKRA GARDŁA – KOLOR NIEBIESKI – SZYJA, KRTAŃ, USTA, NOS

Jest połączona z poprzednimi czakrami np.: czakrą serca. Jeśli chcesz komuś powiedzieć coś prosto z serca – od serducha, to musisz to zrobić za pomocą słów :):)

Jak jesteś niepewny siebie, ponieważ masz zaburzoną czakrę sakralną lub słoneczną, to NIE POTRAFISZ TEGO WYRAZIĆ. Nie potrafisz powiedzieć – STOP! Nie potrafisz powiedzieć – NIE!

Jak nie jesteś pewny siebie, to jakie masz uczucie?

Coś jakby Ci stanęło w gardle?

A może jednak masz ten ucisk w gardle, który zmienia Ci głos na krzykliwy w sytuacjach stresowych?

:):):):)

Jeśli masz problemy z zębami, krtanią, migdałkami, językiem, gardłem, to znak, że przepływ energii czakry gardła może być zaburzony. Jednak pamiętaj, że tak czakra jest połączona z innymi. Jeśli nabawiłeś się nerwicy ze stresu, to masz zaburzenia nie tylko czakry sakralnej, ale również serca i gardła. Wtedy najczęściej czujesz jakby coś Ci stanęło w przełyku i nie możesz oddychać.

6. CZAKRA TRZECIEGO OKA – KOLOR INDYGO – OKOLICE CZOŁA I TYŁ GŁOWY

Jest to czakra, która odpowiada za połączenia Z WYŻSZYMI – WYŻSZYMI GĘSTOŚCIAMI. Czyli wyższymi wymiarami. My jesteśmy w wymiarze 3D – trzeciej gęstości, a skoro tak to nie widzimy tego co jest w 4D, 5D itd

Czyli jakbyśmy oboje patrzyli przez to samo okno i jedno z nas miałoby odblokowaną tą czakrę, a co za tym idzie wyższą wibrację, to widzielibyśmy dwa różne światy.

Większość ludzi ma ją zamkniętą od samego małego. Ta czakra odpowiada za jasnowidzenie, telepatię oraz telekinezę. Mając otworzoną tą czakrę MASZ ZDOLNOŚCI PARAPSYCHOLOGICZNE. Mając otworzoną tą czakrę WIDZISZ TO CZEGO NIE WIDZI PRZECIĘTNY CZŁOWIEK. A skoro tak to możesz przez innych ludzi zostać okrzyknięty wariatem :):):) Mając otwartą czakrę trzeciego oka możesz wiedzieć aurę drugiego człowieka oraz jego przepływ energii. Widzisz wtedy jego czakry oraz miejsca w których ta energia słabnie.

7. CZAKRA KORONY – KOLOR FIOLETOWY – CZUBEK GŁOWY

Przez to czakrę masz połączenie z BOGIEM – KREATOREM – STWÓRCĄ, ale nie takim jak to jest w Religiach :):):)

Otwarta czakra korony równa się – OŚWIECENIE :):)

Jak praktykujesz HUNĘ, to MANA wpływa do Twojego ciała właśnie przez czubek głowy – czakrę korony i wypełnia całe Twoje ciało.

Całość czakr wygląda tak:

A to tworzy ENERGIĘ:

Ta energia to inaczej Twoja aura, która wibruje na określonych częstotliwościach – NISKICH lub WYSOKICH. Jak masz czakry zablokowane, to wibrujesz na niskich wibracjach, a jak otwarte, to na wysokich.

P.S

Jak podoba Ci się to co robię i chcesz mnie wesprzeć, ponieważ daję Ci do myślenia, to możesz przelać mi na piwo lub kawę klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Co prawda amerykańskim żołnierzem to ja nie jestem, ale będzie mi bardzo miło, że mnie w taki sposób doceniłeś. Będzie na serwer, domenę i autoresponder oraz na rozwój strony. Będzie też na moją motywację :):)

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

11 Komentarzy

  1. Nikt nie ma monopolu na prawdę, jednak myślę, że miarą prawdziwości teorii jest ich praktyczna użyteczność w rzeczywistym świecie. Uważam, że ezoteryczne postulaty można włożyć jednak między bajki, a naszym poziomem energii kierują holistycznie receptory mózgu i funkcje biologiczne. Najbliżej czakr jest więc teorie poliwagalna. Nie jest tajemnica, że czasy w których żyjemy są niezdrowe dla ogólnej harmonii psychicznej, a nasza percepcja nie nadąża za dynamicznie zmieniającym się środowiskiem, tworząc wciaz dysonanse poznawcze i wieczną sprzeczność pomiędzy pierwotnymi instynktami z czasów łowiecko zbierackich, a racjonalną częścią mózgu. Niemniej jednak postulaty ciekawe i warto podchodzić do wszystkiego z otwartym umysłem. Pozdrawiam serdecznie

  2. To jest cos nieprawdopodobnego. Właśnie wyszedłem od omówienia oczyszczenia moich czakr a tu wyskoczylo mi powiadomienie od Ciebie na temat czakr 🙂

    Przypadkiem tego bym nie nazwał 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button