Relacje z KobietamiJak Odzyskać Byłą DziewczynęWszystkie Wpisy

Co zrobić aby dziewczyna na której Ci zależy dużo o Tobie myślała?

Co zrobić aby dziewczyna, na której Ci zależy, dużo o Tobie myślała?

Co zrobić aby dziewczyna dużo o Tobie myślała
Co zrobić aby dziewczyna dużo o Tobie myślała

Co zrobić, aby kobieta, która Ci się podoba i na której Ci zależy, dużo o Tobie myślała? Jak sprawić, aby w pamięci takiej kobiety pozostać jak najdłużej? Pamiętam sam jak byłem w liceum i podobała mi się pewna dziewczyna. Ciągle o niej myślałem, starałem się być w tych samych miejscach co ona i w głupawy sposób starałem się zwrócić jej uwagę na siebie. W taki sposób chciałem, aby mnie zapamiętała. W taki sposób chciałem, aby wiedziała o moim istnieniu. W taki sposób chciałem, aby o mnie myślała. Oczywiście był to bardzo durny pomysł, ponieważ oczekiwałem niemożliwego. Chciałem, aby kobieta, która nie jest mną zainteresowana, zaczęła nagle o mnie myśleć. Takie rzeczy to tylko w filmach. Prawdę mówiąc, to musisz być mentalnie przygotowany na to, że „najbardziej znacząca” dla Ciebie kobieta, która od dłuższego czasu Ci się podoba, na której Ci mocno zależy, nigdy nie okaże Ci zainteresowania takiego jakiego byś chciał, a to oznacza, że na 90%  będziesz musiał żyć dalej swoim życiem, ale już bez niej. Jeśli nie masz wstępnego zainteresowania w oczach kobiety, to dlaczego ona ma o Tobie mieć jakąkolwiek chęć myślenia?


Dlaczego ważne jest, aby kobieta myślała o mężczyźnie?

 

Dlaczego ważne jest, aby kobieta myślała o mężczyźnie?

Ponieważ człowiek zakochuje się, a następnie przyzwyczaja właśnie poprzez myśli. To od nich wszystko się zaczyna. Najpierw jest myśl, potem jest słowo, a po słowie jest czyn, a na końcu jest to nawyk, który jest odpowiednikiem – przyzwyczajenia. Dlatego stronę nazwałem – dam ci do myślenia :):):) Mam wpisami sprawić, abyś myślał, ponieważ wszystko masz w swojej głowie.

Myśl jest to energia!

Myśl jest to serce!

Myśl jest to czas!

Myśl jest to emocja!

Myśl to uczucia!

Myśl to psychologia inwestycji, która z czasem daje nam przyzwyczajenie, będące odpowiednikiem – nawyku, a w niektórych przypadkach, ten nawyk dzięki myślom, może zamienić się w totalne uzależnienie emocjonalne np: od drugiej osoby. Myślimy tylko o ludziach, z którymi jesteśmy w jakiś sposób związani emocjonalnie. Nie ważne czy negatywnie – czy pozytywnie. Nie myślimy tylko o ludziach dla nas obojętnych. Mamy ich po prostu w dupie.

Zazdrość jest to emocja, którą czujemy nie do wszystkich ludzi, jakich widzimy dookoła siebie, lecz tylko do ludzi z nami powiązanymi emocjonalnie. Jeśli ktoś jest dla nas całkowicie obcy, to jest jednocześnie zupełnie obojętny. Nie darzymy takie osoby żadnymi emocjami.  Ani go lubimy, ani nie lubimy. Ani go nie szanujemy, ani szanujemy. Ani mu coś zazdrościmy. Po prostu taka osoba jest nam zupełnie obca. Jedynie, to możemy go w myślach ocenić na podstawie pierwszego wrażenia, jak już zwróci na siebie naszą uwagę na chwilę.

Połączenia neuronowe budują się poprzez zmysły. Zmysł węchu, smaku, dotyku, wzroku, słuchu. To tworzy naszą uwagę. A za uwagą podążają myśli, które umacniają jeszcze bardziej tą uwagę. Z czasem budując przyzwyczajenie, które daje przywiązanie. Przywiązanie będące dla niektórych, niczym narkotyk dla ćpuna. Dlatego mówi się, że przyzwyczajenie jest gorsze od miłości. Wiele par jest ze sobą nie ze względu na uczucie miłości, lecz ze zwykłego przyzwyczajenia.

Im kobieta więcej, mocniej, dłużej, częściej myśli o jakimś mężczyźnie, tym bardziej i szybciej się w nim zakochuje. Zakochuje się, ponieważ inwestuje w tą relacje swoje myśli. Im większa inwestycja, tym trudniej jej przestać. Na początku jest zainteresowanie, potem jest fascynacja, następnie jest zakochanie, a po zakochaniu jest przyzwyczajenie. A wszystko rozgrywa się w głowie kobiety poprzez myśli. Jeśli chcesz, aby kobieta się w Tobie zakochała, to musisz sprawić, aby zaczęła o Tobie myśleć.


Myśl za myśl – czyli dlaczego ważne jest prawo wzajemności w myśleniu:

 

Dlaczego ważne jest prawo wzajemności w myślach pomiędzy kobietą, a mężczyzną?

Dlaczego nie możesz dopuścić do tego, aby zacząć więcej myśleć o kobiecie, niż ona o Tobie?

Ponieważ, to Ty się zakochasz w niej pierwszy, niż ona w Tobie. A takim sposobem – czy będziesz tego chciał, czy też nie, to Ty będziesz dla niej wstanie więcej zrobić, niż ona dla Ciebie. A na koniec będzie Ci trudniej odpuścić taką relację, jak coś pójdzie nie tak :):):)

Czemu?

Ponieważ zainwestowałeś już w kobietę swoje myśli! My faceci jesteśmy tak prości, że wystarczy nam widok atrakcyjnej kobiety i już zaczynamy o niej intensywnie myśleć, a niekiedy nawet i fantazjować. Jest to zgubne w skutkach. Dlaczego nie powinieneś tego robić? Kliknij w link poniżej.


Przeczytaj również: Dlaczego powinieneś przestać myśleć i fantazjować o kobietach


Myślenie i fantazjowanie o kobietach, wiąże się z psychologią inwestycji i dla Twojego spokoju psychicznego oraz atrakcyjności w oczach kobiety, powinieneś jak najmniej myśleć o kobiecie, jednocześnie robić tak, aby to ona jak najwięcej myślała o Tobie.


W jaki sposób najczęściej kobieta myśli o mężczyźnie?

 

W jaki sposób kobieta najczęściej myśli o mężczyźnie?

Kobieta najczęściej myśli o mężczyźnie w taki sposób, że ma mętlik w głowie. I w taki sposób powinieneś dążyć do tego, aby robić jej w głowie mętlik. Ma być mętlik. Ona ma się wahać, ona nie może być czegoś pewna, ona ma być ciekawa, ona ma czuć zazdrość, ona cały czas ma myśleć, ona ma mieć wątpliwości. Twoja osoba ma spędzać jej sen z powiek. Ona mając mętlik w głowie, cały czas będzie myślała o Tobie, o tym co się wydarzyło między wami, o całej waszej sytuacji, o tym co Ty sobie o niej myślisz, o tym czy powinna. Kobieta cały czas coś tam analizuje czy nawet się waha.  Ciągle zadaje sobie pytania typu:

 • Z kim?
 • Po co?
 • Dlaczego?
 • Czy mogę go mieć?
 • Czy dobrze zrobiłam?
 • A co jeśli?

Kobieta sama ma sobie zadawać takie pytania i sama w głowie na nie odpowiadać. I nie ważne jak sobie odpowie na te pytania. Ważne, że w jej głowie odbywa się proces myślowy, który sprawia, że ona inwestuje swój czas oraz energię w myśli o konkretnym facecie. Może się wahać, może mieć jakieś wątpliwości. Kobieta cały czas wspomina, wzdycha, buja w obłokach. Kobieta cały czas myśli i jest niepewna. Niepewna siebie, niepewna swojej decyzji, niepewna swojej sytuacji, niepewna swojego zachowania. Innymi słowy. Jak kobieta rozstaje się z facetem, to zazwyczaj jest pewna swojej decyzji do której dojrzewała miesiącami, aż ją w końcu podjęła. Jak facet chce wrócić do kobiety, to najpierw musi sprawić, aby ona zaczęła być niepewna. Niepewna swojej decyzji. Musi sprawić, aby ona miała wątpliwości odnośnie tego czy dobrze zrobiła, że odeszła? Ma zadawać sobie ciągle pytania – czy dobrze zrobiłam, że od niego odeszłam? Ma ciągle myśleć, szukając odpowiedzi na zadane pytania.  Do tego dobry jest list.


Przeczytaj Również: List do byłej dziewczyny – jak napisać list do ex, aby ją odzyskać


Jak chcesz odzyskać ex, to musisz ją doprowadzić to takich myśli, z którymi w parze będą szły pytania, jakie będzie zadawała sobie samej i przed sobą samą!

 1. Czy mogę jeszcze go mieć?
 2. Czy dobrze zrobiłam, że od niego odeszłam?
 3. Czy dobrą podjęłam decyzję?
 4. A co jeśli podjęłam złą decyzję?
 5. Podjęłam złą decyzję! Żałuję, że od niego odeszłam!

Tak to mniej więcej ma wyglądać i musisz przeprowadzić kobietę w umiejętny sposób, aby po kolei sobie zadawała tego typu pytania. Nie jest to łatwe, jest to kurewsko trudne, a odzyskiwanie ex, to są najtrudniejsze relacje damsko – męskie jakie tylko są, więc kompletnie odradzam Ci powroty do ex :):):) Dla jebanego, świętego spokoju. No, ale żeby to zrozumieć, to trzeba to najpierw przeżyć :):):)

Pamiętam jak kiedyś mój związek wisiał na włosku. Było chujowo! Nie układało się mi z moją na tamten czas dziewczyną, z którą byłem 3 lata. Postanowiłem ją zabrać więc do kina. Oczywiście ona marudziła, że nie chce iść do kina, ale koniec, końców udało mi się ją wyciągnąć. Oglądając film zauważyłem jedną rzecz. Ona nie oglądała w ogóle filmu. Tylko rozpromieniona, z uśmiechem na twarzy, gapiła się gdzieś w sufit i ewidentnie o czymś, a w zasadzie o kimś myślała. Na tamten czas, jeszcze nie wiedziałem, że wyrósł mi konkurent w postaci kolegi z pracy. Dopiero z czasem, wszystko poskładało mi się w jedną całość. Moja na tamten czas kobieta, inwestowała poprzez myśli swój czas, swoją uwagę, swoją energię, w innego faceta. Nie we mnie, tylko w innego gościa, który mi ją odbił. On sprawił, że ona myślała, wspominała, rozmyślała.


Przeczytaj również: Jak odzyskać byłą dziewczynę, która odeszła


Co zrobić aby kobieta, na której Ci zależy, dużo o Tobie myślała?

 

Co zrobić, aby dziewczyna, na której Ci zależy, o Tobie myślała?

Jak sprawić, aby kobieta myśląc o Tobie, miała mętlik w głowie?

Jak pisałem wcześniej, bardzo ważne jest Twoja wartość w oczach kobiety jaką masz ma chwilę obecną oraz przyzwyczajenie jakie udało Ci się zbudować w kobiecie przez dłużysz czas. Im wyższa wartość, tym większe prawdopodobieństwo, że kobieta zacznie sama z siebie o Tobie myśleć z dużą intensywnością. Im większe przyzwyczajenie, tym również kobieta sama z siebie będzie myśleć o mężczyźnie, ponieważ jest do tego przyzwyczajona i z takim mężczyzną związana. To będzie silniejsze od niej. Najlepiej, aby przyzwyczajenie szło w parze z wartością. Niestety bardzo rzadko się to dzieje. Najczęściej jest jednak tak, że im dłuższe zbudowane przyzwyczajenie, im dłuższy związek, tym niższa wartość w oczach kobiety. Wiele par jest ze sobą nie ze względu na miłość, lecz przyzwyczajenie i strach przed samotnością.

Myśli kobiety o mężczyźnie jest inne – na różnych etapach relacji! W inny sposób kobieta myśli o mężczyźnie, kiedy zaczyna się z nim spotykać i chodzić na pierwsze randki. Inne myśli już będą w jej głowie, kiedy wejdzie  z nim w związek, a jeszcze inne, kiedy będzie z facetem w 3 letnim lub dłuższym związku. Inne również będą myśli, kiedy się z nim rozstanie. Będą na kobietę działały inne bodźce, które będą powodowały, że ona zacznie myśleć o mężczyźnie – mając ten mętlik w głowie.


1. Reguła niedostępności:

 

Reguła niedostępności jest to potężne narzędzie, które może sprawić, że kobieta zacznie myśleć o Tobie. Ta reguła może objawiać się w różny sposób i dawać inne efekty. Inne efekty będą widoczne w świeżej relacji, która dopiero zaczyna się rozwijać, inne na początku związku, inne w dłuższym związku, a jeszcze inne, zaraz po rozstaniu. Inaczej działa niedostępność połączona w parze z przyzwyczajeniem / przywiązaniem.

Reguła niedostępności może objawiać się tym, że kobiecie nie odpisujesz od razu na wiadomości, tylko z dużym opóźnieniem albo w ogóle. To właśnie ta reguła niedostępności sprawia, że po rozstaniu kobieta zaczyna myśleć – czy może Cię jeszcze mieć, ponieważ nie szukasz z nią kontaktu?

W świeżej relacji reguła niedostępności może świadczyć o tym, że jesteś wyjątkowym facetem, który ma swoje życie i to będzie wzbudzało w kobiecie ciekawość. Ciekawość, że taki facet jak Ty nie odpisuje od razu czy nie jest na pierwsze zawołanie, dla takiej kobiety jak ona. Może nie być do tego przyzwyczajona, że faceci są dla niej zawsze dostępni, a Ty na ich tle będziesz wyróżniał się pod tym względem. I może wtedy zapali jej się w głowie lampka ciekawości w związku z Twoją osobą? W taki sposób masz chwilową uwagę kobiety, którą możesz wykorzystać, żeby popchnąć waszą relację dalej do przodu.


2. Troska:

 

W związku reguła niedostępności jest związana głównie z troską. Jak nie jesteś dostępny, to kobieta może zacząć się martwić o Ciebie i myśleć – czy przypadkiem wszystko jest ok i nic się nie stało? Boże, a co jak się coś stało? A może on mnie zdradza? Poszedł na baby? Nie ważne co kobieta sobie pomyśli, ważne, że myśli i te myśli tworzą w niej emocje. Te emocje mogą być różne. Emocje troski, zazdrości, ciekawości. Chodzi głównie o emocje. Jeśli w związku nie ma troski – kobieta się o Ciebie nie martwi, nie interesuje jej co robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś, to wasz związek nie jest tak naprawdę związkiem. On jest już martwy. Kobieta nie ma z Tobą żadnych emocji – nawet żadnego zmartwienia.

Pamiętam jak kiedyś pojechałem z byłym już kolegą – jego samochodem pobujać się po jego wiosce. Chciał mi pokazać Dziekanów Leśny skąd pochodził. Wjechaliśmy samochodem w jakieś wielkie błoto – małe bagienko, że próbując wypchnąć samochód, utknęły nam w tym błocie buty. Był to Listopad i pizgało niemiłosiernie, a my w samochodzie siedzieliśmy bez butów i jeszcze telefony nam padły. Tak spędziliśmy noc. Jeszcze próbując wypchnąć samochód i wyjechać z błota, kolega spalił sprzęgło. Dopiero rano jakiś chłop pomógł nam traktorem wyciągnąć samochód. Ze spalonym sprzęgłem i ujebanym całym – białym samochodem w błocie, toczyliśmy się 10 na godzinę z Dziekanowa Leśnego na Bielany. Jak tylko dojechaliśmy do jego domu, to jego dziewczyna wpadła w szał. Tak się o niego martwiła, że nie wrócił na noc! Płakała! Krzyczała! Całą noc nie spała, ponieważ myślała, gdzie on jest, czy wszystko w porządku, czy nic mu nie jest, bo nie daje znaku życia. Już miała iść na policję i zgłosić jego zaginięcie.

A jak się zachowała moja na tamte czas dziewczyna?

Nawet nie zauważyła, że mnie nie ma :):):) Nic nie powiedziała, nic nie krzyczała, nie pytała się nawet gdzie byłem. Nawet nie spytała się – czy wszystko jest – OK! Kurwa! Nawet zła nie była! Zero jakiegokolwiek zainteresowania z jej strony. Musiałem sam jej zacząć opowiadać historię, co mi się przydarzyło. I mi związek rozpadł się za jakieś pół roku, a byłemu koledze za ok, 1,5 roku.

Czemu byłemu koledze?

Bo za 1,5 roku związał się z moją ex :):):) To co rzuciło mi się w oczy, a właściwie w uszy, to to, że kiedy opowiadałem jej moją przygodę, to bardziej pytała się o kolegę i to – czy u niego jest wszystko – OK! Wysłuchała mnie, ale troskliwe pytania szły w kierunku mojego kolegi, z którym się związała po ok. 8 miesiącach od naszego zerwania :):):) A przez 8 miesięcy oczywiście miałem telenowelę Brazylijską :):):) połączoną z never ending story.

Jak rozstałeś się z kobietą po kilku latach, to byłeś w związku, w którym zbudowane jest pomiędzy wami przyzwyczajenie. Może to być mocne przyzwyczajenie i najczęściej tak jest. Związek sam w sobie mógł być po prostu chujowy, ale przyzwyczajenie zbudowane mogło być silne. W więzieniach jest tak, że więźniów się miesza ze sobą i co jakiś czas rzuca do innych cel  czy więzień, tylko dlatego, aby więźniowie nie przyzwyczajali się do siebie za bardzo i nie budowali ze sobą więzi emocjonalnej.

W relacjach damsko – męskich przyzwyczajenie buduje się najczęściej przez wrzucanie związku na wyższy level, wspólne zamieszkanie, wspólne plany i zazwyczaj zaczyna się budować po 3 miesiącach bycia razem. Skutkiem tego jest sytuacja, w której kobieta i mężczyzna – fizycznie nie są ze sobą, ale psychicznie ze względu na przyzwyczajenie są dalej ze sobą w swoich głowach, a wiążą ich myśli, które wynikają z tego przyzwyczajenia.

W długoletnich związkach to nie jest tak, że relacja się kończy i jest happy end – można się rozejść. Zapominamy o wszystkim, znikamy ze swojego życia na zawsze. Najczęściej ciągnął się jakieś niedokończone sprawy, plany na przyszłość, zobowiązania i przyzwyczajenie, które wynika wprost z psychologii inwestycji. Gra tak naprawdę dopiero się zaczyna i zamienia się w telenowelę brazylijską, która może ciągnąć się miesiącami. Jeśli oczywiście na to pozwolisz. Ona najbardziej ryje beret, a właściwie te przyzwyczajenie, które może być silniejsze od człowieka. Przyzwyczajenia nie zgasisz jak światła. Nie ma tak, że jest pstryk i nie ma. Emocje, które są generowane przez przyzwyczajenie nie wyeliminujesz na pstryknięcie palca. Szczególnie u kobiet, które są emocjonalne.  Dlatego bywa też i tak, że była kobieta po rozstaniu jeszcze z przyzwyczajenia – szuka kontaktu ze swoim byłym, pod różną postacią. Mogą to być jakieś pytania czy zaczepki z dupy. Ten kontakt tak naprawdę to nic nie znaczy, jednak faceci już się podpalają, że ex do nich napisała. Pokazuje tylko na jakim poziomie jest przyzwyczajenie i czy można coś ugrać – jeśli facet jest zainteresowany powrotem do ex. Wtedy można coś rzeźbić, wykorzystując przyzwyczajenie, ale dla faceta najczęściej oznacza to testy, które oblewa.

Możesz zniknąć na kilka dni z mediów społecznościowych i wylogować się do życia. Jeśli facet chce się odzyskać byłą kobietę, to najpierw trzeba sprawdzić czy jest pomiędzy wami emocja troski – zmartwienia. Czy Twoja ex się o Ciebie martwi? Na jakim poziomie jest jej troska? Czy w ogóle zauważy Twoją niedostępność? Czy podejmie jakieś działania? Czy będzie szukać kontaktu?

Pamiętam jak poleciłem pewnemu chłopakowi, który chciał odzyskać ex, aby zniknął na kilka dni z mediów społecznościowych. Poleciłem mu w miarę możliwości wyłączenie telefonu. Oczywiście posłuchał! Poleciał więc na  tydzień do Tunezji, by medytować na pustyni przez kilka dni. Totalnie odciął się od ludzi. Nie było z nim kontaktu. Powiedział tylko matce gdzie jest, ale zabronił jej kogokolwiek informowania o tym. To miało być raptem tylko 5 dni ciszy z czego 3 dni w medytacji. Jednak sam nie wytrzymał 5 dni, tylko jak medytacja się skończyła, to po 3 dniach włączył telefon w hotelu. Myślał, że wybuchnie. Dostał chyba z 50 wiadomości i prób kontaktu na wszystkie komunikatory jakie tylko są możliwe. Jego eks zaczęła się martwić, wypytywać o niego, pytać – czego nie odbiera? Czy wszystko jest – OK? O mały włos, a nie zgłosiłaby jego zaginięcia. Ponoć nawet po szpitalach go szukała :):):) Czyli dziewczyna musiała myśleć i się nakręcać.

Troska, to również trzymanie kciuków za rzeczy dla Ciebie ważne. Powiedz kobiecie żeby trzymała za Ciebie kciuki, bo masz ważny egzamin i sprawdź czy będzie dowiadywała się Ciebie – jak Ci poszło oraz pytała o wynik tego egzaminu. Obserwuj czy kobieta po randce pisze do Ciebie pierwsza – czy doszedłeś bezpiecznie do domu?


2. Reguła tajemniczości:

 

Reguła tajemniczości związana jest z emocją ciekawości. Tajemnica uruchamia ciekawość. Tajemnica może iść w parze z niedostępnością. Ciekawość to bardzo potężna emocja, która odpowiednio użyta może dać bombowe efekty. Ciekawość jest to emocja, którą może zamienić się w fascynację czy zazdrość. Kobiety z natury są bardzo ciekawe. Jak są ciekawe, to myślą, chcąc zaspokoić swoją ciekawość. Idealnym przykładem jest to, kiedy kobieta się o coś Ciebie pyta, a Ty nie dajesz jej wprost odpowiedzi, tylko wchodzisz z nią w coś rodzaju gry, odpowiadając jej na pytanie w taki sposób, aby sobie sama odpowiedziała. Na przykład jak kobieta pyta się Ciebie – skąd pochodzisz lub gdzie mieszkasz? To nie dajesz jej wprost odpowiedzi, tylko opisujesz to miejsce i każesz jej zgadnąć w zamian za nagrodę. Oczywiście nie mówisz jaka to będzie nagroda :):):)

Możesz stosować regułę tajemniczości poprzez tzw. open loopy czyli otwarte pętle oraz stosować niedopowiedzenia. Oczywiście wszystko z rozsądkiem i w granicach dobrego smaku. Na przykład mówisz kobiecie coś, zaczynasz jakiś temat, a potem przerywasz i zmieniasz temat na inny, mówiąc, że dokończysz na następnym spotkaniu. Możesz też powiedzieć, że ma trzy cechy, które Cię kręcą. Powiesz jej o dwóch, a trzecią zostawisz dla siebie. To takie przykłady na szybko, aby Ci zobrazować co mam mniej więcej na myśli. Bądź dla kobiety zagadką, łamigłówką, którą będzie chciała rozwiązać. Bądź dla niej trudnym orzechem do zgryzienia :):):)

Spraw, aby kobieta była na tyle ciekawa Ciebie, żeby zaczęła zbierać o Tobie na własną rękę informacji. Ogólnie tak jest, że jak w odpowiedni sposób zaintrygujesz kobietę i jesteś tajemniczy, to ona będzie czuła niedosyt. W taki sposób będzie myślała więcej o Tobie. Te myśli będą zmuszały ją do zaangażowania się w Twoją osobę. Szukania o Tobie jakiś informacji. Można to porównać do przeprowadzania śledztwa, gdzie kobieta chce dowiedzieć się o Tobie tego, czego jej nie powiedziałeś. W taki sposób angażuje swoje myśli oraz swój czas w Twoją osobę. Przegląda media społecznościowe, ogląda Twoje zdjęcia, analizuje Ciebie pod kątem czy pasujesz do niej? Chce dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Nawet może wypytywać waszych wspólnych znajomych o Twoją osobę.


3. Reguła kontrastu:

 

Reguła kontrastu w relacjach damsko – męskich, może być wykorzystywana na dwa sposoby, które ostatecznie mogą prowadzić do emocji ciekawości. Kobieta cały czas żyje w trybie porównawczym. A to oznacza, że porównując myśli. Myśli, bo analizuje.

Co to znaczy?

Oznacza to, że szukając odpowiedniego partnera na związek, porównuje każdego nowego faceta, do jego poprzedników lub do swojego wzorca faceta, jaki ma w głowie. Do byłych, ale również i do niedoszłych, jak od dłuższego czasu jest singielką. Kobieta ma tam w głowie jakieś swoje wymagania, które są charakterystycznego dla jej przyzwyczajeń, lifestylu jaki prowadzi oraz statusu społecznego jaki posiada. Nawet patusiary mają jakieś wymagania :):):)

Jeśli kobieta na swojej drodze spotyka nagle faceta, który jest wyjątkowy, który bije na głowę jej dotychczasowych facetów jakich spotkała na swojej drodze, pod względem wyglądu, zachowania, zaspokojenia jej potrzeb, będących jej wymaganiami, zasobów. Im jesteś atrakcyjniejszym facetem, im masz większą, społeczną wartość, tym będziesz różnił się od wielu facetów, jakich kobiety mogą spotkać na swojej drodze. Wystarczy, że kobiety zauważą, że jesteś inny, tajemniczy, ciekawy, atrakcyjny, oryginalny, wyjątkowy. Wystarczy, że zauważą, że się różnisz się od jej dotychczasowych facetów i już zacznie o Tobie intensywnie myśleć taka kobieta. Już będziesz jej siedział w głowie. Wystarczy właśnie ta różnica. Dlatego ważne, aby być najlepszą wersją siebie :):):) Wyjątkową wersją :):):)

Jeśli chodzi o byłe kobiety, to prawo kontrastu tutaj działa w zbliżony sposób. Jeśli kobieta zobaczy, że zmieniłeś się nie do poznania i różnisz się od tego faceta, od którego odeszła, to również w taki sposób może zadziałać ciekawość napędzana przyzwyczajeniem. Tym bardziej jak byliście w długim związku i istnieje pomiędzy wami – przyzwyczajenie. Im większy szok, im większy efekt – WOW, tym istnieje większe prawdopodobieństwo na wywołaną ciekawość, od której wszystko się zaczyna tak naprawdę w relacjach damsko – męskich.


4. Niespodzianki, zaskakiwanie, nieprzewidywalność, spontan, nagrody, prezenty komplementy, podteksty seksualne:

 

Jeśli chcesz zapaść w pamięci kobiety i sprawić, aby miała z Tobą dobre wspomnienia oraz oczywiście, żeby myślała o Tobie, to stosuj niespodzianki, zaskakiwanie, nieprzewidywalność, spontany, komplementy oraz nagrody :):):)

Oczywiście wszystko również  w granicach dobrego smaku i odpowiedniej częstotliwości. Właśnie chodzi tu o tą częstotliwość, bo jak przyzwyczaisz kobietę do pewnych swoich zachowań, to nie będzie efektu szoku w jej głowie. Nie będzie zaskoczenia, a wręcz przeciwnie. Pojawią się wymagania z jej strony. Nagrody dajesz kobiecie nie za darmo, tylko ma sobie na to zasłużyć swoim zachowaniem względem Ciebie.

Mogą to być naprawdę drobne rzeczy czy upominki. Ja ze swoją kobietą czasem mam tak, że zostawiamy sobie – karteczki niespodzianki.  Szczególnie jak jedno z nas gdzieś jedzie lub wychodzi. Ja często wrzucam mojej kobiecie jakąś karteczkę z napisem:

-Miej wspaniały dzień :):):)

-Miłej pracy :):):)

-Proszę o uśmiech :):):)

-Tylko w pracy nie myśl o mnie :):):)

Moja kobieta robi podobnie. Czasem do karteczki dorzuci mi jakiegoś batonika czy czekoladkę :):):) Podobnie jest z kwiatami. Dajesz je nie wtedy, kiedy  daje każdy i kiedy się spodziewa, tylko wtedy, kiedy się nie spodziewa. Możesz również zrobić niespodziankę i swojej kobiecie wysłać zupełnie nieoczekiwanie kwiaty do domu lub  pracy, nic nie pisząc. Niech ma zagadkę od kogo one są. Niech myśli. Jeśli od razu zadzwoni do Ciebie z informacją, że dostała kwiaty i pytaniem – czy są od Ciebie, to będzie dobra informacja zwrotna dla Ciebie. Gorzej będzie, kiedy kobieta nie zadzwoni z taką informacją do Ciebie. Wtedy będziesz miał pewność, że w jej życiu może być inny facet, którego chce przed Tobą ukryć. A, że nigdy nie wysyłałeś jej kwiatów do pracy i robiłeś takich niespodzianek, to nie brała tego pod uwagę, że one są od Ciebie :):):)

Nieprzewidywalność też jest bardzo wskazana. Niech kobieta nigdy nie wie, co będzie z Tobą robiła i gdzie zostanie porwana. To wszystko jest niespodzianką. Oczywiście, nie przesadzaj też z tymi niespodziankami i nie rozmyślaj ciągle – jak zaskoczyć kobietę, żeby pamiętała ten dzień na długo?

Ponieważ w taki sposób, to Ty się angażujesz w relację bardziej, niż kobieta. Pilnuj prawa wzajemności w tym temacie. Ona też musi się wykazać i masz ją tego nauczyć. Nie jesteś błaznem do zapewniania kobietom rozrywki. Jeśli będziesz przesadzał, to z czasem przyzwyczaisz kobietę do tego, że ma co Weekend jakąś niespodziankę i z czasem będzie wręcz jej oczekiwała mówiąc:

-No to co dziś robimy? Gdzie mnie dziś zabierasz?

A koniec, końców i tak powie Ci, że byłeś nudny :):):), a w związku, to ona się dusiła :):):) A Twoje serce będzie krwawiło i dupa piekła, ponieważ włożyłeś w związek kupę serca, myśli, energii, czasu :):):)

Dobre są też podteksty seksualne, które sprawią, że kobieta będzie cały dzień myślała o Tobie :):):) Przed wyjściem do pracy, możesz kobietę klepnąć w tyłek i powiedzieć, żeby nie myślała o tym, co się będzie działo – jak wrócisz z pracy :):):) Myślę, że będzie o tym jednak myślała :):):)

Jak sprawić, by o Tobie myślała? Podaruj prezent, który będzie jej o Tobie przypominał. Mężczyźni często dają dziewczynom pluszowe zabawki w nadziei, że przypomną jej o nim.

-Ej dziewczyno, aaaa, spójrz na misia aaa, on przypomni, przypomni, chłopca Ci…. :):):)

Tak to leciało!


Przeczytaj Również: W jaki sposób dawać kobietom kwiaty


Przeczytaj Także: Jak wybrać odpowiedni prezent dla kobiety


5. Różne nowości w życiu kobiety, które są jej „pierwszymi razami” jakie doświadcza:

 

Zaskoczyć możesz kobietę czymś co będzie dla niej nowością. Czymś co doświadczy, zobaczy, usłyszy, poczuje, spróbuje pierwszy raz lub coś co ma bardzo rzadko. Wtedy działa tu prawo niedostępności :):):) Pragniesz czegoś niedostępnego, a pierwsza dawka gratis :):):) Kobiety jak mają swój pierwszy raz z facetem, to będą zawsze go pamiętały w najdrobniejszym szczególne. Nawet jak facet potem okazał się kompletnym idiotą.

Zaskoczyć możesz kogoś tylko tym – czego się nie spodziewał w danej chwili lub czymś co jest dla tego człowieka zupełną nowością w życiu. Dosyć łatwo jest poznać zajętą kobietę, której związek wisi na włosku. Można powiedzieć, że taką kobietę jest dużo łatwiej poznać i mieć z nią seks, niż z wolną. Oczywiście od poznania, do odbicia jest jeszcze daleka droga i musisz to pamiętać. Zajętą kobietę jest łatwo poznać, ale odbić już tak łatwo nie jest, ze względu na przyzwyczajenie, jakie łączyć może ją z obecnym mężczyzną.

Dlaczego bardzo łatwo jest poznać kobietę, której związek z innym mężczyzną wisi na włosku?

Ponieważ wystarczy tak naprawdę się uśmiechnąć do kobiety i powiedzieć jej komplement, aby zaczęła myśleć o innym facecie. Jeśli kobieta jest w związku, który jest pogrążony w rutynie, to taki – nawet zwykły komplement, który ją docenia, będzie dla niej nowością, która bazuje na uczuciu rzadkości.

Wspominałem Ci wcześniej o mojej ex dziewczynie, z którą byłem w kinie i przyłapałem ją na myśleniu o innym facecie. Potem jak się okazało, to wystarczyło, aby gość podrywał ją, prawiąc jej tylko i wyłącznie jakieś denne komplementy. Komplementy, których ode mnie nie dostawała. Komplementy, które były dla niej rzadkością. I tyle kurwa tylko wystarczyło, aby mi ją odbić. Wystarczyło tylko tyle, żeby zaczęła myśleć o innym facecie, błądząc gdzieś myślami po ścianach w kinie.

Jak kobieta odchodzi od innego mężczyzny i wchodzi w związek z nowym gościem, to sprawy mają się tak, że nowy gość plusuje w jej oczach tym, że jest nowością w życiu takiej kobiety. On dopiero w jej oczach zapisuje swoją czystą kartę. Ona dopiero zaczyna go poznawać. Były facet natomiast nie jest nowością, lecz ma również cenny zasób, jakim jest przyzwyczajenie, które może wykorzystać w odpowiedni sposób, jeśli chce odzyskać swoją byłą kobietę i odbić ją nowemu kolesiowi. Następuje więc pojedynek STARE vs NOWE. Przyzwyczajenie  vs nowość.

To czy coś będzie nowością w życiu kobiety, zależy w głównej mierze od niej samej. A w szczególności od jej wieku, życiowych doświadczeń oraz od zasobów jej dotychczasowych facetów czy partnerów, z którymi doświadczała życia i szła przez to życie. Inne doświadczenia życiowe będzie miała 18 letnia kobieta, która pochodzi z biednej rodziny, mieszkając w dziury zabitej dechami i dopiero co wchodzi w dorosłe życie, a jeszcze inne doświadczenie życiowe będzie miała 30 letnia kobieta z przeszłością modelki, która dodatkowo pochodzi z wielkiego miasta oraz bogatej rodziny.

W pierwszym przypadku, wystarczy, że podjedziesz po kobietę pod las i zabierzesz ją do miasta na kebaba i już będzie zadowolona :):):), ponieważ w jej życiu taka rzecz, to będzie zupełna nowość. To będzie wspominać. W drugim przypadku będzie inaczej, ponieważ kobieta jest przyzwyczajona można powiedzieć do luksusów i mało co ją może zaskoczyć. Dlatego nie zaimponujesz kobiecie, która zwiedziła cały świat, wycieczką do Egiptu All Inkluzif, last minet :):):), jeśli oczywiście taki jest Twój cel – czyli zaimponowanie kobiecie wycieczką :):):), a nie swoja osobowością. Piszę to w kontekście tego, że wielu facetów chce zaimponować atrakcyjnym kobietom swoimi samochodami, które tylko tak naprawdę mają im do zaoferowania, a zapominają o tym, że naprawdę atrakcyjna kobieta, siedziała już w niejednym luksusowym aucie i jest do nich po prostu przyzwyczajona. Chcą zaimponować czymś, co jest dla takiej kobiety zupełną normalnością.

Dlatego też „gorącą” kobietę traktuj normalnie. Pamiętam kiedyś spotykałem się z taką kobietą i nie zabierałem jej do drogich restauracji czy modnych miejsc, do których zabierał ją każdy facet, chcący jej zaimponować, tylko chcąc dać jej „nowe” doznania, to zabierałem ją w takie miejsce do których żaden facet nigdy ją nie zabrał. I nie raz piliśmy wino na opuszczonym dworcu kolejowym pod chmurką czy na huśtawkach pod blokiem. Dla takiej kobiety była to nowość.

Ogólnie dawaj kobiecie wspomnienia! Niech jej się z Tobą kojarzą jakieś miejsca, widoki, filmy, muzyka. Kiedy tylko usłyszy w radiu waszą piosenkę od razu staniesz jej przed oczami. Niech ma z Twoją osobą – jak najwięcej pozytywnych wspomnień. Bądź dla niej autorytetem! Inspiruj ją i prowadź! Ucz nowych rzeczy, a potem te rzeczy będą powiązane z nią poprzez Ciebie.


6. Niepewność poprzez detale, które dają do myślenia i wywołują uczucia ciekawości i zazdrości:

 

Jeśli  chcesz, aby kobieta o Tobie myślała, to wywołaj w niej uczucie niepewności, po której poczuje ukłucie w sercu i lekką zazdrość. Zazdrość, która da jej do myślenia, że nie jest jedyna lub że już nie może Cię mieć. Niech ma wątpliwości co do tego. Jak kobieta czuje niepewność poprzez uczucie zazdrości, to zaczyna myśleć i analizować sytuacje na swój własny sposób. I o to w tym wszystkich chodzi. Chodzi o to, aby myślała!  Chodzi o to, żeby poświęcała czas na myślenie. Chodzi o to, aby analizowała. Wtedy będziesz siedział mocniej takiej kobiecie w głowie.

Jeśli spotykasz się z kobietą i wasza relacja stanęła w miejscu, to prawdopodobnie straciłeś w jej oczach atrakcyjność. Coś ewidentnie musiałeś zjebać. Taką relację możesz spróbować popchać do przodu poprzez kobietę, która poprzez swoje myślenie o Tobie i waszej relacji, zacznie traktować Ciebie na poważnie lub zacznie inwestować w waszą relację.

Zazdrość uruchomi myślenie, a to z kolei rywalizację. Najlepsza jest tutaj zazdrość. Pokazanie kobiecie, że jednak nie jest na tę chwilę jedyna i żeby nie czuła się tu za pewnie. Jeśli kobieta to poczuje na własnej skórze, to sama może popchać relację do przodu z obawy, że straci takiego faceta jak ty, na rzecz innej kobiety. Na kobietę najlepiej działa inna kobieta. 

Ale jak to zrobić?

Poprzez drobne detale, takie jak np: płyn micelarny. To kobiecy płyn do mycia, który bezpiecznie oczyszcza skórę. Kobiety używają tego produktu przed snem do demakijażu. Dla kobiety, która o siebie dba, pójście spać z makijażem to grzech śmiertelny. Jest to bardzo szkodliwe dla skóry.

Dlaczego potrzebujesz wody micelarnej w swoim domu?

Po pierwsze, jest to potężna autopromocja. Jeśli facet ma w domu płyn micelarny, to znaczy, że często ma w domu kobiety. Jedna rzecz w Twoim domu powie – da do myślenia o Tobie więcej niż jakiekolwiek słowa. A jeśli dziewczyna zrozumie, że jesteś pożądany wśród innych kobiet, twoje znaczenie automatycznie wzrośnie.

Po drugie, kobiety będą zachwycone tym, jak dobrze je znasz.

Po trzecie, czasem chcesz, żeby jakaś piękność została z Tobą na całą noc, a ona wychodzi, bo przed snem nie ma toalety, a nie chce się obudzić z pryszczami. Rozwiązujesz ten problem za pomocą jednej małej buteleczki. To tylko przykład, ale jakże skuteczny.

Drugim przykładem mogą być szczoteczki do zębów. Kiedyś spotykałem się z pewną kobietą, z którą relacja stanęła w martwym punkcie. I już miałem z niej zrezygnować, bo nie jestem typem co biega za kobietami.  Jak coś nie trybi, to widocznie ona coś zjebała :):):) Jej problem! Next i po problemie :):):) Kobieta przyjeżdżała do mnie tylko na chwilę, prowokowała mnie seksualnie i za jakiś czas szybko się zwijała, zostawiając mnie całego nagrzanego :):):)  jak Beduin na Saharze. Na kilka dni przed naszym spotkaniem, w odwiedziny przyjechał do mnie ojciec, który zostawił u mnie swoją szczoteczkę do zębów. Kiedy przyjechała do mnie kobieta, to od razu zauważyła dwie szczoteczki obok siebie, jak skorzystała z łazienki. I widać było po niej, że zaczęła myśleć – czyja jest to szczoteczka? Z kim się spotykam? Czy w ogóle z kimś się spotykam? Zaczęła mnie o to pytać, a ja jej nie dawałem wprost odpowiedzi, tylko odpowiadałem wymijająco w stylu:

-A czy to ważne czyja szczoteczka? Może być mojego ojca :):):)

Powiedziałem prawdę, ale jednak mi nie uwierzyła, tylko zaczęła się zastanawiać czy przypadkiem nie ma konkurencji. Nasze relacje od razu się polepszyły. Wystarczył tylko widok szczoteczki do zębów.

Takimi detalami są też części kobiecej garderoby czy akcesoriów jakie mogą się walać w widocznym dla oka miejscu. Oczywiście nie chodzi mi o majtki :):):) Jednak kobiety lubią zostawiać ślady po sobie, jakby zaznaczały swój teren. Mogą to być włosy, elementy damskiej garderoby czy również spinki lub guziki. Druga kobieta bardzo szybko to wychwyci.  Pamiętam też jak w drugim pokoju miałem na szafce lekki kurz i ktoś zostawił mi na nim serce z uśmiechem, którego nie widziałem. Wiadome, że była to kobieta, lecz innej kobiecie, która odkryła ten widok, dało to do myślenia, że ktoś mi tu serduszka zostawia na szafce, więc może nie być jedyna. Oczywiście, jak nie jesteś w związku i zostaniesz przyłapany na takich detalach, to nie tłumacz się i nie wykręcaj, że nie wiesz co tu robi ten blond włos, tylko powiedz wprost, że była u Ciebie koleżanka, a jak nie podoba się to droga wolna. Pamiętaj, że żadnego tłumaczenia się w takich sytuacjach, bo więcej stracisz, niż zyskasz.

Takim detalem, który kobiecie może dać do myślenia, że nie jest jedyna, jest również Twoja potencja / sprawność seksualna. Kiedyś nie chwaląc się – prowadziłem dosyć bogate życie seksualne. Jak jechałem do Warszawy, to zamiast dojechać w 2h pociągiem, bo tyle dzieli mnie od mojego rodzinnego miasta, to niekiedy dojeżdżałem na drugi dzień. Po drodze musiałem zahaczyć o kilka kobiet w kilku miastach i miasteczkach, z którymi się spotykałem jak wracałem lub jechałem.  I gdy tak obskoczysz kilka kobiet, to zaczynasz mieć co raz mniej ochoty na następną. Nie masz ochoty na bzykanie, ani nawet na spotykanie się. Wielokrotnie odmawiałem spotkanie z fajnymi kobietami – 5 minut przed seansem. Po prostu byłem wyczerpany poprzednimi. Poprzednie kobiety wyssały moją energię :):):) Pamiętam taką sytuację, jak spotkałem się z naprawdę fajną kobietą. Poszliśmy do niej, no i wskakujemy do łóżka, a mi nie chce stanąć. Ona się starała jak mogła, a ja zepchnąłem ją z siebie mówiąc, że jednak nie mogę. Nie dam rady, bo dziś jestem niedysponowany.

W jakim kontekście Ci to piszę?

A w takim, że ostatnio napisał do mnie pewien chłopak z prośbą o pomoc. Miał podobną sytuację co ja i podczas zbliżenia z kobietą, czyli nie stanął jak ja na wysokości zadania. Cóż zdarza się! Chłopina się może zestresowała i kuśka nie stanęła, więc z seksu wyszła lipa.

Co jednak zrobiła kobieta?

Wyśmiała go! Zaczęła się z niego nabijać! Zaczęła mu dokuczać z tego powodu! Zaczęła mówić, że pierwszy raz tak ma z facetem! Można powiedzieć, że miała nawet do niego pretensje o to, że nic z tego nie wyszło. Zdarza się! Są też i takie kobiety, które będą bezlitosne dla mężczyzny w takich sprawach i będą go testować testami brudnego kalibru. I gościowi momentalnie siadła psycha! Zaczął denerwować się jeszcze bardziej! Można powiedzieć, że stracił całą pewność siebie oraz wartość. Zaczął przeżywać, że mu nie wyszło! Zaczął czuć się gorszy!

Można powiedzieć, że zbliżona sytuacja do mojej, jednak to ja dałem kobiecie do myślenia, że ona nie jest jedyna w moim życiu,  a koleś co do mnie napisał, dał kobiecie do myślenia, że ma jakiś problem w głowie.  Jego kobieta w brutalny sposób wyśmiała, a ja miałem zapytania w stylu – nie podobam Ci się? Coś jest nie tak? Masz inną? Zrobiłam coś źle? To ja, a nie on, dałem kobiecie do myślenia!

Jak jesteś w związku, to najlepiej na kobietę działają inne kobiety, których oddech czują na swoich plecach. Najlepiej niech będą to jej koleżanki, z którymi dobrze się dogadujesz. A jeszcze lepiej, żeby podrywał Cię jakiś gej :):):) Może i jest to głupie, ale kobieta bardziej doceni podryw ciebie przez geja :):):), niż przez jakąś inną kobietę :):):)  Moja kobieta do dziś mi dokucza, jak będąc w Szkocji na plaży usłyszałem od gościa – „nice leg” :):):)

Jak rozstałeś się z kobietą, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogłeś odtańczyć taniec pingwina, na festiwalu frajerstwa. Biegałeś, płakałeś, prosiłeś, błagałeś i nic. Uświadomiłeś kobiecie, że nie jesteś dla niej żadnym wyzwaniem i może Cię mieć. Wystarczy tylko, że sobie o tym pomyślała. I zapewne zamilkła na kilka tygodni, ponieważ jej ciekawość – co tam u Ciebie? Została właśnie zaspokojona. Jednak przyzwyczajenie robi swoje. Za kilka tygodni, istnieje prawdopodobieństwo, że znów zechce sprawdzić – co tam u Ciebie? Czy coś się zmieniło!  I wcale nie musi się z Tobą kontaktować w tej sprawie. Wystarczy, że będzie widziała Cię w mediach społecznościowych, gdzie nie macie bezpośredniego kontaktu, ale ona widzi co u Ciebie „słychać”.

Była kobieta ma widzieć zmiany w Twoim życiu. Tylko w taki sposób będziesz mógł sprawić, abyś jej siedział w głowie i uruchamiał to przyzwyczajenie, jakie pomiędzy wami jeszcze jest. Wtedy może dojść do kontrastu pomiędzy tym – jakiego Cię zapamiętała i jakiego zostawiła, z osobą z jaką widzi np: na mediach społecznościowych czy na ulicy. Im większy kontrast, tym w teorii lepiej dla Ciebie. Tak w teorii, ponieważ w praktyce, to różnie może być. To są relacje damsko – męskie i nie ma tu żadnej 100% pewności :):):)

Przyzwyczajenie i zarazem ciekawość uruchamiasz w głowie byłej kobiety za pomocą nowości w Twoim życiu. Nowy Twój wygląd, nowe zainteresowania, nowe zachowanie. Nawet jak przemeblujesz pokój, w którym spotykałeś się ze swoją ex, to już będzie jakaś nowość, do której nie jest przyzwyczajona. Najlepiej, abyś działał na kobiece zmysły. Słuchu, wzroku, węchu. Jeśli w związku używałeś tylko jednych perfum, które dostałeś od swojej ex, to jak się spotkacie i poczuje nowy zapach, to od razu to wyczuje. Tym bardziej jak poczuje zapach, który jeszcze nigdy nie czuła. Wtedy może być ciekawa – co to za zapach? Skąd go masz? Kto Ci polecił? A gdzie są te, które ja kupiłam? Już ich nie używasz? Kto Ci to kupił? Od kogo go dostałeś? Kobiety mają dobry węch, więc dobre perfumy dobrze na nie działają.


Przeczytaj Również: Perfumy jako tajna broń w uwodzeniu kobiet


Podobnie może być ze wszystkim innym, co w Twoim życiu jest teraz nowością, a czego nie widziała w waszym związku.  Kolejnymi detalami mogą być Twoje nowe umiejętności. Na przykład zainteresowałeś się tantrą seksualną i ją opanowałeś. Takim to sposobem umiesz robić specjalne masaż tzw.  White Tiger Tantra, to istnieje małe prawdopodobieństwo, że Twoja ex kobieta doświadczyła czegoś takiego w swoim życiu. I kiedy dojdzie do waszego ponownego zbliżenia, to kobieta będzie miała w pamięci Ciebie starego w łóżku i Ciebie nowego. Może wtedy zacząć myśleć – gdzie się tego nauczyłeś? Podobnie jest z doświadczeniem w łóżku. Jeśli umiesz dobrze obsługiwać kobiety, rozumieć je i znać ich potrzeby, to będziesz dawał im do myślenia, że miałeś trochę kobiet w swoim życiu.

Innymi detalami może być podróż w jakieś miejsce o którym nie poinformowałeś swojej ex. Jak jesteś w związku, to zazwyczaj jest tak, że partnerzy informują siebie o tym, co będą robili, gdzie jadą, jakie mają plany. I nic zazwyczaj nie dzieje się bez wiedzy drugiego partnera. Na przykład dziś poinformowała mnie moja kobieta, że w Poniedziałek idzie na firmowy obiad.  Ja ją poinformowałem natomiast, że jadę w Weekend do rodzinnego domu. Można powiedzieć, że jesteśmy przyzwyczajeni do informowania siebie nawzajem o naszych planach na niedaleką przyszłość. Jak rozstajesz się z kobietą, to raczej nie informujesz jej już o swoich planach, ponieważ nie ma po co. Nie jest już Twoją kobietą, więc nie masz nawet takiego obowiązku to robić. Jednak jeśli pomiędzy wami jest przyzwyczajenie, to Twoja ex kobieta może odczuć emocje ciekawości oraz zaskoczenia, jeśli nagle zobaczy np: poprzez media społecznościowe Ciebie w miejscu, w którym się nie spodziewała.  Tym miejscem może być jakiś krajobraz, miasto, panorama, kino, teatr, opera, hotel czy zupełnie inne miejsce, w którym Ciebie sobie nie wyobrażała. Może wtedy zadawać sobie pytania w stylu – co to za miejsce? Co tam robisz? Po co tam pojechałeś? Z kim tam pojechałeś?

Gdybym teraz rozstał się z moją kobietą po 8 latach i ona nagle wrzuciłaby niespodziewanie zdjęcie ze Szczecina, to zacząłbym samoistnie myśleć – co ona tam robi? Po chuj pojechała do tego Szczecina? Dlaczego akurat tam? Poznała tam kogoś? Jest sama? Czy z kimś? Nigdy tam nie byliśmy razem! Tak bym myślał, bo zadziałałoby przyzwyczajenie, jakie jeszcze jest pomiędzy nami, gdy rozstanie jest świeże. Myślałbym jeszcze bardziej, gdybym zobaczył z pokoju hotelowego, gdzie widać łoże małżeńskie. Wtedy bym się zastanawiał intensywniej z im tam pojechała? A może jest sama? Gdybym nagle zobaczył zdjęcie, które jej ktoś zrobił, to bym się zastanawiał czy jest z facetem czy może z koleżanką? Kto jej robił to zdjęcie? Gdybym zobaczył zdjęcie z restauracji obiadu z dwoma kieliszkami wina, to bym się jeszcze bardziej myślał – z kim jest? A gdyby jeszcze męski zegarek czy kawałek ciała załapał na zdjęciu, to już całkiem bym rozmyślał – co to jest za facet? Kim oni dla siebie są? Gdzie się poznali? Być może popełniłbym błąd i pod wpływem emocji zaczął szukać z nią kontaktu, by usłyszeć od niej wyjaśnienia. Tak niestety działa ludzka psychika pod wpływem przyzwyczajenia, więc dla świętego spokoju, bym jej nie obserwował na mediach społecznościowych, żeby mieć spokój ducha. Jednak czy moja ciekawość by wygrała ze mną i bym tam nie zajrzał? Ręki nie dam sobie uciąć :):):) Nic co ludzkie nie jest mi obce.

Do kina czy teatru zazwyczaj chodzi się we dwoje. Tym bardziej jak widać, że jest to jakiś film romantyczny.  Obiad z winem również je się we dwoje. I drugi kieliszek wina wcale nie musi być widoczny na zdjęciu. Może być widoczny tylko jego kawałek, a i tak daje to do myślenia, że  z kimś jesteś.


7. Push i pull czyli przyciąganie i odpychanie:

 

Jest to technika manipulacji, którą stosują na facetach kobiety, ale mężczyźni również mogą zagrać tą piłką. Technika manipulacji polega na tym, że przyciągasz i odpychasz. Stosujesz ciepło i zimno. Można to porównać do małego kotka i kłębka wełny. Jeśli dasz kotu pobawić się kłębkiem wełny na chwilę i zaraz go zabierzesz, to on zainteresuje się nim i będzie chciał go zdobyć. Jeśli dasz mu do zabawy ten kłębek wełny, to on chwilę się pobawi i za chwile znajdzie sobie inne zajęcie i tym samym straci zainteresowanie.

W relacjach damsko – męskich możesz być dla kobiety miły, a za chwilę niemiły. Dostępny, a za chwilę się nie odzywać.  Ciepły, a za chwilę zimny, by znów być ciepły. Odzywasz się, a za chwilę milczysz i kobieta może zastanawiać się – o co Ci chodzi? Coś takiego! Ja jednak nigdy nie budowałem swojej wartości o tą technikę, więc nie będę się tutaj rozpisywał za bardzo rozpisywał. Stosowałem ją głównie jako lustro, w odpowiedzi na to, jak jakaś kobieta stosowała ją na mnie :):):)


8. Wiadomości tekstowe lub rozmowy przed snem:

 

Krótka rozmowa lub wiadomość przed snem to również świetna strategia. Dziewczyna, zasypiając, będzie myślała o tobie. Będzie również pamiętać nocną rozmowę od rana. Możesz na dobranoc pisać – tylko nie myśl o mnie :):):)


Fragment książki „Męskie Przemyślenia”

Męskie przemyślenia
Męskie przemyślenia

 

Przeczytałeś teraz fragment książki – Męskie Przemyślenia.

UWAGA‼️‼️ WAŻNE‼️‼️PILNE‼️‼️👇😜

.

📖MĘSKIE PRZEMYŚLENIA👇

.

👉Taki tytuł będzie miała moja prawdopodobnie już ostatnia książka w formacie PDF, w podziękowaniu za wsparcie damcidomyslenia.pl w formie małej czarnej kawy ☕😜

 .

👉Kawa ☕ Postawiona przez was, idzie docelowo na rozwój bloga damcidomyslenia.pl, moją motywacje💪 oraz utrzymanie strony w eterze na serwerze😜 Zobaczymy jak to będzie😜 Bo w sumie już pisanie zaczyna mnie męczyć😜 Nie opłaca się i zabiera dużo czasu.

.

👉 Ksiażka w formacie PDF, pojawi się na gwiazdkę. Będę ją wysyłał pod choinkę, tuż przez Bożym Narodzeniem. W sumie w planie mam rozesłanie jej ,,darczyńcom,, o 17.00 24 Grudnia 😜

.

👉O czym będą męskie przemyślenia?

.

O życiu i kobietach, ale nie w kontekście uwodzenia, lecz męskiej postawy. W komentarzu masz mały fragment z tej książki napisany na blogu. Przeczytaj…

.

TY BĘDZIESZ KLUCZEM, a ta książka będzie zamkiem, który otworzysz w swym życiu. Otworzysz lub zamkniesz się na toksyczne kobiety i zjebanych ludzi. Dlatego taka okładka robiona na szybko😜, ale myślę, że z pomysłem.

.

👉 Ile będzie stron miał PDF – MĘSKIE PRZEMYŚLENIA ⁉️👇

.

Około 100. Może więcej. Na razie mam już 50. Nie będzie tak jak przy innych, moich tego typu publikacjach, gdzie wymyślałem na siłę już jakieś głupoty, aby było 101 pozycji obiecanych w książce.

.

Będzie to książka od serca😜 i szczera do bólu, bo prawdopodobnie pożegnalna. Zobaczymy jeszcze, tylko nie chce, aby tak jak kiedyś jedna czy dwie osoby ,,ratowały,, damcidonyslenia.pl To będzie dla mnie ostateczny znak – czy jest sens jeszcze przez kolejny rok pisać, bez reklamowania się nigdzie.

.

👉 Jak zdobyć PDF – a MĘSKIE PRZEMYŚLENIA⁉️24 Grudnia⁉️

.

Tak jak przy moich poprzednich publikacjach czyli przy:

.

1️⃣ WŁADCA MARIONETEK – 101 TECHNIK MANIPULACJI LUDŹMI

.

2️⃣ 101 REFLEKSJI NA TEMAT KOBIET

.

Wchodzisz na poniższą stronę w napisie „POSTAW MI KAWĘ”

.

Postaw Mi Kawę

I stawiasz mi ☕ w formie darowizny, jeśli jakiś mój wpis na blogu czy na Facebooku dał ci do myślenia 🧠💡

.

Nie ważne za ile ‼️ Nie ma tu ceny‼️ Ja nic nie sprzedaję‼️ Na ile możesz sobie pozwolić‼️ Na ile Na ile chcesz‼️ Na ile mnie cenisz‼️ Może być 5 zł, może być 8 zł, a może być i 20, 30 lub 10.000😜😂 Powtarzam jeszcze raz – ILE DASZ, TYLE BĘDZIE‼️ NIE MA CENY‼️

.

👉Podajesz swojego maila, na którego 24 Grudnia🎄🎁🎅 wyślę ci MĘSKIE PRZEMYŚLENIA

.

👉W wiadomości do autora wpisujesz tylko jedno słowo – ,,MEN,,‼️

.

Jest to bardzo ważne. Tylko wtedy będę wiedział, że chcesz, abym ci podziekował za wsparcie darmowym PDF – em. Wyrażasz jednocześnie zgodę na wysłanie ci maila z książką. Jeśli tego nie zrobisz, to ci jej nie wyślę i uznam, że nie chcesz, abym ci dziekował.

.

👉24 Grudnia o 17.00 sprawdzaj pocztę czy mikołaj czegoś ci nie wysłał🎅🎁🎄😜

.

👉Jak coś nie dojdzie lub masz jakieś pytania, to pisz na ✉️📧 damcidomyslenia@gmail.com


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button