Relacje z KobietamiJak Odzyskać Byłą DziewczynęWszystkie Wpisy

„Codziennie o niej myślę”- Dlaczego powinieneś przestać myśleć oraz fantazjować o kobietach

I byłych kobietach

„Codziennie myślę o niej” Dlaczego powinieneś przestać myśleć oraz fantazjować o kobietach – Wstęp:

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się po randce z kobietą, rozmyślać sobie o niej oraz fantazjować?

Wiesz jak to jest!

Przychodzisz sobie po randce do domu, cały w skowronkach i rozmyślasz nad tym – jak to zajebiście spędziłeś właśnie czas. Dawno nie czułeś się tak dobrze. Przypominasz sobie jak spacerowaliście sobie po parku, a ona wzięła Cię pod rękę. Pamiętasz z dzisiejszego dnia dosłownie wszystko w najdrobniejszym szczególe. I wygląda na to, że jeszcze to będziesz długo miał w pamięci. Pamiętasz zapach jej perfum. Pamiętasz ten wzrok – jakim na Ciebie patrzyła. Pamiętasz jak w knajpce zamówiliście sobie gorącą herbatę o smaku malinowym. Niby mieliście spotkać się tylko na godzinę, ale spędziliście cały wieczór. To miało być spotkanie tylko na chwilę, ale ta chwila przedłużyła się o dobre kilka godzin.

Dlaczego nie powinieneś myśleć o kobietach
dlaczego nie powinieneś myśleć o kobietach

Potem dzwonisz  do swojego kumpla późnym wieczorem, ponieważ chcesz się mu pochwalić z jaką kobietą byłeś na randce:

-Stary! Ale poznałem zajebistą kobietę. Byłem z nią już na pierwszej randce. Mówię Ci było zajebiście.  Słuchaj…

I nawijasz mu makaron na uszy, opowiadając dosłownie każdą minutę z waszej randki. Na koniec już dnia, leżąc  już w łóżku zaczynasz myśleć o swojej randce. Zaczynasz zastanawiać się nad tym – jak ona całuje. Zaczynasz rozmyślać o tym – jaka ona jest w łóżku :):):) Zastanawiasz się nawet nad tym – jaką ona ma cipkę? :):):) I właśnie w tej chwili się rozmarzyłeś się do tego stopnia, że zacząłeś czesać sobie Pafnucego, oczywiście z nią w roli głównej. Jakby inaczej ? :):):)

A po wszystkim zacząłeś wybiegać myślami daleko w przód. Zacząłeś sobie wyobrażać wasz ślub oraz waszą gromadkę dzieci, ponieważ jest to jej takie marzenie, którym podzieliła się na waszej randce. W międzyczasie na Twojej twarzy zaczyna pojawiać się uśmiech. Myśląc o niej czujesz się dobrze. Myśląc o niej czujesz się błogo. Myśląc o niej czujesz się pełen energii. Myśląc o niej czujesz się wspaniale.

Kładąc się spać – zerkasz na telefon, aby sprawdzić czy przypadkiem się nie odezwała. Jednak kompletna cisza i nagle zmieniają Ci się lekko emocje. Zaczynasz zastanawiać się:

-Dlaczego ona nie pisze?

-Czy coś się stało, że ona nie pisze?

-A może ja coś zjebałem? Jak tak to co? O kurwa…! – I już włącza Ci się panika.

Te trzy myśli już nie pozwolą Ci usnąć tej nocy. Zaczynasz cały czas rozmyślać. Z jednej strony nie piszesz, ponieważ wszystkie poradniki PUA mówią o tym, aby tego nie robić. Z drugiej strony zaczynasz się martwić czy coś się może jej stało? Czy wszystko jest w porządku?

Myśli te nie pozwalają Ci dalej spokojnie spać. Postanawiasz do niej się pierwszy odezwać, aby sprawdzić czy wszystko jest ok:

-Dzięki za dzisiejszy wieczór. Mam nadzieję, że bezpiecznie dojechałaś do domu i u Ciebie jest wszystko OK. Daj znać!

I czekasz na informację zwrotną. Czekasz, czekasz i czekasz, wpatrując się w ekran telefonu, a tu cisza. Nawet nie zauważasz kiedy usypiasz ze zmęczenia i tego cało nocnego oczekiwania na wiadomość zwrotną, gdzie w głowie kłębią się ciągle myśli nie dające spokoju oraz wytchnienia.

Wstajesz rano i pierwsze co robisz, to patrzysz na swój telefon, aby sprawdzić czy może odpisała. Patrzysz, a tutaj znów pustka. Zaczynasz znów co raz bardziej myśleć. Nie wiesz co robić. Zastanawiasz się czy może do niej zadzwonić? Czy to wypada tak z rana dzwonić? Z drugiej strony martwisz się czy wszystko jest z nią w porządku. Tak! Martwisz się, a skoro się martwisz, to znak, że zaczęło Ci na niej po prostu zależeć. Z natury martwimy się o ludzi, którzy w pewien sposób są dla nas ważni, a w dupie mamy tych, którzy są dla nas obojętni.

Nagle dostajesz wiadomość. Słyszysz SMS – a i widzisz, że Twoja randka odpisała. Na wieść o tym na Twojej twarzy pojawia się uśmiech od ucha do ucha. Czym prędzej chcesz odczytać wiadomość, próbując nieudolnie odblokować telefon.  Czytasz i oczom nie wierzysz:

-Dojechałam do domu i od razu usnęłam. Wszystko ok!

-Wszystko OK? Tylko tyle? – zaczynasz znów myśleć, rozczarowany odczytaną wiadomością, ponieważ nie tego się spodziewałeś.

Nie ukrywajmy, ale nie takiej wiadomości oczekiwałeś po tak udanej przecież randce. Twoja niedoszła żona, z którą już zdążyłeś wziąć ślub w swojej głowie oraz zrobić jej w marzeniach dzieci, odpisała Ci bardzo oficjalnie i dosyć chłodno. Nie tego się spodziewałeś. Liczyłeś na coś w rodzaju:

-Hej:*:* przepraszam, że wczoraj się nie odezwałam do Ciebie, ale po tak fantastycznej randce opadłam totalnie z sił i dopiero teraz się przebudziłam. A Ty jak tam? Wstałeś już? Pijesz gorącą kawusię?

Jesteś zdezorientowany i lekko zaniepokojony jej oficjalną odpowiedzią, więc próbujesz ciągnąc temat dalej – pisząc:

-Super! Cieszę się, że wszystko jest ok i dojechałaś do domu. Martwiłem się o Ciebie. Co teraz robisz? Pijesz kawę? Ja chyba sobie idę zrobić, bo nie wiem czemu, ale jakoś nie mogłem usnąć w nocy i teraz jestem niewyspany

Niestety na tą odpowiedź nie uzyskujesz odpowiedzi. Zaczynasz zadawać sobie pytania:

-Co się stało, że nie odpisuje?

-Co się zmieniło od naszej randki?

-Czy coś jednak zjebałem? Jak tak to co?

-Wychodzi na to, że nie było tak super jak myślałem!

Nie wiesz znów co robić. Zaczynasz znów rozmyślać co dalej robić, ponieważ nie idzie wszystko po Twojej myśli. Przecież miało być tak pięknie, a wychodzi na to, że znów jest lipa.

-Czy jeszcze coś do niej napisać? Jak tak to co?

Nagle rozmyślanie o przyszłej matce Twoich dzieci przerywa Ci świadomość, że jesteś już spóźniony do pracy. Tyle rozmyślałeś o swojej przyszłej „żonie”, że totalnie zapomniałeś o swoich obowiązkach. W pracy nie możesz skupić się na niczym. Cały czas w głowie siedzi Ci ta kobieta, z którą miałeś tylko jedno spotkanie. Przez to w pracy chodzisz ciągle zamyślony, a Twoi koledzy cały czas Cię muszą poprawiać, bo wszystko co dotkniesz to pierdolisz.

-Obudź się!

-Ziemia do Stefana, Ziemia do Stefana, Halo…

Cóż chłopie, właśnie poprzez myśli się zakochałeś po uszy w kobiecie, którą widziałeś jeden raz w życiu :):):) I tak to mniej więcej wygląda.


Dlaczego nie powinieneś myśleć oraz fantazjować o kobietach – Psychologia Inwestycji:

 

Dlaczego nie nie powinieneś myśleć codziennie o niej?

Dlaczego nie powinieneś fantazjować o kobietach?

Ponieważ codzienne myślenie o kobietach oraz fantazjowanie o nich wiąże się z psychologią inwestycji.


Psychologia Inwestycji w relacjach z kobietami – czym jest?

 

Czym jest psychologia inwestycji w relacjach damsko – męskich?

Psychologia inwestycji w relacjach damsko – męskich jest niczym innym jak Twoją inwestycją w daną kobietę jakiś zasobów. W kobietę możesz zainwestować różne zasoby. Najczęściej mężczyzna inwestuje w kobietę swój:

 • Czas
 • Pieniądze
 • Energię
 • Myśli

I wszystko jest w porządku, dopóki nie zaczynasz przesadzać pod tym względem. Wszystko jest w porządku dopóki prawo wzajemności jest pomiędzy wami mniej więcej zachowane po równo 50 / 50 lub najlepiej w męskich przypadku 40 do 60 na korzyść mężczyzny.

Gorzej zaczyna być jeśli granice dobrego smaku – inwestycji zostaną bardzo mocno przekroczone i to mężczyzna jest wstanie na rzecz kobiety poświęcić o wiele więcej i zrobić o wiele więcej, niż kobieta dla niego. Psychologia inwestycji wiąże się z wartością jaką mamy  w oczach drugiej osoby. Jeśli druga osoba – kobieta jest dla nas bardzo cenna, to z automatu jesteśmy skłonni poświęcić na jej rzecz swój czas np: wstać wywołanym o 3 w nocy i pojechać po nią na dyskotekę, swoją energię, swoje myśli, a nawet  i swoje pieniądze.

Jeśli natomiast kobieta jest dla nas – obojętna, to zazwyczaj nie będziemy mieli dla niej czasu, nie będzie chciało się nic dla niej robić, a Tym bardziej o niej myśleć czy poświęcać się na jej rzecz.

Zasoby typu czas, energia, pieniądze, myśli, są ze sobą mocno połączone. Myśląc o kobiecie, poświęca się jej w taki sposób swój czas. A to sprawia, że w dłuższej perspektywie czasu, przez to jesteśmy wstanie dla niej zrobić – coś – co wiąże się z naszą energią i poświęcić dla niej coś – co wiąże się z naszymi pieniędzmi. Tak to działa w wielkim skrócie.


W jaki sposób mężczyzna zakochuje się w kobiecie?

 

W głównej mierze człowiek zakochuje się w drugim człowieku, poprzez właśnie myśli. Jeśli chcesz sprawić, aby kobieta zakochała się w Tobie, to w pierwszej kolejności musisz sprawić, aby zaczęła inwestować w Twoją osobę swoje myśli. Po prostu musisz sprawić, aby ona zaczęła myśleć o Tobie. Im częściej myślimy o danej osobie, im częściej poświęcamy w taki sposób jej czas oraz swoją uwagę, tym staje się ona dla nas w pewien sposób ważna. Ważna na tyle, że nie jesteśmy na jej punkcie obojętni. Jeśli myślenie oraz fantazjowanie o kobiecie sprawia nam:

 • Przyjemność
 • Budzi w nas różne emocje takie jak podniecenie, euforię, uśmiech na twarzy
 • Czujemy się z tymi myślami po prostu dobrze oraz relaksacyjnie

To znaczy, że dana osoba staje się pomału dla Ciebie takim małym narkotykiem, którego możesz mieć trudność odstawić, tylko będziesz chciał poprzez tylko same myśli ćpać więcej i więcej.. Będziesz miał trudność odstawić ten narkotyk, ponieważ zainwestowałeś w niego swój czas, swoją energię oraz swoje myśli, które dały Ci w związku z tym przyjemny stan emocjonalny. W dodatku ten narkotyk nałożył na Twój nos różowe okulary przez które patrzysz na drugą osobę i nie dostrzegasz jej wad, tylko same zalety. Takim sposobem bardzo szybko idealizujesz daną osobę. A w momencie jakiegoś zawodu z jej strony, czujesz się tak jakby Ci wbiła nóż w plecy i kilkukrotnie mocniej to odczuwasz. Czyli najpierw wszystko zaczyna się od myśli.

Jak wygląda zakochany człowiek? Jak wygląda zakochany mężczyzna?

 

Czy kiedykolwiek widziałeś zakochanego człowieka?

Czy kiedykolwiek widziałeś zakochanego mężczyznę?

Oczywiście, że tak!

Cechą charakterystyczną każdej zakochanej osoby jest to, że:

 • Jest nieobecna
 • Nie może się skupić na swoich obowiązkach
 • Jest ciągle zamyślona
 • Buja w obłokach

Cechą charakterystyczną każdej zakochanej osoby jest to, że ona myśli. Non stop myśli, a przy Tym uśmiecha się do siebie, jest taka rozmarzona i rozpalona. Widać po niej gołym okiem, że myślenie sprawia jej przyjemność. Widać to nie tylko po jej mowie ciała, ale również i po oczach.

Pamiętam jak pewnego razu z moją byłą już dziewczyną poszliśmy sobie do kina. Był to okres, w którym mój związek wisiał na włosku, ale ja nawet tego nie zauważałem, że coś jest nie tak. Oglądamy film, jemy popcorn i jest niby wszystko ok. Tak mi się wtedy wydawało. Jednak kiedy się na nią spojrzałem, zobaczyłem, że ona nie patrzy się w ekran, tylko błądzi zamyślona wzrokiem, gdzieś po suficie:

Czemu nie oglądasz filmu? O czym Ty tak myślisz co?

-Oj oglądam! O niczym nie myślę! – zareagowała z agresją

Warknęła, a ja skuliłem głowę i wróciłem do oglądania dalej filmu. Nie minęło kilka tygodni, a ja się dowiedziałem o kim tak ona myśli. Myślała o nowym koledze z naszej pracy, który ewidentnie jej się spodobał. Moja ex takim sposobem inwestowała swoje myśli nie we mnie i nasz związek, lecz w nowego gościa, nadając mu tym samym wartość w swojej głowie. I ta wartość była na tyle dla niej cenna, że wolała myśleć, niż oglądać film, za który zapłaciła bilet.

O tym jak wrócić do byłej kobiety, możesz przeczytać poniżej:

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Z jakimi emocjami mogą wiązać się nasze myśli, krążące wokół kobiety:

Myśli wiążą się z następującymi emocjami, które może odczuć osoba, która inwestuje swój czas oraz energię poprzez myśli w drugą osobę. Z czasem myśli zamienią się w emocje takie jak:

 • Tęsknota:

Tęsknota pojawia się wtedy, kiedy myślimy o kimś lub o czymś dla nas przyjemnym, co minęło bezpowrotnie lub co utraciliśmy. Wiele osób jak przychodzi jesień, to tęskną za latem, ponieważ dla nich był to beztroski czas imprez, zabaw, wycieczek, który minął na dobry rok. Tęsknota wiąże się z brakiem czegoś lub kogoś w naszym życiu. Brakiem czegoś co dostarczało nam pozytywne emocje. Wiąże się to też z przyzwyczajeniem. Wtedy ktoś był dla nas jak narkotyk, którego odstawiliśmy i zaczynamy tęsknić z przyzwyczajenia do tej osoby. Dla tego przyzwyczajenie / przywiązanie jest gorsze od zakochania, ponieważ możemy poprzez przyzwyczajenie / przywiązanie tęsknić do osoby, która tak naprawdę nas skrzywdziła w jakiś sposób. Tęsknić zaczynamy myśleć i myśląc zaczynamy tęsknić i wspominać.

Wielu mężczyzn pierwsze emocje jakie odczuwa po rozstaniu z kobietą, to jest tęsknota, która dalej może generować inne emocje takie jak – smutek, żal, niepokój, lęk. Nierzadko facet, który tęskni z przyzwyczajenia do swojej byłej kobiety, zaczyna o niej myśleć z jeszcze większą intensywnością. Zaczyna brakować mu jej – tego narkotyku i chcąc go zdobyć, próbuje swoją byłą jeszcze przekonać do powrotu. Tęskniący facet jest bardzo narażony na popełnianie frajerskich błędów, które w oczach jego byłej już kobiety, mogą zabrać mu resztki

 • Żal / smutek:

Żal / smutek idzie w parze z tęsknotą. Żal jest to taki smutek emocjonalny, który jest spowodowany skruchą lub pretensjami do kogoś, powstałymi w wyniku rozczarowania. Po rozpadzie związku, mężczyźni bardzo często mają wielki żal i pretensje do siebie w wyniku, którego odczuwają poczucie winy – napędzające ich myśli. Kobiety również nam nie pomagają w tym, tylko przeważnie po rozpadzie związku, obarczają nas winą za jego rozpad. I wtedy dowiadujemy się właśnie jacy to tak naprawdę byliśmy źli. Już w tym miejscu możesz przeczytać na temat oznak, które dadzą Ci do myślenia, że to Ty w związku byłeś krzywdzicielem.

6 znaków, że to Ty jesteś w związku tym złym

 

-To Twoja wina, bo byłeś taki owaki.

Bardzo często wtedy punktują nas różnymi sytuacjami z przeszłości, w których jako faceci po prostu daliśmy dupy.   I wtedy do nas docierają nasze błędy, których w związku nie byliśmy do końca w pełni świadomi.

-Boże! Jak ja mogłem spierdolić tak wspaniały związek

-Ona była taka dobra, a ja ją tak krzywdziłem

-Gdzie ja drugą taką znajdę ?

To moja wina! Moja wina, bo byłem…

I wtedy najczęściej myśli zaczynają krążyć wokół sytuacji w których zrobiliśmy jakąś przykrość naszej byłej już dziewczynie i z tego powodu zaczynamy odczuwać żal oraz wielkie poczucie winy nie dające nam spokoju. Wtedy bierzemy winę na siebie, a wady kobiety znów zamieniają się w naszej głowie na zalety napędzane myślami:

-Gdzie ja drugą taką znajdę?

Takim sposobem nasze myśli nakręcają nas do tego, aby jak najszybciej naprawić błędy i wynagrodzić kobiecie te jej „cierpienia”. I w tym miejscu już zaczyna się kolejny festiwal frajerstwa i napędzany myślami „taniec pingwina”. Facet czując żal i poczucie winy, zaczyna przepraszać, błagać o wybaczenie, pełzać na kolanach z różą w zębach, przybijać do krzyża, obsypywać prezentami, fundować wycieczki, szukać kontaktu, zapominając, że wina za rozpad związku, leży najczęściej po obu stronach.

 • Troska :

Troska związana jest z martwieniem się o drugą osobę. Interesuje nas to, czy wszystko u niego w porządku. Czy wrócił do domu, czy nic mu się nie stało, czy dojechał cało. Kobieta poprzez myśli „martwi” się o mężczyznę jak np: ma wyłączony telefon lub nie daje znaku życia.

Troska jest elementem związkowym, który pokazuje, że kobiecie zależy na Twojej osobie i jesteś dla niej ważną osobą. Jeśli w związku kobieta nie wykazuje się troską i nie interesuje jej gdzie jesteś, z kim jesteś, czemu nie odbierasz, to znaczy, że ma Cię naprawdę w dupie. Pamiętam jak kiedyś z kolegą utknęliśmy na jakimś zadupiu samochodem w bagnie listopadową porą. Tak piłował samochód, że spalił sprzęgło, więc trzeba było brać samochód na popych. Takim sposobem nasze buty zostały w bagnie, a my w skarpetach stwierdziliśmy, że spędzamy noc w samochodzie i rano pójdzie się po jakiegoś chłopa. Na domiar złego, padły nam również telefony. Kiedy następnego dnia cały umorusany wróciłem do domu, to moja ex nawet nie spytała się mnie, gdzie byłem i czemu nie wróciłem na noc. Nawet nie spytała się – co się stało. Tymczasem dziewczyna kolegi szukała go w panice po szpitalach i komisariatach.

 • Ciekawość:

Myśli mogą generować również ciekawość. Ciekawość jest to emocja, która może generować inne emocje takie jak – złość, zazdrość, pożądanie, itd

Jeśli myślimy o kimś na zasadzie:

-Ciekawe co tam słychać u Krzyśka?

No to w taki sposób dajemy Krzyśkowi naszą uwagę. Takim sposobem Krzysiek nie jest nam obojętny, ponieważ jesteśmy ciekawi co u niego. Jeśli chcesz, żeby kobieta myślała o Tobie, to po prostu spraw, żebyś był dla niej zagadką, którą będzie chciała rozwiązywać :):):) Spraw, żeby była Ciebie ciekawa. Bądź tajemniczy, zagadkowy, nie mów jej wszystkiego od razu.

 • Zazdrość:

Jeśli o kimś stale myślimy, to z czasem możemy również odczuwać zazdrość w stosunku do tej osoby. Uwaga jaką daliśmy tej osobie sprawiła, że możemy zacząć być o nią zazdrośni, ponieważ przeinwestowaliśmy. To świadczy o tym, że osoba nie jest dla nas obojętna, tylko reagujemy na nią emocjonalnie. Odczuwamy zazdrość o coś czego nie mamy, a chcemy mieć. Odczuwamy zazdrość o coś, co jest dla nas cenne.

Jeśli facet jest zazdrosny o kobietę, to z automatu ciągle o niej myśli:

Czy ona mnie zdradza?

-Spóźniła się 5 min, gdzie ona jest? Może kogoś poznała?

  • Pożądanie:

Jak myślimy o kimś stale, to w niedługim czasie zaczynamy przyzwyczajać się do tych myśli. Jest nam z nimi dobrze. Czujemy się super. Z czasem myśli zamieniają się w pożądanie. Zaczynamy pragnąć tej osoby.

 • Wzruszenie:

Wzruszenie występuje najczęściej wtedy, kiedy wspominamy kogoś lub jakąś sytuację związaną z daną osobę. Wielu mężczyzn wzrusza się kiedy wspomina swoją byłą dziewczynę i te chwile kiedy jeszcze było pomiędzy nią, a nim dobrze. Jeśli damy kobiecie emocje jakich dawno nie miała, to z czasem ona będzie wracać do Twojej osoby swoimi wspomnieniami na zasadzie takiej, że:

-Kiedyś był taki jeden Krzysiek, który mi zawrócił w głowie…

Wspominając – kobieta myśli. Często ze wspomnieniami są kotwice psychologiczne, które zmuszają ją do myślenia i wspomnień. Tymi kotwicami mogą być wspólne zdjęcia, piosenka, jakieś miejsce, zapach. Są to tak zwane wyzwalacze myśli i wspomnień. Kiedy rozstałem się z byłą dziewczyną, to nawet głupie zakupy w Biedronce mi ją przypominały, ponieważ zawsze w Środę, kiedy mieliśmy wolne, to szliśmy wspólnie do tego sklepu na zakupy. I wspomnienia uruchomiały u mnie po prostu tęsknotę, a tęsknota napędzała mój żal do siebie, że straciłem taką kobietę.

 • Złość / nienawiść:

Aby poczuć do kobiety złość, to najpierw musimy poczuć żal. Żal, który będzie spowodowany rozczarowaniem drugą osobą. Jeśli kobieta nas zdradziła, to najpierw czujemy rozczarowanie, a potem zaczynamy odczuwać żal, która zamienia się w złość.

-Dlaczego mi to zrobiłem? Przecież byłem dla niej taki dobry?

Czasem ta złość zamienia się w jakąś obsesję na punkcie jakiejś osoby, kiedy ją za bardzo w swojej głowie wyidealizowaliśmy, a ona nagle wsadza nam nóż w plecy. I właśnie w takiej sytuacji ma miejsce powiedzenie:

Od miłości, do nienawiści jeden krok

Są mężczyźni, którzy żyją ze złością i nienawiścią wewnętrzną przez wiele lat. Zostali raz zranieni przez miłość ich życia i potem czują żal i nienawiść do każdej napotkanej kobiety. Kobiety, które również nienawidzą mężczyzn, robią to tylko dlatego, ponieważ kiedyś tam zostały skrzywdzone przez jakiegoś buraka i zaczynają się w taki sam sposób mścić na innych facetach.

Mój eksperyment z myślami:

 

Opowiem Ci teraz o moim małym eksperymencie, dzięki któremu sam na własnej skórze przekonałem się o sile myśli.  Kiedyś spodobałem się pewnej kobiecie, która latała za mną jak zwariowana. Ona natomiast była dla mnie obojętna, ponieważ mi się nie podobała.  Jednak pewnego razu chciałem się przekonać czy zmienię nastawienie do kobiety, która mi się nie podoba, poprzez myśli?

Co więc zrobiłem?

Zacząłem na myśleć o tej kobiecie. Z początku się do tego zmuszałem i było to dla mnie nudne, ale dałem sobie 3 tygodnie bodajże na taki eksperyment, w którym myślałem o niej. Po kilku dniach intensywnego myślenia, nagle zauważyłem, że w sumie zaczynam myśleć o niej co raz chętniej. Takim to sposobem co raz łatwiej było jej wyciągnąć na spacer czy na piwo. Potem ta chęć myślenia zaczęła zamieniać się w przyjemność. Zaczęło mi być po prostu dobrze jak o niej myślałem. Takim sposobem dużo fajniej mi się zaczęło z nią rozmawiać na żywo. A po 3 tygodniach zauważyłem, że zaczyna mi bardzo delikatnie na niej zależeć. Zacząłem pierwszy szukać z nią kontaktu. Jednym słowem zbliżyłem się do niej mocno. Więc postanowiłem przerwać ten eksperyment i tutaj czekała na mnie mała niespodzianka. Trochę się do tych myśli przyzwyczaiłem i  z automatu same zaczęły pojawiać mi się w głowie. Nie było to tak prosto przestać o niej myśleć, mimo iż wiedziałem, że to jest tylko mój mały eksperyment.

Dlaczego w ogóle myślisz czy fantazjujesz o jakiejś kobiecie:

 

Dlaczego w ogóle myślisz czy fantazjujesz o jakiejś kobiecie?

Dlaczego w ogóle w taki sposób pożytkujesz czas?

Prawdopodobnie myślisz czy fantazjujesz o jakiejś kobiecie, ponieważ możesz mieć właśnie za dużo wolnego czasu i do głowy przychodzą Ci różne głupoty. Wiele mężczyzn fantazjuje o seksie z jakąś swoją koleżanką, w której podkochuje się skrycie. W taki właśnie sposób nigdy nie zamieni fantazji w rzeczywistość, ponieważ już na starcie inwestują w kobietę swoją energię poprzez myśli.

Mężczyźni, którzy nie mają dużego wyboru wśród kobiet, będą myśleli o każdej kobiecie, którą spotkają na swojej drodze. Dlatego też wielokrotnie wystarczy tylko jedno spotkanie – jedna randka, by taki facet zaczął tworzyć sobie projekcie w głowie związane z kobietą. Wystarczy jedno spotkanie i faceci zaczynają poprzez myśli angażować się w relację oraz kobietę, która nawet się jeszcze nie zdążyła rozwinąć.

Atrakcyjny mężczyzna nie myśli o kobietach, a tym bardziej nie fantazjuje o nich.  Nie ma na to po prostu czasu. To kobiety fantazjują o nim oraz o nim myślą. Sztuką uwodzenia jest to, żeby sprawić, aby to kobieta zaczęła myśleć o mężczyźnie, a nie mężczyzna o kobiecie.

W jaki sposób nie myśleć o kobietach:

 

 • Nie miej czasu myśleć o bzdurach:

Myśleć i fantazjować możesz o jakimś swoim życiowym celu czy problemach, które chcesz rozwiązać, a nie o kobietach. Jeśli myślisz stale o kobietach i wiele nie trzeba, abyś zaczął bujać w obłokach, to marnujesz swoją energię. Zamiast uwagę skierować na rzeczy dla Ciebie ważne, to Ty kierujesz ją do kobiety, którą dopiero co poznałeś i jeszcze nie wiesz, czy ona w ogóle zasługuje na to, aby o niej myśleć. Na Twoje myśli kobiety muszą sobie po prostu zasłużyć :):):)

 • Na jedną kobietę ma przypadać od 3 do 5 innych kobiet:

Jeśli poznałeś jedną kobietę, której się czepiłeś jak rzep do psiego ogona, a nie masz dookoła innych, to znaczy, że nie masz wielkiego wyboru wśród kobiet. Jeśli jednak poznałeś kobietę, ale jednocześnie masz do wyboru 3 – 5 innych, to masz duży wybór wśród kobiet. W taki sposób Twoja uwaga jest rozkładana na te kobiety, więc i zaangażować Ci się w jakąś konkretną może być trudno.

Jeśli odeszła od Ciebie kobieta do innego faceta, a Ty teraz siedzisz smutny i myślisz o niej oraz kombinujesz jak odbić ją temu gościowi i sprawić, aby do Ciebie wróciła, to może być trudno to zrobić.

Czemu?

Ponieważ cała Twoja energia, całe Twoje myśli inwestujesz w swoją byłą kobietę, a ona swoje myśli rozkłada pomiędzy Ciebie, a jej nowego, faceta. Nie ma tu prawa wzajemności. Dlatego też myśląc o swojej byłej, dalej jesteś z nią w związku, ale tylko w swojej głowie. Przez to możesz popełniać błędy. Wiele osób wie, że nie powinny np: pisać do swojej byłej, ale mimo wszystko piszą, ponieważ jest to silniejsze od nich. A wszystko dlatego, że o niej myślą. Wszystko dlatego, że ona jest dla nich narkotykiem. Takim sposobem są jej mentalnymi niewolnikami. Są zniewoleni poprzez myśli. A to ona powinna myśleć o Tobie więcej, niż Ty o niej. I jeśli chcesz odzyskać byłą kobietę, to musisz sprawiać, aby ona myślała o Tobie.

Takim sposobem nawet jak coś pójdzie nie tak, dostaniesz kosza, kobieta przestanie się odzywać, Twoja była odejdzie od Ciebie, to dbając o higienę myśli, dużo lżej to przeżywasz, niż w przypadku kiedy jesteś pochłonięty myślami o jednej, konkretnej kobiecie. Jeśli zaangażowałeś się w kobietę poprzez swoje myśli do granic możliwości, a ona nagle stwierdzi, że nie powinniście się spotykać, to Twój świat rozpada się jak domem z kart. Podchodzisz do takiej błahej sytuacji jakby dla Ciebie był to koniec świata. Dużo bardziej przeżywasz niepowodzenia z kobietami.

Atrakcyjne kobiety, a nawet i te bardzo przeciętne wizualnie i z charakteru, mają kilku wafli wokół siebie, którzy liżą im dupy i łechczą ich EGO. Jeśli spotykasz się z atrakcyjną kobietą albo nawet i tzw. „średnią krajową”, to wiedz, że ona jeszcze się spotyka z kilkoma innymi facetami i pisze jeszcze z jeszcze większą ilością facetów, zanim podejmie decyzję o wejściu z Tobą w związek. Jeśli idziesz z kobietą na pierwszą randkę, która dla Ciebie jest bardzo atrakcyjna wizualnie, to musisz się liczyć z tym, że masz konkurencję, która nie śpi, tylko rozbija jej uwagę pomiędzy Ciebie, a nich.  I właśnie z tego powodu bardzo duża liczba randek, kończy się na pierwszym spotkaniu, ponieważ kobieta nie ma ochoty dalej kontynuować znajomości.  Nie kontynuuje znajomości, ponieważ nie związała się z facetem emocjonalnie na tyle, żeby chociaż wywołał w niej jakieś emocje, które sprawią, że ona zacznie myśleć. A tak nie dość, że nie myśli, to jej uwaga jest jeszcze rozproszona po innych mężczyznach lub skupia się tylko na konkretnym facecie, który akurat sprawił, że to ona myśli o nim, a nie on o niej. A z Tobą spotkała się tylko po to, aby spróbować o nim nie myśleć, chociaż na chwilę. Niestety pomiędzy Tobą, a nim jest przepaść – KONTRAST, który sprawia, że w kobiecie generuje się żal.

W Twoim życiu ma być rotacja kobiet, póki nie wejdziesz w związek. Nie chodzi mi o to, żebyś od teraz biegał za kobietami z wywieszonym językiem i najebał tyle numerów w telefonie, że nie przestaniesz pamiętać jak one wszystkie wyglądają. Chodzi o to, żeby na jedną kobietę z którą się spotykasz przypadały 3, a najlepiej 5 :):):) innych kobiet z którymi też się możesz spotkać. Chodzi o to, żebyś nie orbitował swoją uwagą i myślami, wokół tylko jednej kobiety, tylko umiejętnie ją rozdzielał pomiędzy inne. W taki sposób będziesz miał chłodną głowę, a nie rozpaloną od myślenia.

Co Ci to da w dłuższej perspektywie?

Spokój ducha, luźne podejście, większą wartość w oczach kobiet, ponieważ one widzą dokładnie, kto jest napaleńcem, a kto naprawdę ma duży wybór wśród kobiet. Kobiety czują konkurencję na swoich plecach, tylko po tym w jaki sposób zachowuje się mężczyzna. Takim sposobem będziesz zawsze miał plan B, C,D, E. Kiedy kobieta, z którą miałeś się spotkać odwoła randkę na 5 minut przed spotkaniem, to Ty nawet się nie wkurwisz, nawet się nie ze złościsz, nawet o niej nie pomyślisz, tylko pójdziesz na randkę z inną, ponieważ zamiast planu „A” masz też plan „B”, „C”,”D”. Masz ten plan, bo na jedną kobietę, przypada u Ciebie 3 :):):)

 • Gumka recepturka:

Jeśli przyłapiesz się na myśleniu oraz fantazjowaniu o kobietach i zauważasz, że te myśli zaczynają sprawiać Ci przyjemność, to strzel sobie z gumki :):):) i niech Twoja uwaga skupi się np: na liczeniu gołębi w parku :):):)

Jak zachowuje się mężczyzna, który stara się nie myśleć o kobietach:

 

Ustalmy teraz jedno!

Nie chodzi mi o to, abyś w ogóle nie myślał o żadnej kobiecie, ale żebyś nie przesadzał wybiegając myślami za daleko w przód. Jeśli nie możesz się skupić na rzeczach dla Ciebie ważnych, ponieważ myślisz o jakiejś kobiecie. Jeśli Twój stan emocjonalny jest powiązany z myśleniem o kobiecie – czujesz się dobrze, kiedy o niej myślisz, to nie jest dobre dla Ciebie.

Wróćmy teraz do historii z początku bloga, gdzie opisałem jak mężczyzna poszedł na randkę, a potem myślał o kobiecie, czekał na SMS-a od niej, martwił się o nią, nie mógł się na niczym skupić, a na końcu się rozczarował, a te rozczarowanie  mocno przeżył.

Atrakcyjny mężczyzna przychodząc z randki, pisze sobie do jednej koleżanki, drugiej, trzeciej i umawia się na następny dzień z kolejną kobietą. Wstaje rano i drapie się po jajach patrząc na telefon, w którym kobieta się do niego nie odezwała. Wzrusza ramionami i nie zaprząta sobie głowy tym, tylko spisuje ją na straty i idzie dalej. Atrakcyjny mężczyzna ma dużo ciekawsze zajęcia, niż myślenie o kobiecie, po pierwszej randce.

W jaki sposób „myślą” atrakcyjne kobiety:

 

Mam koleżankę, która jest bardzo atrakcyjna. Na Instagramie ma blisko pół miliona followersów, których złowiła swoją urodą. Wiesz w jaki sposób ona myśli?

Ona nie myśli :):):)

Jej uwaga jest tak rozproszona, że przez to ma bardzo krótką pamięć. Jeśli byś ją poznał na ulicy, to za 5 minut by o Tobie zapomniała. Dzieje się tak dlatego, że co chwila ktoś do niej dzwoni, pisze, lajkuje. Dzieje się tak, że co chwila ktoś coś od niej chce.  Wiele atrakcyjnych kobiet ma bardzo krótką pamięć. Poprzez to, że one nie mają czasu pomyśleć o jakimś facecie, to ich nie pamiętają po 5 minutach. I wielokrotnie miałem tak, że poznałem na imprezie jakąś kobietę, z którą wydawało mi się, że fajnie się rozmawia, a następnego dnia ona już mnie nawet nie pamiętała lub mijała jak powietrze na ulicy.

Myślenie o byłej kobiecie:

 

Kiedy rozpada się związek, to wielu mężczyzn jest zdruzgotanych. Nie mogą jeść, nie mogą spać, nie mogą się na niczym skupić, nie mogą pić, nie mogą normalnie funkcjonować. Cały czas tylko myślą o swojej byłej, zadając sobie pytania w stylu:

 • Jak sprawić, aby ona wróciła?
 • Czy ona kogoś ma?
 • Jak ją odzyskać?
 • Jak pozbyć się tego frajera?
 • Czy ona się jeszcze odezwie?
 • Czy ona wróci?
 • Jakie są szanse na to, że ona wróci?
 • Co mam robić, aby ją odzyskać?

W taki właśnie sposób, poprzez myśli, dają uwagę swojej byłej kobiecie. Nawet jak rozmawiają z kolegą o swojej sytuacji i się mu żalą, to również inwestują w byłą kobietę swoją uwagę. A jeśli chcesz odzyskać byłą kobietę, to musisz myśleć o niej mniej, niż ona myśli o Tobie. Jeśli byłeś w długoletnim związku, to naturalne jest to, że i ona też o Tobie myśli. Nie da się tego zgasić jak światło. Nie da się, ponieważ działa tutaj przyzwyczajenie. Jednak trzeba tak robić, aby jak najmniej rozmyślać o byłej kobiecie.

W jaki sposób to robić?

 • Odświeżyć stare kontakty
 • Skupić się na nowych celach
 • Poznawać nowe kobiety
 • Zająć się sportem
 • Skupić się na pracy
 • Nie przebywać w miejscach, gdzie można ją spotkać
 • Nie podglądać ją na Facebooku
 • Nie rozmawiać o niej z kolegami
 • Nie słuchać waszych piosenek i nie oglądać wspólnych zdjęć, bo w taki sposób się tylko psychicznie dołujesz na własne życzenie

Za to niech kobieta myśli o Tobie. Spraw, żeby była:

 • Ciekawa co u Ciebie słychać
 • Żeby widziała co się u Ciebie dzieje i że idziesz do przodu
 • Żeby widziała u Ciebie zmiany
 • Żeby poczuła zazdrość

Spraw, żeby miała mętlik w głowie i zastanawiała się – zastanawiała słowo klucz – czy dobrze jednak zrobiła od Ciebie odchodząc?

W jaki sposób można to zrobić?

Poprzez LIST do byłej dziewczyny. O liście – jak napisać list do byłe dziewczyny, możesz przeczytać poniżej:

Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby ją odzyskać

 

W jaki sposób rozbija się związki i odbija zajęte kobiety, poprzez myśli?

 

Jeśli sprawisz, że kobieta będąca w związku zacznie myśleć o Tobie i o Tobie fantazjować, to znak, że jesteś na dobrej drodze do jej odbicia, ponieważ ona już inwestuje w Ciebie swój czas oraz swoją energię. A dzieje się to wszystko poprzez myśli.

Czy trudno jest sprawić, aby kobieta będąca w długoletnim związku zaczęła myśleć o innym facecie?

Niekoniecznie.  Kobieta będąca w długoletnim związku, który w większości przypadków jest zajechany przez rutynę oraz nudę, jest bardzo podatna na  tzw. NOWOŚCI. Z jednej strony nowy facet, nowe otoczenie, nowi znajomi, nowe miejsce, a z drugiej stary facet, rutyna i nuda. W taki właśnie sposób kobieta z nudów może zacząć myśleć o facecie, który wystarczy tylko, że się do niej uśmiechną czy dał jej komplement, którego dawno nie słyszała. Kobieta żyjąca w związkowej rutynie nie ma potrzeby myśleć o swoim facecie, ponieważ jest do niego już mocno przyzwyczajona. Za to może w łatwy sposób zacząć myśleć o czymś lub kimś nowym, ponieważ w taki właśnie sposób reaguje na nowość – myślami.

Dużo łatwiej jest poznać zajętą kobietę i sprawić, aby zaczęła myśleć o Tobie, niż wolną. Dzieje się tak jak w związku jest rutyna, nuda, kobiecie czegoś brakuje, czuje się nieszczęśliwa, a tu nagle pojawia się gość, który ją porwał do swojego świata emocji i obudził ze stuletniego snu w którym była zawieszona latami. Taka kobieta z automatu będzie myślała o takim facecie, ponieważ on jest dla niej NOWOŚCIĄ. A jak jest nowością, to jest jego ciekawa. A ciekawość uruchamia kolejne emocje oraz myśli.

Dlaczego myślisz o innych kobietach mając dziewczynę czy żonę:

 

Dlaczego myślisz o innych kobietach mając dziewczynę czy żonę?

Dzieje się tak jak czegoś Ci brakuje w Twojej partnerce. Dzieje się tak jak Ci się ona już nie podoba. Dzieje się tak jak wieje nudą i rutyną. Dzieje się tak, kiedy ona Cię nie szanuje, poniża, wyzywa. Wtedy jesteś w łatwy sposób nastawiony na kontrast pomiędzy Twoją żoną, a nową kobietą, którą mogłeś poznać w przypadkowy sposób. Może być to Twoja koleżanka z pracy, z którą fanie Ci się rozmawia i to będzie dla Ciebie nowym doświadczeniem.  Wystarczy tylko tyle, aby facet zaczął rozglądać się za innymi kobietami i o nich myślał.

Co robić, kiedy mając kobietę czy żonę, zaczynasz myśleć o innych kobietach czy koleżankach?

 

Co robić, kiedy mając kobietę czy żonę, zaczynasz myśleć i fantazjować o innych kobietach czy Twoich koleżankach z pracy?

Odpowiedz sobie na pytanie:

Dlaczego to robisz? Dlaczego myślisz o innych kobietach?

Prawdopodobnie może Ci czegoś brakować w związku. Zastanów się więc dobrze – czego może Ci brakować w związku i jak tą potrzebę zaspokoić? Warto wtedy szczerze porozmawiać ze swoją partnerką i powiedzieć jej czego Ci brakuje.

Kiedy pojawia się potrzeba pomyślenia o kobiecie, wyobraź sobie swoją żonę. Znajdź w niej coś dobrego i inspirującego, bo kiedyś lubiłeś ją najbardziej. Skup się na tych pozytywnych cechach, które Cię interesują: sylwetka, wspomnienia, to jak spędzaliście razem wakacje itp.

Tylko nie myśl o mnie 🙂

 

Jak chcesz, aby kobieta zaczęła o Tobie myśleć, to powiedz lub napisz jej, aby tego nie robiła. Napisz jej na dobranoc – nie myśl o mnie, a gwarantuję Ci, że będzie myśleć i zastanawiać się – dlaczego ma nie myśleć o Tobie? :):):) I paradoksalnie będzie myślała, chociażby dlatego, aby nie myśleć.

Jak napiszę Ci teraz, abyś nie myślał o bocianie siedzącym na czerwonym balonie, to ten obraz staną Ci właśnie przed oczami. Jest to dobre na SMS-ową grę, gdzie po randce na dobranoc wysyłasz wiadomość – nie myśl tylko o mnie.

Wesprzyj mnie:

 

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi „małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten. Zamiast płacić jakimś frajerom za kursy na temat odzyskiwania byłych kobiet, możesz postawić mi kawę i docenić moją “pracę” :):):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Oceń mój wpis:

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to daj 5 gwiazdek i poleć mnie swojemu jakiemuś koledze.

 

 

5/5 - (3 votes)
Pokaż więcej

5 Komentarzy

 1. co adrain chcial mi powiedziec ale nie moze bo obiecal ninie ze nie powie.wiem tylko zechodzi o jakas dziewczyne ktora chyba znam. dowiem sie o co chodzi za 18dni. nie wiem co ta dziewczyna moze ode mnie chciec lecz jestem bardzo ciekawy o co chodzi

 2. Witaj Tyab
  Mam pytanko
  Jestem w związku z dziewczyną (średnia krajowa) myślę, że mam te 60-40% w związku a może więcej na moją korzyść do tej pory byłem taki ztonowany jednak od kilku dni cós mi się upierdzielilo w głowę że ona znajdzie kogoś innego lepszego i będę sam i zacząłem się bardziej przykładac ( boje się przeinwestowania) zacząłem tak myśleć po tym jak zobaczyłem na jej koncie potajemnie że w sierpniu 4 dni pisał do niej jakoś chłopak żywcem ją podrywając ale ona go zlewała non stop i nie ma się co przyczepić do jej zachowania na 99.99% nie ma przede mną tajemnic i nie kłamie mimo wszystko tak mi się zrobiło przez te myśli przez co teraz jestem zazdrosny aż za bardzo i bardzo mnie to męczy jakie masz porady aby wrócić do normalności?

  1. Przede wszystkim zobaczyć – dlaczego masz takie myśli? Bo może one były tak naprawdę uspane w Tobie. I dlaczego akurat pomyślałeś o tym teraz? Skro masz te 60 – 40 w związku, to jest OK! Ale dlaczego boisz się, że znajdzie sobie lepszego? Co masz na myśli mówiąc – LEPSZY? Lepszy pod jakim względem? Widzę, że tak naprawdę nie jesteś do końca siebie pewny. W sierpniu przez 4 dni pisał do niej jakiś gość, a teraz mamy połowę Stycznia. To było pół roku temu.

   Jakie mam porady, aby wrócić do normalnści?

   Nie ma na to porady!

   Magiczna pigułka?

   Nie ma takiej

   Zaklęcie?

   Też nie ma takiego!

   Nie możesz w Twoim wypadku wrócić do normalności, ponieważ nigdy nie było tego tak naprawdę w związku. Była to uspana normalność. I byle typ co pisał pół roku temu, sprawił, że sam zaraz możesz rozjebac sobie na własne życzenie związek swoim zachowaniem. Nie żyłeś w normalności nigdy.

   1. Musisz zbudować pewność siebie oraz wartość.
   2. Praca nad sobą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button