Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Dlaczego nie układa Ci się z kobietami – 2 Sekrety

Dlaczego nie układa Ci się z kobietami – 2 Sekrety:

Dlaczego nie układa Ci się z kobietami
Dlaczego nie układa Ci się z kobietami

Relacje damsko – męskie są z jednej strony skomplikowane, a z drugiej nie są. Kwestia doświadczenia i obserwacji.  Dlaczego może nie układać Ci się z kobietami? Dlaczego nie idzie Ci w tym temacie po Twojej myśli? Pozwól, że zdradzę Ci dwa sekrety, na które mogłeś nie zwracać swojej uwagi!


Dlaczego nie układa Ci się z kobietami – 2 Sekrety:

Dlaczego nie układa Ci się z kobietami?

Mogą być tego dwie przyczyny, tak jak dwa sekrety, które Ci zaraz zdradzę :):):)

Pierwszy sekret – dlaczego nie układa Ci się z kobietami:

Pierwszy „sekret” dotyczy odmiennych oczekiwań kobiet i mężczyzn w dzisiejszym społeczeństwie. Współczesne kobiety, wychowane przez samotne matki, w większości bez wzorca męskiego, pochodzące z rozbitych rodzin, gdzie Tik – Tok, Facebook, Instagram, Pato galach MMA, czytające pierdolone porady z niemieckiego Onet.pl, gdzie męskość jest tłamszona w zarodku coraz częściej nie dążą do stałych związków, skupiając się na indywidualnym życiu, realizacji osobistych pragnień i wolności seksualnej. Istnieje dość spora grupa kobiet, które nie utożsamiają się z tradycyjnym modelem związku opartego na wierności, a wręcz przeciwnie, wybierają swobodę i niezależność. Dla takich kobiet nie istnieje zdrada, tylko tzw. otwarty związek, gdzie słaby facet dostosowuje się do kobiety, robiąc frajerską minę, do złej gry!

A wszystko to wina tej całej, pierdolonej POP – Kultury! Jednak to znak czasów! Niewłaściwe jest próbowanie przekonać taką kobietę do związku, co może doprowadzić do utraty nawet relacji seksualnej. 

Jak masz kobietę z którą masz seks i jednak widzisz, że ona nie drąży tematu związku, to masz dwie opcje!

  • Pierwsza opcja, to, że ruchasz sobie dalej :):):)
  • Druga opcja, to, że ewakuujesz się z takiej relacji!

Jak wybierasz pierwszą opcję, to na zdrowie :):):) Jak wybierasz drugą opcję i się ewakuujesz z takiej relacji, to znak, że zaczyna Ci w niej coś przeszkadzać!

Co takiego?

Zapewne to, że chcesz związku, ale nie wiesz na czym stoisz! I to jest – OK! Nie ma  wtym problemu, bo to Ty kończysz relację, w której macie inne priorytety!

Gorzej jest, jak kurwa zaczynasz taką kobietę błagać o chodzenie! Zaczynasz być o nią zazdrosny! Zaczynasz być jej pierdolonym, mentalnym niewolnikiem! Kurwa! Zaczynasz skamleć jak pies!

-Kim dla siebie jesteśmy?

-Co czujesz do mnie?

Takie pytania to domena kobiety, a nie mężczyzny! To od niej powinno coś takiego wyjść, albo wyjść w taki sposób, że da Ci do myślenia na tyle, że wrzucacie związek na wyższy LEVEL! Jeśli tak się nie dzieje, to coś jest nie tak! Prawdopodobnie jesteś tylko popychadłem i nic więcej! Kobieta nie widzi Cię w roli faceta na związek, ale popychadłem możesz być. A tak długo będziesz, jak będziesz miał dla kobiety jakąś wartość. Tą wartością w takich wypadkach są najczęściej Twoje umiejętności łóżkowe oraz Twój wygląd. I w taka relacja trwa, aż ktoś z was nie pęknie!

Pęknąć może kobieta na dwa sposoby!

  1. Będzie chciała związku
  2. Będzie chciała zakończyć relację, ponieważ bania jej będzie siadać!

Facet w takich sytuacjach najczęściej chce związku i ani myśli o zakończeniu relacji! Będzie ją ciągnął dotąd, aż poczuje, że chce wejść w związek  wtedy wszystko będzie kręciło się wokół związku.

Jeśli chcesz związku z kobietą, od której nie wychodzi jakaś większa wola ku temu, to znaczy, że albo coś zjebałeś, albo nie widzi Ciebie i siebie w charakterze faceta i siebie jako kobiety na związek. Dlatego też jak widzisz, że nie dostajesz od kobiety żadnego związkowego znaku, a wasza relacja już trochę trwa, to nie ośmieszaj się i nie skamlaj o związek! Wycofaj się z relacji i tyle! Bądź mężczyzną! Miej kurwa honor i godność człowieka!

Drugi sekret – dlaczego nie układa Ci się z kobietami:

Drugi „sekret” dotyczy momentu, w którym związek zaczyna się formować. Nie zawsze jest to chwila, w której mężczyzna zaprasza kobietę na randkę. To kobieta decyduje, kiedy relacja staje się poważna poprzez wykazywanie większego zainteresowania i zaangażowania w życie mężczyzny. To kobieta inicjuje pytania o przyszłość i obecność emocjonalną. Według niego, mężczyzna powinien skupić się na uwodzeniu i inicjatywie, a to kobieta powinna wskazać moment rozpoczęcia związku.

Mężczyźni i kobiety mają różne role i zadania w relacjach partnerskich. Mężczyźni powinni wykazywać się inicjatywą i zdobywać kobietę, natomiast to kobiety dokonują ostatecznego wyboru partnera i budują relację. Współczesne społeczeństwo wykształciło te różnice, a tradycyjne koncepty randek i związków niekoniecznie odzwierciedlają obecną rzeczywistość. Ty podchodzisz, Ty bajerujesz, Ty zdobywasz, ale to kobieta kreuje związek! Jeśli tego nie robi, to albo ruchasz sobie, albo znikasz jak Ci psycha siada!


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Złota zasada randek – przestań być na nich poważnym

Zobacz: Unikaj tych pułapek w relacjach damsko – męskich

Spójrz: Zamień nienawiść w miłość


Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button