Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Mistrzostwo w sztuce randkowania – Unikaj tych pułapek na pierwszej randce

Mistrzostwo w sztuce randkowania – Unikaj tych pułapek na pierwszej randce:

Mistrzostwo w sztuce randkowania - Unikaj tych pułapek na pierwszej randce:
Mistrzostwo w sztuce randkowania – Unikaj tych pułapek na pierwszej randce:

Czy istnieje coś bardziej intrygującego i ekscytującego niż pierwsza randka? To moment pełen nadziei, oczekiwań i potencjalnych możliwości. Niemniej jednak, istnieje kilka kluczowych pułapek, które warto unikać, aby zapewnić sobie udaną i niezapomnianą pierwszą randkę. Chciałbym podzielić się z Tobą wskazówkami, które pomogą Ci uniknąć tych niefortunnych sytuacji.


Jakich pułapek unikać na pierwszej randce:

Jakich pułapek unikać na pierwszej randce?

1. Nie idź do oklepanych miejsc: poszukaj kreatywnych alternatyw:

Pierwszy błąd, który wiele osób popełnia na pierwszej randce, to wybór oklepanych miejsc na pierwszą randkę. Najczęściej tymi miejscami są restauracje, jakieś drogie i modne miejsca czy kino. W większości przypadków zazwyczaj jest kino, a potem restauracja lub na odwrót. Nie rób tego, co robi większość facetów. Unikaj tych miejsc jak ognia. Owszem, jeśli Twoim celem jest tylko luźna rozmowa, to taka opcja może się sprawdzić. Jednak, jeśli pragniesz głębszego połączenia z kobietą, to restauracja, kino czy oklepane miejsca, może nie być najlepszym wyborem.

Dlaczego?

Przytaczając opinie psychologów, restauracja może w głowie kobiety tworzyć taką presję, a kobieta na pierwszej randce może czuć się tak, jakbyś ją od samego początku umieszczał w roli osoby utrzymującej. Oczywiście jeśli jest to droga restauracja, a Ty za wszystko płacisz. Pół biedy, jak Cię stać na taki wydatek. Gorzej, jak założyłeś maskę milionera, a to tylko gra pozorów. Jeszcze  dobrze się nie poznaliście, a już sam siebie, na samym początku umieszczasz się w jej głowie, jako osoba, z którego zasobów można korzystać za darmo. Nie jest to ani dobre, ani tym bardziej mądre, szczególnie jak to jest wasza pierwsza randka.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym doświadczeniu, wybierz kreatywną alternatywę. Spacer po ciekawym miejscu, wspólne gotowanie, a może mini-piknik? Takie aktywności mogą znacznie bardziej sprzyjać budowaniu relacji niż standardowy stół w restauracji czy jakieś kino. Pamiętaj też, że najlepiej stosować zasadę, że im bardziej jest „gorąca” kobieta, tym randka niech będzie skromniejsza :):):) W końcu ona ma polecieć najpierw na Ciebie – Twoją osobowość, a nie na to kim jesteś, czym się zajmujesz, ile pieniędzy zarabiasz, co posiadasz, gdzie pracujesz.


2. Nie bądź zdesperowany seksualnie:

Nie bądź zdesperowany seksualnie i nie „proponuj” kobiecie od razu seksu. Nawet jeśli widzisz, że ona jest bardzo otwarta seksualnie, a przed waszą pierwszą randką „pierdoliliście” się przez SMS – y. Zbyt sugestywne i zbyt  częste podkreślanie chęci zbliżenia fizycznego, będzie Twoim strzałem w kolanie. Nawet jeśli kobieta tego bardzo chce, to zapali jej się lampka w głowie, że coś z Tobą jest nie tak, bo za bardzo zaczyna Ci na tym zależeć. Twoje intencje mogą być nawet nie takie, jak może się to wydawać, to i tak niektóre sugestie, mogą zostać źle odebrane przez kobietę. Nawet głupie zaproszenie na film, może się jej źle kojarzyć. Zresztą jest to dużo bardziej oklepane :):):) Zamiast tego, warto zostawić pewien element tajemnicy i niespodzianki. Zamiast wyraźnie sugerować kobiecie pójście do swojego mieszkania, zaproponuj aktywność, która wciągnie Was oboje, a mieszkanie to tylko dodatek do całej historii :):):)

Możesz powiedzieć do kobiety, że chcesz pokazać jej Twoje akwarium z egzotycznymi rybkami Oczywiście możesz mieć tylko jedną, złotą rybkę, albo i to nie. Wtedy z pomocą przychodzi Ci ekran monitora, komputera, tableta, telewizora czy telefonu, gdzie puszczasz rybki. Najlepiej, aby był to telewizor, wiszący na ścianie.

Podobnie możesz zimową porą zaprosić kobietę na rozmowy przy kominku. Oczywiście nie masz kominka, tylko puszczasz go na telewizorze w 4K :):):) Możesz kobietę zabrać na taras widokowy, który mieści się w Twoim mieszkaniu. Jeśli masz balkon czy chociaż jedno okno w pokój  z którego   widać niebo, to uważam, że jeszcze nie oszukałeś kobiety :):):) Zamiast proponować kobiecie wino w Twoim mieszkaniu, zabierz ją do najlepszej restauracji w mieście, która serwuje zajebiste wino marki wino :):):) Oczywiście owa restauracja mieści się pod adresem, w którym mieszkasz :):):) Kobieta udając się sama do Twojego mieszkania, będzie wiedziała na co się pisze i nie musisz ją stale o to nukać jak jakiś desperat.


3. Skup się tylko na pozytywach:

Kolejną istotną kwestią jest temat rozmowy. Unikaj mówienia o swoich problemach czy negatywnych aspektach życia. W tym punkcie, warto przypomnieć sobie o tym, że pierwsza randka to przede wszystkim okazja do nawiązania pozytywnego kontaktu i wzajemnego poznawania się. Wzmacniając swoją pozycję jako pewnej i pozytywnej osoby, znacznie zwiększasz szanse na to, że druga strona będzie zainteresowana kontynuacją relacji. Kobiety lecą na gości, którzy mają swoje życie pod kontrolą, a żaląc się o problemach, pokazujesz, że tą kontrolę tracisz.


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Złota zasada randek – przestań być na nich poważnym

Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com


 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button