Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Przemieniając nienawiść w miłość czyli odkrywanie prawdziwego znaczenia uwodzenia kobiet

Przemieniając nienawiść w miłość czyli odkrywanie prawdziwego znaczenia uwodzenia kobiet:

Przemieniając nienawiść w miłość czyli odkrywanie prawdziwego znaczenia uwodzenia kobiet:
Przemieniając nienawiść w miłość czyli odkrywanie prawdziwego znaczenia uwodzenia kobiet:

Nienawiść do kobiet – to uczucie, które często nurtuje wielu mężczyzn. Połowa z nich zdaje się doświadczać tej emocji w swoich interakcjach z płcią przeciwną. Często wynika to z frustracji wynikającej z nieudanych prób uwodzenia czy nawiązywania relacji, a także z naszego dzieciństwa. Jednak, czy istnieje droga do przezwyciężenia tego uczucia i osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie relacji międzyludzkich? Tym wpisem postaram się dać Ci do myślenia.


Współczesne społeczeństwo przesiąknięte jest narzędziami do uwodzenia i randkowania. Ile to jest blogów na ten temat i ile to jest trenerów uwodzenia? :):):) Cała masa :):):) Istnieje mnóstwo poradników, kursów i technik, które obiecują spektakularne wyniki w zdobyciu serca wymarzonej kobiety. Nierzadko na wyrost! Jednak większość tych poradników nie porusza, jednej, bardzo ważnej kwestii, bez której sukces w relacjach damsko – męskich będzie bardzo mizerny. Bez tej jednej rzeczy, większość prób poznania kobiety i nawiązanie z nią jakiejkolwiek relacji, może skończyć się dla Ciebie niepowodzeniem. A przez to Twoja frustracja może w Tobie narastać.

O jaką rzecz tu chodzi?

Chodzi tutaj o Twoje podejście do kobiet.  Chodzi tutaj o Twój mental oraz przekonania, jakie masz w związku z kobietami. Chodzi tutaj o Twój szacunek do płci przeciwnej. Uważanie kobiet tylko za zdobycz czy obiekt tylko do ruchania jest bardzo dużym błędem, który prowadzi do uprzedzeń i trudności w nawiązywaniu głębokich i autentycznych relacji. Bez względu na to, jak perfekcyjnie opanujemy sztuczki, triki, rutyny i techniki uwodzenia, dopóki nie zmienimy naszego podejścia do kobiet, nasze starania będą daremne.

Czemu?

Na dłuższą metę będziesz odrzucał od siebie kobiety. Będą wyczuwały, że nie jesteś z nimi szczery. Będą czuły, że coś jest z Tobą nie tak. Będziesz emanował taką aurą, która będzie odpychała.

Taki przykład!

Myślę, że chociaż raz zdarzyło Ci się w życiu, że Twoja kobieta od Ciebie odeszła. Prawdopodobnie mógł być to dla Ciebie najtrudniejszy okres w całym Twoim dotychczasowym życiu. Jeśli jednak nie, to na pewno nie było  Ci łatwo.

Jak wtedy się czułeś?

Jakie miałeś myśli?

Jakie miałeś podejście do swojej byłej kobiety?

Jeśli wasze rozstanie było burzliwe i przypominało wręcz telenowelę brazylijską, to na pewno nie myślałeś o swojej byłej kobiecie w pozytywny sposób. Zapewne czułeś do niej wielki żal, złość, wkurwienie, za to co Ci zrobiła na sam koniec waszego związku. I teraz idź w takim stanie emocjonalnym spróbuj poznać jakąś kobietę :):):) Gwarantuję, że Ci się uda w takim stanie emocjonalnym poznać wartościową kobietę, jakiej zapewne szukasz. W takim stanie emocjonalnym jedynie, to możesz przyciągnąć do siebie, podobną do Ciebie kobietę, która będzie Twoim odbiciem. Krótko mówiąc, będzie pasowała do Ciebie i pod względem emocji, przekonań, będzie pomiędzy wami istniało prawo wzajemności. Jednak nie będzie dla Ciebie WIN – WIN.

Pamiętam jak kiedyś będąc przy barze w pubie poznałem pewnego chłopaka. Vodka connecting people :):):), więc szybko złapaliśmy wspólny temat, którym były kobiety. Pamiętam jak podpity dał mi pewną, „złotą” radę odnośnie kobiet.

Jaka to była rada?

Rada wynikająca z jego frustracji życiowej!

-Wszystkie kobiety oprócz Twojej matki i siostry, to kurwy! I tak traktuj wszystkie kobiety! Jak kurwy!

Naprawdę zajebista rada, która zapewne pomaga mu w poznawaniu kobiet, ale nigdy nie zbuduje z takim podejściem i przekonaniem w głowie, zdrowej i wartościowej relacji z normalną kobietą, tylko będzie przyciągać do siebie – kobiety będące „kurwami”.

Podobnie jest jeśli masz negatywne przekonania w głowie odnośnie kobiet.  Jeśli jesteś do kobiet negatywnie nastawiony, masz złe przekonania na ich temat, to nie będzie Ci wychodziło z kobietami. Normalne i wartościowe kobiety będą od Ciebie intuicyjnie uciekać, a będziesz przyciągał do siebie kobiety, które nienawidzą mężczyzn. I koło się będzie zamykało.

Kluczem jest zrozumienie korzeni swoich negatywnych emocji  i przekonań wobec kobiet. Jakie one są? Czemu akurat takie, a nie inne emocje? Skąd się mogły wziąć? Często te uczucia wywodzą się z wcześniejszych doświadczeń, odrzuceń czy traum. Kiedyś mogłeś doświadczyć odrzucenia ze strony dziewczyny, być ignorowany lub odczuwać, że Cię zdradziła. To może wywołać w Tobie żal, złość i pragnienie zemsty. Dlatego też wybaczenie, to podstawa w relacjach damsko – męskich. Wybaczenie swoim byłym oraz niedoszłym kobietom, a także sobie.

Aby przezwyciężyć te negatywne uczucia, istotne jest podjęcie procesu pracy nad sobą. Zamiast koncentrować się na tym, dlaczego kobiety Cię denerwują czy irytują, spróbuj znaleźć powody, dla których warto je kochać. Bo przyczyna tak naprawdę jest w Tobie. To może być trudne, ale ważne jest, by równoważyć negatywne myśli pozytywnymi. Wypracowanie empatii i zrozumienia wobec drugiej płci może znacząco odmienić sposób, w jaki się do nich odnosisz.

Kiedy zaczniesz na poważnie odczuwać szacunek i akceptację dla kobiet, Twoje podejście do nich automatycznie się zmieni. To przyczyni się do naturalnej poprawy wyników w dziedzinie nawiązywania relacji. Magia polega na tym, że choć twoje słowa i działania pozostaną takie same, zmieni się sposób, w jaki są one odbierane.

Pamiętaj, że proces ten wymaga czasu, wysiłku i cierpliwości. Przejście od nienawiści do miłości to nie tylko zmiana postawy, ale także rozwój osobisty. To proces, który pomaga nie tylko w relacjach z płcią przeciwną, ale także w budowaniu ogólnego poczucia własnej wartości i umiejętności komunikacyjnych.


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Złota zasada randek – przestań być na nich poważnym

Zobacz: Unikaj tych pułapek w relacjach damsko – męskich

Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com


 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button