Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Jaki jest najlepszy tekst na podryw:

W jaki sposób najlepiej zagadać do kobiety? Co jej powiedzieć?
W jaki sposób najlepiej zagadać do kobiety? Co jej powiedzieć?

Czy kiedykolwiek miałeś taką sytuację, że nie wiedziałeś – jak zagadać do kobiety? Czy miałeś tak, że nie wiedziałeś co powiedzieć kobiecie, aby ją zainteresować swoją osobą? Jesteś pewnie zaznajomiony z sytuacją, gdy próbujesz podejść do dziewczyny, ale nagle wszystkie słowa wydają się znikać z twojego słownika. Przytłaczają cię pytania:

-„Czym ją zainteresować? „,

-„Co powiedzieć, żeby jej zaimponować?”

-„Jakiego otwieracza użyć, aby zwróciła na mnie swoją uwagę?”

-Jaki jest najlepszy tekst na podryw?

Spokojnie, nie jesteś sam. Bardzo często piszą do mnie faceci, którzy pytają się mnie o jakiś magiczny tekst na podryw :):):) Sam kiedyś zastanawiałem się wielokrotnie – jaki jest najlepszy tekst na podryw, który skradnie kobiece serce :):):) Kiedyś myślałem, że poczucie humoru połączone z jakimś jajcarskim tekstem, będzie najlepszym rozwiązaniem na to, aby zwrócić na siebie kobiecą uwagę. Niestety, byłem w wielkim błędzie :):):)

Jaki jest najlepszy tekst na podryw? W jaki sposób zagadać do kobiety? Co jej powiedzieć, aby ją poderwać?

 

Jaki jest najlepszy tekst na podryw? W jaki sposób zagadać do kobiety? Co jej powiedzieć, aby ją poderwać?

Kiedyś rozmawiałem z kolegą na temat uwodzenia kobiet. Ja już miałem duże doświadczenie w tej grze, a kolega dopiero co się tego, można powiedzieć, że „uczył”. Kiedy rozmawialiśmy o kobietach, temat zszedł na pewną dziewczynę, którą planowałem w niedalekiej przyszłości poznać i poderwać. Oczywiście nie omieszkałem mu tego powiedzieć, a on nie omieszkał również zadać mi tego pytania:

-I co jej powiesz? Jakim tekstem ją poderwiesz, jak ją zobaczysz?

Kolega zagaił mnie o jakiś złoty tekst, którym miał sprawić, że kobieta, która mi się dotychczas podobała, „poleci” na niego.

-Co jej powiem jak ją zobaczę?  Przywitam się z nią, mówiąc po prostu – CZEŚĆ! – odpowiedziałem

Kolega się na początku mocno zdziwił,  a potem zaczął się ze mnie śmiać, ponieważ nie mieściło mu się w głowie, że kobietę można poderwać, mówiąc jest zwykłe – CZEŚĆ :):):)

-Cześć? Tylko tyle! Ha ha ha! Serio myślisz, że ona poleci na to?

Jednym słowem, mnie wyśmiał. Pamiętam jak skoczyło mi wtedy lekko ciśnienie, ponieważ gość nic nie kumał. A z takimi się najtrudniej rozmawia.

-Ale ona ma nie polecieć na tekst, tylko jak już to na mnie – odpowiedziałem

Jaki jest najlepszy tekst na podryw?

Problem właśnie jest taki, że nie ma takiego tekstu. Nie ma najlepszego tekstu na podryw, za to jest pełno najgorszych, że zwykłe – CZEŚĆ, powiedziane do obcej kobiety, jest o niebo lepsze, niż niż wymyślanie jakiś zabawnych tekstów. Kobieta ma „polecieć” na Ciebie, a nie na jakiś tekst :):):) Więc to co do niej mówisz, nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia i śmiało można powiedzieć, że zwykłe – CZEŚĆ, w zupełności wystarczy do poznania większości kobiety :):):)

Jednak jest jedno małe ALE…

Zanim jednak i użyjesz tego słowa w pierwszym lepszym zdaniu, pozwól, że wyjaśnię Ci coś więcej. Fakt! Nie jest tak ważne, co mówisz, ale jak to robisz. Intonacja, tembr głosu, tempo mówienia, mowa ciała i stan, w jakim się znajdujesz, mają ogromne znaczenie w procesie komunikacji z kobietami.

Kobiety mają niesamowitą zdolność do czytania ludzi – zauważają nawet najmniejsze niuanse w twoim zachowaniu i sposobie wypowiadania słów. Nie muszą słuchać tego, co mówisz, żeby wiedzieć, jak się czujesz lub jakie masz zamiary. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby być autentycznym i naturalnym podczas rozmowy.

Wyobraź sobie dwie sytuacje:

Pierwsza sytuacja!

Jesteś w świetnym nastroju, pełen pozytywnej energii, emanujący pewnością siebie i sukcesem. Wchodzisz do pokoju, a twoje proste „cześć” zyskuje zupełnie nową moc. Dziewczyna od razu zauważa twoją aurę pewności siebie, która przyciąga ją jak magnes.

A teraz druga sytuacja:

Jesteś skryty w sobie, niepewny, mówisz cicho i unikasz kontaktu wzrokowego. Nawet jeśli powiesz dokładnie to samo „cześć”, efekt będzie zupełnie inny. Brak pewności siebie jest widoczny, a to może sprawić, że kobieta poczuje się niekomfortowo i zdystansuje się w stosunku do Twojej osoby.

Nie oznacza to, że musisz grać rolę kogoś, kim nie jesteś. Wręcz przeciwnie, powinieneś pozostać sobą, a najlepiej pozostać lepszą wersją siebie, gdzie dbasz o to, aby twoje wewnętrzne, pozytywne nastawienie, odzwierciedlało się na zewnątrz. Pamiętaj, że autentyczność jest kluczem do udanej komunikacji.

Czasem najbardziej spontaniczne podejście, w którym nie wiesz co powiedzieć, może być lepsze niż wyuczona na pamięć fraza. Czasami chwila odwagi, która pozwoli ci wyrazić swoje myśli w oryginalny sposób, może zdziałać cuda. Kobiety często doceniają śmiałość, a takie podejście może pokazać twoją pewność siebie i brak strachu przed odrzuceniem.

Warto być przy tym szczerym. Warto szczerze powiedzieć kobiecie dlaczego do niej podszedłeś i jak się z tym czujesz. Pamiętam jak kiedyś podszedłem do kobiety i momentalnie zapomniałem co miałem jej powiedzieć. Widać było, że się przy tym bardzo stresowałem, więc przyznałem się do tego, że się denerwuje, ale mimo wszystko chciałem ją poznać, ponieważ mi się spodobała. W taki sposób zdobyłem jej uwagę, a potem stres sam mi przeszedł.


Przeczytaj Również: złota zasada randek – nie bądź taki poważny

Przeczytaj Także: Unikaj tych pułapek na pierwszej randce


Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej
Back to top button