Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Czy kobiety są głupie?

Czy kobiety są głupie?

Kobiety są głupie
Kobiety są głupie

Tak! Kobiety są głupie! Niekiedy bardzo, bardzo głupie i piszę to z pełną świadomością, podpisując się pod tym hasłem dwiema rękami. Oczywiście ich głupota nie jest taka, jak się powszechnie uważa. Kobiety nie są głupie w życiu codziennym, lecz tylko i wyłącznie w relacjach damsko – męskich. Piszę więc tu o zupełnie innej głupocie, niż się powszechnie uważa. Nie chodzi mi o pospolitą głupotę,  w której kobieta nie wie ile to jest 2 + 2 :):):) Chodzi mi o głupotę wynikającą z ich emocjonalnego charakteru.


Pamiętam jak rozstałem się z moją byłą dziewczyną. Na tamten czas, był to dla mnie życiowy dramat, chociaż z perspektywy czasu, dziękuję że tak się właśnie stało. Pamiętam jak moja ex, związała się z moim kolegą z pracy, który był od niej młodszy o 5 lat i miał dziecko w drodze z inną kobietą. Można powiedzieć, że tamten gieroj rozstał się ze swoją babą, która z nim zaciążyła i wpierdolił mi się w związek.

Wpierdolił?

Kurwa! Mordeczko! Uśmiechnął się tylko do niej i dał komplement, więc tyle wystarczyło, aby mi odbić kobietę. Tylko tyle wystarczyło! To świadczyło tylko o tym, na jakim cienkim włosku od dawna wisiał mój 3 letni związek. Zresztą zajętą kobietę, która odeszła emocjonalnie od swojego faceta, jest dużo łatwiej poznać, niż wolną singielkę :):):) Całość tej telenoweli brazylijskiej, możesz przeczytać, poniżej:


Przeczytaj Również: Jak odzyskać byłą kobietę


Kiedy dowiedziałem się – oczywiście jako ostatni :):):) o całej sytuacji i z kim moją już była dziewczyna się związała na nowo, to złapałem się za głowę. Nie mogłem uwierzyć, że poleciała na młodszego o 5 lat gościa, który miał wtedy 19 lat i miał dziecko w drodze z inną babą.

-Co ona odpierdala! W co ona się pakuje? Jeszcze z młodszym gościem, który ma dziecko w drodze z inną kobietą? Przecież to zaraz jebnie!

No i oczywiście próbowałem jej przemówić do rozsądku, co ona robi! Tłumaczyłem jej, że to jej nie wyjdzie! Mówiłem, że on ma dziecko i zaraz wrócą do siebie! Ostrzegałem w co ona się pakuje! Gdzie ona ma oczy! Mówiłem, że będzie tego żałować! Mówiłem, że po co jej to! Po co wchodzić w tak niepewną relację, zostawiając 3 letni związek za sobą.

Jednak nic do niej nie docierało! Powtarzała w kółko – no i dobra! To będę żałować! Daj mi spokój! Odjeb się ode mnie! A ja dalej swoje! Tłumaczyłem, prosiłem, błagałem, aż na końcu z wkurwienia powiedziałem jej!

-Boże! Ale Ty jesteś głupia!

A może to na tamten czas, to ja byłem głupi?

Nie widziałem różnicy pomiędzy kobietą, a mężczyzną! My jesteśmy logiczni, a kobiety są emocjonalne i z ich emocji w relacjach damsko – męskich wynika ich głupota. Pewnie nie raz byłeś świadkiem jakiejś sytuacji, gdzie łapałeś się za głowę widząc jakie decyzje damsko – męskie, podejmuje kobieta. Pewnie nie raz łapałeś się za głowę, widząc w co ona się kurwa pakuje! Pewnie nie raz przecierałeś oczy ze zdziwienia, że wydawało się mądra, ułożona, na stanowisku kobieta, odpierdala nagle jakieś durne akcje. Kiedyś w mojej rodzinie, jedna z moich ciotek, po 20 latach małżeństwa, zostawiła męża oraz dzieci i wyjechała za granicę w ciemno z nowopoznanym facetem. Był to czas jak Polska weszła do Unii. Każdy w rodzinie łapał się za głowę i nie dowierzał co ona odjebała! A potem jak nie wyszło, to wróciła z podkulonym ogonem i powiedziała, że była głupia.

Moja ex mi powiedziała również coś podobnego, jak nie wyszło jej z jednym, a potem drugim gachem.  Też powiedziała, że była głupia i nie była sobą!  Faceci też usprawiedliwiają poczynania kobiety, słowami – głupia baba! Jakiś czas temu jeden z moich czytelników napisał do mnie zaniepokojony, ponieważ przyłapał swoją ukochaną na tym, że założyła profil na jednym z popularnych serwisów randkowych. Oczywiście nie spodobało mu się to i postanowił zrobić jej awanturę.

W odpowiedzi na bardzo poważny, uzasadniony i konkretny zarzut, co zrobiła jego kobieta?

Zaczęła się tłumaczyć mówiąc:

-„Och, co ty zaczynasz, gdybym chciała cię zmienić, już dawno bym z tobą zerwała. Byłam po prostu ciekawa, jak to działa”.

I ten koleś pisze do mnie coś w stylu:

-„Słuchaj, z jednej strony rozumiem, że jej działania – to poważny błąd i chciałbym przynajmniej werbalnie powiedzieć jej wszystko, naciskać na przeprosiny lub przynajmniej, żeby trochę żałowała tego, co zrobiła, ale z drugiej strony, to tylko kobiety! Co od nich tu wymagać? Wszystkie są głupie, wszystkie mogą  zrobią coś głupiego i bardzo często nawet same tego nie rozumieją!

I to jest właśnie sedno dzisiejszego wpisu!

Zauważyłem, że bez względu na to, jaki głupi błąd popełni kobieta, „frajer”, który zadomowił się na dobre w mężczyźnie, natychmiast spróbuje rozgrzeszyć kobietę z jakiejkolwiek odpowiedzialności, nawet jeśli jej wina jest oczywista. Rozgrzeszy ją i jeszcze jej wybaczy, tak jak zrobił mój wujek, który przygarną głupią babę z powrotem do siebie. Wystarczyło tylko, że spuściła główkę, zrobiła smutną minę, uroniła łezkę i powiedziała:

-Jestem głupia! Pseplasam! Buuuu ! :(:(:(

Ile razy słyszałem te wszystkie „och, że jest głupia, że była głupia, że została oszukana”. Sam nawet w pewnym momencie przyłapałem się na tym, że zacząłem się łamać, kiedy moja była chciała do mnie wrócić. Zacząłem też ją usprawiedliwiać! W mojej głowie pojawiły się myśli, które szeptały mi!

-Każdy popełnia błędy! Nikt nie jest święty! Każdy zasługuje na drugą szansę! Po prostu była głupia i naiwna! Zresztą zobacz jak została oszukana przez niego! On wrócił do swojej byłej, a ona została sama na lodzie!

A to mi ten pierdolony frajer, co siedział we mnie, podsyłał mi takie myśli do głowy! Tej pierdolony frajer co siedział we mnie, przez którego paradoksalnie moja ex ode mnie odeszła!

I wielu mężczyzn naprawdę w to wierzy, a wielu, tak jak ja wierzyłem, świadomie wybiera taką pozycję, byle tylko uciec od prawdy, byle tylko nie przyznać się przed samym sobą, że jego związek, to jednak kupa gówna!

Wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim?

Nigdy nie widziałem kobiety myślącej w ten sam sposób. Jeśli mężczyźnie udowodni się, że zrobił coś złego, on, jak mały kotek, zawsze jest wkurzony, zawsze jest wciśnięty w głębokie poczucie winy i szczere wyrzuty sumienia. I tu właśnie widzę różnicę między kobietami, a mężczyznami i w efekcie poważny problem.

Od mężczyzny zawsze będzie się wymagać i zawsze można go przycisnąć do ściany, nawet jeśli nie jest niczemu winny, podczas gdy kobieta, może przez głupotę robić pojebane rzeczy i nie ponosić żadnej odpowiedzialności, bo przecież to kobieta i jest głupia.

I Ty się jeszcze dziwisz, że kobiety przestały nas szanować?

A jak inaczej, skoro sami swoim myśleniem pozwalamy im wchodzić nam na głowę i nie ponosimy odpowiedzialności za ich czyny? Jeśli przy byle pomyłce, usprawiedliwiamy je i przerzucamy bezpośrednią odpowiedzialność za ich na to, że są głupie albo na siebie!

Co chcę przez to wszystko powiedzieć?

Kobiety nie są tak głupie i naiwne jak myślisz! Chociaż na początku napisałem Ci, że jednak są! Była to zmyłka :):):) Usprawiedliwianie swoich błędów głupotą to tylko wygodna kobieca pozycja, która pomaga im uniknąć odpowiedzialności. A „frajery”, nie mając żadnych własnych zasad, po prostu przyjmują tę pozycję i myślą tak, jak nauczyły ich kobiety. Nie ma żadnej, kobiecej głupoty i nie używaj jej do usprawiedliwiania nieetycznych kobiecych działań.

Kobieta niech będzie odpowiedzialna za swoje czyny  i pociągnięta do odpowiedzialności. Nawet kosztem zakończenia długoletniego związku z kredytem i dzieckiem na garbie! Postaw na swoim i nie zwalniaj jej z winy, przez to, że nie była sobą, była samotna, była głupia. Każdy kobiecy błąd powinien zakończyć się szczerymi przeprosinami. Jeśli się nie zakończy, to dostaje albo żółtą kartkę albo kopa na drogę!

Bez zrozumienia tego wszystkiego, twoja dominacja nie wchodzi w rachubę. A jeśli ty nie będziesz dominował, twoja kobieta będzie dominować. A jak kobieta dominuje, to tracisz kontrolę w związku. Bez kontroli, nie masz w jej oczach szacunku oraz nawet autorytetu przy wyborze papieru toaletowego!

Pamiętaj!

Jeśli usprawiedliwiasz błąd kobiety jako głupotę, to tylko TY jesteś głupi w tej całej sytuacji.


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Złota zasada randek – przestań być na nich poważnym

Zobacz: Unikaj tych pułapek w relacjach damsko – męskich

Spójrz: Zamień nienawiść w miłość

Łap: Dlaczego nie układa Ci się z kobietami – 2 sekrety

Wciągaj: Rozkodowywanie psychologii kobiecej natury


Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button