Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Upokorzenia mężczyzny przez kobietę

Upokorzenia mężczyzny przez kobietę:

Upokorzanie mężczyzny przez kobietę
Upokorzenia mężczyzny przez kobietę

W dzisiejszych czasach, kiedy relacje damsko-męskie są skomplikowane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki mediom, socjal – mediom, zjebanym filmom, serialom, modzie, popkulturze, feminizacji, pseudo – ekspertom, piszącym swoje wysrywy pod kobiety, istnieje pewien paradoks.


Spytasz – jaki paradoks?

Dawanie zbyt wiele uczuć, serca, dobroci kobiecie, może doprowadzić do upokorzenia i bólu. Próbując zrozumieć tę delikatną równowagę, warto spojrzeć na pewne aspekty psychologii, które wpływają na nasze postępowanie w związkach. Każdy z nas miał okazję spotkać parę, w której relacja jest zdominowana przez jedną stronę, a druga strona, usilnie dąży do zdobycia miłości i akceptacji tej osoby.

Jednak często te starania przynoszą odwrotne rezultaty – zamiast prawa wzajemności, partner otrzymuje chłodne odrzucenie lub wręcz upokorzenie ze strony najbliższej mu osoby – w tym wypadku najukochańszej kobiety.

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ kobiety już takie są!!!

To po pierwsze! Jeśli pozwolisz im za dużo w stosunku do Twojej osoby, to każda kobieta wytrze o Ciebie swoje buty.

Oczywiście, pocieszę Cię tym, że wytarcie o Ciebie swoich butów przez kobiety, będzie miało naturalnie, różne poziomy. Jedne kobiety wytrą sobie o ciebie tylko swoje buty, jak o wycieraczkę domową, drugie nie zatrzymają się tylko na samych butach, tylko w ceremonialny sposób naplują ci z uśmiechem w ryj, a jeszcze inne, skopią Cię, obleją szambem, naplują w ryj, wysuszą emocjonalnie i finansowo. I uwierz, że nie będą czuły z tego tytułu, żadnego poczucia winy. Nawet jak się załamiesz i targniesz się na swoje życie, to szybko o Tobie zapomną i jeszcze w dniu Twojego pogrzebu będą gzić się z innym.

I najlepsze w tym wszystkim jest to, że to TWOJA WINA!

Tak kurwa! To wszystko Twoja wina, a wiesz czemu?

Podam Ci trzy powody, dlaczego Twoje upokorzenie przez kobietę, jest tak naprawdę, tylko i wyłącznie Twoją winą!

Dlaczego Twoje upokorzenie przez kobietę, jest zawsze Twoją winą:

 

Dlaczego Twoje upokorzenie przez kobietę, jest zawsze Twoją winą?

1. Dopuściłeś za blisko do siebie nieodpowiednią kobietę:

Jak pisałem wcześniej. Kobiety są różne. Jedne jak stracisz w ich oczach szacunek, to zaczną Cię lekko upokarzać, a inne nawet i niszczyć, zamieniając Twoje życie w piekło.

To jaki będzie stopień tych upokorzeń, zależy w głównej mierze od kobiety, którą dopuściłeś do swojego życia. I to jaką kobietę dopuszczasz do swojego życia, zależy praktycznie od Ciebie. Owszem! W swoim życiu możesz poznać różnych ludzi w tym różne kobiety. Niektóre będą jak do rany przyłóż, a inne będą popierdolone jak lato z radiem. Nie masz wpływu na to kogo możesz poznać, ale masz wpływ na to, kogo dopuścisz głębiej do swojego życia, komu powiesz – TAK! Z kim się zwiążesz!

Spójrz teraz na to

Napisałem swego czasu bloga – 9 powodów dla których nie warto brać ślub

No i pod blogiem pojawił się komentarz sfrustrowanego kolesia, który praktycznie napisał to co ja! Z tym, że ja zaznaczyłem, że tak się dzieje, jeśli dopuścisz do siebie nieodpowiednią kobietę. I zaznaczyłem, tak jak w tym blogu, że to kurwa TWOJA WINA JEST, kogo do siebie dopuszczasz bliżej. Przeczytaj jego komentarz!

Przeczytałeś?

To teraz przeczytaj moją odpowiedź na ten komentarz!

Koleś ewidentnie został skrzywdzony przez kobietę, która wysuszyła go emocjonalnie i zapewne finansowo. Można więc zrozumieć jego frustrację, bo być może sprawa jest świeża. A, że w grę wchodzi jeszcze dziecko, to sprawa w sumie zawsze będzie świeża, ponieważ owe dziecko stanowi taki pomost, pomiędzy byłymi partnerami. Z jednej strony mu współczuję, ale z drugiej strony dziwię mu się, że wcześniej nie zauważał znaków na niebie i ziemi, mówiących o tym, że poznał nieodpowiednią kobietę, bliżej ją dopuścił do siebie oraz się z nią związał, czego owocem było dziecko. Dodatkowo typ harował, sprzątał, gotował, jebał na rodzinę, a ona go zdradzała!

No kurwa!

Jak pozwoliłeś sobie wejść na łeb, to tak miałeś. Nie pierdol mi głupot, że nie wiedziałeś jaka ona jest przed ślubem czy przez dzieckiem. Dostawałeś jasne sygnały jaka to jest kobieta, ale mimo wszystko przymykałeś na to oko, bo pewnie poleciałeś na jej dupę i cycki. Taka prawda, więc czyja to wina, że dopuściłeś głębiej do siebie nieodpowiednią kobietę i jeszcze pozwoliłeś jej sobą pomiatać?

Tylko i wyłącznie Twoja! Nie to, że ją tu usprawiedliwiam! Absolutnie nie! Po prostu są kobiety z którymi się nie wiąże, ponieważ są zepsute. A Ty właśnie na własne życzenie, związałeś się z taką kobietą i stąd wynikają teraz Twoje „problemy”. To jej wina, że pozwalałeś jej nic nie robić, a sam zapierdalałeś w pocie czoła? Oczywiście, że to jest tylko i wyłącznie Twoja wina. Pewnie nie raz miałeś jakąś wykręconą przez nią aferę i zamiast spierdalać od takiej kobiety, póki nie jest za późni, Ty dalej brnąłeś w ten chory związek. No, bo gdzie Ty drugą taką znajdziesz? :):):) Dopiero jej zdrada Cię naprostowała, chociaż pewnie chciałeś jej jeszcze wybaczyć i powalczyć o wasz związek :):):)

I to był w sumie drugi powód!

2. Pozwoliłeś jej sobą pomiatać:

Nie dość, że dopuściłeś do siebie nieodpowiednią kobietę, to jeszcze dałeś jej władzę nad sobą! Kobiety, tak samo jak mężczyźni, pragną silnych, pewnych siebie partnerów, którzy potrafią być oparciem w trudnych chwilach. Jeśli w związku dasz za dużo władzy drugiej osobie, to ona przestaje Cię szanować. Jak kobieta przestaje Cię szanować, to traci zainteresowanie, a jak nie ma zainteresowania, to może być w takim wypadku – ZDRADA!


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Złota zasada randek – przestań być na nich poważnym

Zobacz: Unikaj tych pułapek w relacjach damsko – męskich

Spójrz: Zamień nienawiść w miłość

Łap: Dlaczego nie układa Ci się z kobietami – 2 sekrety

WciągajRozkodowywanie psychologii kobiecej natury

Luknij: Czy kobiety są głupie?


Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button