Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Złota zasada randek – Przestań być na nich poważnym

Złota zasada randek – Przestań być na nich poważnym:

Złota zasada randek - przestań być poważnym
Złota zasada randek – przestań być poważnym

Randka to można, że powiedzieć, że magiczny moment, w którym dwie osoby mają okazję poznać się bliżej i zbudować potencjalną relację na dłużej. Jednakże, istnieje pewna powszechna przekonanie, że aby zdobyć serce drugiej osoby, trzeba prezentować się jak najlepiej. Najczęściej jako poważny i zorientowany na przyszłość człowiek sukcesu, który twardo stąpa po ziemi, będzie potencjalnie, idealnym kandydatem na przyszłego partnera dla kobiety. Czy naprawdę to ta powaga jest kluczem do sukcesu? W tym rozdziale myślę, że dam Ci w tym temacie trochę do myślenia.


Dlaczego jesteś taki poważny na randkach:

 

Wielu mężczyzn wpada w pułapkę myślenia, że tylko poprzez wykazanie się powagą i „byciem mężczyzną sukcesu” zyskają zainteresowanie ze strony kobiet. Ta subtelna presja społeczna przewija się przez nasze umysły, pozostawiając nas z myślami, że tylko poważny wygląd, poważne zachowanie, duże zarobki, zadbane ubranie i zwięzłe wypowiedzi, kontakt wzrokowy, kipiący sukces, są drogą do ich serc.

Nie ukrywajmy, że po części jest to prawda, ale ten temat jest według mnie źle rozumiany. Większość gości – 80% na randkach ma tego przysłowiowego kija w dupie. Chcą przed kobietą dobrze wypaść! Chcą przed kobietą dobrze się pokazać! Chcą pokazać się jak najlepiej! Chcą, aby kobieta ich zaakceptowała i zaszufladkowała w swojej głowie jako poważnego kandydata na przyszłego partnera!

I już w tym miejscu popełniają podstawowy błąd, ponieważ w taki właśnie sposób – dostosowują się do kobiet, chcąc sprostać ich – wymaganiom. I dlatego chcą się pokazać jak najlepiej, jako poważni goście, ponieważ kobiety chcące się w końcu ustabilizować, takich właśnie szukają – w ich mniemaniu.

Jeśli już na samym początku, nawet w taki głupi sposób chcesz dostosować się do „kobiecych wymagań”, które one Tobie stawiają, a właściwie to Ty sam sobie postawiłeś, to już w tym miejscu Twoja wartość w oczach kobiety, jest dużo mniejsza od wartości jaką ma kobieta w Twoich oczach.

Ale czy warto podążać tą utartą, „poważną” ścieżką, jaką podąża większość mężczyzn na pierwszych randkach, chcąc wypaść w oczach kobiety jak najlepiej i wyglądać na „poważnych” gości?

 

No zobacz, jak wygląda większość „poważnych” randek, „poważnych” kobiet z „poważnymi” kolesiami w „poważnym” wieku.  Ranki odbywają się w „poważnych” miejscach, najczęściej w drogich restauracjach, przy „poważnym” menu, które również ma swoją „poważną” cenę. Mężczyzna i kobieta również ubrani są zazwyczaj „poważnie”. Rozmowy również są poruszane na „poważne” tematy. Praca i kariera, która jest „poważna”. Biznes, który jest „poważny”, zarobki, które są „poważne”, polityka, która jest również „poważna”. Rozmowa przebiega w poważny sposób jak na policyjnym przesłuchaniu.

Pamiętam te „poważne” pytania kobiet, które miały dać im do myślenia, w którą szufladkę mnie wrzucić w swojej głowie!

W szufladkę – kandydat na związek?

W szufladkę – kandydat na krótką przygodę?

W szufladkę – dłuższa znajomość?

Czy może w szufladkę – do odstrzału?

Dostawałem od nich „poważne” pytania kurwa jak na rozmowie o pracę, gdzie rekruter zadaje Ci pytanie w stylu – dlaczego chce pan u nas pracować :):):)

  • Czego szukasz w kobietach?
  • Czego szukasz w związkach?
  • Jak się widzisz za 5 lat?
  • Gdzie pracujesz? Czym się zajmujesz?
  • Jakie masz plany na przyszłość?

Uważam, że są lepsze sposoby na poznanie drugiego człowieka, chociaż rozumiem dlaczego kobieta zadaje takie pytana mężczyźnie. Po prostu chce sprawdzić – czy pasujecie do siebie:):):) Więc zadaje Tobie takie, poważne pytania :):):)

Co robi facet?

Najczęściej wtedy ściemnia i koloryzuje!  Być może spotkał się z kobietą, ponieważ chce sobie tylko poruchać, ale odpowiada jej na poważne pytania, poważnymi odpowiedziami i przy okazji ściemnia, ponieważ chce w jej oczach wypaść jak najlepiej!

Kobieta również tak się zachowuje, więc randki – szczególnie te początkowe, to jest pierdolona gra pozorów, gdzie każdy zakłada „poważne” maski, „poważnych” ludzi.

Czy tak ma wyglądać randka?

Kobiety podobnie jak my, dążą do autentyczności i emocji. To przekonań, że trzeba zachowywać się poważnie, żeby zyskać ich atencję, jest co najmniej przestarzałe. W dzisiejszych czasach, kiedy nasze życie jest pełne stresu i rutyny, niewielu z nas naprawdę chce spędzać czas na nudnych randkach przypominających szary wywiad.

Czy naprawdę jesteś, aż tak zainteresowany tym, gdzie kobieta pracuje i czym zajmuje się na co dzień?

Czy interesuje cię, gdzie mieszka?

Wydaje się, że te pytania są jedynie formalnym wstępem do prawdziwej rozmowy, do odkrywania tego, co czyni ją wyjątkową, a nie na odwrót, że stanowią fundament „poważnej” randki.

Dzięki lekkiemu podejściu do tematów randek, możesz odkryć prawdziwą naturę tej drugiej osoby, która przed Tobą może się otworzyć. To da Ci więcej informacji na temat drugiego człowieka, niż „poważne” rozmowy w stylu PRL – owskiego milicjanta, gdzie druga osoba założy maskę i będzie chciała wyjść jak najlepiej.

To nie praca czy wydział studiów definiuje kim ktoś jest, lecz pasje, wyznawane wartości i sposób postrzegania świata. To bierz pod lupę w pierwszej kolejności. Wybierając takie podejście, możemy otworzyć drzwi do rozmów o pasjach, marzeniach i fascynacjach, które naprawdę definiują kim jesteśmy.

Wyobraź sobie taką scenę!

Spacer po centrum miasta, gdzie każdy zakamarek kryje jakąś historię, szczególnie stare kamienice. Potem wizyta na cmentarzu, której atmosfera porusza do rozmowy o głębszych tematach oraz życiu i sensie naszego istnienia. Na koniec wyobraź sobie wejście na dach, skąd roztacza się przepiękny widok na miasto, wieczorową porą. Jeszcze lepiej, jak na ten dach trzeba się „włamać” :):):) Kiedyś koło Stadionu Narodowego przy Rondzie Waszyngtona był blok, skąd bardzo łatwo można było wejść na dach i podziwiać panoramę Warszawy z widokiem na stadion. Dokładny adres tego bloku to Al. Waszyngtona 2B. To wszystko jest dużo bardziej porywające, niż kolejna, „poważna” kolacja w restauracji.

Wyznaję zasadę, że im atrakcyjniejsza i „poważna” kobieta, zajmująca „poważne” stanowisko, tym „mniej poważna” randka, a w zasadzie skromniejsza. I wielokrotnie zdarzyło mi się na pierwszym spotkaniu walić wino z „poważną” kobietą, gdzieś na jakiejś ławce w parku. Pamiętam jak raz przeskakiwaliśmy przez siatkę i udaliśmy się na opuszczony peron, gdzie siedząc na połamanej ławce, rozmawialiśmy o UFO :):):) przy okazji popijając sobie z gwinta coś mocniejszego :):):) Zadałem wtedy tej kobiecie pytanie, patrząc się wysoko w niebo:

-Jak myślisz? Jesteśmy sami we wszechświecie? Czy może gdzieś tam daleko, istnieje druga Ziemia?

Naszą rozmowę przerwała Straż Ochrony Kolei, którzy nas nakryli podczas patrolu, na piciu alkoholu w miejscu „publicznym” i ogólnie nielegalnym wtargnięciu na teren kolei. Wiązał się z tym dosyć wysoki mandat za złamanie dwóch paragrafów :):):) Mandatu nie dostaliśmy, ponieważ kobieta z którą byłem, ładnie się uśmiechnęła do panów S.O.K – istów i mi się upiekło, chociaż kurwa przyznam, że na początku powiedział do mnie:

-Pani nie dostanie mandatu, ale pan dostanie go w podwójnej wysokości :):):)

Nie wiem czy żartował czy nie, ale po chwili dodał:

-By pan wziął dziewczynę, jak każdy normalny, poważny facet, na randkę do jakiejś restauracji czy coś, a nie na jakiś opuszczony dworzec kolejowy i peron

Odpowiedziałem mu, że skoro wszyscy biorą kobiety na randki do restauracji, to ja dlatego wziąłem ją tutaj, ponieważ nie chciałem być jak „wszyscy” :):):)

Atrakcyjna kobieta, która ma wybór wśród mężczyzn, jadła już w nie jednej restauracji najdroższe dania z menu, więc jeśli chcesz w taki sposób jej zaimponować, to może Ci się nie udać. Ona jest przyzwyczajona do tego, że faceci zabierają ją w tego typu miejsca na randki i jest to dla niej oczywista, oczywistość. Można powiedzieć, że nawet normalność, której będzie można powiedzieć, że niekiedy wymagała od faceta.  Dlatego tym bardziej powinieneś „dać” jej co innego.  Tym czymś niech będzie inne miejsce, które zapewni jej inne rozmowy oraz inne emocje. Nawet jeśli z początku może wydawać się, że będzie niemile zaskoczona. W dupie miej to co sobie pomyśli i twórz randkę na własnych zasadach. Jeśli stworzysz randkę na jej zasadach, to Ty się dopasujesz do niej, a nie ona do Ciebie. Ty jesteś facetem i to Ty prowadzisz! Najwyżej jak coś nie wyjdzie, to będzie to wasza ostatnia randka i tyle.

Warto pamiętać, że dużo atrakcyjnych kobiet w dużych miastach pracuje w jakimś korpo na pełen etat lub studiuje jakiś „poważny” kierunek :):):). W takim otoczeniu, gdzie oczekiwania są wysokie, a tempo życia jest szybkie, momenty luzu i spontaniczności są naprawdę bezcenne. To właśnie wtedy mogą oderwać się od roli poważnych, dorosłych kobiet i poczuć się jak małe dziewczynki. Dlatego nawet zabranie kobiety na „huśtawki” pod blok, jest dużo lepsze, niż jakaś sztywna posiadówa w jakimś lokalu dla zgredów.

Czy to nie jest piękne, kiedy kobieta może być sobą, nie skrywając się za maską, poważnej osoby i docenić mężczyznę, który pomaga jej to osiągnąć?

Niech lekkość i spontaniczność staną się twoimi sprzymierzeńcami w randkowym świecie. Przestań być poważnym, odkryj piękno niewymuszonego uśmiechu i niezaplanowanego śmiechu. To właśnie w tych chwilach możemy odkryć prawdziwe piękno drugiej osoby i czerpać radość z bycia razem. Jednak pamiętaj, że musisz dozować emocje! Jeśli cały czas zaczniesz zabierać kobietę na jakieś „ławki” w parku, ponieważ ja tak napisałem, to z czasem i to się również może jej znudzić.

Pamiętaj też, że nie chodzi mi o to, abyś nagle stał się jakimś kurwa wesołkiem i pajacem, który będzie zabawiał swoim humorem kobiety. Chodzi mi o to, abyś wyjął kij z dupy na randkach i tyle :):):)


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Unikaj tych pułapek na pierwszej randce


Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button