Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Rozkodowywanie Psychologii Kobiet – Odkrywanie damskiej natury

Rozkodowywanie Psychologii Kobiet – Odkrywanie damskiej natury:

Rozkodowywanie Psychologii Kobiet - Odkrywanie damskiej natury:
Rozkodowywanie Psychologii Kobiet – Odkrywanie damskiej natury:

Pewnego raz, przeglądając kobiece fora w celach blogowych inspiracji, natknąłem się na post pewnego mężczyzny, który szukał pomocy i rady u pań. Facet opowiadał, że poznał kobietę, zabrał ją w jedno miejsce, zabrał ją w drugie miejsce, zabrał w trzecie miejsce, kupował jej kwiaty, czekoladki, płacił za nią, woził ją, kupował jej kwiaty, a w zamian nawet nie dała mu buzi w policzek. Facet był zrozpaczony! Nie wiedział co zrobił źle! Ewidentnie liczył na coś więcej, a w zamian usłyszał od kobiety – zostańmy przyjaciółmi!


Co usłyszał od kobiet w takiej sytuacji?

Jaką radę mu dały?

Od kobiet usłyszał powtarzający się tekst:

-Widocznie się za mało starałeś…

Jak to przeczytałem to myślałem, że spadnę ze śmiechu z krzesła. W sumie, to czego można było się spodziewać od kobiet w takiej sytuacji?

Oczywiście, że rad, które odwrócą kota ogonem i jeszcze bardziej zrobią z faceta frajera swoimi radami :):):) Pamiętam jak mój związek wisiał na włosku i szukałem rady u mojej dobrej koleżanki, aby mi powiedziała – jak ją odzyskać! Myślałem, że kobieta zrozumie kobietę i dzięki temu, uda mi się uratować związek.

Co usłyszałem od mojej koleżanki?

-Musisz się starać! Musisz naprawdę się starać, aby ją odzyskać!

No i kurwa się starałem jak pojebany, że przez moje starania, jeszcze bardziej przyspieszyłem rozpad mojego związku i popchałem moją ex w ramiona innego fraglesa. Dzięki Kasiu :):):) Z perspektywy czasu, bardzo doceniam Twoją radę, chociaż w tamtym momencie miałem ochotę Cię spalić na stosie :):):)

Ale kurwa! Bądźmy poważni! My faceci, też nie jesteśmy lepsi! Kiedyś napisał do mnie pewien chłopak z pomocą, abym pomógł mu odzyskać jego byłą dziewczynę. Wcześniej jednak zgłosił się do pewnego, dobrze reklamującego się trenera „uwodzenia”, który dał mu jedną, zajebistą radę za 2500 złotych:

-Musisz zrobić wszystko, aby ją odzyskać!

No i typ sobie wziął mocno do serca jego radę i robił wszystko, aby ją odzyskać! Czyli wydawał swoje ciężko zarobione pieniądze, szukają nadziei! Rozmawiając kiedyś z kolegą i żaląc mu się, że nie wychodzi mi z jedną kobietą, od niego również usłyszałem radę typu:

-Zabierasz ją tylko do restauracji? Wyjątkowo piękna kobieta zasługuje na wycieczkę, na wszystko co najlepsze!

Te typowe rady świadczą o niewłaściwym podejściu do relacji damsko – męskich. Sytuacja ta wymaga głębszego zrozumienia biologicznej natury kobiet, zanim zaczniemy podejmować dalsze kroki.

Tu nie chodzi o starania, dla samych starań, ale o o brak wiedzy na temat fundamentalnych różnic między płciami w kontekście relacji. Wielu facetów mylnie zakłada, że zdobycie kobiecego serca polega na spełnianiu jej materialnych oczekiwań i luksusowych zachcianek, ponieważ tak piękna kobieta zasługuje na wszystko co najlepsze. Słowo – zasługuje, jest słowem – klucz. Facet w takich przypadkach ma przekonanie, że zasługuje na taką kobietę dopiero wtedy, kiedy jest wstanie spełnić jej zachcianki, na które ona w jego mniemaniu zasługuje. W rzeczywistości takie podejście może skończyć się co najwyżej przyjaźni lub jak jesteś bardzo bogaty, to kupionym czasem, ale niekoniecznie trwałą i autentyczną relacją romantyczną.

W korzeniu tej różnicy pomiędzy mężczyzną, a kobietą, leży biologiczna ich natura, która ukształtowana przez procesy ewolucyjne. Kobiety zawsze miały tendencję do tworzenia grup opartych na wzajemnej współpracy i wsparciu, co wpłynęło na ich psychologię i podejście do relacji damsko-męskich. Kobiety naturalnie cenią wartość relacji, ale nie tylko w kontekście dóbr materialnych. Ważne jest, by nie oceniać kobiet z tego tytułu, jako materialistki czy coś w tym rodzaju. Biologiczna natura kobiet nie jest ani dobra, ani zła – to po prostu wynik procesów ewolucyjnych. One po prostu już takie są. One chcą więcej! Dasz jej palec, to będzie chciała za jakiś czas drugi, trzeci, czwarty, piąty! A Twoim zadaniem jako mężczyzny jest umiejętność powiedzenia jej  – NIE! Inaczej kurwa zostaniesz bez ręki! Akceptacja tych prawd pozwala na budowanie bardziej satysfakcjonujących i autentycznych relacji.


Jak więc skutecznie kształtować relacje z kobietami?

Klucz leży w autentyczności i dzieleniu się swoim życiem z kobietą. Kiedy mężczyzna pozwala kobiecie wejść do swojego świata, ujawniając swoje zainteresowania, plany i pasje, tworzy solidną podstawę dla głębokiej relacji. A kobieta jak zacznie za nim podążać, to świadczy tylko o tym, że mężczyzna jest dla niej na swój sposób autorytetem. Zamiast skupiać się na wrażeniach i doznaniach, warto zaprosić kobietę do wspólnych codziennych aktywności. Wizyta w klubie, przyjęcie urodzinowe czy nawet zwykłe zakupy mogą stać się okazją do budowania więzi i poznawania siebie nawzajem.

Istotą tego podejścia jest bycie sobą i dzielenie się tym, co czyni nas wyjątkowymi, zamiast forsować zmiany tylko po to, by spełnić oczekiwania drugiej osoby. Podejście to skupia się na wspólnej podróży przez życie codzienne, opartej na wzajemnym zrozumieniu i autentyczności, a nie na transakcjach czy manipulacjach. Spełniając na każdym kroku zachcianki kobiety, byle tylko Cię polubiła, tym samym przyczyniasz się do ich psucia. Zepsute kobiety mają wysoko ustawioną poprzeczkę – „WIĘCEJ”, które to niby określa ich poziom życia.

W relacjach damsko – męskich chodzi o to, aby kobieta widziała w mężczyźnie równego partnera, a nie dostawcę rozrywek czy luksusowych towarów. Dostrzega w nim osobę z pasjami, marzeniami i pewnym kierunkiem, ktoś, kto ma coś do zaoferowania, a nie tylko spełnia jej zachcianki. Dostrzega mężczyznę za którym chce podążać, a nie słabego faceta który podąża, za jej wymaganiami.


Przeczytaj Również: Jaki jest najlepszy tekst na podryw

Przeczytaj Także: Złota zasada randek – przestań być na nich poważnym

Zobacz: Unikaj tych pułapek w relacjach damsko – męskich

Spójrz: Zamień nienawiść w miłość

Łap: Dlaczego nie układa Ci się z kobietami – 2 sekrety


 

Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Sierpnia 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button