Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

JAK DOTYKAĆ KOBIETY, ABY MIEĆ SEKS LUB ZWIĄZEK CZ. I

Jak dotykać kobietę, aby mieć seks lub związek

Jak dotykać kobietę, aby doprowadzić do seksu?

Jak dotykać kobietę, aby doprowadzić do związku?


Kobieta jest jak magiczny instrument, który dotykając w odpowiedni sposób sprawisz, że na jej ciele będziesz grał najczystszą i najszczerszą muzykę płynącą prosto ze swojego serca.

Z tego bloga dowiesz się tego:

 • Jak bardzo ważny jest dotyk w relacjach z kobietami.
 • Jak ogólnie dotykać kobiety.
 • Jak dotykać kobietę, aby prowadzić do seksu.
 • Jak dotykać kobietę, aby doprowadzić do związku.
 • Magiczne guziczki na ciele kobiet, które powinieneś od czasu do czasu sobie nacisnąć 🙂 🙂

Jak bardzo ważny jest dotyk w relacjach z kobietami?

Kobietom na spotkaniach zadaje takie pytanie:

„Gdybyś miała wybrać pomiędzy całowaniem, a przytulaniem, to jaką rzeczy być z tych dwóch wybrała?

Zdecydowanie przytulanie bym wybrała – odpowiadały

-Przytulanie? O tak o?- i w tym momencie przytulam na kilka sekund kobietę.

W taki sposób w błyskawicznie buduje dotyk. Wcześniej przy przywitaniu, podczas „przypadkowego otarcia”, potem przytulam w taki sposób i już nawet jak mnie poznała kilka chwil wcześniej, jestem jej dużo bliższy.

Dotyk w relacjach z kobietami jest bardzo ważny. To głównie dotyk w pierwszej kolejności sprawia, że kobieta wrzuca Cię do szufladki:

 • Potencjalny chłopak.
 • Potencjalny kochanek.
 • Jednonocna przygoda.
 • Nikt ważny.

Oczywiście oprócz dotyku, są jeszcze inne aspekty jednak w tym wpisie skupie się głównie na dotyku.

Musisz zrozumieć jedno: kobiety uwielbiają się przytulać. One kochają się całować, uprawiać seks, oraz przytulać, jednak z byle frajerem tego nie będą robiły, taka jest brutalna prawda.

Musisz też zrozumieć jedno, że najpierw jest dotyk. Dotyk prowadzi do całowania. Całowanie prowadzi do seksu. Jeśli chciałbyś mieć seks z pominięciem dotyku, oraz całowania to musiałbyś pójść do burdelu. Oczywiście są wyjątki od tego, ale mogą jedynie dotyczyć całowania.  Najpierw zawsze jest dotyk, no chyba że jesteś gwałcicielem, albo w burdelu…-:)

Po dotyku rozpoznasz czy Twój związek się rozpada, albo że kobieta odchodzi od Ciebie emocjonalnie.

Inaczej przytulają zakochane i zauroczone kobiety, inaczej kobiety będące w długich związkach, a inaczej kiedy związek wisi na włosku. Bo widzisz kobiety w długich związkach jak odchodzą od faceta emocjonalnie, to przestają się z nim namiętnie całować w pierwszej kolejności, a jak są pocałunki to takie cmokaski zwykłe, a w drugiej kolejności przestają się do niego przytulać.

Jak kobieta przestaje się do Ciebie przytulać, łapać Cię za rękę to ten związek lada moment może się rozpaść, albo ona intensywnie szuka innego bolca. Kiedyś widziałem taką parę, która sobie szła ulicą. On ją obejmował namiętnie, a ona szła sztywno i nie odwzajemniała dotyku. Nie było prawa wzajemności. Nie było DOTYK ZA DOTYK. Widać było gołym okiem komu zależy, a kto już nie kocha.

Jeśli nie będziesz dotykał kobiety, to zostaniesz jej kolegą, albo nikim dla niej ważnym. Taka jest brutalna prawda. Jeśli jesteś z kobietą na randce i boisz się jej dotknąć, to musisz wiedzieć, że ona po coś się z Tobą umówiła. Musiałeś jej się wstępnie spodobać skoro do tego doszło, więc już od samego początku zacznij inicjować dotyk.

Ja ze swoimi koleżankami się przytulam dotykam i nie jest to zwykłe koleżeństwo. To jest koleżeństwo z lekkim dodatkiem pieprzu, dzięki, któremu tak naprawdę niewiedzą do jakiej szufladki mnie wrzucić ;-). Niby jestem kolega, no właśnie niby…

Jak ogólnie dotykać kobiety

Warto zawsze jak poznajesz jakąkolwiek kobietę, przedstawić się buziakiem w polika. Warto tak się witać z nowo poznanymi koleżankami. Niby oczywiste oczywistości, ale dalej jest sporo facetów, którzy tylko podaje rękę kobiecie na przywitanie, nawet jak znają się z nią sporo czasu.

Wiesz możesz myśleć sobie teraz:

„Co ona sobie pomyśli, jak będę chciał ją pocałować na przywitanie?”

Co sobie pomyśli? W dupie miej co sobie pomyśli. Wiele kobiet może sobie pomyśleć, ponieważ nie są do tego za bardzo przyzwyczajone, więc musisz je nauczyć i do siebie przyzwyczaić.  Całując ja na przywitanie, sprawisz że będziesz się  wyróżniał  na tle innych osób. A kobiety „lecą” na facetów, którzy są inni, specyficzni, którzy się wyróżniają… Wyróżniają w pozytywny sposób.

Bo widzisz. Jakiś czas temu poznałem przez koleżankę, fajną dziewczynę. Nie tylko ja ją zresztą poznałem, ale i moi koledzy. Jednak tylko ja z nich wszystkich przytrzymałem jej rękę dłużej i pocałowałem w policzek zapoznając się tym samym z nią. Owszem doszły mnie tam słuchy od znajomych, że powiedziała:

„Dopiero co mnie poznał, a już mnie całuje po policzkach”

No i dobrze. I prawidłowo. Kobiety dużo rzeczy mówią, a w tym wypadku jak to była dla niej nowość, no to co miała powiedzieć? Nie odsunęła się, nie uciekła więc wszystko było git, o czym przekonałem się za jakiś czas ;-). Jeśli kobieta nie spierdala na drzewo, to jest dobrze.

Ogólnie kobiety dotykaj, przytulaj. One to lubią. Nawet jak nie lubią to lubią ;-). Jeśli zobaczą, że dla Ciebie to jest coś normalnego, to i one się przyzwyczają. Jednak na początku nie rzucaj się na nie od razu, bo to nie o to chodzi.

Ustalmy też jedno, jeśli wyglądasz jak bezdomny i pachniesz jak bezdomny, no dotykać, przytulać oraz całować w policzka będziesz mógł kobiety, które wyglądają tylko jak bezdomne.

Jak dotykać kobietę, aby doprowadzić do seksu?

Więc tak. Wielu facetów nie wie samych co chcą od kobiet. Niby chcą związku, a niby nie. Niby chcą seksu, ale potem okazuje się, że jednak chcą związku. Nie są konsekwentni w swoich poczynaniach i niezdecydowani. Najpierw musisz wiedzieć czego Ty chcesz od kobiet i sam się określić.

Bo widzisz, możesz chcieć seksu, a kobieta będzie chciała związku. Albo na odwrót, będziesz chciał związku, a na randkę pójdziesz z totalną imprezówą, która chodzi 3 razy w tygodniu po klubach. Mój kolega jakiś czas temu poznał fajną kobietę. Powiedział mi tak:

„Naprawdę fajna, nadaje się na dziewczynę”.

Jednak na pierwszej randce już chciał się dobrać jej do majtek,  a potem się dziwił, że to było pierwsze i ostatnie spotkanie.

Jeśli chcesz związku to inaczej z kobietą rozmawiasz, inne wywołujesz emocje na początku, a także inaczej ją na początku dotykasz, niż wtedy kiedy jesteś nastawiony na czysty seks. 

Jednak wielu facetów, albo leci do razu z łapami i maca gdzie popadnie, albo bierze do na randkę kobietę do kina, gdzie siedzą i jedzą popcorn, oglądają film i potem się rozchodzą do domu ;-).

Taka mała rada, kino jest najgorszą opcją na randkę z kobietą. Po pierwsze jest zbyt oklepane i każdy facet wysila swoją kreatywność do tego stopnia, że zabiera kobietę na film, na którym on sam się nudzi, a po drugie w  kinie jest pełno ludzi. Jak już chcesz iść z kobieta do kina to idź na godzinny poranne, tam gdzie kino jest praktycznie puste, a  po trzecie utrudniony tam jest dotyk. Kobieta nie wtuli się tam w Ciebie zbytnio, bo jej cola będzie przeszkadzać.

Bierz też pod uwagę jakiego typu jest kobieta. Inaczej do dotyku podchodzą np: fryzjerki, kosmetyczki które są do niego przyzwyczajone z racji swojego zawodu, a inaczej do klasztornej dziewicy.

Dotyk na początku musisz zainicjować. Tylko jeśli chcesz seksu, a nie związku to działasz czysto seksualnie od początku. Szybko przełamujesz ten komfort. Jak możesz zainicjować dotyk:

 • Pokazać jej coś na ręku np: powróżyć i opowiadasz jakieś głupoty o linii życia, albo jakąś wyuczoną regułkę o pierścieniu Atlantów. Ja zazwyczaj mówię, że jej coś powiem, a jak biorę jej rękę w swoje ręce mówię, że żartowałem;-).
 • Sprawdzać godzinę, na zegarku, który znajduje się na jej ręku. Złapać i puścić
 • Otrzeć się o nią np: barkiem, raz, drugi, trzeci niby przypadkiem. Tylko jak to zrobisz to nie mów jak większość facetów-„Sorry…”. Nie przepraszaj jej za to, że ją przypadkiem dotknąłeś. Możesz też otrzeć się o nią udo-udo, kolano-kolano. Tak niby przypadkiem.
 • Możesz opowiedzieć jej jakąś historyjkę np: że byłeś na pierwszej lekcji samoobrony i instruktor pokazał chwyt i że złapał Cię właśnie tak i jej pokaż jak. Coś takiego.

Zaczynasz niewinnie, ale zaczynasz coraz bardziej inicjować dotyk, przesuwając poprzeczkę i granice coraz bardziej. Pamiętaj jak tak działasz, kobieta ma wiedzieć, że nie bardzo Cię interesują na chwile obecną związki.

Możesz idąc koło niej, złapać ją za rękę i nagle obrócić, albo wziąć znienacka na ręce i podrzucić do góry.  Jak chcesz seksu to działasz zdecydowanie.

Jak rozmawiasz z kobietą, to poruszaj seksualne tematy, operuj dwuznacznościami i Twój dotyk musi stawać się też seksualny. Oczywiście nie macasz od razu ją po cyckach, no chyba że zrobisz to za pomocą jakiejś historyjki, gdzie opowiadasz, że ostatnio koleżanka złapała Cię w taki dziwny sposób.

Dotyk czysto seksualny to taki gdzie dotykasz kobietę trzymając rękę na jej udzie, pośladkach, itd. Czyli miejsca, które są zarezerwowane dla bliskich osób. Chodzi o to, żeby kobieta przyzwyczaiła się do Twojego dotyku. Jak poczuje Twoją rękę na kolanie, potem na udzie, raz drugi trzeci, to dla niej to będzie naturalne. Jeśli od razu byś na dzień dobry złapał ją za cycka, to nawet dziwka z burdelu by się oburzyła.

Pamiętam jak ustawiłem się kiedyś z kobietą na Nowym Świecie, poznaną wcześniej na internecie i na dzień dobry złapałem ją za cycka. Wyglądało to tak:

Cześć Kamila jestem

-Cześć TYAB- i buum ;-).

Oczywiście nie rób takich rzeczy. Ja zrobiłem to tylko dlatego, aby sprawdzić jak się zachowa. Wcześniej dużo pisaliśmy o seksie i chciałem sprawdzić jej reakcję. Oczywiście oburzyła się ;-). Ja tak mam że lubię eksperymentować i sprawdzać na ile z daną kobietą mogę sobie pozwolić, nie zważając na granice. Naprawdę to co wiele razy zaobserwowałem samo mnie zaskoczyło.

Może Ci się zdarzyć, że kobieta jest nastawiona na seks, ale od razu nie pozwala się dotykać. Jak więc szybko przesuwać granicę? Bardzo prosto. Otóż:

Jak dotykasz kobietę za kolano, aby sprawdzić czy ma wodę w nim

( Czasem gładziłem kobietę po kolanie mówiąc, że ma w nim wodę. Jak kobieta miała sukienkę to wkładałem rękę pod sukienkę mówiąc, że skoro ma wodę w kolanie to płyniemy do źródełka i jednocześnie przesuwałem rękę w kierunku jej krocza)

i kątem oka widzisz i czujesz, że ona sięga ręką, aby zabrać Twoją rękę. To pierwsze co zrobisz, to pierwszy zabierz swoją rękę zanim ona to zrobi. Odczekaj chwilę i znów rób to samo i ona już będzie w tym miejscu przyzwyczajona do Twojego dotyku.

Jak przesuniesz rękę w górę, żeby popłynąć sobie do źródełka 😉 to ona znów sięgnie po Twoją rękę. I znów zabierz, by za chwile położyć znów rękę w tym miejscu. Cały czas oczywiście rozmawiaj, patrz się w oczy i obserwuj reakcje. Takim sposobem bardzo szybko możesz trzymać ręce na kobiety pośladkach i ona uzna to za normalną rzecz. Chodzi o przyzwyczajenie kobiety jak najszybciej do Twojego dotyku.

Robisz to pewnie i zdecydowanie jak facet, a nie wahasz się , bo jeśli tak zrobisz to ona to wyczuje i to nie zadziała. Jeśli boisz się takiej rzeczy zrobić na randce to odpowiedz sobie na pytanie:  „Po co kobieta się z Tobą spotkała? Czy tylko pogadać?”. Pogadać to ona sobie może  z koleżankami.

Aha i jedna sprawa. Jak jesteś nastawiony czysto na seks, to zadbaj o logistykę. Wiesz są goście, którzy umawiają się z kobietami, nakręcają się seksualnie i ją też, pocałują się namiętnie i rozchodzą do domu, bo gość mieszka daleko. Kobieta taka może na drugi dzień nie odebrać od Ciebie telefonu. Albo się z kobietą umów u Ciebie lub w pobliżu, albo u niej, albo w pobliżu jakiegoś hotelu/motelu.  Logistyka jest bardzo ważna w szybkich relacjach seksualnych z kobietami.

Jeśli chcecie część II to podziel się tym blogiem ze swoimi znajomymi:):):):)

Rate this post
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button