MotywacjaWszystkie Wpisy

Gdzie Twoja Godność i szacunek do siebie?

Kontynuacja poprzedniego bloga dotyczącego pracy nad sobą do którego link znajduje się na końcu tego wpisy. Praca nad sobą powinna zacząć się w Twojej głowie. Praca nad sobą zaczyna się wtedy kiedy zaczynasz dbać o swój szacunek.

Stary wpis, ale myślę że aktualny.  Swego czasu pojawił się na największym forum dotyczącym uwodzenia kobiet.  Jak jesteś wrażliwy lub niepełnoletni to nie czytaj tego, ponieważ pojawiają się w nim wulgarne słowa, które mają Tobą potrząsnąć:):):)


wt., 2012-12-11 12:24 — BAYT/TYAB

Cóż cały tydzień, choruje i mi się nudzi, a dosyć mam czytania już materiałów przesyłanych mi na maila od 50 guru uwodzenia. Te ich ”tajemnicze i zakazane techniki” powodują to, że już zbiera mi się na rzyganie, ale czy to do choroby czy od ich materiałów to sam do końca nie wiem.

Tak czy siak mam ochotę napisać bloga. Jako, że coraz częściej przybywa tematów, w których panny oprócz siedzenia wam na łbie, to jeszcze wami gardzą, to postanowiłem coś sklecić. Mój blog będzie nasycony spora liczbą niecenzuralnych słów, gdyż mam taki styl pisania to po pierwsze, po drugie nie jesteśmy w przedszkolu,a po trzecie uważam, że ”męskie” słowa szybciej trafią do niektórych ”pustych” łbów.

Także jeśli jesteś bardzo wrażliwy, to nie czytaj dalej albo jak szukać jakiś słodkich filozofii i poetyckich metafor to też nie czytaj.Ale uważam, że w życiu usłyszysz gorsze słowa z ust kobiety jak stracisz jej szacunek do siebie. Oczywiście zależy to od typu kobiety, ale z doświadczenia wiem, że nawet te ”dobre” jak im dasz duże pole do popisu to Cię zgnoją.

SZACUNEK

Tak bo właśnie o to się będzie rozchodziło w tym blogu…

MIEJ SZACUNEK DO SAMEGO SIEBIE!!!! BO JEŚLI TY NIE BĘDZIESZ MIAŁ GO DO SIEBIE, TO I LUDZIE NIE BĘDĄ CIE SZANOWAĆ,A TYM BARDZIEJ KOBIETY!!!!!!!

Niedawno byłem u lekarza, chory, ledwo żywy, blady jak Zbożysław, łeb mnie napierdala. Nagle słyszę jakiś hałas, ledwo odwróciłem głowę by dostrzec pięciodrzwiową szafę z wąsami, która wydzierała ryja na całą przychodnie tylko dlatego, że jej mąż zaparkował nie tak samochód.

Wyzywała go przy wszystkich ludziach od idiotów, a mąż łeb spuścił i tylko pod nosem mruczał ”Gosiu uspokój się, Gosiu ciszej, Gosiu skończ”, A Małgorzata niczym poparzona jeszcze głośniej darła pizdę. Spojrzałem się na typa, facet cały czerwony ze wstydu próbuje uciszać to zwierze. Wyglądał wizualnie całkiem spoko. Jedno jest pewne mógłby śmiało, gdyby chciał znaleźć sobie lepszą, ładniejszą , bardziej ogarniętą pannę….

No włąśnie gdyby chciał heh… ale widocznie nie chce, woli słuchać jak jakiś ”facet” się na niego wydziera. Ewidentnie Małgorzata wlazła mu na łeb, jednak samo wejście na łeb to za mało…samo pieskowanie to za mało. Najgorsze w tym wszystkim jest BRAK SZACUNKU, PONIŻANIE.

Więc się ciebie pytam:

GDZIE TWOJA GODNOŚĆ? GDZIE TWÓJ SZACUNEK DO SAMEGO SIEBIE? GDZIE TWÓJ HONOR?. Jesteś kurwa pieskiem dla pani? Oka spoko to bądź nim jak tak lubisz, ALE GORSZE POD BYCIA PIESKIEM , JEST BYCIE TOTALNĄ KURWA CIOTUNIĄ BEZ SZACUNKU DO SAMEGO SIEBIE.

Zrozum, że jak nie będziesz miał szacunku do samego siebie, TO ŻYCIE CIE WYSRA!!!! LUDZIE BĘDĄ CIE PONIŻALI, KRZYWDZILI, POPYCHALI, PLULI CI W RYJ,A TY BĘDZIESZ MYŚLAŁ, ŻE DESZCZ PADA.

Kobiety będą ci właziły na łeb i oprócz skakania po nim, będą cie poniżały i wycierały sobie swoje buty z gównem o twój pusty łeb.

ludzie tak mają, że lubią słabszym osobnikom wchodzić na łeb, wykorzystywać ich. Ja swego czasu byłem totalnym frajerem, mega ciotą. Ludzie mi wchodzili na łeb, byłem obiektem żartów, drwin ze strony kolegów.

Owszem bardzo mnie lubili, zapraszali mnie na imprezki, ale jakoś zawsze w towarzystwie, w gronie znajomych byłem obiektem żartów. A panny? PANNY NA TO PATRZĄ!!!!. Mówi się, że panny śmieją się z faceta , który próbuje obniżać innemu facetowi wartość. Owszem to prawda, ale jeśli w towarzystwie nie jedna ,a kilka osób próbuje obniżyć twoją wartość, to sorry coś tu już jest nie tak.

JESTEŚ POPYCHADŁEM, NAJSŁABSZYM OGNIWEM, OSOBĄ KTÓREJ MOŻNA PLUĆ W RYJ!! A PANNY TAKICH OSOBNIKÓW JESZCZE BARDZIEJ NIE SZANUJĄ. PANNY NIE SZANUJĄ ŻYCIOWYCH CIOT, A TAKŻE BŁAZNÓW.

Jeśli zaobserwowałeś to w swoim gronie znajomych, że jesteś obiektem żartów. TO NA LITOŚĆ BOSKĄ ODBIJ OD TEGO TOWARZYSTWA RAZ NA ZAWSZE. Bo twoja podświadomość jest zapychana gównem i tak naprawdę tracisz pewność siebie, tracisz swoją wartość i robią ci się blokady w głowie przez twoich pseudo kumpli, którzy też mają kompleksy, skoro się tak zachowują w stosunku do Ciebie. Też mają kompleksy i się tak dowartościowują.

Nie tak dawno byłem na pewnej domówce. No i oczywiście jak na kazdej domówce musi być lider, który jak sobie popije to zaczyna pajacować i zgrywać samca alpha. No i zaczęły się w moją stronę jakieś jazdy. Ów dżentelmen przyjebał się do mojego krawata

( Jako jedyny byłem w koszuli i krawacie więc się wyróżniałem )

No jak się przyjebał to mu odpowiedziałem raz ” Lubie się wyróżniać”, a on dalej swoje ”że to pedalski trochę krawacik” ja na to ” Interesuje cie mój wygląd, mnie wygląd dziewczyn ”. No cóż pomyślicie sobie, że powinien się zamknąć?…owszem zamkną ryja, ale na chwile po kilku kielonach znów miał ochotę się wybielić.

Jako, że ja jestem wiecznie uśmiechnięty, to myślał, że mi wejdzie na łeb i będzie obniżał moją wartość. Fakt faktem obniżał swoją wartość, ale jeśli bym nie reagował odpowiednio to i by obniżył moją wartość. Bym wyszedł na ciotę, która nie umie się obronić. Wiecie co by było? zaraz by inni podłapali to, że można mi wejść na łeb i stałbym się popychadłem.

Każdy by zaczął sprawdzać na ile mi może wejść na łeb, a kobiety to dobre obserwatorki. W takich sytuacjach się twardo reaguje i ucina toksycznych ludzi przy korzeniach. Cóż król błaznów starał się dalej pajacować…..więc w windzie niestety był zmuszony zaliczyć awarie zęba. Nie namawiam nikogo na używanie siły, ale są przypadki, gdzie argumenty słowne nie przemawiają, więc jak ktoś nie potrafi się odpierdolić to jedyne wyjscie to wyjscie fizyczne. Cóż król parkietu potem mnie zaczął przepraszać i lać mi miare za miarą, mówiąc że żartował. Teraz jak gdzieś wejde do baru i on jest to już leci i zaprasza na kolejke.

(Czy to nie dziwne? Jak skrócić cwaniaka o głowę jednym pierdolnięciem, to zaczyna być potulny jak ciotunia. Chce się pogodzić, lać miarę za miarą. A co by było jakbym nie reagował?)

WIĘC IDŹ TERAZ PRZED LUSTRO , ALE KURWA WYPROSTOWANY A NIE JAK JAKAŚ OFIARA LOSU. WEŹ KURWA SPÓJRZ SOBIE DUMNIE PROSTO W OCZY I POWIEDZ ” JUŻ NIKT NIGDY NIE BĘDZIE MNĄ POMIATAŁ”.

-Jeśli jestes w towarzystwie, gdzie kazdy ma beke z ciebie, to odbij od niego.

– Jeśli twoja kobieta cie nie szanuje, nie zwraca się do ciebie z nalezytym szacunkiem i ci ubliża, to kurwa odbij od niej.

ODBIJ OD KAŻDEGO, KTÓRY CIE NIE SZANUJE!!!! A I TY SIĘ SZANUJ BO JAK TY TEGO NIE ZROBISZ TO NIKT INNY CIĘ NIE BĘDZIE SZANOWAŁ. PAMIĘTAJ JESTEŚ ZAJEBISTY!!!, CHOĆBY KAZDY MIAŁ ODEJŚĆ OD CIEBIE, KOBIETA, ZNAJOMI TO ZOSTANIE Z TOBĄ TWOJA GODNOŚĆ, TWÓJ SZACUNEK DO SIEBIE.

P.S

Ile to widzę na miescie ludzi, którzy chodzą zgarbieni jak jakieś cioty, smutni na twarzy. Taką postawa przyciągacie ludzi toksycznych do siebie. Taką postawą nikt nie będzie cie szanował , DOSŁOWNIE KURWA NIKT!!!!!!

Więc szybko przed lustro!!!

WYPROSTUJ SIĘ I NIECH BIJE OD CIEBIE DUMA!!!!!.

Jak zdarzy ci się jakaś sytuacja, jakaś potyczka słowna, jakaś konfrontacja w pracy czy gdziekolwiek. BŁAGAM CIĘ !!! WYPROSTUJ SIĘ , BĄDŹ DUMNY Z SIEBIE!!! JESTEŚ ZAJEBISTY.

Samą mową ciała zgasisz oponenta.

A teraz przeczytaj jeszcze te blogi:

1, https://damcidomyslenia.pl/praca-nad-soba-czyli-od-czego-zaczac/

2.https://damcidomyslenia.pl/twoj-honor-i-godnosc-a-twoje-zyciowe-zasady/

 

Rate this post
Pokaż więcej

2 Komentarzy

  1. Zastanawiam się, jak dzisiaj traktują Cię osoby które kiedyś nie miały szacunku? Odbiłeś od nich ale na pewno czasami się mijacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button