Relacje z Kobietami30 THE BEST OFFWszystkie Wpisy

Jak Poznać i Poderwać MILFA Czyli Wszystko Co Chciałbyś Wiedzieć O Mamuśkach i Dojrzałych Kobietach Po 30 Roku Życia (+18)

MILF – Mother I`d like To Fuck

Ach te mamuśki są bardzo, bardzo gorące. Kto jeszcze nie miał mamuśki to niech żałuje, ale don’t worry opiszę wam tutaj wszystko co chciałbyś wiedzieć na temat na temat dojrzałych mamusiek po 30. Mojego pierwszego milfa  poznałem jakoś dawno, dawno temu przez mojego kolegę.  Opowiadał mi jak poznał taką Martę wtedy 31 letnią, a dziś 37 letnią:), z którą się spotykał. Tak opowiadał, że aż się nakręciłem na nią i miałem widok jej przed moimi oczami. Podejrzałem ją pewnego razu na naszej klasie i od razu do mnie napisała „znamy się” :D:D. Popisaliśmy chwilkę i się umówiliśmy na spotkanie. O tak to bardzo szybko szło, bez zbędnego pierdolenia, bez zbędnych gierek, bez zbędnych shit testów. Z grubej rury wypaliła czy „mam samochód”, bo jak nie to ona pożyczy od koleżanki. Byłem w szoku jej bezpośredniości.

Na spotkaniu gadka szmatka, zaczęła żalić się na swojego męża byłego, a że nie chciało mi się tego słuchać to ją pocałowałem. Przyssała się do mnie tak jakby jutra miało nie być, przyssała się do mnie tak jakby tylko na to czekała. Od razu bez zbędnego pierdolenia, bez jakiś gierek push & pull-ów i innych gówien jedną ręką rozpięła mi rozporek i dalej to nie myślcie o tym już lepiej co się działo. Samochód aż skrzypiał, a ona wydzierała się w niebogłosy, aż wszystkie ptaki z okolicy spierdoliły. Darła się tak jakby chciała wyrzucić z siebie te wszystkie emocje, które tkwiły. Ogólnie te wszystkie MILFY +30 lat, które miałem i z którymi się spotkałem, te wszystkie rozwódki, te wszystkie porzucone, te wszystkie karierowiczki wydzierają się jak poparzone. Nie raz trzeba było im gębę zatykać, albo głowę pod poduszkę pchać:), bo wydzierały się tak, że zaraz by sąsiedzi dzwonili po policję, że kogoś mordują.

MILFY przeważnie całują tak jak ja to nazywam „jakby jutra miało nie być”. Czyli tak pazernie, tak namiętnie, tak ostro tak jakby dawno się nie całowały. Całują się tak, jakby miały by Cię połknąć całego, tak samo całują kobiety, które są w długoletnich chujowych związkach. One nie całują  się na co dzień ze swoimi chłopakami, jak coś to są takie buziaczki i tylko tyle. Zresztą psujący związek rozpoznasz w pierwszej kolejności po całowaniu.

MILFY, DOJRZAŁE PANIE PO 30. Co mam na myśli mówiąc MILFY , oraz dojrzałe panie po 30? mam na myśli panie, które są bardzo zadbane. Nie mam na myśli jakiś kołtunów, osiedlowych kopciuchów z nadwagą i bez zębów pchające w wieku +30 wózki.  To nie MILFY to potwory. My mówimy o zadbanych kobietach, które nierzadko mają wysokie stanowiska i o takich paniach teraz mowa.

Jako, że mam już swoje lata i moje rówieśniczki to dla wielu z was będą MILFAMI. Dla mnie MILFY to +37, a najlepiej +40. Tylko podkreślam zadbane panie, takie coś jak Rożenkowa. Czyli widać, że mają swoje lata, ale mają szczupłą figurę, są opalone, zadbane.

Jaka Jest Różnica Pomiędzy Dojrzałymi Kobietami, Milfami A  Młodymi Kobietami i Nastolatkami

Różnica jest przede wszystkim w podejściu do życia. Starsze kobiety szczególnie te niezależne z pozycją inaczej podchodzą do tematów miłosnych, związków oraz seksu.  One nie mają czasu na jakieś gierki, bawienie się w jakieś SHIT TESTY. Jak będą się z Tobą spotykać to tylko i wyłącznie czysto fizycznie. Jedyne testy jakie mogą się pojawić to takie typu „Jesteś za młody”. Coś w tym stylu, ale jak to przejdziecie i obejdziecie to potem dorwanie się do majtek MILFA to już bułka z masłem. Pamiętam jak kiedyś przyjechał do mnie mój MILF i  pojechaliśmy nad jeziorko. Zajechaliśmy pogadaliśmy chwilę i ona spojrzała na zegarek i normalnie prosto z mostu powiedziała „dobra chodź na tylne siedzenie, bo mam mało czasu”.  Z młodymi kobietami przeważnie było by tak, że to ja , a nie ona bym kierował to po pierwsze, po drugie zanim byśmy wylądowali na tylnym siedzeniu, to musiałbym wziąć ją na spacer, przejść się, nawet jeśli już wcześniej uprawialiśmy seks. Młoda kobieta jeszcze ma gówno w głowie, że ktoś ją będzie odbierał jako łatwą, natomiast te po 30 szczerze to pierdolą to już.

Jak pisałem różnica też polega w jakości seksu. Milfy są bardzo otwarte i mają duże potrzeby seksualne, zresztą jak każda kobieta po 30. Natomiast mężczyźni po 30 nie mają już takich potrzeb i najlepsze takie biologiczne dopasowanie to młody chłopak i starsza kobieta. Czyli na starej piczy młody chuj się ćwiczy jak to brzmi te przysłowie. Milfy lubią bardzo eksperymentować. Każda z moich Milfów z którymi miałem przyjemność miała w domu cały zestaw różnych wibratorów każdej wielkości. Lubią wszędzie w każdą dziurę. Młode dziewczynki na same słowo seksu analnego rumienią się, natomiast milfy bez pytania sobie same wkładają w drugą dziurę.

Milfy jak coś to one do Ciebie przyjeżdżają. A jak nie to i tak wszystko fundują. Każda z moich Milfów stawiała hotel, jedzenie, alkohole, taksówki. Nawet wtedy gdy ja miałem pieniądze, to one wszystko opłacały. Same z siebie, tak po prostu. Natomiast z młodymi tak nie ma dobrze:). Oczywiście mówię o Milfach, które dobrze stoją finansowo, a nie takich co się utrzymują z alimentów. Dla studenciaka to będzie w sam raz. Praktycznie o nic nie musisz się martwić:).

Ze starszą kobietą pogadasz o różnych ciekawych rzeczach. Dowiesz się bardzo dużo na temat związków np: to że jednak w większości przypadków jest to tylko przykry sakrament. Starsze kobiety w łóżku bywają o wiele bardziej wyrozumiałe niż młode i to one starają się, żeby to Tobie było dobrze, a nie lezą jak kłody. Ze starszą kobietą możesz pójść do teatru, filharmonii, kina. Możesz z nią normalnie gadać jak z przyjaciółką o wszystkim, a i tak mieć potem seks. Natomiast z młodymi to jest tak, że jak zaczniesz pierdolić o dupie maryny to wpadasz w ramę przyjaciela. Ze starszymi kobietami tak nie ma. Ja na przykład z wieloma gadamy o różnych sprawach nie erotycznych  nawet i nie muszę się martwić że wpadnę w jakiegoś frienda.

Milfy bardzo dużo wiedzą o sexie i o zabezpieczeniach. Mają swoje gumki więc praktycznie nic nie musisz mieć. Młode kobiety w większości nie mają zabezpieczeń, bo wychodzą z założenia że to do faceta należy;). Natomiast starsze mają;).

Milfy aż tak łatwo się nie zakochują jak młode kobiety, inaczej podchodzą do relacji damsko-męskich, a przynajmniej z dużym dystansem. Oczywiście są wyjątki, bo zdarzyła mi się jedna co dzwoniła mi ona non stop, ale ona nie była mamuśką tylko dojrzałą kobietą. Większość MILFÓW ma już dziecko nie raz nawet i dorosłe, więc chodzi im tylko o sex , a nie o związek, tym bardziej z małolatem.

Jak Można Podzielić Takie Kobiety

Powinienem zacząć od tego na samym początku, ale niech będzie teraz:

 • MILFY NIEZALEŻNE ROZWIEDZIONE
 • MILFY MĘŻATKI
 • MILFY ALIMENCIARY
 • DOJRZAŁE KOBIETY NIEZALEŻNE ROZWIEDZIONE
 • DOJRZAŁE KOBIETY MĘŻATKI
 • DOJRZAŁE KOBIETY

Milfy Niezależne Rozwiedzione

Są to panie przeważnie na wysokich stanowiskach, albo ogólnie na stanowiskach kierowniczych. Są to panie rozwiedzione, które rozstały się z mężem. Panie takie najczęściej wynajmują sobie żigolaków i słono im płacą. Takie panie mogą finansowo pozwolić sobie na bardzo dużo i przeważnie przeżywają drugą młodość po rozstaniu z mężem.

Takie panie, bywają często w klubach nawet kilka razy w tygodniu, ale wpadają tam dosłownie na max 2-3h. Takie panie najczęściej spotkasz przy barze. Różnie przechodzą rozstania i bywają, że ostro chlają. Ja spotykałem się z jedną co waliła non stop whisky i to nie z kolą;). Nie zaproszą Cię nigdy do swojego domu ze względu na dziecko i dyskrecję, ale licz się z hotelem, nierzadko luksusowym.  W Warszawie jak chcesz poznać takie panie to wybierz się do klubu Dekada. Swego czasu z tego co mi kolega opowiadał, to tam zawierał znajomości takie.  Są to kobiety z klasą, możesz z nimi pójść do teatru, do kina, ale też i lubią się grzmocić w samochodzie. Bardzo fajne jest jak sprawisz, żeby poczuła się jak nastolatka.

One są z klasa, można z nimi o wszystkim pogadać, mają maniery, ale bywa tak, że jak poczują dyskrecję to wychodzi z nich demon. Kiedyś do mnie i mojego kumpla przyjechały samochodem dwie panie, które były w Warszawie na wysokich stanowiskach urzędniczych. Paradoksalnie obie panie rozstały się praktycznie w tym samym czasie ze swoimi mężami i partnerami. Także jeśli Twoja kobieta zadaje się z samotnymi matkami, rozwódkami to przygotuj się na to, że Twój związek będzie trzeszczał. Fajnie to wyglądałem ja z jedną w jednym samochodzie, a kolega w drugim samochodzie i oba stojące obok siebie:).

Takie panie bardzo chcą odbić sobie nieudane małżeństwo,  i młody fiut przekonuje je o tym, że są nadal atrakcyjne.  Jednak, żeby dopchanie się do takich panien bywa trudniejsze niż do innych milfów.  Otóż takie panie z byle kim nie tańczą. Oczywiście tu nie chodzi w żadnym wypadku o Twój wiek, chociaż im większa różnica wieku, tym WIĘKSZE SHIT TESTY. Tu chodzi o Twoje obycie, o Twoje maniery, zasady SAIVOR-VIVRE. Też chodzi o Twój wygląd no pomimo wieku musisz pasować do takiej kobiety zachowaniem, dojrzałością i wyglądem. Wygląd czyli eleganckie ciuchy, a nie dresy. Jak chcesz wyrwać alimenciare osiedlową to noś dresy, ale nie na MILFA niezależnego, wysoko postawionego:).

Przyznam szczerze, że ja w większości takich MILFÓW poznawałem przez mojego kolegę. On je poznawał w klubach i ogólnie poznasz w dobrych klubach takie MILFY. Zazwyczaj widać, że nie mają obrączki, siedzą przy barze same. Albo jak zostają późno nad ranem w klubie jeszcze i też przy barze.  Bardzo rzadko poznasz je na portalach społecznościowych ze względu na dyskrecję. Rozmawia się z nimi normalnie, ale możesz dawać im komplementy, tylko takie wyszukane, że na przykład sukienka  pasuje do nich , bardzo ładnie w niej wyglądają. Czasem możecie powiedzieć, że są piękne. Jak wiecie ile mają lat ( a ciężko to od nich wyciągnąć, ja domyślałem się ile mają, przeważnie po tym jak mówiły mi o swoich dzieciach, a tak to się nie pytałem nigdy i one też się z tym nie wychylały). Także NIE PYTAJ O WIEK. WIEK NIE JEST ISTOTNY W TEJ RELACJI. Jak oceniasz jej wiek, jak będzie Cię podpuszczała, dawaj o kilka lat mniej. Na przykład ma 35 i wiesz, że jest po 30, to mówi „29”. Tylko nie odbiegaj za bardzo z wiekiem, bo to ma być naturalne, że rzeczywiście na tyle wygląda.

Na początku będziesz dostawał SHIT TESTY odnośnie wieku, szczególnie jak na prawdę młodo wyglądasz. Zlewaj to ponieważ to są TESTY. Wiek nie ma znaczenia, LICZY SIĘ TWOJE DOJRZAŁE ZACHOWANIE. Jak będziesz zachowywał się i wyglądał jak dzieciak to Cię zleje, zresztą każda Cię panna zleje.

Podryw jest taki sam praktycznie, ale możesz bardziej otworzyć się seksualnie i zacząć działać seksualnie. Możesz mówić od razu, że masz ochotę się z nią kochać, bo tak Cię pociąga. TO DZIAŁA!!!! MÓW TAK!!! IM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ. ONE DOSKONALE WIEDZĄ O CO CHODZI, SWOJE JUŻ PRZEŻYŁY I NIE Z JEDNEGO PIECA CHLEB JADŁY.  Masz być pewny seksualnie i nie dać się zawstydzić. Bo jak powiesz te słowa, a za chwilę czerwony się zrobisz na twarzy to będziesz niespójny. Powiem więcej Twój podryw ma być czysto seksualny.Potem możesz sobie gadać z nią ile chcesz, jak dasz jej dobry seks to będzie wracała po więcej. Nawet jak nie dasz jej dobrego seksu to i tak będzie ona bardzo wyrozumiała.

Kiedyś kolega się pyta, że ma milfa dla mnie dobrego i czy nie chce. Pokazał mi fotkę i nawet była fajna, ale ona też chciała moją fotkę, więc wysłałem jej fiuta. Jak się spotkaliśmy to był krótki temat. Nie mówię, żebyście to robili, ale OSTRY, CZYSTO SEKSUALNY PODRYW DZIAŁA NA NIE NAJLEPIEJ. Zresztą zobaczyłem, że ogólnie na wszystkie kobiety to działa.

Czemu kobiety czytają 50 twarzy Greya? Bo marzą o tych emocjach i o takim facecie. Przeważnie jarają się tym kobiety, które są w długoletnich związkach z nudnymi chłopakami. Dziś rozmawiałem z koleżanką na temat 50 twarzy Greya, jest to mężatka i poszła z mężem na film. Opowiadała mi jak mąż jej,a to w sumie młody chłopak bo 32 letni oburzył się, gdy zobaczył na filmie ten czerwony pokój. Jego żona to prawdziwa diablica w łóżku, lubi klapsy, wiązania i kajdanki, jednak on nawet o tym niestety nie wie i dlatego łączy ich tylko i wyłącznie kredyt i dziecko. Greyem jarają się właśnie takie panny, nastolatki, dziewice, kobiety, które mało co przeżyły w życiu, kobiety w nudnych związkach w których brat jest polotu i finezji. Dla innych kobiet bardzo otwartych seksualnie i mających takich partnerów to ten film to nic konretnego.

Twój wygląd ma być zadbany. Dobrze by było, żebyś był wysportowany, ponieważ Takie kobiety będą się dowartościowywać tym, że wyrwały takie ciacho jak Ty  i że jeszcze Takie ciacha na nie lecą. Jak będziesz zaniedbany to sorry….ona nie dawno przecież rozwiodła się z Twoim odpowiednikiem tylko kilka lat starszym, więc po co jej następny taki. Będziesz takim można powiedzieć „TROFEUM” na stare lata. Czemu Jenifer Lopez i Madonna, Britney Spears, Demie More, Cameron Diaz na stare lata zaczęły wiązać się z młodymi siurkami? ponieważ chcą sobie jeszcze udowodnić, że SĄ ATRAKCYJNE I MAJĄ POWODZENIE.

Trzeba podchodzić do takich kobiet i je poznawać. One na prawdę nie gryzą….a mogą dać wam prawdziwą przyjemność. Podryw opiera się o seksualność.

Milfy Mężatki

Są to kobiety, które mają dzieci i mężów, ale albo są w separacji, albo ich związek jest taki, że łączy ich tylko kredyt i dziecko. Też dobry temat na szybki sex. Bywa tak, że one będą chciały odreagować ten chujowy związek i robić na złość mężowi. Jednak nie zawsze będą chciały odejść i tutaj MUSISZ POKAZAĆ, ŻE ZAPEWNISZ JEJ DYSKRECJĘ.

Takie kobiety dawno nie doświadczyły czułości od męża, nawet komplementów więc są one wskazane. Jeśli chodzi o ich walory wyglądu to nie różnie to z nimi bywa, nie wszystkie wyglądają tak ładnie, ponieważ nie każda ma na to środki finansowe. Ale ogólnie radziłbym nie wpierdalać się w taki temat.

Takie panie przesiadują jak coś to na czateriach, badoo i łatwo je wychwycić. W klubach  też bywają, ale ja nie klubowy jestem więc nie będę na ten temat za bardzo się wypowiadał. Może być trudno młodziakowi dopchać się do takiej. Jak jesteście rówieśnikami to luz, szybki temat, jak nie to ona nie będzie traktowała Ciebie poważnie.

Jednak gdy jej związek na prawdę będzie zmierzał ku końcowi, albo jak będzie separacja to ma się szansę. Wtedy taka kobieta szaleje po klubach przeważnie. Moje koleżanki będące w separacji to zaczęły imprezować jak nastolatki. Moja ex stara dupa była, a jak się ze mną rozstawała poczuła się jak 17 latka i pruła się z młodymi kutasami. Także jak widzicie wiek nie ma znaczenia, to tylko ZWYKŁY PROSTY TEST, W ŁATWY SPOSÓB DO OBEJŚCIA

Jak powie Ci , jesteś za młody, to powiedz, ze w łóżku wiek się wyrówna. Wal teksty o podtekstach erotycznych, one będą wiedzieć o co chodzi. One są kumate. NIE DAJ SIĘ ZAWSTYDZIĆ, TO WAŻNE!!!

Czasem mogą pojawić się żale na temat męża i życia ich. Jak chcesz to słuchaj tego lamentu, a jak nie chcesz to nie słuchaj. Ale im wysłuchasz tym poczuje ona bliskość do Ciebie i bardziej ją do siebie przywiążesz.

Milfy Alimenciary

Kobiety, które utrzymują się z Alimentów. Na co dzień mają dwójkę lub trójkę dzieci każde z innym i z tego żyją+ MOPS, albo praca jakaś dorywcza. Jedne dbają o siebie, a inne nie.  Szkoda tracić czas na nie, zostawcie je chłopakom w dresach. Ogólnie szybki temat bo siedzą głównie na czatach, albo na BADOO. Mają wpisane:

 • Status: WOLNA
 • dzieci: MAM

Szybki temat na seks. Może się zakochać taka, więc trzeba uważać.  Jak nigdy nie ruchałeś, albo ruchasz od święta to idź do takiej. Pojawiają się lamenty na temat nieszczęśliwego życia. Jak zobaczy, że dobrze radzisz sobie finansowo pomimo młodego wieku, to uważaj bo mogą pojawić się propozycje pomocy jej z Twojej strony.

Jak nie ruchasz i marzysz o pierwszym lodzie to, wchodzisz na badoo, klikasz w serduszko na maxa do oporu, aż wyczerpiesz limit głosów i idziesz spać. Nie patrzysz na wygląd do kogo klikasz, tylko ilościowo napierdalasz. Za jednym zamachem klikasz 600 razy bodajże, z tego na bank odezwą się pierwsze do ciebie MILFIARY ALIMECIARY z Twojej okolicy. Za wygląd nie odpowiadam, przeważnie są one koślawe, ale czasem trafiają się dobre zagubione owieczki nie powiem. Ale z drugiej strony potwór nie potwór ale ma otwór, lepiej uprawiać seks z kobieta niż walić konia całe życie jak jakiś Mareczek. Aby nie miała nadwagi, a ryj pod poduszkę możesz schować.

Dojrzałe Kobiety Niezależne Rozwiedzione

To takie kobiety, jak Niezależne MILFY, tylko bez dziecka.  Postępuje się z nimi tak samo, tylko nie musisz ukrywać się po hotelach, bo one zapraszają Cię do swojego domu. Są to panie, które rozstały się z jakiś powodów z mężami i też wysłuchaj czasem co Ci powiedzą, jak chcesz dłuższych relacji z nią i tyle. Tylko to co mówi słuchaj jednym uchem, a drugim wypuszczaj.

Dojrzałe Kobiety Mężatki

Tak samo jak MILFY mężatki. tylko tutaj dzieci nie ma i ogólnie mąż przeważnie gdzieś za granicą. Dużo bym mógł tutaj pisać odnośnie mężatek, ale to nie temat na to. Nie wiem po co to tak rozbijałem mam tylko kupę roboty:)

Dojrzałe Kobiety

Czyli takie, które nie mają dzieci, ani męża. Mają grubo powyżej 30. Przeważnie są to karierowiczki w jakiś korporacjach zabiegane. Które nie miały czasu się wyszaleć, tylko praca, praca, praca. Potem nagle dochodzi do nich, że im życie spierdala przez palce i łapią się każdego jak leci. Od razu się nie pierdolą i ciśną na śluby, wesela i inne chuje muje. Bardzo pragnął dziecka i trzeba uważać by się nie wjebać. Są też takie, które SĄ PO PROSTU ZJEBANE I NIE BEZ POWODU SĄ SAMOTNE. 

P.S Nie wyczerpałem tematu, jak macie jakieś pytania to piszcie, temat ogólnie liźnięty tak z grubsza. ALE JEDNO JEST PEWNE KOBIETY POTRZEBUJĄ MĘŻCZYZNY, TAK JAK FACET KOBIETY. Starzy kawalerzy, którzy nie dymają to na starość FIKSUJĄ, tak samo jak KOBIETY. I takich pełno jest starych dewot na uczelniach, albo szkołach, którzy nienawidzą kobiet, albo mężczyzn.

P.S

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

 


 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

99 Komentarzy

 1. Mam pytanie.Ja 33 Ona 40 po 2 rozwodach.Od początku pisała ż esama nie wie czemu pisze z młodszym.Niby szuka miłości i kogoś na stałe ale jak wspomiałem ż ejak nic nie wyjdzie to ewentualnie luzna przyjazn i sek sto nie zaprzeczyła.Całowaliśmy się na spotkaniu zapoznwczym.Pozniej napisała ż ebyło super tylko musi przemysleć różnice wieku.Piszemy i dzwonimy i jak rozmawialiśmy przez tel to mówiła że „no ale Ty młody jesteś”,i ciągle że młody i że nie wie.Co o tym myśleć?Jak działać?Zaproponowac wprost konkretnie że seks na luzie itp czy jak?Nie chce jej spłoszyć:)Widziałem że jej sie podobam i że fajnie sie nam rozmawiało tylko nie chce tego zepsuć.

   1. No tak ale dlatego zapytałem Ciebie bo nie chcę tego zepsuć.Jak mam się teraz zachować?Zaproponować spotkanie u mnie na noc?Powiedzieć wprost co i jak?Myślisz że po co mówi o wieku?Mam wprost jej powiedzieć?

    1. Jak działałeś dotąd było dobrze i dalej tak rób. Olewaj to co mówi. Wprost nic nie mów.

 2. „Starzy kawalerzy, którzy nie dymają to na starość FIKSUJĄ”

  Z tego wynika, ze wiekszosc duhownych jest sfiksowanych?

 3. Witam. Prosiłbym Cię o usunięcie mojego komentarza o duchownych. Nie chce po prostu nikogo zniechęcać do duchownych.

 4. Siema. Pytanie do mistrza Tyaba. Umówiłem sie z panna o 15 lat starsza na sobote . Ma dzieci, sama mieszka . NIe było problemow z umowieniem sie za pierwszym razem . SLuchaj ,gdzie proponujesz ja zabrac zeby nie paradowac z nia i nie przeciagac tego ? Wziac po piwku i jechac gdzies kawalek od miasta czy to bedzie zbyt bezposrednio ?

  1. zależy jakie relacje nawiązałeś;] ale bierz na kawkę i się przejedźcie gdzieś;] Nie ma zbyt bezpośrednio z kobietami ;]

 5. Siema. Takie pytanko: Mamy z kolegą po 21 lat. Czy uwazasz ze to dobry wiek by zaczac sie w to bawic? Jesli nie to dlaczego? Jesli tak to jakie mamy szanse i czy to dobry wiek by zaczac?

  1. Dobry wiek. Wiek nie gra różnicy no chyba że wyglądacie i zachowujecie się jak typowe gimbus. Dużą rolę gra wygląd.

   1. Z wygladem i zachowaniem w sumie nie bedzie problemu… zastanawialismy sie tylko czy nie jestesmy za mlodzi… A polecisz moze takie miejsce w Krakowie gdzie mozna pojsc w tym celu?

 6. Hej, dobry artykuł. Jeśli pozwolisz – mam dwa pytania.

  1. Na jakich portalach można poznać MILF-y? Poza badoo i tinderem są jakieś alternatywy? Próbowałem coś na sympatii, ale tam to raczej ciężko.
  2. No i tu trochę bardziej krępujące pytanie, natury intymnej – natura nie obdarowała mnie zbyt hojnie. Nie mam jakiegoś ogromnego fallusa, nie mam też przesadnie małego, ale wielkością to on nie imponuje. Czy MILF-y zwracają na ten aspekt aż tak szczególną uwagę?

  1. 1. Nie wiem. Nie działam w necie. Jednak na portalach możesz poznać jakieś alimenciary, które szukają tatusia dla dzieci.
   2. Nie. Nie zwracają. Wielkość się nie liczy, tylko technika pamiętaj. Jak panna mówi ci coś o wielkości to jest to zwykły shit test, który ma za zadanie sprawdzić Twoją pewnosć siebie.

 7. Dobra tyab nie mogę ci wysłac priv nie wiem o co chodzi dlatego skopiuje i tu wkleję 😀

  Witam,znalazłem twój post na temat MILF nie ukrywam że mnie zaskoczyłeś oczywiście pozytywnie 🙂 Mam taki mały problem związany oczywiście z tym tematem i byłbym ci bardzo wdzięczny gdybyś mi pomógł,Sprawa ogólnie wygląda tak że mam 20 lat mieszkam w dość nie dużym miasteczku ( około 100,000 mieszkańców ) mamy tu parę klubów mamy taki jeden młodzieżowy gdzie chodzą 14 latki ( Patola nic tylko siano w głowie ) ale też dwa kluby dla starszych osób,do jednego z nich to mnie nawet nie wpuścili ale to rok temu 😀 no i mamy też taki bar z kebabem ale po godz 3 jest tam dyskoteka zawsze tam zjedzają sie nie dobitki z całego miasta ( w sensie z klubów ) No i zawsze miałem pociąg do takich zadbanych MLF nie wiem dlaczego … No i zacząłem próbować swoich sił oczywiście nie było to łatwe bo spławy jednak zniechęcały na dodatek nie mogłem za bardzo z kim o tym porozmawiać bo u mnie w mieście ludzie nie podchodzą do tego tematu zrozumiale i bardziej to jest nie typowe nawet moi bliscy koledzy z którymi latałem na balety nie byli za bardzo pozytywnie nastawieni …. No i pewnego dnia spełniło sie to co bardzo chciałem czyli poderwałem swoją pierwszą MILF 🙂 Było bardzo podobnie jak pisałeś, tych zachowań sam sie nauczyłem czyli jak omijać te TESTY i jak z nią rozmawiać najśmieszniejsze było to że była o wiele odemnie wyższa ( O to jest jeden z moich głównych problemów które mi strasznie przeszkadzają czyli wzrost mam 1,73 cm ) Wyrwałem ją w tym kebabie oczywiście nie zawiodłem sie wręcz było genialnie kompletnie coś innego niż z taką młodą jak byliśmy już sami kompletnie inaczej sie zachowywała była otwarta i o wiele inaczej rozmawiała 🙂 o seksie to nawet nie wspomnę … Chciała sie strasznie ze mną spotkać następnego dnia strasznie mnie namawiała nawet mi nr zapisała na ręce ale niestety spanikowałem troche i też zapomniałem za dużo emocji było we mnie jak na tamten czas .. teraz strasznie tego żałuje ostatnio jak ją widziałem to jechała przez miasto zajebistą bryką a ja leciałem z kolegami na zakupy 😀 Oczywiście nawet nie mówiłem im o tym bo i tak by mi nikt nie uwierzył i problem jest teraz w tym że jak jestem w klubie to kompletnie ginę tam przy innych facetach :/ Są o wiele przystojniejsi a na dodatek mój wzrost … Samą gadką i taktyką jest mi ciężko coś ugrać … A strasznie mi zależy by mieć takie dwie stałe MILF czuję bardzo wielki pociąg do takich kobiet … Nie chodzi już o sam wygląd ale tez chodzi o rozmowę jestem osobą która lubi rozmawiać i potrafię sie z każdym dogadać a z takimi kobietami jest o wiele ciekawsza i mądrzejsza rozmowa niż z takimi pustymi małolatkami dla których liczy sie to żeby mieć siano i żeby być popularnym a zapomniał bym jeszcze o rurkach … Oczywiście jeśli chodzi o mój wygląd to zawsze koszula i dżinsy do klubu 🙂 Mam nadzieje że będziesz chciał mi pomóc byłbym ci na prawdę wdzięczny 🙂

 8. Czesc Tyab , ja postanowilem ze podrywam milf bo mnie kreca poki co tylko one i tyle . Z portalu randkowego. Sytuacja , godzinka w knajpei czy przy kawie , mowie chcialbym CIe teraz przytulic ,,dotknac ale wiem ze poczulabys sie niekomfortowo , wyjdzmy stąd . Wychodzimy , lizanie , macanie ,na koniec jej powiedzialem ze chcialbym sie z nia kochac zeby poczula sie wyjątkowo . Stekala , bardzo… Powiedz , czy juz moge z nia rozmawiac ostrzej o jebaniu mowiac wprost ? Zauwazylem ze one lubia sms te starsze , jak kots do nich napisze. Ale nie chce cofac sie w akcji kiedy bylo lizanie , macanie , rozmowu o tym co chce jej zrobic . Kino…moze byc tam w ciemnosci mozna sie pomacac, usiasc na kolankach , powiedzialem jej wprost o hotelu przez tel to sie nie zgodzila , ale powiedziala ze kino ok 😉 Kwestia tego jak to rzowijac czy rozmawiac o tym jak jej dzien mija itp czy gruba rura , podteksty ,seks sms podkrecanie juz tak zeby sie podjarala na spotkanie ? Sms to dora zecz wedlug mnie , tym ardziej jesli umie sie ja podsycic. Co ty bys zrobil?

 9. Dobry seks wiem , to umiem 😉 Tyle wiesz najwazniejsze jak jej to powoedziec. Jutro nasza druga randka, spotykamy sie w galerii na kawe , mam ochote ja zabrac troszeczke do przebieralni….mowic w prost o hotelu ? No jakby nie bylo to chyba wie po co sie spotyka ze mna . Napisala mi wczoraj ,,ze ok kawa” i , i nic wiecej ” chyba tak specjalnie . NIc nie odpisywalem . Galeria jest bardzo blisko hotelu…Jakies sugestie ?

 10. No byla pierwsza randka , potem smski , napisala mi ze tez by mi rece zwiazala i siadla na mnie itp… przelozyla sobotnie spotkanie na niedziele , w niedziele napisala czyli dzis ze jest zimno itp … napisala ze boi sie ze moglbym ja przekonac (wczesniej napisalem o calowaniu w przebieralni) i ze jstem niebezpieczny pod tym wzgledem 😉 napisala zebym sobie dal z nia spokoj , odpisalem ze jest bardzo niezdecydowana w niedzielne dnii na tym sms zakonczony. SKoro bylo macanie , lizanie moze zabraklo komfortu ,pozadanie jest. No co moglem zrobic na drugiej randce ?zaproponowalem kawe i tyle. NIe zgodzila sie , nie wiem w czym problem..

 11. Uwodzi mnie w pracy wysoko postawiona kobieta, mężatka, ok.40 lat. Utrzymujemy ze sobą kontakt tylko na poziomie niewerbalnym (uśmiechy, spojrzenia itp.). Problem w tym że ze sobą nie rozmawiamy, zachowuję się przy niej niedojrzale i robię z siebie idiotę przez co czuję się bardzo niekomfortowo. Zblokowałem się i unikam z nią kontaktu robiąc się niedostępnym. Ona jednak nie odpuszcza i próbuje mnie uwieść na swoją fizyczność.

  Zdaję sobie sprawę że rozmowa jest fundamentem, który musi mieć miejsce bo bez niego nic nie ruszy naprzód ale bacząc na okoliczności czy mogę przeskoczyć ten etap i odrazu przejść do konkretów (dotyk, pocałunek) bez odrzucenia z jej strony?

  1. Daj sobie spokój. Jeśli to praca i wysoko postawiona kobieta, bo możesz potem mieć problemy. Na początku może i fajnie, ale co będzie potem gdy nie wyjdzie?

   Nie, nie możesz tego zrobić. Znaczy mógłbyś, jakby to nie była praca…

   Nie możesz się z nią wymienić numerami?

   Jeszcze takie pytanko, skąd wiesz czy Cię uwodzi? Może CI się zdaje? Wyolbrzymiłeś pewne sprawy…

   1. Od kiedy zacząłem okazywać jej moje zainteresowanie, pokazując że ją obserwuję. Zakłada do pracy tylko kiecki ukazujące jej zgrabne nogi do wysokości kolan, często z odsłoniętymi ramionami i w butach na obcasie.
    Czasami wchodzi do biura naprzeciw mojego i pod pretekstem prowadzonej tam rozmowy stojąc do mnie tyłem krzyżuje nogi, napina ciało przeciągając się, opiera kolano o siedzisko fotela eksponując łydkę albo nachyla się na biurko aby zajrzeć w monitor będąc w obcisłych jeansach, które założyła do pracy tylko jeden raz.
    Gdy mijamy się na korytarzu, ma skrzyżowane ręce na piersiach, uśmiecha się i patrzy mi w oczy. A gdy raz miałem doła i nie zwracałem na nią uwagi to się na mnie obraziła. Wiem również że plotkuje na mój temat z koleżankami.

 12. Na jakich portalach najlepiej trafic/znalezc taka starsza kobitke/milfa ? Po klubach mozna bylo latwo wynalezc, w szczegolnosci jak sie wiedzialo gdzie szukac, ale klubowanie juz mi przeszlo po calosci, a i po miescie szukac mi sie nie chce bo z tym roznie bywa. Ktos zna jakis portal/strone, gdzie taka kocice mozna poznac?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button