Relacje z KobietamiRozwój OsobistyWszystkie Wpisy

Jak stać się mężczyzną, którego polubi prawie każda kobieta? – 4 Wskazówki

Jak stać się mężczyzną, którego polubi prawie każda kobieta? – 4 Wskazówki

Jak stać się mężczyzną, którego polubi każda kobieta
Jak stać się mężczyzną, którego polubi każda kobieta

Jak stać się mężczyzną, którego polubi z miejsca prawie każda kobieta?

Ustalmy jedno! Co rozumiem przez słowo – „polubi”?

Przez słowo – polubi, mam na myśli jej zachowanie względem Ciebie pod wpływem, którego zaświecą jej się oczka.  Przez słowo – polubi mam na myśli jej zachowanie względem Ciebie, które sprawi, że może myśleć o Tobie w kategoriach związkowych. Przez słowo – „polubi” mam na myśli jej zachowanie względem Twojej osoby. Przez słowo – „polubi” mam na myśli jej zachowanie względem innych mężczyzn, których będzie porównywała do Twojej osoby.

Zrozumienie tego – czego tak naprawdę kobiety szukają w mężczyznach, jest jedną z najważniejszych rzeczy w relacjach damsko – męskich. Można powiedzieć, że jest to fundamentem. Nie ma to znaczenia czy jesteś żonaty czy nie. To jest nieistotne, ponieważ wywoływanie silnych emocji u dziewczyn poprzez swoje działania i słowa jest dobrą informacją zwrotną o tym, jak rozwinięty jesteś jako człowiek. Mając w oczach kobiety „czystą” kartę w taki sposób można bardzo mocno zaplusować.

Dlatego podzielę się z Tobą czterema sposobami na to, jak stać się mężczyzną, który będzie miał w oczach kobiet dużą wartość.


Bycie wszechstronnym i elastycznym człowiekiem:

 

Bycie wszechstronnym człowiekiem wiąże się z jego zasobami. Zasoby człowieka mogą być różne. Najczęściej wliczamy w nie – wiedzę oraz umiejętności.

Wiedza może dotyczyć różnych dziedzin życia. Umiejętności człowieka także mogą być różne. Najczęściej wyróżniamy wiedzę i umiejętności zawodowe – czyli takie, które pozwalają nam na zarobienie pieniędzy związanych z zaspokojeniem naszych życiowych potrzeb. Jednak również są umiejętności poboczne, dzięki którym jesteśmy rozwinięci jako ludzie. Te umiejętności dodadzą nam wszechstronności w życiu oraz w codziennym działaniu. Te umiejętności będą dawały nam pewność siebie oraz jakby nie patrzeć budowały naszą wartość w oczach kobiet. Kobiety będą wiedzieć, że mogą na Tobie polegać i z Tobą nie zginą.

Jakie to mogą być umiejętności poboczne?

Te umiejętności naprawdę mogą być różne. Są umiejętności miękkie – społeczne, jak np: umiejętności uwodzenia, umiejętności socjalne, personal brand, umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz postępowania z nimi w różnych sytuacjach życia codziennego.

Ale również mogą to być i umiejętności twarde – techniczne, np: umiejętności sztuk walki, umiejętności tańca, umiejętności naprawiania różnych urządzeń, umiejętności gotowania, grania na jakimś instrumencie muzycznym, itd. Oczywiście te umiejętności nie są obowiązkowe, można wybrać własne, ale w relacjach damsko – męskich nie ukrywam, że są najbardziej wskazane i pożądane przez kobiety.

 Wszystkie te umiejętności wymagają sporo czasu i wysiłku, ale efekt będzie tego wart – dziewczyny wokół ciebie natychmiast zaczną zwracać na ciebie uwagę. Pamiętaj też, że nie musisz być żadnym ekspertem w tych dziedzinach. Wystarczy, że będziesz trochę ogarniał temat, a nie się gubił jak dziecko we mgle, kiedy trzeba wymienić żarówkę :):):) czy ugotować jajecznicę :):):)

Dlatego jak jesteś młodym mężczyzną, który dopiero co wchodzi w dorosłość i w relacje damsko – męskie, to w pierwszej kolejności skup się na poszerzaniu swoich zasobów, a uwierz, że kobiety same się bardzo szybko znajdą. Oczywiście nie zapukają Ci do domu i  nie powiedzą:

-No cześć – jestem! Czekałeś?

Niestety trzeba będzie wraz wykazać się swoją inicjatywą, ale i tak będziesz w stosunku do Twoich rówieśników na dużo lepszej pozycji. Nie oszukujmy się, ale patrząc na dzisiejszą młodzież, to nie będziesz miał dużej konkurencji jeśli chodzi o umiejętności. Niech zdobywanie nowej wiedzy oraz nowych umiejętności, stanie się Twoją pasją zza młodu, a w dorosłym życiu da to owoce. Jeśli jesteś już w związku, to Twoja kobieta będzie patrzyła na Ciebie zupełnie inaczej. Będzie wiedziała, że może na Tobie polegać i jak coś nawywijasz, to trudniej jej będzie od Ciebie odejść.

Kiedyś kolega mi opowiadał, że jak pracował w UPC, to został wezwany na interwencję, że coś z dekoderem coś jest nie tak. Kiedy przyjechał, to z dekoderem było wszystko ok, lecz trzeba było wymienić baterie w pilocie :):):) Jak wtedy kobieta nie zrugała swojego męża, że nawet nie potrafi zrobić takiej prostej rzeczy, że trzeba było wzywać „fachowca” i zawracać mu dupę :):):)


Bycie spokojnym oraz opanowanym:

 

Stereotypowe spojrzenie na twardzieli i twardzielki jest takie, że muszą oni cały czas działać. Wyważać z kopa zamknięte drzwi, być agresywni, nieustannie radzić sobie z wszelkimi konfliktami i nigdy nie usiedzieć w miejscu ani minuty.

W rzeczywistości wręcz przeciwnie.  Dla mężczyzn ważna jest umiejętność powściągania emocji i impulsów, o ile oczywiście ich życie lub życie i zdrowie ich bliskich nie jest zagrożone. Umiejętność rozwiązywania konfliktów za pomocą słów. Nie reagować na obelgi czy krzyki (także wtedy, gdy kobieta jest w złym humorze). Mówiąc wprost, nie trać czasu na bycie złym lub zirytowanym i podejmuj tylko najlepsze działania, które coś zmienią.


Nie popadaj w przygnębienie po odrzuceniu:

 

Zaprosiłeś kobietę na spotkanie? A ona odmówiła?

Chcesz wziąć numer telefonu, ale słyszysz ciągłe odmowy?

Nie popadaj w paranoję, że z Tobą jest coś nie tak i nie odpuszczaj! Okazywanie swojej frustracji i pretensji to najlepszy sposób na zrażenie do siebie kobiety. Idziesz cały czas do przodu, a nie płaczesz. Kluczem jest determinacja, by nawet po porażce dalej „grać” i się nie zrażać.


Nie łam swoich zasad:

 

Najważniejszą i najtrudniejszą rzeczą jest bycie wiernym swoim ideom i zasadom, nawet jeśli jest to sprzeczne z opinią publiczną, czy opinią kobiety, którą darzysz sympatią i na której Ci zależy. Jeśli nie pijesz, nie zgadzaj się na picie jeśli kobieta chce, abyś się z nią napił. Jeśli jesteś oszczędny w wydatkach, nie zgadzaj się na drogie zakupy, jeśli kobieta, z którą jesteś w związku ma taki kaprys.  Większość mężczyzn nie ma żadnych zasad odnośnie kobiet, a co tu mówić jeszcze o ich przestrzeganiu. Nawet jak kierują się czymś w życiu, to w momencie kiedy na ich drodze stanie piękny, kobiecy uśmiech, to momentalnie miękną i robią coś na przekór sobie. Najczęściej tylko po to, aby wkupić się w kobiece „łaski”.

Dla wielu wydaje się to sprzeczne z intuicją, ale kobieta lubi stanowczość mężczyzny, nawet jeśli może być ona dla niej nieprzyjemna. Na początku kobieta złości się na mężczyznę, który nie daje sobie wejść na głowę i nie  ulega jej prośbom, a potem go podziwia. Podziwia? Może za mocne słowo. POTEM GO SZANUJE!


Przeczytaj Także: 10 Najważniejszych męskich zasad


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.

5/5 - (4 votes)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

  1. Czyli mam rację, że chociaż pracuję w IT to robię równocześnie zaoczny kwalifikacyjny kurs zawodowy na hydraulika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button