CiekawostkiRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak straciłam dziewictwo: 6 szczerych wyznań celebrytek

Wpis ten jest w charakterze ciekawostek, którymi śmiało możesz podzielić się podczas rozmowy z kobietami. Kobiety uwielbiają takie ciekawostki oraz tego typu podobne tematy. Ciekawostki te mogą stanowić pewien pomost do poruszenia z kobietą tematów bardziej intymnych tematów, więc myślę, że warto to przeczytać, by potem poruszyć to w rozmowie z kobietą np: w następujący sposób:

-Wiesz z kim Britney Spears straciła dziewictwo? I to nie był Justin Timberlake z N’ Sync :):):)

Jak straciły dziewictwo: 6 szczerych wyznań celebrytek

 

Jak, z kim i gdzie to zrobiły takie gwiazdy jak:

  • Angelina Jolie
  • Adriana Lima
  • Britney Spears
  • Cher
  • Sharon Stone
  • Paris Hilton

Angelina Jolie – w jaki sposób straciła dziewictwo:

 

Angelina Jolie – Jak straciła dziewictwo

 

Najwyżej opłacana hollywoodzka aktorka, symbol seksu i ikona stylu Angelina Jolie już w wieku 14 lat związała się ze swoim chłopakiem z liceum. I to właśnie  z nim straciła dziewictwo. Angelina nie zatrzymała się tylko na jednorazowym seksie. Od tej pory dużo eksperymentowała. Uprawiała seks w szkolnej łazience, w nocy w parku, a nawet na cmentarzu, wykorzystując techniki BDSM. Niepokornej Jolie brakowało wrażeń, więc ona i jej chłopak strzygli się nawzajem, co według Jolie czyniło doznania bardziej dotkliwymi. Jej matka była świadoma jej przyjaźni z chłopakiem, ostrzegając ją jedynie, by pilnowała, by robili to tylko w domu.

Swoją drogą na zdjęciu po prawej stronie Angelina pokazuje pewien znak :):):) Widać była już wprowadzona w okultyzm :):):)


Adriana Lima – w jaki sposób straciła dziewictwo Adriana Lima

 

Adriana Lima – Jak straciła dziewictwo

W jaki sposób straciła dziewictwo Adriana Lima?

Okazuje się, że jeden z najpiękniejszych aniołków Victoria’s Secret, światowej sławy supermodelka Adriana Lima, zachowała dziewictwo przed ślubem. Tak przynajmniej jest jej wersja, w którą jakoś średnio mi się chce wierzyć :):):)

Modelka przez 3 lata umawiała się ze swoim przyszłym mężem, koszykarzem Marko Jaricem, a dziewictwo straciła dopiero po ślubie w wieku 27 lat.

„On musi uszanować mój wybór. Jeśli nie, to znaczy, że mnie nie chce”


Britney Spears – w jaki sposób straciła dziewictwo

 

W jaki sposób straciła dziewictwo Britney Spears
W jaki sposób straciła dziewictwo Britney Spears

 

Były prawnik Britney Spears, 25-letni Eric Erwin, ujawnił w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu, że piosenkarka straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Erwin ujawnił, że pierwszym mężczyzną Britney był jej przyjaciel z dzieciństwa. Nie był to Justin Timberlake, z którym kiedyś była związana :):):) Pamiętam jak to było kiedyś, kiedy wszystkie media rozpisywały się o jej dziewictwie. Nawet pojawił się pewien biznesman, który oferował jej miliony za noc z nim :):):)


Cher – w jaki sposób straciła dziewictwo

Cher - Jak straciła dziewictwo
Cher – Jak straciła dziewictwo

 

Amerykańska gwiazda pop Cher ujawniła, jak straciła dziewictwo:

„Kiedy miałam 14 lat, moje koleżanki powiedziały mi, że całowanie się z chłopakami jest w porządku, ale kluczem jest to, aby nie przechodzić przez to. Wtedy by cię szanowali. Ale uważałem to zachowanie za głupie.

Zdecydowałam się na prawdziwy seks i oddałam się chłopakowi obok, w którym byłam zakochana.

Kiedy było już po wszystkim, zastanawiałam się: „Czy to już?” – „Tak” – odpowiedział. „Dobrze, możesz już iść do domu” – powiedziałam.


Sharon Stone – w jaki sposób straciła dziewictwo

 

Sharone Stone - Jak straciłam dziewictwo
Sharon Stone – Jak straciłam dziewictwo

 

Amerykańska aktorka, producentka i była modelka, szeroko znana z roli w filmie Nagi Instynkt ujawniła, że jej pierwszy raz zdarzył się na tylnym siedzeniu samochodu kolegi z klasy. Jedyne, co aktorka pamięta, to silny dyskomfort i zażenowanie.


Paris Hilton – jak straciła dziewictwo

 

Paris Hilton - Jak straciłam dziewictwo
Paris Hilton – Jak straciłam dziewictwo

Dziedziczka największej na świecie sieci hotelowej Hilton Hotels i skandalizująca społeczniczka Paris Hilton uległa pokusie w wieku 15 lat. Podarowała się jako prezent urodzinowy dla swojego 17-letniego przyrodniego brata. Nieźle miała nawalone pod kopułą co? Pamiętam, że jedna z moich koleżanek zrobiła to ze swoim kuzynem, a inna z kolegą z klasy, ponieważ nie chciała być już dziewicą  :):):)

Wesprzyj mnie:

 

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi „małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten. Zamiast płacić jakimś frajerom za kursy na temat odzyskiwania byłych kobiet, możesz postawić mi kawę i docenić moją “pracę” :):):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Oceń mój wpis:

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to daj 5 gwiazdek i poleć mnie swojemu jakiemuś koledze.

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button