Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jakie są oznaki kobiety zasobnej?

Jakie są oznaki kobiety zasobnej?

Jakie są oznaki kobiety zasobnej?
Jakie są oznaki kobiety zasobnej?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym – jakie kobiety są dobrym materiałem na matki oraz żony? Są to kobiety zasobne – bogate w zasoby. Dla kobiet atrakcyjnym mężczyzną jest mężczyzna bogaty w zasoby. Można powiedzieć, że jest to idealny kandydat na męża i ojca. Z kobietami jest identycznie. Jeśli szukasz kobiety na poważny związek, która będzie dobra na matkę i Twoją żonę, to szukaj w kobietach cech kobiety zasobnej.


Kim jest kobieta zasobna?

 

Kobieta zasobna to jednostka, która posiada bogactwo nie tylko w sferze materialnej, ale również wewnętrznej. Jest to kobieta, która emanuje pewnością siebie, harmonią wewnętrzną oraz energią, która inspiruje innych. Zasobna kobieta nie tylko osiąga sukcesy w życiu zawodowym czy osobistym, ale także dba o rozwój swojej osobowości, relacje z innymi ludźmi i postrzeganie siebie samej. To osoba, która ma jasno określone cele i aspiracje, oraz determinację do ich realizacji. Kobieta zasobna potrafi doskonale radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych, adaptując się do zmian i wykorzystując swoje umiejętności oraz intuicję. Jest także mentorem i wsparciem dla innych, przyczyniając się do ich rozwoju i sukcesów. W skrócie, kobieta zasobna to jednostka, która nie tylko osiąga sukcesy w życiu, ale również przyczynia się do dobra innych i tworzy inspirujący wzór do naśladowania.


Jakie są oznaki kobiety zasobnej?

 

Jakie są oznaki kobiety zasobnej? Czym charakteryzuje się kobieta zasobna, że czyni ją to taką wyjątkową?

1. Kobieta zasobna jest bogata w kobiecość:

 

Kobiecość – jest to złożona koncepcja, która obejmuje zarówno fizyczne, jak i psychiczne aspekty bycia kobietą. To także sposób, w jaki kobieta prezentuje się światu, jak wyraża swoje emocje, jak buduje relacje z innymi. Kobiecość to również umiejętność zachowania równowagi między siłą a delikatnością, między niezależnością a potrzebą bliskości. Kobiecość to też i zachowanie. Kobieta jest kobietą ze względu na zachowanie w otoczeniu.

Czasem możesz zauważyć jakieś najebane pijaczki, wychodzące nad ranem z klubu na czworakach. Są to te silne i niezależne kobiety, które drą japę na cały regulator, wdając się w różnego rodzaju awantury, albo nierzadko je same prowokują. A potem dwóch troglodytów umysłowych skacze sobie do gardeł, bo ich panie wskazały na nich palcem.

Czy one są kobiece?

Oczywiście, że nie!

Prawdziwa kobieta to dama. I w wyglądzie, w sposobie poruszania się oraz zachowaniu. Prawdzia kobieta jest spokojna i opanowana w kontaktach z ludźmi.  Prawdziwa kobieta brzydzi się agresją. Unika jej jak ognia, tak jak agresywnych troglodytów umysłowy, którzy nie są jej wstanie zaimponować mięśniami. Imponować może jedynie tylko patologii. Pamiętam jak kiedyś byłem świadkiem małej awantury pod nocnym na Pradze. Dwie agresywne i ewidentnie naćpane kobiety, zachowywały się w stosunku do każdego w agresywny sposób.  Były bardzo wulgarne i agresywne. Rzucały jakimiś przedmiotami, kopały w śmietniczki, wyzywały i ewidentnie prowokowały do starcia.

Tak się złożyło, że został wezwany patrol policji, na widok którego te kobiety stały się jeszcze bardziej agresywne. Policjanci się z nimi nie patyczkowali, tylko od razu rzucili na glebę jak szmaty w celu obezwładnienia agresywnych kobiet. Wtedy jedna z nich wypaliła słowem.

-Do kobiety z łapami wyskoczyłeś? Do kobiety?

I w tym momencie z ust policjanta padsły słowa warte wszystkie pieniądze tego świata. Aż miałem ochotę zaklaskać gdy to usłyszałem :):):)

-Ty nie jesteś kobietą! Prawdziwa kobieta tak się nie zachowuje!

I „kobieta” szybko ucichła. Gdybyś widział jej minę. Momentalnie zrobiła się malutka. To, że patologia ma cipę między  nogami, nie czyni ją w żaden sposób kobietą. Tak samo mięśnie i kutas nie czynią z faceta mężczyzny.  To co czyni kobietę, kobietą, to jej kobiecość w każdym aspekcie.


2. Kobieta zasobna ma świetną kalibrację:

 

Kobieta zasobna ma świetną kalibrację, dzięki której potrafi doskonale ocenić sytuację i dostosować swoje działania do potrzeb momentu. To umiejętność czytania między wierszami, rozumienia niewypowiedzianych słów i emocji. Dzięki temu, jej interakcje z innymi są przemyślane i celowe.

Kobieta zasobna wie, jak używać słów, aby motywować, inspirować i wzmacniać. Jej mowa jest przemyślana i ma na celu budowanie, a nie burzenie. Wie kiedy i w jaki sposób poiwedzieć coś mężczyźnie, aby ten poczuł się najlepszy i zdolny do największych osiągnięć.


3. Kobieta zasobna ma wysoką energię:

 

Kobieta zasobna ma wysoką energię. Jest można powiedzieć, że źródłem takiej pozytywnej energii. Ona dodaje Ci mocy. Kiedy na nią patrzysz, to wiesz, że żyjesz. Nie tylko dodaje sił swojemu partnerowi, ale także inspiruje innych do działania. Jej obecność jest jak promień słońca, który rozświetla otoczenie i przynosi ciepło. Z taką kobietą możesz przenosić góry, ponieważ masz na to siłę i widzisz w tym najgłębszy sens. Nie ma nic gorszego, niż to, że przy kobiecie się rozleniwisz, stracisz sens życia i upadniesz na dno.


4. Kobieta zasobna ma ustalony cel w życiu:

 

Kobieta zasobna ma jasno określone cele i aspiracje. Wie, czego chce od życia i dąży do tego z determinacją. Jej marzenia i ambicje są dla niej kompasem, który prowadzi ją przez życie. Dlatego warto też mieć podobne cele i podobne ambicje. Wtedy będziecie dla siebie nawzajem wsparciem.


5. Kobieta zasobna posiada „sex appeal”:

 

Kobieta zasobna posiada „sex appeal”. Może nawet nie być z natury najpiękniejsza, ale mimo wszystko ma to – „COŚ” w sobie. Ten sex appeal. To jest jej broń kobieca :):):) Taka kobieta dba o siebie i posiada umiejętność prezentowania się w najlepszym świetle. To kolejna cecha kobiety zasobnej. Nie chodzi tylko o ubiór czy makijaż, ale o ogólną prezencję, która świadczy o szacunku do siebie i innych. Nie zobaczysz takiej kobiety upodlonej alkoholem czy na narkotykowej fazie. Nie zobaczysz ją w jakiś sytuacjach, które mogłyby zepsuć jej wizerunek w towarzystwie. Taka kobieta jak pojawia się na imprezie, to ostatnia przychodzi, a pierwsza wychodzi, pozostawiając poczucie niedosytu.


6. Zasobna kobieta posiada wewnętrzną harmonię:

 

Zasobna kobieta posiada wewnętrzną równowagę, która jest odczuwalna podczas komunikacji Jej spokój i pewność siebie są zaraźliwe i pozwalają innym czuć się komfortowo w jej towarzystwie.


7. Zasobna kobieta cieszy się życiem:

 

Kobietę zasobną cechuje realizacja. To sprawia, że angażuje się w działania, które są dla niej ważne i w których może się realizować. Niezależnie od tego, czy jest to kariera zawodowa, pasja czy wolontariat, kobieta zasobna znajduje satysfakcję w aktywnym uczestnictwie w życiu.


8. Zasobna kobieta posiada tożsamość:

 

Zasobna kobieta ma świadomość swojej tożsamości. Rozumie swoje miejsce w świecie i ma konkretne odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jest i czego pragnie.


9. Zasobna kobieta posiada siłę i charakter:

 

Nie każdy mężczyzna jest w stanie sprostać obecności takiej kobiety. Słabsi mogą czuć się przytłoczeni, podczas gdy silni znajdują w niej inspirację do bycia jeszcze lepszymi wersjami siebie.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button