Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

O co chodzi kobietom? Czyli czym są kobiece SHIT TESTY ORAZ MANIPULACJE

Hej

Ten wpis powstał dawno dawno temu na największym forum w Polsce dotyczącym uwodzenia kobiet na którym swego czasu się mocno udzielałem, przelewając swoje myśli. Pisałem jeszcze go pod innym pseudonimem. Był to chyba rok 2012 czy 2013. Dokładnie nie pamiętam, ale tak czy siak,  wpis jest myślę, że dalej aktualny w końcu kobiety się tak bardzo nie zmieniły od tego czasu. Dalej lubią pograć sobie w gierki, a Ty człowieku głowisz się-o co jej chodzi?


Witam was w tą wspaniałą śnieżną ( u mnie ) i mroźną sobotę. Tematem bloga będą SHIT TESTY, a także różne, dziwne, zachowania kobiet, których my mężczyźni nie rozumiemy. Opisze je na podstawie moich własnych doświadczeń, a także doświadczeń moich znajomych, które zaobserwowałem w towarzystwie. Myślę, że wielu z was miało podobnie i wielokrotnie uśmiechem na twarzy powie sobie w myślach-Też tak miałem. O to chodzi. O to chodzi by uczyć się na błędach, ale nie na własnych.

Myślę, że wielu z was przyda się ta wiedza, tak by żyło się lepiej nam mężczyznom w codziennych relacjach z kobietami. Sam przecież wiesz, jak to jest kiedy nie potrafisz zrozumieć, o co jej kurwa chodzi? Czy kiedykolwiek miałeś tak, że nie wiedziałeś o co chodzi swojej kobiecie? Czy kiedykolwiek miałeś tak, że kompletnie jej nie rozumiałeś. Próbowałeś to sobie racjonalnie wytłumaczyć, ale to się kurwa nie udawało. Jeśli tak, to zapraszam do dalszego czytania bloga poświęconego kobiecym gierkom, manipulacjom oraz ich SHIT TESTOM.

Czym jest SHIT TEST? Jest to gówniany test, którym testują Cię kobiety. One sprawdzają tym samym czy masz jaja. One sprawdzają nim, czy jesteś tym na kogo pozujesz. One sprawdzają tym czy masz własne zdanie, swój honor, godność mężczyzny. One sprawdzają czy jesteś popierdółką, której można nacharchać w ryj. Pamiętasz jak to było, kiedy wszystko układało się zajebiście, a tu nagle nie wiesz o co chodzi? Kobieta staje się jakaś taka zimna, zdystansowana, obojętna. Zaczynasz sobie wtedy zadawać pytania. Skoro było tak dobrze? To czemu kurwa było tak źle? Czemu tak się dzieje?

Jak wiecie kobiety nas testują. Testują nas facetów w różnych sytuacjach, szczególnie w związku o czym często niektórzy faceci zapominają ( w tym ja się kiedyś sromotnie przekonałem!!!). Uważam, że każda kobieta nas testuje, ale każda inaczej na swój sposób. Kobiety testują nas nieświadomie, jak i świadomie. One po prostu ta mają. Tak mają i koniec. Nie zawalczysz tego, możesz to tylko sprytnie rozegrać na swoją korzyść. Jak? Czytaj dalej…

Czym są nieświadome testy kobiet? Są to są te tak zwane SHIT TESTY, o których wcześniej Ci już wspomniałem. Przeważnie pojawiają się na początku relacji damsko-męskich, gdy poznajemy daną kobietę. Natomiast te świadome testy to są niekiedy celowe, przemyślane zagrywki kobiet, które niestety niekiedy bywają naprawdę perfidne i bezlitosne.

Świadome testy występują przeważnie w związkach, wtedy gdy kobieta chce wymusić na nas jakiś stan rzeczy, który na ogół jest jej w danej chwili na rękę. Świadome testy są swego rodzaju kurewską manipulacją, którą również powinieneś umieć rozpoznawać dla dobra chociażby swojego honoru i godności mężczyzny. Na świadome testy nabierają się przeważnie frajerzy, ale o tym później.

1) SHIT TESTY!!!!!

Jak pisałem wyżej występują na początku relacji damsko-męskich. Są to takie typowe teksciki kobiet i ich zachowania, które są z dupy wzięte. Wiesz, różnego rodzaju foszki, złośliwości, dogryzania itd. Coś na zasadzie takiej, że fajnie się dogadujecie, a ona nagle wypala, że masz chujową koszulkę. Coś w ten design.

SHIT TESTY zależą też od pozycji socjalnej kobiety. Im jest bardziej atrakcyjna tym ma większy arsenał tego gówna. Jeśli np: podbijasz do kobiety, która coś sobą reprezentuje, to musisz się liczyć z tym, że nie będzie tak łatwo, no chyba, że masz wyższą wartość socjalną od niej np: jesteś osobą sławną, ale wątpię, że jest tu jakiś celebryta hehe….wtedy to wątpię, że dostaniecie jakikolwiek test, no chyba że potem w związku z tą kobietą:) kiedy jej różki urosną i dogoni Cię popularnością tak jak swego czasu Mandaryna Wiśniewskiego, albo niektóre kobiety Leonardo Di Caprio. 

Tak samo odwrotnie, gdy podbijacie do jakiejś ”średniej krajowej” i swoim wyglądem, prezencją, manierami, mową ciała, komunikujecie jej, że macie wyższą wartość społeczną to też jest małe prawdopodobieństwo, że ”średniawka” będzie was testowała jak tak jak SHB, ale nie wykluczone, że pojawią się jakieś małe tesciki, które są zazwyczaj o wiele mniejszego kalibru niż te, które stosują SHB.

Nie oszukujmy się. W dzisiejszych czasach kobiety są dużo pewniejsze siebie i nawet taka mało urodziwa kobieta niekiedy wozi się jak Duma Pomorza i swoją pewnością siebie zdobywa przystojnego faceta. Pewne siebie kobiety, chcą pewnych siebie mężczyzn. Jeśli jesteś niepewnym siebie facetem, to sorry…pewna siebie kobieta Cię na dłużej nie zechce. Czemu? Bo zwyczajnie do niej nie pasujesz. Nie ma między wami PRAWA WZAJEMNOŚCI.

Dlatego bardzo ważna jest praca nad swoją atrakcyjnością, wyglądem, socjalem, ogólnie nad sobą. Bo im jesteśmy atrakcyjniejsi tym jesteśmy narażeni na mniejszą liczbę SHIT TESTÓW. Więc tu jest klucz do zdobycia kobiet. Klucz jest w Tobie. Klucz jest w Twoim życiu. Najpierw popracuj nad swoim życiem, a potem bierz się za kobiety, bo w przeciwnym wypadku będziesz miał kobiety, ale nie takie jakie chcesz. W zasadzie to one będą miały Ciebie…

Dobra, teraz będę pisał ogólnie nie rozdrabniał się na SHB i HB, gdyż będę szczery w swojej karierze miałem tylko kilka SHB, których można policzyć na palcach jednej ręki ( no dobra na palcach dwóch rąk i jednej nóg), a też wiem, że większość osób z tej strony nawet nie dopchała by się do ”prawdziwej, topowej SHB” więc nie ma sensu pisanie o pannach z najwyższej półki, gdyż ja sam nadal mam problemy z ich testami,a nawet i z dopchaniem się do nich ( ale trening czyni mistrza..).

(Na obecną chwilę czyli na rok: 2018 uważam, że nie ma sensu pchać się na topowe SHB, gdyż poza wyglądem nie mają one nic Ci do zaoferowania. Są to kobiety przeważnie zepsute. Zepsuli je mężczyźni, którzy przyzwyczaili je do dobrego życia oraz chwil, na które nie zasłużyły. Chcesz mieć SHB? To sam musisz być SHB wśród mężczyzn chociażby mentalnie, bo takie kobiety to nie pierdolą się w tańcu. I najważniejsze. Od takich kobiet musisz być gotowy odejść w każdej chwili. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, to nie zasługujesz na to, aby je mieć)

Także będę pisał o takich HB 7-8, bo SHB mają testy naprawdę mocnego kalibru, które się różnią od testów innych kobiet. Ale to jest już odrębny temat na inny blog…..Ogólnie SHB rządzą się swoimi prawami:):):)

Jeśli kobieta cię testuje, to znaczy, że wpadłeś jej w oko…to znaczy, że masz ”to coś co ją kręci”, ale jednak ona do końca nie jest ciebie pewna. To znaczy, jeszcze nad czymś się waha. Ma jeszcze jakieś dla niej tajemnice. Przeważnie są to testy takie nieświadome, no ale też nie ukrywam zdarzają się kobiety, które celowo sobie pogrywają, żeby sprawdzić reakcje faceta, szczególnie na randce…wtedy masz do czynienia z tzw. sukami:):):)

Jak poznajesz kobietę, to takim najbardziej oklepanym Testem, to jest ”Mam chłopaka”. Najczęściej pojawia się wtedy gdy zaczepiasz pannę na ulicy. Powiem wam, że jeśli panna przystała jak ją zaczepiliście to nawet jak ma chłopaka to chuj w to ”działajcie” i nie zwracajcie na to uwagi.

Panna, która by była naprawdę zakochana nawet by nie przystanęła, tylko poszła by dalej. Obserwujcie reakcję kobiety jak to mówi. Jeśli mówi to z uśmiechem, to nie musi go mieć, albo ma tylko jest otwarta na nowe propozycje:P. Paradoksalnie zajętą kobietę, dużo łatwiej poznać niż wolną. Jeśli odpowie wam z grobową, poważną miną, że ”ma chłopaka” to prawdopodobnie ma tego chłopaka, ale też nie należy się poddawać. Najlepszym rozwiązaniem jest ” ZLANIE TEGO” i robienie swojego. A najgorszym rozwiązaniem jest ”odpuszczenie” , albo wdanie się w gadkę na temat tego chłopaka i drążenie tego tematu, zamiast zmienienie go na np: to w jak seksowny sposób się poruszała, że nie mogłeś się oprzeć, aby do niej nie podejść i się nie przedstawić.

SHIT TESTY występują wtedy, gdy się nagle zastanawiacie ”O CO JEJ KURWA CHODZI?’’ Tak wtedy to jest duże prawdopodobieństwo, że to jest SHIT TEST. Wiesz jakie najczęściej dostaje pytania na skrzynkę pocztową? O co jej chodzi!!!! Tak z takim tytułem. Faceci piszą do mnie o co chodzi kobiecie, a to jest zwyczajny test. Ja też nie wiem o co chodzi kobietom, ale kogo to obchodzi o co im chodzi? Trzeba robić swoje, a nie analizować i rozkminiać jakieś dyrdymały.

SHIT TEST jest wtedy kiedy panny robią coś nielogicznego i co niestety wpływa na wasze emocje np: poczujecie się dziwnie, a nawet wręcz się wkurwicie…. Wtedy należy ochłonąć i sobie przetłumaczyć ”O TEST” i należy najlepiej ”ZLAĆ TO I NIE ZWRACAĆ UWAGI, A NAJWAŻNIEJSZE TO NIE DAĆ PO SOBIE POZNAĆ, ŻE COŚ CIĘ RUSZYŁO…”.

Dlatego polecam naprawdę wszystkich zainteresowanie się MOWĄ CIAŁA, bo wiele osób zaniedbuje ten aspekt,a on jest bardzo ważny. W przyszłości też coś skrobnę na ten temat, jak znajdę czas…ale wróćmy do tematu.

Mi ostatnio taki się teścik przytrafił. Stoję sobie z panną przed moją pracą, rozmawiamy chwilkę o jakiś pierdołach, naglę ona grzebie coś tam w torebce czegoś szuka i znalazła papierek po cukierku:). Wyjęła go z torebki i daje mi go i się pyta ”WYRZUCISZ?? ”. Ja na początku zrobiłem taką zdziwioną minę i nie ukrywam już prawie sięgałem ręką po ten papierek,ale w głowie zapaliła mi się lampka ” KURWA O CO JEJ CHODZI, WYSKOCZYŁA NAGLE JAK FILIP Z KONOPI Z JAKIMŚ PAPIERKIEM, JAKBY SAMA NIE MOGŁA GO WYRZUCIĆ… O…TEST..”.

Odpowiedziałem jej ” Tego nie mogę dla ciebie zrobić, ale mogę co innego dla ciebie zrobić…i klepnąłem ją w dupę i zmieniłem temat…”. Ta się zarumieniła i ten papierek wpierdoliła z powrotem do torebki. Morzna? Morzna!!! Jak mawiał, a raczej wpisywał się Bronisław Komoruski. 

Tu chodzi o wyczucie….oczywiście nie doszukujcie się wszędzie SHIT TESTÓW i nie zgrywajcie jakiś wielkich samców alpha bo to tez by było chore. Prawdopodobnie jakbym wziął ten papierek to nic by się nie stało, nie straciłbym w jej oczach no ,ale daje trochę to do myślenia co? Co to ja kurwa jestem od wywalania papierków? Ona tego nie może zrobić? Widzisz, to jest też tak, że kobiety są takie jakie nauczyli ją być faceci jej poprzedni. Skoro pomiatała 30 facetami, to Ty będąc 31 licz się z tym, że i Tobie będzie chciała wejść na głowę. Im mocniej będziesz się opierał, tym z jednej strony będziesz zyskiwał w jej oczach, ale z drugiej ona będzie Ci chciała pokazać, że to kurwa ona jest górą w tej relacji. Tak dla zasady. Dlatego z niektórymi kobietami nie zbudujesz zdrowego związku ponieważ zostały zepsute przez facetów. Z niektórymi kobietami nie zbudujesz zdrowego związku opartego o prawo wzajemności, ponieważ byli jej faceci przyzwyczaili ich do tego, że to one są zawsze górą w związku. I wtedy, albo się poddajesz i dajesz dupy, ale jesteś gotów odejść w każdej chwili.

Wyobraźmy sobie teraz, że doprowadziłeś do randki. Na randkach jak się będziecie lepiej poznawać z kobietami to musicie być bardzo wyczuleni na testy. Bardzo ważne jest przy zdawaniu testów opanowanie emocji, naprawdę to jest podstawa bo czasem panny potrafią dopierdolić taką głupotę, że to poezja. Szczególnie panny będą wypowiadać się na temat waszego wyglądu. ABSOLUTNIE ZAKAZANE MACIE WDAWANIE SIĘ W DYSKUSJE, TŁUMACZENIE A TYM BARDZIEJ DOPIERDALANIE PANNIE. Trzeba zachować klasę, niekiedy te testy będą wkurwiały nie ukrywam mnie tez nie raz wkurwiają, szczególnie te z grubej rury, które są na pograniczu chamstwa, ale trzeba opanować emocje. Gdy przejdziesz jeden, dwa, trzy testy na temat wyglądu to panny stopują i w ich oczach stajesz się coraz bardziej atrakcyjny. Z takich testów na temat wyglądu i które się powtarzały ja usłyszałem takie np:

1) ”Jesteś za niski/ Mógłbyś być wyższy- Odpowiadam, ”w łóżku się wyrówna…” -Chociaż jest to już oklepana odpowiedź. Więc lepiej odpowiedzieć-Tak mógłbym:)

2) ”Masz takie małe dłonie, jak kobieta:P – ” Mam…ale wiesz jakie sa one sprytne i jaki potrafią ci masaż zrobić, ciekawe jakby to było jakbym cie zaczał nimi masować i jakbyś się z tym czuła..”- coś w ten design.

3) ”Te buty/koszula/pasek/…jest już niemodne”- tu odpowiadam zazwyczaj..”AHA” i zmieniam temat:)

4) ”Już cie widziałam w tej bluzie, nie masz innej”- ”To moja ulubiona bluza, z którą wiąże się tyle historii, wspomnień i przygód wiesz kiedy…..( i tam sciemniam jakąś jej historyjkę zmieniając temat ..)

5) Eeee nie masz mięśni…gdy szła ze mną pod ręke:)- Wystarczy mi tyle siły, aby wziąść cię na ręce i obrócić z trzy razy i rzucić na łóżko….ale już nie myśl o tym jakby to było i co by było potem:)

Tych SHIT TESTÓW jest naprawdę bardzo dużo, każda kobieta jest inna no i ma inny wachlarz życiowych doświadczeń. Inne testy zaserwuje Ci 35 letnia rozwódka z przebiegiem trzycyfrowym, a inne świętobliwa dziewica. Testy czasem naprawdę mogą wkurwiać…szczególnie jak jest duże natężenie. Tzn. Pana napierdala nimi non stop.

Wtedy no cóż, gdy wam coś przeszkadza, a panna już któryś raz z kolei o tym wspomina i jest to dla was nie miła to NIE BÓJCIE JEJ OPIERDOLIĆ. Ja tak miałem gdy nie miałem prawka i samochodu, dostawałem multum testów o tym od każdej praktycznie panny, szczególnie jedna ciągle powtarzała mi i pytała sie mnie ”KIEDY ROBISZ PRAWKO?” to ją za którymś razem opierdoliłem ”… A CO LECISZ NA SAMOCHODY? No i zamknęła papę:) Była też i taka, która sama nie miała prawka, samochodu, a naśmiewała się z mojego auta!!! :):) Gdzie tu logika? Logika to dziwka, zrobiona przez kobiety. Nie szukaj więc logiki tam gdzie jej nie ma.

SHIT TESTY mogą pojawiać się przez głupie pytania, głupie komentarze, docinki, a także głupie zachowania np: na randce panna przez 3/4 spotkania gadała przez telefon z jakąś koleżanką totalnie mnie ignorując. To wyrwałem jej telefon i wyłączyłem:). A nie czekałem jak jakaś cipeczka, aż dama skończy plotkować.

SHIT TESTY pojawiają się wtedy sobie pomyślicie ” ……O CO JEJ CHODZI, KURWA CO JĄ TO OBCHODZI, NA CHUJ MI O TYM MÓWI…YYY POJEBAŁO JĄ CZY CO…..”

Wtedy to na bank jest TEST i jeszcze raz powtórzę ABSOLUTNIE ZAKAZ JEST DRĄŻENIA TEMATU, ZAKAZ DOPIERDALANIE PANNIE W STYLU ” A TY MASZ CHUJOWĄ TOREBKĘ, bo raz drugi odbijesz tak jej piłeczkę, ale stracisz w jej oczach i wyjdziesz na jakiegoś znerwicowanego pojeba i jeszcze jak to małe miasto to obgada cie po koleżankach, ze jesteś pojebany:) i zrobi ci renomę hehe”.

Miałem tak niedawno, gdy była gadka w towarzystwie i ja po kilku piwkach przyznałem się do tego, że boje się krwi ( oczywiście nie boje się, ale tak jakoś powiedziałem nie wiem czemu ), to jedna z kobiet powiedziała ”ALE TO NIE MĘSKIE JEST, NIE JESTEŚ MĘSKI W TAKIM RAZIE” ,ja jej odpowiedziałem ” A CHUJ MNIE OBCHODZI TWOJE ZDANIE…” No cóż dojebałem jej, wyszedłem na pojeba…cóż trudno. Potem starała się wywołać we mnie poczucie winy, bo się po mnie nie spodziewała takiego słownictwa:):):):):)

NO I ZAKAZ JEST ABSOLUTNY TŁUMACZENIA W STYLU ” NO ALE NAPRAWDĘ MI SIĘ PODOBA TA KOSZULKA , NIE WIEM CZEMU CI SIĘ NIE PODOBA I CZEMU NIE MODNA, KOLOR CI SIĘ NIE PODOBA? CZEMU NIE MĘSKA JEST? JA CHODZĘ NA SIŁOWNIE ZOBACZYSZ NIEDŁUGO JAKI BĘDĘ…”.

Z ust kobiety usłyszysz różne bzdury naprawdę, za to je kocham hehe…. czasem mam taką polewę, że nie wiem. Absolutnie pamiętajcie POD ŻADNYM POZOREM NIE WDAJEMY SIĘ W POLEMIKĘ Z KOBIETA I NIE STARAMY SIĘ ZMIENIAĆ JEJ ZDANIA W LOGICZNY SPOSÓB’

Kiedyś spotykałem się z kobietą, która miała 160 cm wzrostu, a ja mam 175 cm i ona mi gadała, że ona się może związać tylko z facetem powyżej 180 cm…a ja zamiast się uśmiechnąć i olać tę głupotę to, zacząłem drążyć temat i jej tłumaczyć i się pytać…”A jak się zakochasz naprawdę w takim poniżej 180 cm to co?, „nigdy nie mów nigdy” i takie tam logiczne pierdoły…” i Cóż to było moje ostatnie spotkanie z nią hehe… a tak swoją droga to owa pani wyszła za mąż za łysiejącego grubaska 165 cm:), więc widzę piorytety jej się pozmieniały…jak się jej logicznie nie molestuje i nie chce zmienić jej zdania na siłę.

TAKŻE NIGDY NIE TRAKTUJCIE KOBIECYCH SŁÓW JAKO PEWNIK…A TYM BARDZIEJ NIE KŁÓĆCIE SIĘ Z NIMI, TYLKO RÓBCIE SWOJE. NIEWAŻNE CO KOBIETA MÓWI, WAŻNE CO ROBI!!!!! 

Jeśli kobieta się z Tobą umawia na 19.00 to miej zawsze plan B. Czyli plan, który sprawi, że niezależnie od tego czy dojdzie do spotkania czy też nie, to ten czas nie będzie zmarnowany. Tzn. Nie wracasz do domu smutny ze spuszczoną głową.

Nie raz naprawdę to potrafi wkurwiać, szczególnie w związku, no ale jesteś facetem i musisz być opanowany, bo jak nie będziesz PRZEGRASZ. Czasem naprawdę będziesz słyszał takie bzdury, że to poezj

2) RÓŻNE ZACHOWANIA KOBIET!!!!!!!!

Tutaj skupie się na ich zachowaniach. Wyżej był werbalny aspekt TESTÓW, które przeważnie sa nieświadome i kobiety sobie nie zdają z nich sprawy i od naszej postawy zalezy jak sobie z tym poradzimy. Jeśli chodzi o zachowania to one też są niekiedy nieświadome, ale w dużej mierze są one ukartowane dobrze, szczególnie w związkach.

Kiedyś ktoś napisał tutaj bardzo ważną sentencje ”…KOBIETA JEST TAKA, JAKĄ JEJ SIĘ W DANEJ CHWILI OPŁACA BYĆ…I CO JEST JEJ NA RĘKĘ….”. Oczywiście od każdej zasady sa wyjątki no, ale wyjątki są rzadkością,a my skupiamy się na ogóle.

Kiedyś miałem pewną przyjaciółkę…to było w liceum, naprawdę fajna dziewczyna….mówiła mi o wszystkim ja tez jej się zwierzałem. Razem chodziliśmy do klasy i z kilkoma innymi osobami trzymaliśmy się razem, byliśmy taką paczką znajomych. Do Marty ja chodziłem prawie codziennie, znałem się z jej mamą, jej tata, bratem…niektórzy myśleli, że jesteśmy nawet parą…ogólnie nawet miło ją wspominam…..pomagała mi w niektórych sytuacjach,ja jej tez w niektórych pomagałem…..

Pewnego razu z matematyki ja się poprawiałem na 2 ,a Marta na 5. I mieliśmy pisać sprawdzian…. ja na matematyce zawsze przez 3 klasy siedziałem w ostatniej ławce przy ścianie i nikt inny tam nigdy nie siadał, żaden chłopak czy żadna dziewczyna…każdy zajmował swoje miejsce na sprawdzianie….nawet Marta…ale nie tym razem….kiedy przyszło jej się poprawiać na 5, to cóż zajęła mi moje kurwa własne miejsce, na którym siedziałem 3 lata….. jeszcze w dodatku takiej sytuacji, że byłem zagrożony niezdaniem, a Marta nie miała nic do stracenia poprawiała się bodajże na 5….cóż zdziwiłem się bardzo i zawiodłem….nagle poczułem się jakby ktoś mi wbił nóż w plecy. Marta siadła na moim miejscu w nadziei, że pewnie uda jej się sciągnac i się wyciągnie na 5…a ja? cóż…. musiałem łeb spuscić i iść na pierwszą ławkę. Czułem się wtedy jak szmata wyruchana przez osobę bliską…nie dość, że tak sobie umiałem materiał, to jeszcze osoba mi bliska wyruchała mnie bez mydła….nie ukrywam wtedy było to ”być”, albo ”nie być”. Niby taka głupia sytuacja….taka szkolna…ale pokazuje jak się wtedy czułem….jak wyruchana szmata przez najbliższa przyjaciółkę, która potem z uśmiechem na twarzy pytała się mnie ”Jak tam ci poszło….”:).

Cóż w niektórych sytuacjach w związku naprawdę wiele się zdziwicie. Nie raz będziecie czuć się tak jak ja wtedy jak wyruchana szmata. Będziecie zaskoczeni, że najbliższa osoba wbija wam nóż w plecy. Będziecie sobie zadawać pytania ”JAK MOGŁA…”, a nie raz nawet nie będziecie poznawać swoich kobiet….. ja tez tak miałem…dosłownie nie poznawałem swojej EX…Zadawałem sobie pytanie ”Czy to ta dziewczyna z którą byłem…jak ona mogła tak zrobić….?”.

Owszem kobiety są kochane….ale trzeba na nie uważać. Bo łatwo te istotki mogą nam wbić nóż w plecy. Nie mówie, że każda kobieta to perfidna manipulantka, dla której liczy się tylko korzyści materialne…choć musicie zdawać sobie sprawę, że takie istnieją….ale kobiety są też wygodne…i to jakie będą to zależy tylko od was… jeśli pozwolicie im być wobec was sukami, które bedą wami poniewierać…to uwierz będą to robiły…a to jak z wami się rozprawią to zależy od ich charakteru. Dlatego tak ważne jest umiejętne odsiewanie ziaren od plew…ale też też na te ziarna trzeba uważać.

Jeśli przyzwyczaisz pannę do tego, że będziesz jej taksówkarzem….to kurwa będziesz jej taksówkarzem. Będzie dzwonić nawet o 4 rano, żebyś ją najebaną odwiózł do domu ( miałem taką sytuację, opisałem w innym blogu…).

Jeśli jesteś miekkie kluchy i nie masz zasobów np: prawo jazdy, kasa itd to panna cię oleje bo na chuj jej ciota….jeśli natomiast jesteś ciotą ,ale masz np: samochód i kasę to licz się z tym, że znajdzie się spora liczba kobiet, które będą chciały to wykorzystać. Jednak możesz za co jedyne złapać to za jej piętę:):)

Podam ci przykład….Mam spoko kolezanki, które mają powodzenie duże w moim mieście, w stosunku do mnie sa zajebiste, bo JA NIE POZWALAM SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ…ale w stosunku do innych gości to widzę jak się zachowują, niekiedy biorą typa na impreze tylko dlatego bo nie będą musiały kupować wódki, będą miały za darmo podwózke itd…tak ich kurwa traktują…TAK PANNY TRAKTUJĄ FRAJERÓW!!! I TO KAŻDA PANNA….WYKORZYSTA FRAJERA. A FRAJER JEST FRAJEREM BO DAJE SIĘ TAK WYKORZYSTYWAĆ. Znam typów co zarabiali marne 1300 i całe wypłaty wydawali na te koleżanki właśnie i tym samym tez i na mnie:D. Mnie nigdy nawet nie prosiły o podwózkę, mają od tego swoich taksiarzy. Takich gości mi nie szkoda, tacy goście się nie szanują, ALE TY SIĘ KURWA SZANUJ…..BO JAK TY SIĘ NIE BĘDZIESZ SZANOWAŁ TO I KOBIETY CIĘ NIE BEDĄ SZANOWAĆ.

Jeśli chodzi o związki i zachowanie kobiet….to musisz wiedzieć, że cały okres związku to dla mnie JEDEN WIELKI SHIT TEST. Większość kolesi zapomina o tym i spoczywa na laurach…tak samo jest w małżeństwie jak myślą, że jak panna ma już smycz na palcu to już jest ich na zawsze forever…hehe…..i wtedy się zaczynają kwiatki:).

Najbardziej takim powszechnym zachowaniem w związku są FOCHY. Cóż każda kobieta się focha…one tak mają i nalezy z tego bekę kręcić. Jedyne wyjście na FOCHY to po prostu jaja sobie z tych fochów robić i tyle, BROŃ BOŻE NIE PRZEPRASZAĆ ,ANI NIE DRĄŻYĆ TEMATU W STYLU ” ALE CO JA ZROBIŁEM, NO POWIEDZ…O CO CI CHODZI…” Wtedy usłyszysz zazwyczaj ”OJ O NIC….” , albo ”DOMYŚL SIĘ”.

Przeważnie faceci dalej drążą temat zamiast olać i zaczynają przepraszać, klękać , skakać, biegać ,skamleć wokół panny, a nie kiedy lecieć do sklepu po jakieś prezenty. Ja np: biegłem do Mc donalda po ulubiony zestaw dla mojego wielorybka:) w przeprosiny. Skoro panna wali FOCHY, to znaczy, że coś chce wymusić na was, ma w tym jakiś cel, przeważnie to chce sprawdzić jak się wy zachowacie, czy wam zależy itd…( Tak kobiety to sobie tłumaczą…). Jednak jak zaczniecie biegać po prezenty i przepraszać prezentami to przyzwyczaicie swoje kobiety do tego i wtedy to będzie po ptakach….wtedy będa walić fochy tak dla zasady bo będa chciały coś dostac, a jak nie to FOCH….

TAKŻE JEŚLI NIC KOBIECIE NIE ZROBILIŚCIE, NIE SKRZYWDZILIŚCIE TO ANI MI SIĘ WAŻ SKALMAĆ I BŁAGAĆ O WYBACZENIE…A JUŻ BROŃ BOŻE LECIEĆ I PRÓBOWAĆ PRZEKUPOWAĆ CZYMŚ BO DZIŚ BĘDZIE CHCIAŁA ZESTAW Z MC DONALDA A JUTRO SZMARAGDY I DIAMENTY…..

Jeśli wam kobieta non stop strzela fochy o jakieś kompletne bzdury….i zaczna was to wkurwiać to nalezny z nia o tym pogadać, NIE KRZYCZEĆ, NIE WRZESZCZEĆ TYLKO, KRÓTKO I DOSADNIE POWIEDZIEĆ, A JAK TO NIE POMOŻE TO PO CHUJ SIĘ MASZ MĘCZYĆ CZŁOWIEKU? TRZEBA MIEĆ JAJA I SIĘ POŻEGNAĆ. Znam związki, gdzie panna wali fochy o źle postawiony kubek o kurwa wszystko ,a faceta to wkurwia no, ale cóż męczy się z nia bo go kocha….

3) WZBUDZANIE ZAZDROŚCI!!!!!!

Oj jest to naprawdę potężna broń kobieca….kobiety są naprawdę mistrzyniami w tym, choć nie ukrywam działa to w dwie strony i można je tez załątwić tą samą bronią.

Zazdrość jest to naprawdę potężne uczucie….uczucie na którym kobiety lubią grać. Wzbudzanie zazdrości występuje jakoś po fochach, nie od razu, musisz oblac wcześniej jej inne testy min…dać się nabrać na FOCHY LUB POCZUCIE WINY.

Na początku się zaczyna niewinnie…np: kobieta komentuje w telewizji wygląd jakiegoś faceta lub aktora i mówi, że fajny, że ciacho itd . Niby śmieszne, ale niektórzy faceci
są nawet zazdrośni o jakiegoś pierdolonego pana z telewizora…. potem zaczyna się jazda…. panna wspomina o jakimś kolesiu co ją podrywa zaczepia, ale ona wcale tego nie chce, przewaznie jest to osoba z pracy. Moja EX mi mówiła ”’ Ty wiesz co mi Stefan powiedział, że mam fajne dołeczki jak się usmiecham..i że bedzie mnie cały czas podrywał…”. Musisz wiedzieć, że panna jak chce spławić typa, to go spławi, ale nie ukrywam większosc panien w związku lubi być adorowana…a jak pokażesz zazdrość, zaczniesz wykrzykiwać i jej czegoś zabraniać, to możesz pomału liczyć się z tym, że może cie zdradzić. Przeważnie typ w pracy co podrywa pannę to LAMUS I NA 90% NIC Z TEGO NIE BĘDZIE…NIC JEŚLI NIE BĘDZIESZ ODPIERDALAŁ SCEN ZAZDROŚCI.

PO PROSTU TRZEBA TO OLAĆ I ZMIENIĆ TEMAT, POKAZAĆ SPOKÓJ I OPANOWANIE…. TO BARDZO WAŻNE!!! SPOKÓJ I OPANOWANIE!!!! TEGO BRAKUJE DZISIEJSZYM FACETOM W TYM BRAKOWAŁO MNIE KIEDYŚ. A ZBUDOWAĆ AURĘ OPANOWANEGO CZŁOWIEKA TO NIE JEST TAKIE PROSTE MI ZAJĘŁO 1,5 ROKU CIĄGŁEJ NIEUSTANNEJ PRACY NAD SOBĄ!!!! DZIŚ PROCENTUJE JAK MI JAKIŚ CHŁOPEK ROZTROPEK PRZYJDZIE DO OKIENKA I WRZESZCZY….

Jeśli panna w związku mówi ci o innym typie i go np: wychwala i jest jakaś nim zachwycona…to naprawdę musiałeś dać dupska gdzieś poważnie…to już zaczynają się porównania. I to wcale nie musi być perfidny test…..Wtedy sprawa jest poważna, to znaczy że ten typ czymś ją oczarował,a ty tracisz atrakcyjność w jej oczach.

Panny także grają w zazdrość np: na dyskotekach, gdy jest ze swoim chłopakiem….. jeśli sa juz jakiś czas, a facet popełnił już jakieś błędy i pokazywał zazdrość to ona będzie wiedziała jak to wykorzystać. Przeważnie panny na dyskotekach niewinnie flirtują z innymi facetami, a musisz wiedzieć, że im ładniejsza tym większa konkurencja….panny na dyskotekach czasem praktycznie olewają swoich chłopaków, kompletnie nie zwracają na nich uwagi, a nawet się z nimi nie bawią, a oni co robią? ROBIĄ IM AWANTURĘ, DRĄ RYJA ZAMIAST TEŻ ZACZĄĆ WZBUDZAĆ W NICH ZAZDROŚĆ. Jeden to nawet wywalił stół jak chciał by panna szła już do domu bo za dużo facetów ją zaczęło podrywać…,a ta nie chciała isc bo dobrze się bawiła…

Faceci sa mega zazdrośni, pokazują tym swoją niską wartość….jeśli pokażesz pierwsze objawy zazdrości to jej się zapali lampka i będzie to robiła częsciej i wtedy zaczną sie opowieści o jakimś koledze z pracy itd….akurat wtedy będzie miała ochote opowiadać ci o jakiś kolegach z pracy co ją podrywają…. Jak ja kiedyś trzymałem ramę to kurwa przez prawie dwa lata nie slyszałem opowieści o innych facetach, a gdy pokazałem raz w konretnej sytuacji zazdrość, (a było to na Dworcu Centralnym w Warszawie, gdy wracaliśmy z imprezy to moją EX zaczepił murzyn i coś tam jej pierdolił łamaną polszczyzną, gdy to zobaczyłem to wbiłem się mu skopem na klatę…. zbluzgałem od bambusów, asfaltów, czarnuchów i kazałem mu wracać do afryki….) no to niedługo po tej sytuacji pojawiali się inni faceci w jej opowieści i za niedługi czas wszystko pierdolnęło.

Oczywiście lekka zazdrość może być, nawet dodaje pikanteri zwiazku, ale nie kurwa chorobliwa, gdzie zamykasz panne w złotej klatce i robisz jej awantury o to, że ktoś zagadał do niej. Strzelasz sobie tym sposobem w kolano i spodziewaj się pomalutku rychłego końca lub w najlepszym sposobie zdrady z jej strony. TRZEBA OPANOWAĆ EMOCJE….ROZUMIEM, ŻE NIKT NIE JEST Z KAMIENIA, KAŻDY MA UCZUCIA,A PANNY NAPRAWDĘ POTRAFIĄ NIE RAZ SIĘ BRZYDKO ZACHOWAĆ…ALE NERWY SĄ NIE WSKAZANE. PRAWDZIWY FACET TO SPOKOJNY,A ZARAZEM KONRETNY FACET, KTÓRY NIE DA SIĘ WYPROWADZIĆ Z RÓWNOWAGI…

Jeśli panna ciągle próbuje wzbudzić w tobie zazdrość i to się ciągnie i ciągnie to cóż RZUĆ JĄ W CHOLERE….BO NA DŁUŻSZA METE TAKIE PANNY TO TYLKO KŁOPOTY….

POCZUCIE WINY!!!!!!!!!!!!!!

To jest też taki as w kieszeni kobiet. Przeważnie przejawia się tym, że kobiety obarczają nas za coś co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy. Szczególnie objawia się to podczas rostania, gdy kobiety zwalają na nas całą winę i całe zło za związek, tym samym się usprawiedliwiają.

Niektóre kobiety, żeby coś na nas wymusić po prostu PŁACZĄ!!!!. Dlatego jak coś postanowiłeś to się TEGO TRZYMAJ I ZDANIA NIE ZMIENIAJ,A JAK ZMIENIASZ TO TYLKO W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH I TO TYLKO NA TWOJĄ KORZYSC. Każdy jest wrażliwy na łzy…no ale KURWA TU TRZEBA BYĆ FACETEM…I NIE DAC SIĘ ZŁAMAĆ, Bo raz się złamiesz to potem ci rura będzie miękła i miękła i potem będzie płacz o to, że źle kubek przestawiłeś…..TRZEBA TO ZLEWAĆ, CHOĆ KTO JEST WRAZLIWY TO BĘDZIE MU CIEŻKO,A PANNY TO NIEZŁE AKTORKI!!!!

SZANTAŻ SEXEM!!!!

To tak na koniec…bo już mi się nie chce pisać….Kobiety szantażują sexem…wtedy, gdy czegoś nie chcesz zrobić dla niej to wlai focha i mówi, że seksu nie będzie. To taki hardcorowy foch. Kiedyś spotykałem się z pewną panną co była zajęta, chłopakowi walneła prohibicje za to, że nie chciał czy tam nie mógł wyjechać po nią na, a mi obrabiała kiełbaske prima sort bo jej się chciało i nie mogła się wycofać ze swojego zdania. Była bardziej konsekwentna niż jej chłopak….. mi dała ,a mu nie bo ona zdania nie zmienia i na miesiąc za damski chuj chłopak walił konia:(.

Jeśli też tak masz to cóż, widać panna widzi, że nie masz wielkiego wyboru wśród kobiet i straciłeś duuuuużo w jej oczach. Jedyne wyjście to WYWOŁAĆ ZAZDROŚĆ:), POKAZAĆ, ŻE MASZ POWODZENIE I ŻE MOZESZ MIEĆ SEKS GDZIE INDZIEJ. WTEDY JEJ NIE PRZYJDZIE NIGDY WIĘCEJ TAKIE ZAGRYWKI.

P.S Sorry za błędy, mam nadzieje, że duzo ich nie ma ,ale nie chce mi sie edytowac, za duuużo tego,a spac mi się chce.

P.2 II Jeszcze…. coś takiego…. byłem niedawno w klubie pewnym…. i zaczeła ze mną tanczyc pewna kobieta w mega seksowny sposób…. i na koniec sama złapała mnie za twarz i mnie pocałowała….tylko po to by wzbuudzić zazdrość w swoim EX, potem sie dowiedziałem.

Także, gdy widzisz panne na parkiecie, która tańczy bardzo seksownie, ale to naprawdę seksownie i jak podbijasz to z toba tanczy ,a potem z innym i z innym to prawdopodobnie wzbudza w kims zazdrosc i to jest jej EX:)

3.7/5 - (3 votes)
Pokaż więcej

14 Komentarzy

 1. tyab jakie shit testy rzucają SHB? Nie mam doświadczenia z tymi rodzajami kobiet, ale szczerze zawsze je miałem za normalne kobiety, takie jak wszystkie. Aż tak wysokie mniemanie mają o sobie?

 2. I wez tu wchodz w zwiazki, heh.

  Ciekawy jestem czy ktos kto pracuje, uczy sie, calymi dniami jest na wysokich obrotach bedzie mial sile na takie ciagle pilnowanie sie i trzymanie ramy …

  Lipa straszna. Po takiej gonitwie, spodziewalbym sie jakiegos wypoczynku w towarzystwie partnerki a tu przychodzisz i jeszcze jakimis shit testami bedzie mi walic. Paszla won.

  1. Kwestia tego jakiej kobiety szukasz. Jeśli Twoim priorytetem jest SHB 1500100900 i zwracasz uwagę tylko na dupę i cycki, no to nie wypoczniesz sobie na dłuższą metę.

 3. „chłopakowi walneła prohibicje za to, że nie chciał czy tam nie mógł wyjechać po nią na, a mi obrabiała kiełbaske prima sort” a skąd wiesz że walił konia przez miesiac? Może walił za jej plecami inne panny?
  Z tego co widzę dużo piszesz o zdradach kobiet, ale za bardzo nie piszesz o zdradach facetów wobec kobiet. Tak jakby kobieca zdrada jest spoko (facet to cipa, bla, bla, bla) a jak facet ją zdradza to jest źle, bo… bo tak.
  Napisz coś o tym jak facet zdradzał swoją pannę bo go wkurwiła bo chciał się odegrać. Chętnie poczytam 🙂

   1. A jak facet ma po prostu dość tych fochów, testów i innego gówna i postanawia pieprzyć laski na boku i mieć wyjebane to wg. Ciebie to dobrze czy źle? Jak tak czytam te niektóre twoje posty to odnoszę wrażenie że kobiecie WOLNO zdradzać faceta za to że jest cipą itd. Ale facetowi zdradzać kobiety z innymi NIE WOLNO za to że jest suką która tylko strzela fochy, manipuluje i ogólnie rzecz biorąc należy jej się. Czemu nie napiszesz jakiegoś posta o tym jak facet utarł noska takiej suce że hektolitry łez wylała mamie w rękawek? 🙂 Przecież wiesz dobrze, że faceci też mają swoje powody żeby zdradzać, ale o tym nic nie piszesz

    1. Jak ma dość tych nudnych fochów, testów i innego gówna i postanawia pieprzyć laski na boku, to według mnie jest to źle, bo zamiast zerwać z kobietą z którą jest tak naprawdę nieszczęśliwy, to bawi się w jakieś gierki.

 4. Aha… Czyli jak facet rucha na boku bo jest nieszczęsliwy to źle wg. Ciebie. Ale za to jak kobieta jest w związku nieszczęśliwa i facet traci atrakcykność w jej oczach i ona pierdoli się na boku to to już jest ok tak? Cóż czyżby podwójne standardy?

  1. A czy ja napisałem, że jest ok? Nie,bo też powinna zerwać jam jest nieszczęśliwa czy czegoś jej brakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button