Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

ONE CHCĄ ABYŚ PODSZEDŁ-KU POKRZEPIENIU SERC!!! DO BOJU!!!

Stary blog, który mam nadzieję, że da Ci do myślenia!!!!


sob., 2012-08-18 17:56 — BAYT

Krótki wpis.

Akcja z wczoraj ustawiłem się z kumplem na wódeczkę, a że w miarę ciepła noc była to wiadome jest, że uskuteczniamy plener.

(dziś pić w plenerze to dla mnie poniżenie)

Pijemy sobie, gadamy o życiu i schodzą się znajomi i nasze grono się powiększa. Nagle dochodzi ostatni kolega, który przyprowadził nam dwóch nieznajomych typów. Na pierwszy rzut oka to kurwa typowe beje parkowe, nie ogoleni, długie włosy coś a’la Jezus Chrystus z Nazaretu, o ich stylu ubierania to nawet nie wspomnę. Nie jestem Jacyków, ale czarne skarpety, po kolana do białych butów się rzucają. Jeden to nawet chyba zęba nie miał, a drugiego miał tak krzywego, że sobie i koledze otwierał pewnie najtańsze mamroty, które przynieśli ze sobą.

Nie to, że z chłopaków się śmieje, ale chciałem opisać jak wyglądali bo to będzie ważne.

Nagle samochodem niedaleko nas podjechały jakieś dziewczyny, z daleka to widać, że nie były grube, a to jest już coś ha ha ha ha:):)

( Aby nie była gruba, kiedyś taki wyznacznik był ha ha ha)

I cóż padła decyzja, że przyda nam się damskie towarzystwo bo 7 chłopa to dużo i robi się gej party. No, ale trzeba było wytypować kogoś kto je sprowadzi.

I kto do nich podszedł zagadać?

No oczywiście, że……………nie ja!!!.

Mi włączyły się excusy w stylu ”Jestem najebany i nie gadam po alkoholu”.

Ale tym dwóm lujom nie. Popierdolili szybko i to w podskokach z najtańszymi winami w ręce do tych niewiast. Na początku się śmialiśmy, że dostaną w ryj i przyjdą, ale coś długo zaczęli gadać. No to znaleźliśmy teorię, że panny są brzydkie jak noc listopadowa i dla nich te dwa beje to jak dwa rycerze na białych rumakach.

Niestety i tu się pomyliliśmy, okazało się, że to były normalne dziewczyny, nie jakieś tam SHB, HB 10 czy coś, ale normalne zwykłe dziewczyny, ani brzydkie, ani jakoś niezwykle piękne. Normalne dziewczyny jakich pełno, normalne dziewczyny, których codziennie mijamy na ulicach i nie zagadujemy bo boimy się odrzucenia. Normalne, z którymi nie wstydził byś się pokazać.

Historia ta się kończy tak, że dwa owe typy podjechały samochodem pod naszą grupkę, wyskoczyły z samochodu, zabrały resztę swoich win i popierdolili do jednej z panien na działkę. A my co? dalej staliśmy kurwa jak te ciecie i dopijaliśmy resztki wódki. Staliśmy z rozdziawionymi mordami.

Czy poruchają? Mało to istotne, jak nie dziś to może jutro, albo pojutrze. Może poznają koleżanki tych dziewczyn i im się poszerzy grono znajomych. Może poznają jakąś gorącą sztukę i dzięki niej zainteresują inne kobiety? kombinacji jest wiele. Oni tego wieczora byli do przodu, a nie my!!!.

Zakończę to tym, że kurwa większość facetów, stroi się przed lustrem, goli, nakłada włosy na żel, kupuje eleganckie ciuchy jednak… jednak nie podchodzą, włączają im się głupie wymówki coś jak mi wczoraj. Chłopaki zaryzykowali i się opłaciło, chuj z tego,że wyglądali jak wyglądali.

Czasem wystarczy tak niewiele naprawdę, żeby mieć sex, tylko trzeba się wykazać inicjatywą, właśnie wczorajsza sytuacja uświadomiła mi jak nie wiele dzieli nas od seksu. Owszem wygląd się liczy, ale liczy się też inicjatywa. Chuj z tego, że wyglądasz jak model i się stroisz, a nie podejdziesz. A podejdzie za ciebie ktoś inny, który wygląda jak bej. On podszedł, a ty nie i to on będzie ruchał,a ty walił kona. 


Nic odkrywczego nie napisałem, kto siedzi w PUA ten już to dawno wie, ale naprawdę czasem tak niewiele wystarczy do poznania obcej kobiety.

ONE CHCĄ, ŻEBYŚ PODSZEDŁ!!!!!!!

Rate this post
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button