Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Potrzebuję czasu – co oznacza kiedy kobieta mówi, że potrzebuje czasu?

Potrzebuję czasu…

Czy kiedykolwiek usłyszałeś takie zdanie z ust kobiety? Myślę, że chociaż raz w życiu każdy facet usłyszał coś w tym rodzaju. Myślę, że chociaż raz każdy facet usłyszał słowa typu – potrzebuję czasu, to się dzieje za szybko, nie jestem jeszcze gotowa, muszę się zastanowić, potrzebuje przerwy, potrzebuje przestrzeni. Wszystkie te słowa są związane z CZASEM, którego to kobieta potrzebuje w jakiejś relacji z mężczyzną. Jak jesteś w długoletnim związku i z ust kobiety możesz usłyszeć:

-Potrzebuję przerwy! Zróbmy sobie przerwę!

To oznacza to samo co w przypadku kiedy kręcisz z kobietą, ale ona nagle z gorącej, staje się chłodna, a wasza relacja jak pędziła jak Ferrari, to nagle zwalnia i staje w miejscu. Ty widząc to, że kobieta jest jakaś inna, niż wcześniej, zaczynasz dopytywać się:

-Ale o co chodzi? Czemu jesteś taka?

A wtedy słyszysz:

-To się dzieje za szybko!

Ty słysząc te słowa zaczynasz naciskać, aby dowiedzieć się – LOGICZNYCH POWODÓW takiego jej zachowania, bo tego nie rozumiesz, a wtedy słyszysz:

-Przecież było tak fajnie, dlaczego nagle się zmieniłaś? Co się dzieje?

-Potrzebuję czasu!

To wszystko oznacza jedno – COŚ MUSIAŁEŚ ZJEBAĆ w relacji z kobietą. Musiałeś gdzieś popełnić jakiś błąd skoro kobieta w taki sposób się WAHA i ZWLEKA  z podjęciem decyzji. Jednym słowem ma WĄTPLIWOŚCI odnoście Ciebie i waszej relacji. Jaki jest naprawdę powód takiego zachowania kobiety? Nigdy nie dowiesz się bezpośrednio od kobiety na temat powodu takiego jej zachowania. Musisz czytać między wierszami. Jeśli kobieta potrzebuje czasu, to oznacza to tylko tyle, że musiałeś gdzieś coś zjebać, skoro kobieta potrzebuje czasu do zastanowienia się i przemyślenia waszej relacji.

Co tak naprawdę oznacza słowo – POTRZEBUJĘ CZASU?

Oznacza to nic innego, że kobieta w OBECNEJ CHWILI jest na – NIE! Oznacza, to że w oczach kobiety w OBECNEJ CHWILI nie masz wystarczająco dużo WARTOŚCI, aby powiedziała Tobie – TAK. Zresztą! Kiedy kobiety najczęściej mówią, że potrzebują czasu? W jakich okolicznościach? Kobiety najczęściej mówią, że potrzebują czasu, wtedy kiedy facet je NACISKA i ŻĄDA OD NICH JAKIŚ DEKLARACJI. Może być to deklaracja miłości, wejścia w związek czy powrotu. Najczęściej na tle kobiety mówią, że potrzebują czasu.

Kiedy kobieta mówi, że – POTRZEBUJE CZASU, to oznacza również, że GRA NA CZAS. Gra na czas może polegać na otwarciu sobie furtki u byłego faceta, który jest dla niej tylko tzw. spadochronem, a kobieta w tym samym czasie np: kręci z drugim mężczyzną, na którym W OBECNEJ CHWILI jej bardziej zależy i który w jej oczach w OBECNEJ CHWILI ma większą wartość w oczach, niż jej były ex, u którego ma zostawioną furtkę do powrotu. W takiej sytuacji kobiecie jest potrzebny CZAS a to, aby dokładnie poznać drugiego faceta i podjęć decyzje czy wchodzi z nim w związek, czy może wraca do byłego u którego ma otworzoną furtkę do powrotu. Ten czas kobiecie jest potrzebny do PORÓWNANIA w jej głowie obydwu facetów i stwierdzenia, który z NICH JEST NAJLEPSZY. Przy byłym facecie trzyma ją PRZYZWYCZAJENIE, a przy nowym NOWOŚĆ! Dlatego potrzebuje czasu na podjęcie dla niej najlepszej decyzji. W zasadzie kiedy kobieta mówi swojemu byłemu facetowi, że potrzebuje czasu, to prawdopodobnie potrzebuje go tylko dlatego, aby dać go NOWEMU FACETOWI.

Kiedy kobieta mówi, że – potrzebuje czasu, może powiedzieć Ci tak np: dla odczepnego, ponieważ nie chce Cię zranić. W tym wypadku ona w taki sposób również GRA NA CZAS. Czas, który przeciąga w nieskończoność. Pamiętam kiedyś mój sąsiad kręcił z pewną kobietą, aż pewnego razu zdecydował się jej wyznać pierwszy miłość i zapytać o chodzenie :):):) Jednym słowem chciał od niej deklaracji, a jej głupio było mu odmówić, więc wolała go zbyć słowami – MUSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ. Podobnie i ja zbywałem swego czasu różnego rodzaju sprzedawców i telemarketerów takimi samymi słowami – muszę się zastanowić. Oczywiście decyzje w głowie już dawno podjąłem, ale głupio mi było powiedzieć – NIE, tym bardziej jak był tak bardzo miły i uczynny dla mnie. Nie oszukujmy się, ale nie każdy potrafi być asertywny i powiedzieć – spierdalaj! Nawet kobiety :):):) Jak myślisz? Czy zastanowiła się? Czy dała mu w niedługim czasie odpowiedź? Oczywiście, że nie! Nagle zamilkła i kiedy on za każdym razem się jej pytał o decyzje, to za każdym razem słyszał, że jeszcze się nie zastanowiła i potrzebuje czasu. Pamiętam jak go zawsze wkurwiałem, bo pierwsze o co się go zawsze pytałem ironicznie to:

-I co? Zastanowiła się już? :):)

Moja ironia w głosie była oczywista tylko dlatego, ponieważ ja, jako człowiek niezwiązany emocjonalnie z tą kobietą oraz sytuacją, patrząc na tą historie z boku, wiedziałem, że TO BYŁA DELIKATNA, LECZ STANOWCZA ZLEWKA. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Ja to wiedziałem i kobieta również to wiedziała. Jednak nie on! On ŻYŁ NADZIEJĄ i wiernie czekał jak pies, aż wielka pani się wielce zastanowi i da mu odpowiedź czy – TAK lub NIE. Oczywiście na odpowiedź się nigdy nie doczekał, a zmarnował na tą pannę, żyjąc w nieświadomości dobre kilka miesięcy. No, ale cóż! Nie ma się z czego śmiać, bo tak się dzieje jak oczy pizdą zarosną. Facet wtedy zmienia się z rozsądnego faceta na zakochanego głupca.

Kobieta jak mówi, że potrzebuje czasu, to również może oznaczać, że może jest w obecnej chwili OSACZONA i PRZYTŁOCZONA TWOJĄ OSOBĄ. Może macie za częsty kontakt? Może się dusi przy Tobie? Kobieta nie powie Ci wprost, że chce ZATĘSKNIĆ, więc potrzebuje tego czasu, aby to zrobić! Potrzebuje czasu, ABY ZATĘSKNIĆ ZA TOBĄ. Tęsknota to jest emocja, której w tej chwili może potrzebować, tylko nie mówi Ci tego wprost. W Marcu tego roku jak był pierwszy lockdown, to widywałem się z moją dziewczyną praktycznie 24/h. Ona na home office, a ja na bezrobociu :):) pisałem książkę PRAWO WZAJEMNOŚCI – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi ( jak masz pytania odnośnie tego e-booka, to napisz na: damcidomyslenia@protonmail.com)

Na początku było fanie widząc się praktycznie na okrągło.  Była to dla nas nowość. Jednak z czasem nam się to znudziło i zaczęła pojawiać się nerwowa atmosfera. Wiedziałem, że moja dziewczyna może być przytłoczona spędzając ze mną prawie 24/h, 7 dni w tygodniu, więc postanowiłem wyjeżdżając DAĆ JEJ CZAS, którego potrzebuje, ABY ZATĘSKNIŁA za mną.

Co należy robić, kiedy kobieta potrzebuje czasu?

W pierwszej kolejności należy się jorgnąć, że skoro usłyszałeś takie słowa z jej ust, to znaczy, że musiałeś gdzieś zjebać, albo jeszcze nie zbudowałeś odpowiednio DUŻEJ WARTOŚCI w jej oczach, abyś usłyszał, to co chcesz usłyszeć z ust kobiety. Jak nie zbudowałeś odpowiedniej wartości w oczach kobiety, to naturalną rzeczą jest, że kobieta POTRZEBUJE CZASU. Ona właśnie ten czas daje Ci na zbudowanie tej wartości. Jednak naciskając ciągle na nią, możesz tą wartość w jej oczach tracić. Pamiętaj, że jeśli masz w oczach kobiety zbudowaną WARTOŚĆ na odpowiednim poziomie, to ona nie będzie potrzebowała żadnego czasu na zastanowienie się czy zwlekanie. Jak kobieta jest pewna faceta, to nie będzie się nad niczym zastanawiała, bo nad czym tu się zastanawiać?

Co należy zrobić kiedy usłyszymy, że kobieta potrzebuje czasu? DAĆ JEJ TEN CZAS! Daj jej czas o jaki Ciebie prosi. Jednak mówisz wtedy jedne, bardzo ważne zdanie, które ma kobiecie dać do myślenia:

-Ok! Ale pamiętaj, że ja nie będę długo czekał.

Mówiąc te zdanie w swojej głowie USTALASZ SOBIE SAM CZAS jaki dajesz kobiecie na przemyślenie sprawy związanej z waszą relacją. Musi tu być prawo wzajemności. Ona potrzebuje czasu, więc go sobie daje, a Ty również dajesz sobie ten czas w swojej głowie. Ten czas nie może być za krótki, ani za długi. Co mam na myśli pisząc, że ten czas nie może być za krótki i długi? Otóż kobieta musi sobie w głowie poukładać sama pewne sprawy. Również jeśli popełniłeś jakieś błędy w relacji z kobieta, a na to wygląda skoro usłyszałeś takie słowa z ust kobiety, to również potrzebujesz tego czasu, aby w jej głowie zatarły się Twoje błędy. Jednak ten czas nie może być nie wiadomo jak długi. Ja osobiście daje kobiecie JEDEN TYDZIEŃ na przemyślenia. I absolutnie nie informuje jej o tym mówiąc coś w rodzaju:

-Dobra masz tydzień i daj mi odpowiedź

Jeśli kobieta przez tydzień czasu nie da Ci sama odpowiedzi, to znaczy, że LECI W CHUJA Z INNYM ALVARO. Oczywiście ta odpowiedź nie będzie odpowiedzią – wprost, tylko odpowiedzią będzie WASZA RELACJA, która tak jak stała w miejscu, tak ruszy do przodu. Kiedyś  dałem pewnej kobiecie taki tydzień czasu na zastanowienie, ale ona dalej do mnie pisała. Jednak z tego pisania nic nie wynikało dla mnie. Nie chciała się spotkać, miała ciągle jakieś wymówki i ciągle potrzebowała czasu. Mimo tego dalej do mnie pisała. Ja w swojej głowie dałem jej czas na zastanowienie się równo jeden tydzień. Nie informowałem jej o tym, tylko jak potrzebowała czasu, to jej go dałem i nie wracałem do tematu kiedy ona do mnie pisała. Kiedy minął tydzień i nasza relacja się nie zmieniła czyli kobieta dalej pisała do mnie wiadomości z których nic wielkiego dla mnie nie wynikało, to UCIĄŁEM KONTAKT podejmując decyzję za nią. 

Kobietę nie informujesz o tym, że Ty również dałeś sobie i jej czas. Tylko jak minie tydzień i nic się nie zmieni w waszej relacji, to znaczy, że ONA DALEJ POTRZEBUJE CZASU, więc byłbyś FRAJEREM DĘTYM jakbyś WIERNIE CZEKAŁ na podjęcie decyzji. Ty nie czekasz długi, tylko sam kończysz relację z której nic nie wynika. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to WIERNIE CZEKAĆ na to, aż kobieta się zastanowi i Ci z łaski swojej powie – TAK lub NIE. Jeszcze większą głupotą będzie jak będziesz WIERNIE CZEKAŁ i jednocześnie będziesz naciskał ją co chwila pytaniami w stylu:

-I jak? Już? Zastanowiłaś się? Długo mam czekać?

W takim wypadku automatycznie tracisz WARTOŚĆ w oczach kobiety i nawet jeśli wcześniej popełniłeś jakieś błędy, które spowodowały to, że kobieta się WAHA, to te błędy będą niczym, przy tym jak co chwila będziesz w potrzebujący sposób chciał przyśpieszyć podjęcie jej decyzji na Twoją korzyść.

Jeśli kobieta mówi Ci, że potrzebuje czasu, to ten czas dany jej wykorzystać na drobne zmiany w swoim życiu, przemyślenie waszej relacji, wypisanie plusów i minusów tej kobiety, ewentualne poznawanie innych kobiet, A NIE WIERNE CZEKANIE na to, aż kobieta podejmie decyzje i powie Ci – prawdopodobnie NIE! Bo jakby miała powiedzieć Ci tak, to by ponad tydzień z tym nie zwlekała. Żeby tego uniknąć, to Ty również dajesz kobiecie czas w swojej głowie o którym jej nie informujesz. Dajesz jej ciszę i spokój pod wpływem, której kobieta może ZA TOBĄ ZATĘSKNIĆ i wtedy wasza relacja na nowo z miejsca ruszy do przodu. Jeśli relacja nie ruszy z miejsca do przodu, to TRZEBA MIEĆ HONOR I GODNOŚĆ i pierwszemu zakończyć relacje. Tak tylko zrobi atrakcyjny mężczyzna, który nie czeka!

Innymi słowy:

Zjebałeś coś i kobieta prosi o czas. Dajesz jej ten czas i PRZEZ TEN CZAS NIE SZUKASZ Z NIĄ KONTAKTU. W taki właśnie sposób dajesz jej czas. Jednocześnie ŻYJESZ SWOIM ŻYCIEM i poznając nowe kobiety, które nie będą potrzebowały CZASU, tylko swój czas będą chciały spędzać z Tobą. I wyobraź sobie, że dając kobiecie czas, w międzyczasie poznajesz bajeczną kobietę, która bije na głowę poprzednią, która chce czasu. Czy w takim wypadku dalej czekasz, aż kobieta podejmie decyzję? Dalej szukasz z nią kontaktu? Dalej ją naciskasz? Oczywiście, że nie, ponieważ swój czas poświęcasz nowej kobiecie. A kiedy stara kobieta po kilku tygodniach się przypomina, to z łaski swojej jedyne co jej możesz odpisać to:

-Kim jesteś?

Jak kobieta mówi, że potrzebuje czasu, to facet zamiast zająć się sobą, to CZEKA! Wiernie czeka, aż ten czas minie, ponieważ ŻYJE NADZIEJĄ. Żyje nadzieją na to, że coś może z tego jeszcze wyjść, ponieważ kobieta nie powiedziała – TAK, ale również nie powiedziała – NIE! Powiedziała tylko, że potrzebuje czasu, więc jest jeszcze jakaś nadzieja. Więc tą nadzieją żyje facet. Takim sposobem mijają dni, tygodnie, miesiące, a nie kiedy nawet i lata, a facet dalej CZEKA i ŻYJE NADZIEJĄ, że coś z tego będzie. Moja koleżanka ma takiego fagasa, który od blisko dekady żyje nadzieją na związe z nią. Olka od tej pory miała już kilku facetów, a teraz ma męża, a koleś dalej myśli, że może coś z tego będzie. Ona również nie ułatwia mu zapomnieć o sobie, tylko raz na kilka miesięcy spyta się go – co tam słychać? Aby sprawdzić czy coś w jego życiu się zmieniło? Czy dalej jej pragnie? I to daje mu nadzieję, która KAŻE MU CZEKAĆ. Czy tak zachowuje się atrakcyjny facet? Oczywiście, że nie! Atrakcyjny facet, którego szanują kobiety SZANUJE SWÓJ CZAS i nie pozwala go marnować nikomu, a tym bardziej kobietom.  Atrakcyjny facet nie żyje nadzieją. Atrakcyjny facet pierwszy podejmuje decyzje za kobietę i skoro ona nie potrafi podjąć decyzji, to on podejmuje za nią, ponieważ wie, że i tak by usłyszał – NIE. Tylko w taki sposób kobiety będą Cię szanowały. Będą Cię szanowały kiedy będziesz potrafił OD NICH PIERWSZY ODEJŚĆ.

Najgorszą rzeczą jest czekanie na coś, co i tak nie ma racji bytu. Jednak głupi faceci czekają, ponieważ myślą, że takim wiernym warowaniem mogą zaimponować kobiecie. O nie! Takie wierne czekanie powoduje to, że kobieta będzie patrzyła się na faceta oczami bez szacunku. I nawet jeśli ich relacja pójdzie do przodu tylko dlatego, że nie wyszło jej z innym mężczyzną, to ta relacja bardzo szybko się skończy, niż się zaczęła.

Jak chcesz przeczytać coś w podobnym klimacie tego wpisu, to kliknij w poniższy link:

Czym jest przerwa w związku i jak na nią reagować

 

 

 

4.5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

6 Komentarzy

  1. A w obecnym związku miałeś taka sytuację że dziewczyna powiedziała Ci że chce przerwy? Ogólnie czy miałeś z obecną kobieta tego typu akcje że zjebales ale wybrnales z tego?

  2. Kolejny życiowy wpis. Oparty na rzeczywistości! Doświadczyłem tego o czym mówisz, z tym, że zastosowałem zasadę „szacunku wobec siebie” i nie frajerowałem.
    Była laska prowadzi się z kolesiem, nie dość że młodszym, bez większego doświadczenia życiowego. Średnio ona co 4-5 lat wymienia kolesia. Tak statystycznie. Nie potrafi utrzymać stabilizacji emocjonalnej.
    Ja nie stanąłem w miejscu tylko idę do przodu. Co prawda, póki co w pojedynkę, ale jest mi z tym dobrze. A patrząc teraz na te wszystkie pseudostrajki, to nabieram obrzydzenia do kobiet hehe
    Piona za wpis 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button