Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Twoja wartość w oczach kobiety – czym jest?

Kiedy dla kobiety będziesz pożądaną osobą

Czym jest Twoja wartość w oczach kobiety:

Czym jest Twoja wartość w oczach kobiety
Czym jest Twoja wartość w oczach kobiety

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się – czy w oczach kobiet jesteś wartościowym mężczyzną? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jaką możesz mieć wartość? Większość facetów nie zadaje sobie takich pytań, jednocześnie żaląc i dziwiąc się, że im nie wychodzi w relacjach z kobietami. Jak pisze do mnie jakiś facet z problemem damsko – męskim, pytam się go wprost – czy wiesz jaką masz wartość w oczach kobiety? Większość dziwi się wtedy i zazwyczaj odpowiada coś w stylu:

-No przystojny ponoć jestem

-No mam samochód audii s – klasa

-Na pieniądze nie narzekam

Większość jednak jasno nie potrafi określić tego – jaką mogą mieć wartość dla kobiety. A jak już padają odpowiedzi, to mniej więcej takie, jak powyżej. Pokazuje to tylko jedno – jak błędnie rozumiana jest przez facetów wartość. To pokazuje, że faceci nie rozumieją co jest tak naprawdę dla kobiety cenne i czego one pożądają. W tym blogu postaram Ci dać do myślenia odnośnie tego – czym jest wartość w oczach kobiety oraz jak być wartościowym mężczyzną. Dzięki temu będziesz wstanie określić przed samym sobą, swoją wartość jaką możesz mieć dla kobiet. Mając taką wiedzę, będziesz wiedział nad czym masz popracować i w jakich kierunkach się rozwijać, jako człowiek oraz mężczyzna.


Czym jest wartość w oczach kobiety:

 

Czym jest wartość w oczach kobiety?

Jesteś jak towar, który ma swoją cenę. Każdego dnia się „sprzedajesz” ludziom w różnych sytuacjach życia codziennego. To czy ktoś Cię „kupi” zależy w głównej mierze od Twojej wartości, jaką będziesz miał w oczach innych osób. Jeśli będziesz dla ludzi cenną znajomością, to oni będą chcieli z Tobą przebywać. Jeśli jednak stracisz wartość w ich oczach, to będą Ciebie unikali.

Podobnie jest w relacjach damsko – męskich. Jak będziesz dla kobiety wartościową osobą, to ona będzie chciała się z Tobą spotykać, uprawiać seks, założyć rodzinę. Jak będziesz miał dużą wartość w oczach kobiety, to ona będzie: wstanie się dla Ciebie poświęcić, z czegoś zrezygnować, przymknąć na coś oko, poświęcić się dla Ciebie, wybaczyć Ci, pojechać za Tobą na drugi koniec świata, walczyć o Ciebie, docenić Ciebie, starać się, nie grać w jakieś gierki, będzie troskliwa oraz ciekawa Twojej osoby.

Jak będziesz miał w oczach kobiety małą wartość, to jej: nie zdobędziesz, nie będzie uprawiała z Tobą seksu, nie poświęci Tobie minuty czasu, będzie wstanie Cię zdradzić, odejdzie od Ciebie, nie odzyskasz jej, nie odbijesz jej, będzie Cię oszukiwała, będzie wszystko jej przeszkadzało, będzie się z Tobą kłóciła na każdym kroku, będzie Cię testowała,  Nie będzie się z Tobą liczyła, będzie miała na każdym kroku wymówki, będzie Cię poniżała, nie będzie Ciebie doceniała, będziesz dla niej obojętny – niczym powietrze!

Czasem dostaję pytania w stylu:

-Podoba mi się pewna kobieta. Jak ją wyciągnąć na randkę? Za każdym razem coś jej wypada i nie możemy się spotkać. Jak to zmienić?

Jak masz mniej więcej taki problem i nie wiesz jak go zmienić, to musisz wiedzieć w czym tkwi ten problem. Problem tkwi w Tobie, a w zasadzie w Twojej wartości jaką masz w oczach tej kobiety. Kobieta dla wartościowego mężczyzny jest wstanie wyjechać na drugi koniec świata, poświęcając więcej dla niego, niż on jest wstanie poświęcić dla niej. Dla mężczyzny, który nie ma wartości w jej oczach, nie kiwnie nawet palcem w bucie. Będzie miała wymówki, będzie go ignorowała. Nie będzie miała żadnych sentymentów czy wyrzutów sumienia. Nie będzie czuła żadnej zazdrości, pożądania, ani poczucia winy.

Jeśli kobieta nie chce się spotkać, albo ciągle coś jej wypada, to zadaj sobie pytanie:

-Czy jakby przed nią staną Brad Pitt, to też by się  tak zachowywała w stosunku do jego osoby?

Myślę, że znasz odpowiedź :):):)


Męska wartość VS Kobieca wartość:

 

Jaka jest różnica pomiędzy męską wartością, a kobiecą?

Różnica jest taka, że kobieta uważana jest za cenną osobę, kiedy jest wizualnie atrakcyjna. Mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają wartości. Dla mężczyzn cenne jest zupełnie co innego, co liczy się dla kobiet. Mężczyźni i kobiety na co innego zwracają uwagę. Kobieta jest wartościowa w oczach mężczyzny, głównie wtedy kiedy jest ładna. U mężczyzn, jego wygląd może jedynie zachęcić kobietę do poznania i tylko tyle. Tam gdzie u facetów kończą się wymagania – wygląd, u kobiet dopiero się zaczynają. Jak będzie zjebem w wysportowanym ciele, to będzie tylko zbierał kobiece zainteresowania lub będzie robił za męską dziwkę, potrzebną tylko w jednym celu.

Jeśli kobieta jest zjebana, ale jednocześnie bardzo atrakcyjna wizualnie, to facet mimo wszystko będzie stawał na uszach i jajami klaskał, aby utrzymać z nią związek. Ze względu na jej wygląd, będzie wstanie więcej poświęcić dla niej, niż ona dla niego. Będzie się męczył w związku, ale mimo wszystko będzie udawał, że jest fajnie.  Kobietom wystarczy tylko dupa i cycki, aby mieć w życiu lepiej. Jest mnóstwo kobiet, które poza urodą nie mają nic więcej do zaoferowania mężczyznom. Nawet mleka nie umieją robić, tymczasem od facetów wymaga się  dużo więcej rzeczy. Wymaga, bo kobiety wymagają. Gdyby mężczyźni zaczęli wymagać od kobiet podobnych rzeczy, które one wymagają od nas, to związku i relacje damsko – męskie zupełnie inaczej by wyglądały. Niestety nie ma w tym przypadku prawa wzajemności. A czyja to wina? Oczywiście, że facetów.

Od czego zależy Twoja wartość w oczach kobiety:

 

Od czego zależy Twoja wartość w oczach kobiety?

Twoja wartość w oczach kobiety, zależy od:

 • Twojego i jej wieku:

Innym okiem na mężczyznę patrzy 18 latka, innym 23 latka, a jeszcze innym 30 latka. W zależności od wieku, dla kobiety liczy się co innego. Kobiety w zależności od wieku mają inne priorytety, które określają męską wartość. Co innego staje się cenne. Coś co było dla kobiety ważne u mężczyzny w wieku 18 lat, w wieku 30 lat może już nie być brane pod uwagę.

Twoja cena również zmienia się wraz z wiekiem. Im jesteś starszy, tym wymagania rosną. Jeśli w wieku 30 lat zatrzymałeś się w rozwoju na etapie nastolatka, to Twoja wartość w oczach Twoich rówieśniczek, będzie praktycznie zerowa.

 • Od wartości samej kobiety:

To jaką będziesz miał wartość w oczach kobiety, będzie zależało również od jej wartości jaką ona ma w oczach innych ludzi.  Musisz pod tym względem pasować do kobiety. Musisz być na jej poziomie wartości. Musisz być jej równy lub mieć większą wartość w jej oczach, niż ona ma w Twoich. Im kobieta jest społecznie cenna, tym Twoja cena musi być również wysoka. Menel jedynie może nawiązać relacje z menelicą na jego poziomie, a nie z normalną kobietą. Normalny facet, raczej nie poderwie celebrytki, ponieważ nie będzie miał socjalu na jej poziomie. Bardzo rzadko się zdarza, że celebrytka zwiąże się z jakimś „no namem”. Nawet jeśli wejdzie w związek z takim człowiekiem, który dla szerszego grona jest anonimowy, to jednak mimo wszystko w swoich kręgach taka osoba zazwyczaj jest rozpoznawalna. Np: jest cenionym lekarzem, który znany jest tylko w medycznym światku.

 • Od kobiety doświadczeń życiowych, poglądów, przyzwyczajeń oraz wartości:

Twoja wartość zależy również od kobiecych doświadczeń życiowych, poglądów, przyzwyczajeń oraz wyznawanych przez nią wartości. Kobieta patrzy na mężczyznę przez pryzmat swoich doświadczeń, które nabywała z wiekiem. W taki sposób co innego może budzić w niej podziw. Co innego może cenić u mężczyzny, co innego może jej imponować. Jeśli pojechałeś na wakacje do Hiszpanii, do zaimponować tym  możesz jedynie kobiecie, która w życiu nigdzie nie była i nic nie widziała. Dla kobiety, która do Hiszpanii lata na Weekend prywatnym samolotem, nie będzie to nic szczególnego.

Moja ex pochodziła z 15.000 miasteczka poleciała na kolesia, który był Warszawiakiem z zapewne pierwszego pokolenia :):):) Jak opowiadała mi o nim, to parę razy podkreślała to że on jest z Warszawy, jakby kurwa był pod tym względem jakiś ode mnie lepszy czy co. Znałem kiedyś kobietę, której imponowało to, że facet ma przeszłość kryminalną.

Co wpływa na: poglądy, wartości, przyzwyczajenia kobiety?

 

-Jej wychowanie i relacje rodzinne

-Jej najbliższe otoczenie

-W jaki sposób mężczyźni ją przyzwyczajali do różnych rzeczy swoimi zachowaniami.

 • Od wartości Twojego i kobiety otoczenia:

Twoja wartość również zależy od wartości Twojego i kobiety otoczenia. Mowa tu o Prawie Kontrastu, na podstawie, którego kobieta stale porównuje Cię w swojej głowie do:

-Swoich kolegów

-Jej byłego

-Jej kochanków

-Twoich kolegów

-Twojego brata

-Facetów swoich koleżanek

-Swojego ojca

-Faceta jej siostry

-Innych, obcych mężczyzn, których dane jest jej poznać w różnych okolicznościach i przy różnych okazjach każdego dnia.

Kobieta nadaje Tobie wartość, na podstawie jej doświadczeń z mężczyznami. Porównuje nawet to – jaki jesteś w łóżku, czy jesteś lepszy od jej byłego lub od ostatniego kochanka. Jeśli na tle jej kolegów czy innych facetów wypadasz blado, to kobieta może stwierdzić, że do niej zwyczajnie w świecie – nie pasujesz.  Mężczyźni też porównują swoje kobiety, do kobiet innych facetów, ale ich skala zamyka się w słowach:

-Moja jest brzydsza / moja jest ładniejsza

Kobieta natomiast porównuje mężczyzn głównie pod względem ich zasobów. Jeśli dwóch facetów z którymi się spotyka, podoba jej się tak samo i jakoś nie ma  wielkiej różnicy w tym – jak się z każdym z nich czuje z osobna, to wybierze w takim przypadku mężczyznę o większych zasobach. I nawet głupi samochód może przechylić szalę zwycięstwa na Twoją korzyść, ponieważ w jej oczach będziesz mobilny. A mobilność, to jakby nie patrzeć możliwości, które masz. Facet z prawem jazdy jest bardziej ceniony, niż facet bez prawka.

Bardzo ważne jest to, żebyś nie poznawał swojej kobiety z wszystkimi Twoimi znajomymi. Nie ma po co. Jak już poznawaj, to tylko z takimi, którzy jakoś bardzo nie odbiegają poziomem od Ciebie. Jeśli będziesz poznawał kobietę z facetami „lepszymi” od Ciebie i różnicę będzie widać diametralnie, to ona będzie patrzyła na Ciebie przez ich pryzmat. Oni będą plusować w jej oczach, a Ty dołować.  Kobieta również w swoim towarzystwie nie pokaże się z osobą, która do niej nie będzie pasowała. Nie chcesz chyba słyszeć tekstów typu, pod wpływem których możesz w swoich oczach poczuć się gorszy:

-Mąż Karoliny to jest prawdziwy facet

-Mój kolega kupił sobie nowy samochód

-Mąż Sylwii zabrał ją na wakacje

Kobieta również zwraca uwagę – jak jesteś traktowany w swoim towarzystwie, przez swych przyjaciół, kolegów, znajomych. Jeśli nie masz w ich oczach szacunku, to i ona również z czasem przestanie Cię szanować.

O tym jak zdobyć szacunek i zbudować mocną wartość w oczach Twoich przyjaciół, kolegów, znajomych, możesz przeczytać w moim 400 stronicowym E-BOOKU – Prawi Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi. Więcej informacji odnośnie e-booka na: damcidomyslenia@protonmail.com

Prawo Wzajemności - Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi
Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi

4 Elementy, z których składa się męska wartość:

 

Cztery elementy, z których składa się męska wartość:

 1. Atrakcyjność
 2. Szacunek
 3. Zaufanie 
 4. Autorytet

Te cztery elementy budują męską wartość i są ze sobą połączone niczym naczynia krwionośne. Stracisz jeden element, to tracisz równie kolejne. Jak nie masz szacunku, to również nie masz autorytetu.


Męska atrakcyjność:

 

Męską atrakcyjność można rozumieć w bardzo szeroki sposób. Można przyjąć, że na nią składają się w szczególności następujące elementy:

 • Atrakcyjność Fizyczna oraz Zdrowie:
 • Atrakcyjność życiowa
 • Atrakcyjność socjalna:
 • Cechy charakteru
 • Umiejętności, wiedza, doświadczenie oraz kompetencje

Żeby mieć wysoką wartość w oczach kobiet, trzeba pracować na tych obszarach.


Atrakcyjność Fizyczna oraz Zdrowie:

 

Atrakcyjność fizyczna to nic innego jak wygląd zewnętrzny. Im lepiej wyglądasz wizualnie, tym będzie Ci łatwiej. Wygląd to nie wszystko, ale również jest ważny. Dla kobiet +35 bardziej od wyglądu wizualnego, liczy się ZDROWIE mężczyzny, niż sam jego wygląd, chociaż to zawsze idzie w parze.


Atrakcyjność życiowa:

 

Można powiedzieć – Twój lifestyle, Twój styl bycia. Twoje pasje, zainteresowania, hobby, ale również ważne jest czy masz jakieś nałogi czy ograniczające Twoje życie długi.


Atrakcyjność socjalna:

 

Czyli krótko mówiąc, kto Ciebie zna i kogo Ty znasz. Dodatkowo czy te osoby Ciebie szanują i liczą się z Twoim zdaniem.


Cechy charakteru:

 

Cechy charakteru są bardzo ważne, ponieważ przez nie jesteśmy szanowani. To one dają nam kobiece zaufanie czy autorytet. Takimi cechami mogą być:

-Pewność siebie

-Silna wola

-Lojalność

-Stanowczość


Umiejętności, wiedza, doświadczenie oraz kompetencje:

 

Wszystko to sprawi, że będziesz dla kobiety ciekawą osobą oraz dzięki temu będziesz miał w jej oczach szacunek, zaufanie, autorytet. Umiejętności, wiedza, doświadczenie oraz kompetencje, to są Twoje zasoby, które dają Ci możliwości. Im masz więcej w życiu możliwości, tym jesteś cenniejszą osobą. Dlatego warto stale uczyć się nowych rzeczy i wychodzić ze strefy komfortu.

Możemy zaliczyć tutaj następujące elementy:

-Umiejętności uwodzenia

-Umiejętności socjalne

-Umiejętności zarabiania pieniędzy

-Wykształcenie

-Umiejętności w łóżku

-Umiejętności naprawy różnego rodzaju rzeczy i sprzętów domowych

-Umiejętności tańca

-Umiejętności gotowania


Szacunek:

 

Szacunek jest jednym z najważniejszych składników męskiej wartości. Jak masz w oczach kobiety szacunek, to znaczy, to jesteś dla niej cenną osobą. Jak straciłeś ten szacunek, to kobieta odchodzi od Ciebie emocjonalnie, a potem fizycznie. Szacunek buduje się latami, a traci w jednej chwili.

Elementy budujące Twój szacunek:

 

Głównym elementem budującym Twój szacunek, jesteś Ty sam. Jak Ty się nie będziesz szanował, to i kobieta również nie będzie tego robiła.

Na szacunek składa się:

-Umiejętności powiedzenia – NIE!

-Własne zdanie

-Własne zasady

-Odejście w każdej chwili

Kiedy tracisz szacunek w oczach kobiety?

– Jak stracisz kierownicę w związku, a ona weszła Ci na łeb

-Boisz się od niej odejść

-Stosujesz przemoc i agresję

-Zdradziłeś


Zaufanie:

 

Jeśli kobieta Ci nie ufa, to również nie będzie Cię szanowała, ani darzyła autorytetem. Związek bez zaufania bardzo szybko się kończy. Kobieta musi Ci zaufać, aby się na Ciebie otworzyć bardziej.

Kiedy kobieta ufa mężczyźnie?

-Kiedy wie, że może na nim polegać i na niego liczyć

-Kiedy wie, że nie ważne co się będzie działo, on zawsze da rade i z nim nie zginie

-Kiedy nie rzuca słów na wiatr i jest zawsze słowny

-Kiedy jest odpowiedzialny

-Kiedy kobieta ma poczucie bezpieczeństwa

-Zasoby oraz możliwości mężczyzny

Kiedy kobieta nie ufa mężczyźnie?

-Kiedy ma słomiany zapał

-Kiedy nie jest odpowiedzialny

-Kiedy jest nieogarnięty życiowo

-Kiedy on sam sobie nie ufa

-Kiedy nie można na niego liczyć, bo zawsze daje dupu

-Kiedy jest niesłowny

-Kiedy traci poczucie bezpieczeństwa

-Kiedy jego życie targają nałogi

 


Autorytet:

 

Autorytet daje Ci w oczach kobiety posłuch. Kobieta liczy się z Twoim zdaniem i Twój głos jest ostateczny. Ty w związku jesteś decyzyjny. Jak jest jakaś sprawa, to kobieta zawsze mówi:

-Muszę się jeszcze spytać męża, aby podjąć decyzję

A zazwyczaj jest odwrotnie i to facet musi się spytać kobiety :):):), nawet  tych najdrobniejszych rzeczach, jak wybór papieru toaletowego. Mając autorytet kobieta podąża za Tobą. Mając autorytet kobieta Cię szanuje i podziwia. Mając autorytet w oczach kobiety, możesz ją przekonać do różnych rzeczy czy eksperymentów. Mając autorytet w oczach kobiety, może ona się od Ciebie uczyć. Mając autorytet w oczach kobiety, jesteś wstanie nauczyć ją – jak ma Cię traktować. Mając autorytet, masz kontrolę w związku.

Co buduje autorytet w oczach kobiety:

 

Autorytet w oczach kobiety buduje:

-Szacunek

-Zaufanie

-Twoje życiowe sukcesy

-Twoja pozycja w grupie

-Twój zawód czy sposób zarobkowania

-Twoja pozycja w społeczeństwie

-Twoja wiedza, poglądy, doświadczenie

-Twój lifestyle

Co rujnuje Twój autorytet w oczach kobiety:

 

-Brak szacunku

-Twoje życiowe porażki, w których dałeś dupy jako facet, mąż, ojciec. Porażki z których nie wyciągnąłeś wniosków.

-Twoje zagubienie życiowe

-Utrata kierownicy w związku


W jaki sposób należy budować wartość w oczach kobiety?

 

W jaki sposób należy budować wartość w oczach kobiety?

Wartość w oczach kobiety należy budować poprzez rozwój. Stale się rozwijać i jednoczenie pilnować, aby tej wartości nie utracić. To jest najważniejsze – pilnować, aby nie stracić w jej oczach na wartości. Wartość nie traci się z dnia na dzień. To długotrwały proces. Dlatego lepiej trzymać rękę na pulsie.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button