Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Kobiety się zmieniły, to i uwodzenie również

Kilka dni temu była u mojej dziewczyny w gościach koleżanka z pracy, która jest samotną matką wychowującą syna. To co ta kobieta powiedziała, dało mi bardzo mocno do myślenia odnośnie tego jak zmieniły się kobiety na przestrzeni lat. Dziś kobiety są inne. Podryw wygląda inaczej, uwodzenie wygląda inaczej, związki wyglądają inaczej.


Za czasów moich rodziców ślub był brany na całe życie. Taki Mietek chlał codziennie, napierdalał babę po grzbiecie za to, że zupa była za słona, a ona trwała z nim do usranej śmierci, ponieważ bała się co ludzie powiedzą. Dziś już tak nie ma nawet na wsi. Kilka lat temu, pracując jeszcze w Kancelarii Komorniczej zauważyłem pewien trend, który dał mi do myślenia. W małym mieście, praktycznie codziennie przychodziły kobiety z wnioskami o alimenty. Więcej było spraw o alimenty, niż o ściąganie długów. W pewnym momencie zrobił się taki pierdolnik, że nie było gdzie trzymać akt. Poruszyłem ten temat przy okazji rozmowy z moim kolegą, który pracował w Sądzie Okręgowym i co on mi powiedział? Że u niego w wydziale codziennie wpływają pozwy o rozwód w ilości wręcz hurtowej.

Udzielając czasem porad dotyczących odzyskiwania byłych kobiet bardzo często z relacji mężczyzn wynika, że kobiety zrywają z nimi niekiedy pod byle pretekstem. W dzisiejszych czasach dużo łatwiej przychodzi kobietom zerwać z facetem, niż kiedyś. I nie oszukujmy się, to głównie kobiety kończą związek z mężczyzną. Codziennie na maila dostaje sporą liczbę facetów, którym rozpadł się związek. Pisząc te słowa już jakiś facet w Polsce wpisuje w Google jak odzyskać byłą dziewczynę

Na mojej stronie, którą czytasz najbardziej poczytnym wpisem jest właśnie ten mówiący o tym: jak odzyskać swoją ex dziewczynę , a w branży uwodzenia na porzuconych facetach zarabia się największe pieniądze, ponieważ skala desperacji jest naprawdę bardzo duża. Do czego zmierzam? Otóż zauważyłem, że zaczyna pojawiać się bardzo niebezpieczny trend. Dla niektórych kobiet facet jest potrzebny tylko do zapłodnienia i tyle. Co powiedziała koleżanka mojej dziewczyny? Cytuję:

-Mi facet do życia nie jest potrzebny. Mam dziecko i tyle mi wystarczy. 

Ok!!! Jej decyzja!!! Może tylko tak teraz mówi, bo nie trafił jej się odpowiedni facet, jednak coraz więcej kobiet wychodzi z założenia, że facet jest im potrzebny tylko do zrobienia dziecka, a potem może spierdalać. Kiedyś jak kobieta zaszła w ciążę, to na szybko trzeba było kołować ślub, wesele i żenić się pod przymusem, bo co ludzie powiedzą? A jak jest dziś? Dziś jak kobieta zajdzie w ciąże, to nie gwarantuje to żadnego ślubu.

Z jednej strony jest to dobre, ale z drugiej strony widać jak już się zmieniły relacje damsko-męskie. Czy na lepsze? Poniekąd tak, ale wiesz co mnie jeszcze martwi? Na siłę pompowana jest jakaś kurwa mistyczna wojna między kobietami, a mężczyznami. Tak!!! Kobiety są nastawiane przeciwko nam facetom i zbiera to swoje żniwo chociażby przy próbie podrywu.

Do głosu dochodzą jakieś sfrustrowane feministki, które są dodatkowo promowane w mediach jako jakieś autorytety. Głoszą więc ten lewacki i spierdolony bełkot chcą przebierać małych chłopców w dziewczynki, malować im paznokcie czy walcząc o jakieś równouprawnienie. Śmiechem było jak jakieś kobiety, chcąc udowodnić, że nie są w niczym gorsze od facetów, to wnosiły lodówkę w kilka, co tą samą lodówkę wniosłoby dwóch facetów.

Problem więc nie polega na tym, że kobiety są w czymś gorsze od facetów, ale na tym, że do niektórych prac nie mają predyspozycji fizycznych czy psychicznych. Niektóre prace są zarezerwowane tylko dla mężczyzn, a niektóre tylko dla kobiet. I w tym miejscu tworzona jest jakaś chora ideologia, która ma wywołać napięcie pomiędzy facetami i mężczyznami.

Co się teraz dzieje? Kobiety rosną w siłę, a faceci dosłownie cipowacieją z roku na rok. Bardzo dobrze, że kobiety rosną w siłę, ale jednocześnie odbija się to na nas facetach, ponieważ im nie dorównujemy. Powiem więcej!!! Spadamy na dno. One rosną w siłę i pozycję, a faceci leżą i kwiczą. 

Ostatnio pewna młoda osoba poprosiła mnie o pomoc. Mniejsza o większość o co chodziło. Dałem jej kontakty do pewnych osób i powiedziałem, żeby zadzwoniła i pogadała, a ewentualnie ja potem się za nią wstawię i powiem, że jest ode mnie. Co ten chłopak mi odpowiedział?

-Tyab, a mógłbyś za mnie pogadać i załatwić tą sprawę?

Kobiety zakładają spodnie, a faceci spódnice. Kobiety zaczynają przybierać męskie cechy, a faceci żeńskie. Zaczyna się to wszystko odwracać. Widać to gołym okiem w jakim kierunku to zmierza. Ideologia gender? Co to kurwa jest? Czym się dziś zajmują politycy? Jak wyglądają debaty polityczne? Kurwa o czym? O gospodarce?  O  poważnych rzeczach? O tym, żeby żyło Ci się lepiej? W większości programów telewizyjnych jest pierdolenie głupot o jakiejś nierówności. Jaki program gospodarczy miała partia z kropką przed literką?

Jak zaczyna wyglądać model „rodziny” w dzisiejszych czasach? Samotna matka z jednym dzieckiem. Syn czy córka wychowująca się bez ojca. Syn nie ma wzorca męskiego, tak samo córka. I rośnie wtedy taka księżniczka z wybujałym ego oraz chłopak co ma dwie lewe ręce do wszystkiego. Po drodze ktoś ich kurwa ubierze w sukienki czy doprawi wacka i puści w Świat. Kobieta zaczyna wymagać od faceta umiejętności kładzenia płytek, gotowania, zarabiania pieniędzy, a sama nawet mleka nie umie zrobić. My faceci zaczynami kobietom pozwalać na dużo więcej, niż kiedyś.

Sporo młodych facetów takich 17-21 lat już mi zwróciło uwagę, że dzisiejsze kobiety są inne. Są bardziej opryskliwe, chłodne, chamskie. Traktują faceta coraz bardziej przedmiotowo. Coraz mniej w nich tej kobiecości i dobroci, a coraz więcej agresji. U facetów natomiast testosteron coś opada i taki jest znak czasu. Mam wrażenie, że jest to z góry ukartowany plan. Komuś na tym zależy, aby tak było.

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

6 Komentarzy

  1. Wpis dobry . W mojej opinii jest to zaplanowane jeśli idzie o Europę Zachodnie -gdzie odbiera się energię męską facetom a sprowadza nachodźców 🙂 w ich miejsce -20 letnich byczków ,którzy uciekli rzekomo z kraju opanowanego wojną 😛
    „Pokolenie chłopców wychowanych przez matki „-Tyler Durden , fikcja literacka jednak staje się rzeczywistością :/

  2. ,,-Mi facet do życia nie jest potrzebny. Mam dziecko i tyle mi wystarczy.”

    Dziecko, alimenty i 500+. Do tego lizacych d…ę rodziców, zdesperowanego tatusia, stado potakujących i współczujących koleżanek i chmarę ,,wójków” co za danie de zrobią wszystko.

    Macica to dziś największy kapitał.

  3. Powiem tak, raczej normalna rozmowa jest najlepsza. Jeżeli się boicie to… Zagadajcie normalnie do drugiej osoby, ponieważ swoją nieśmiałość idzie pokonać! Wiecie co mi dało takiego kopa, gdzie uwierzyłem w siebie i zobaczyłem, że to nie takie trudne, no i że wiele dziewczyn jest nie warte naszego stresu itd. Pozdrawiam Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button