Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

5 kobiecych błędów w związkach których prawdziwy mężczyzna nigdy nie daruje

5 kobiecych błędów w związkach, których prawdziwy mężczyzna nigdy nie daruje:

5 kobiecych błędów w związkach, których prawdziwy mężczyzna nigdy nie daruje
5 kobiecych błędów w związkach, których prawdziwy mężczyzna nigdy nie daruje

W dzisiejszych czasach, zrozumienie psychologii kobiet i mężczyzn w związkach jest kluczowe dla budowania zdrowych relacji. Kobiety mają swoje oczekiwania, potrzeby i błędy, które mogą wpłynąć na związek. Oto pięć kobiecych błędów w związkach, których prawdziwy mężczyzna, mający do siebie szacunek nigdy nie daruje.


5 kobiecych błędów w związkach, których prawdziwy mężczyzna nigdy nie daruje:

 

Oto pięć najczęstszych, kobiecych błędów w związkach, których prawdziwy mężczyzna powinien nigdy nie darować i puszczać płazem.

1. Upokorzenie mężczyzny w miejscu publicznym:

 

Męskie ego jest niezwykle delikatne, a krytyka w obecności innych ludzi, a szczególnie osób takich jak przyjaciele, koledzy, znajomi, dzieci, rodzina, może je bardzo boleśnie zranić. Nawet jeśli upokorzenie partnera stało się przypadkowo, warto wiedzieć, jak szybko naprawić sytuację. Obrócenie jej w żart i wyjaśnienie, że nie było to zamierzone, może pomóc uniknąć większych problemów.

Prawdziwy mężczyzna nie daruje kobiecie wyzwisk, poniżania, wyśmiewania, pouczania, podpuszczania, w oczach osób trzecich, a w szczególności osób dla niego ważnych. Jeśli kobieta ma coś do Ciebie, chce Ci w jakiś sposób zwrócić uwagę, to niech to zrobi na osobności w cztery oczy, a nie przy wszystkich, a szczególnie przy osobach Tobie najbliższych. Jeśli musi już to być przy wszystkich, to niech zachowa elementy kultury. Ja rozumiem, że czasem mogą jej popuścić nerwy ze względu na Twoje jakieś zachowanie, ale nie mówię tutaj o skrajnych przypadkach, tylko o sytuacjach na porządku dziennym, w których to kobieta wydziera pizdę na mężczyznę.

Jeśli kobieta się tak zachowuje w stosunku do Ciebie, to:

  • Nie ma szacunku do Twojej osoby. Nie masz w jej oczach autorytetu, ani żadnej wartości, którą musiałeś stracić. Między innymi Twój szacunek w jej oczach został zabrany przez to, że jej na to sam pozwoliłeś, nie stawiając przez dłuższy czas żadnych granic. Kobieta przyzwyczaiła się już do tego, że bez żadnych oporów jedzie z Tobą jak ze szmatą w miejscach publicznych.
  • Nauczyłeś ją sam takiego zachowania, poprzez swoje postępowanie względem jej. W tym wypadku mamy obraz pięknej patologii, gdzie poprzez kurwy i chuje, wołacie się na obiad :):):)
  • Kobieta ma takie wzorce wyniesione z domu. Dla niej takie chamstwo i prostactwo jest normalnością, którą wyniosła z domu. Matka się zwracała tak do ojca, napierdalając parasolką, bo wypił kielicha, ten ją gorącym rosołem polewał.

2. Ciągłe skargi i wyrzuty:

 

Każdy związek ma swoje kłótnie, ale ciągła agresja wobec partnera może zaszkodzić nawet najsilniejszym uczuciom. Wyładowywanie emocji jest ważne, ale ważne jest, aby to robić w odpowiednim miejscu i z odpowiednią osobą. Nie powinno to mieć negatywnego wpływu na związek. Jeśli kobiecie ciągle coś nie pasuje, ciągle się skarży, ciągle zwraca Ci z czymś uwagę, to znak, że nie pasujecie do siebie, straciłeś w jej oczach wartość na tyle, że w taki sposób ona się już ewakuuje z tych popłuczyn zwanych – waszym związkiem. Jest jeszcze trzecia opcja. Ona jest pierdolnięta.


3. Niewłaściwie zarządzanie:

 

Zarządzanie domem to wspólna sprawa w związku. Kobieta nie powinna zamieniać się w pokojówkę, ale dbanie o swojego mężczyznę i gospodarstwo domowe to wyraz troski. Warto umieć zarządzać gospodarstwem domowym przynajmniej w minimalnym zakresie. Od faceta w dzisiejszych czasach wymaga się własnego mieszkania, dobrej pracy, kariery, samochodów, umiejętności kładzenia kafelek, naprawy silnika odrzutowego czy kung – fu :):):), a od kobiet co się kurwa wymaga?

Kompletnie nic! Nawet umiejętności ugotowania mleka.  I największe wymagania mają te kobiety, które same nic nie potrafią zrobić. No, ale cóż! Jak frajerzy to akceptują, no to jest jak jest! W związku musi istnieć partnerstwo, gdzie jest podział obowiązków domowych. Jeśli kobieta ma z tym problem, to masz dwa wyjścia!

  1. Nauczyć ją podziału obowiązków domowych, jeśli oczywiście będą chęci z jej strony, aby to zrobić!
  2. Podziękować jej!

Decyzja będzie należała do Ciebie!


Przeczytaj Również: Jak wygląda związek z syfiarą i brudaską


4. Marnowanie pieniędzy:

 

Można ten punkt podpiąć pod punkt 3. ponieważ się z nim mocno łączy. Ogólnie jest to śliski temat, ponieważ ważne jest prawo wzajemności pomiędzy partnerami  w kwestiach finansowych. Jeśli kobieta jest rozrzutna, a facet jest skąpy, to na tle finansowym nie będzie wzajemnego zrozumienia, tylko będą zgrzyty. A skoro pojawiają się zgrzyty, to w dłuższej perspektywie taki związek nie będzie miał racji bytu. Dla skąpego mężczyzny każdy wydany grosz przez kobietę, może być marnowaniem pieniędzy. Jednak jeśli kobieta wydaje  swoje pieniądze w tak głupi sposób, że zaczyna jej brakować pieniędzy, aby dołożyć się do opłat, rachunków czy innych zobowiązań, a całe finanse spadają na mężczyznę, to szanujący się facet nie będzie tego tolerował. Jedynie frajer sobie pozwoli na takie zachowanie.

Oczywiście!

Jeśli Ci to nie przeszkadza, to Twoja brocha. Gorzej jak przychodzi do opłacenia jakieś raty, czynszu czy zobowiązania, a Twoja żona / kobieta, mówi Ci, że jednak nie ma pieniędzy, ponieważ kupiła sobie nową torebkę, a Ty się wkurwiasz, krzyczysz, tupiesz, a nic z tym nie robisz. Wtedy jesteś bitym frajerem :):):) Pół biedy jeszcze jak tą torebkę kupiła za swoje! Jeszcze gorzej, jak torebkę kupiła za Twoje :):):)

Mądra kobieta potrafi sprawić, by mężczyzna chciał obdarowywać ją prezentami. Jednak bezceremonialne wydawanie jego pieniędzy, ciągłe narzekanie i domaganie się drogich zakupów mogą zaszkodzić związkowi. Warto zrozumieć możliwości finansowe partnera i postępować zgodnie z nimi. Jakiś czas temu topowa modelka z Polski i ring  – girl niejaka Justyna Gradek, spotykała się z projektantem mody Philippem Pleinem. Pewnego razu oddała się zakupowemu szaleństwu i wydała z jego karty ok. 30.000 euro! Plein wpadł w szał z tego powodu i wyjebał ją z domu w święta :):):)


5. Zdrada z przyjacielem:

 

Jednym z największych grzechów w związku jest zdrada. Niektórzy mężczyźni mogą wybaczyć niewierność, ale zdradę z jego przyjacielem?

Nigdy!!

Jeśli by to zrobili to by byli ciężkimi frajerami :):):) Oczywiście wybaczenie zdrady nie polega na żadnym powrocie. Po prostu wybaczasz kobiecie i tyle.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)


 

4.8/5 - (6 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button