Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

5 kobiecych poświęceń na rzecz mężczyzny które są mitami

5 kobiecych poświęceń na rzecz mężczyzny, które są mitami

5 kobiecych poświęceń na rzecz mężczyzny, które są mitami
5 kobiecych poświęceń na rzecz mężczyzny, które są mitami

Zauważyłem, że pojawił się nowy trend w relacjach damsko – męskich, który programuje przyszłych mężczyzn na słabych chłopców. Ofiary mamusiowego wychowania dumnie i otwarcie zaczynają deklarować, że w sumie to nie ma nic złego w bycią cipami. Można powiedzieć, że chcą nimi być w relacjach damsko – męskich na własne życzenie. Aby uzasadnić swój „wybór”, powołują się na jakieś narzucone z góry przez kobiety przekonania, które umniejszają znaczenie mężczyzn, jednocześnie wynosząc kobiety na piedestał. Ich głównym argumentem jest to, że to właśnie kobiety wchodząc w związek z mężczyzną, więcej tracą, niż zyskują, nazywając to poświęceniem się.  Zebrałem więc pięć najczęściej pojawiających się poświęceń i je obalam, pokazując, że w relacjach damsko – męskich, to każdy jest równy. Nie ma lepszych i gorszych. Nie ma, że ktoś się bardziej poświęca, a ktoś mniej.


Jakie są najczęstsze kobiece „poświęcenia” w relacjach damsko – męskich? – 5 Kobiecych poświęceń na rzecz mężczyzny:

 

Jakie są najczęstsze kobiece „poświęcenia” w relacjach damsko – męskich na rzecz mężczyzny, które niby pokazują wyjątkowość kobiet?

1. Kobieta najczęściej jako pierwsza opuszcza swój rodzinny dom oraz rodzinę:

 

Kobieta jako pierwsza najczęściej opuszcza swój rodzinny dom oraz swoją rodzinę i wprowadza się do swojego przyszłego męża do domu. Tak było w niedalekiej przeszłości, gdzie kobieta zazwyczaj mieszkała w domy męża z jego rodziną. Nie ukrywajmy, że teraz trochę czasy się zmieniły, ponieważ wiele par, to mieszka ze sobą przed ślubem, na neutralnym terenie, na początku coś wynajmując.

Jednak, jakie są fakty w tym temacie?

Żeby kobieta się do Ciebie wprowadziła lub w ogóle, żeby chciała z Tobą zamieszkać, wrzucając tym samym wasz związek na wyższy level, to musisz dać jej podstawową wartość, jaką jest poczucie bezpieczeństwa w tym temacie. Jeśli jesteś leniwym chujkiem, który nie pracuje, jest na utrzymaniu rodziców, to żadna normalna kobieta nie zamieszka z Tobą, ani nie wprowadzi się do Ciebie.

Żeby kobieta zamieszkała z Tobą, to musisz mieć na tyle mocną pozycję w związku, że w ogóle zechce wrzucić związek wasz na wyższy level. Tak naprawdę to ona podejmuje decyzję w tym temacie, więc w jaki sposób się poświęca?


Przeczytaj Również: Wszystko co musisz wiedzieć o mieszkaniu z kobietą


Przeczytaj Także: Od pierwszej randki, do wspólnego życia – jakie są etapy w relacjach damsko – męskich


 

W jaki sposób kobieta się poświęca na rzecz związku w taki sposób?

W żaden!

W żadej, ponieważ kobieta nigdy nie przeprowadzi się do mężczyzny i z nim nie zamieszka, który nie da jej nawet namiastki poczucia bezpieczeństwa. Nie będzie w żaden sposób ryzykowała mieszkania z facetem, który jest nieogarnięty życiowo. A to, że weźmie swoje spodnie oraz graty i przeniesie do Ciebie, to nie czyni ją to w żaden sposób bohaterką :):):)


2. Kobieta zmienia nazwisko na rzecz męża:

 

Jest to kolejny argument, wielkiego poświęcenia :):):) Kobieta zmienia nazwisko i przyjmuje nazwisko męża :):):) To jest to wielkie poświęcenie :):):) Przypomnę ci, że to, że jeśli kobieta – Twoja żona przyjęła Twoje nazwisko, nie oznacza, że jesteś jej właścicielem. Wielu facetów myśli, że jak wezmą ślub i założą żonie obrączkę na palec, to ona jest już ich na wieki. Jest to duży błąd, ponieważ w zasadzie po ślubie, to nic się nie zmienia w relacji. Jedynie dochodzą nowe zobowiązania, które już są wspólne.

Mając dwadzieścia parę lat byłem świadkiem jak na mediach społecznościowych moje koleżanki wychodziły za mąż i zmieniały nazwisko, na nazwisko męża. Dziś mam prawie 40 lat i widzę jak moje koleżanki na mediach społecznoścowych wracają do nazwisk panieńskich :):):)

Zmiana nazwiska, to tak naprawdę tylko robota papierkowa. Dziś kobieta ma Twoje nazwisko, a jutro może mieć nazwisko kogoś innego :):):) Jak dla mnie to żadne poświęcejnie z ich strony.


3. Kobieta „nosi dziecko mężczyzny” i je rodzi:

 

Jest to kolejny argument, który niby ma świadczyć o poświęceniu się kobiety na rzecz mężczyzny. Kobiety często mówią, że ” urodziły dziecko mężczyźnie”. „Dały mu jego dziecko…”. No wiadome, że ktoś je musiał tam zainstalować  :):):) i był to mężczyzna. Dla mnie to jest argument z dupy, ponieważ według wszystkich praw i zasad społecznych w dzisiejszym świecie, jeśli coś pójdzie nie tak w waszym związku, to Ty zapłącisz alimenty i spojrzysz na siedzą raz w niedzielę, jeśli oczywiście Ci na to pozwoli.

Kobieta nie nosi dziecka tylko dla Ciebie, ale również dla siebie, więc jest matką. No kto ma nosić dziecko w brzuchu?

Facet?

Taka natura…


4. Kobieta buduje rodzinę i zakłada dom z mężczyzną:

 

Kobieta nie robi Ci łaski, że wybrała akurat Ciebie na męża i ojca swojego dziecka, by z Tobą zbudować rodzinę. Gdybyś nie miał w jej oczach żadnej wartości, to by tego nie zrobiła. To nie średniowiecze, gdzie ludzie byli zmuszani do ślubów przez rodzinę.


5. Kobieta pracuje w domu na etat, aż do śmierci:

 

Jest to niby kolejny argument na to, że kobieta poświęca się na rzecz mężczyzny, ponieważ „dba” o dom. Niekiedy poświęca „karierę” na rzecz męża. Wiele kobiet na mediach społecznościowych ma ustawione nawet opis -” Matka i żona na pełen etat”, porównując zajmowanie się domem i opieką nad własnym dzieckiem do pracy na etacie.

Jeśli kobieta siedzi w domu i zajmuje się dzieckiem, to widocznie musiała podjąć z mężem wspólnie taką decyzję. Widocznie tak było dla  niej najwygodniej, ponieważ jakby chciała to by poszła do pracy. Mam wiele koleżanek, które pracują, ponieważ jak same mówią:

-Dzieci podrosły, więc nudziło mi się samej w domu

Mam, a w zasadzie miałem wiele koleżanek, które podrzucały dziecko do rodziców, a same korzystając z wolnego czasu i pieniędzy męża, jeździły sobie po zakupach. Więc było to niezłe poświęcenie z ich strony. Jest też wiele kobiet, które siedząc w domu, nie zajmują się nim. Jest tam brud, smród, kiła i mogiła. Facet zapierdala, no bo ktoś musi zapierdalać, żeby druga osoba mogła siedzieć w domu i się nim zajmować. Jednak problem pojawia się, kiedy się jednak po ślubie – nie zajmuje!


Przeczytaj Również: Jak wygląda związek z kobietą brudaską i syfiarą


Słusznie jest szanować prace domowe swojej kobiety, ale przypomnę ci, że w tej chwili, gdy pralka robi ci pranie, zmywarka myje talerze, a robot odkurzacz mopuje podłogę, Ty zapierdalasz w pracy, żeby mieć te wszystkie śmieci w domu.

Kobieta na tym świecie nie jest ofiarą, a ty nie urodziłeś się po to, by być jej sługą. Szanować, kochać i być wdzięcznym nie oznacza, że trzeba się przed kobietą uginać. Ponadto kobieta nie może kochać kogoś, nad kim się zlitowała, ale to już inna historia.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/

 

5/5 - (3 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button