Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak rozpoznawać wredne i toksyczne kobiety? Część – I

Przedstawiam wam kolejny fragment z mojej drugiej książki, która dla wielu z was będzie absolutną biblią relacji damsko – męskich. Będzie to spis moich doświadczeń z kobietami, pełen szalonych historii, inspiracji oraz wiedzy, która oczywiście daje do myślenia.

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet i Związków

Jest to drugi fragment, który wyjaśni Ci dokładnie od czego zależy to w jaki sposób się kobieta zachowuje w stosunku do Ciebie i dlaczego Cię traktuje właśnie w taki sposób, a nie inny.

Pierwszy fragment możesz przeczytać poniżej:

Ekstremalne Sytuacje w relacjach z kobietami

pisana w formie rozmowy dwóch dobrych przyjaciół, którzy spotkali się przy zimnej wódeczce i rozmawiają o kobietach. Ja teraz czekam na nową stronę, bardziej profesjonalną, więc nie mogę się doczekać kiedy za niedługi czas poinformuje Cię o premierze wielki baner na stronie :):):)

Jest to pierwsza część z trylogii jaką przygotowałem dla was. 400 stron historii i moich doświadczeń życiowych. Niektóre są bardzo mocne. Więc książka w formie e – booka jest tylko dla dorosłych.

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi

Jeśli chcesz zapisać się na listę oczekującą to na książkę Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, to napisz na adres mailowy: damcidomyslenia@protonmail.com

Na razie dostępne są wersje: pdf, mobi, epub.

Jeśli chcesz przeczytać SPIS TREŚCI książki Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, to KLIKNIJ TUTAJ

Dobra koniec przerwy na reklamę!

Jak rozpoznawać toksyczne kobiety i nie dopuszczać ich blisko do swojego życia?

– Tyab, ale łatwo się mówi, żeby dopuszczać do siebie tylko te kobiety, które są wartościowe. Skąd mam to wiedzieć czy kobieta, z którą się dopiero co zacząłem spotykać lub dopiero co związałem, jest akurat wartościowa? Skąd mam to od razu wiedzieć, które kobiety mogę dopuścić do swojego życia, a od których mam się trzymać z daleka? Nie da się tego tak od razu ocenić! Nie da się tego również od razu przewidzieć! Niekiedy człowiek może przekonać się o tym dopiero na własnej skórze, czyli jak już doświadczy tych ekstremalnych sytuacji, o których wcześniej wspominałeś. Niestety w wielu przypadkach może być już za późno dla takiego mężczyzny!

Skąd masz to wiedzieć czy dana kobieta jest dla Ciebie wartościowa? Skąd masz to wiedzieć jakie kobiety dopuszczać do siebie, a od jakich trzymać się z daleka? Słuchaj! Zgadzam się, że nie zawsze wszystko da się trafnie przewidzieć. Zgadzam się również, że nie wszystko widać od razu gołym okiem. To by było za łatwe i zbyt piękne. W życiu na swojej drodze możesz spotkać różne kobiety. Jedne będziesz mógł już od samego początku przejrzeć na wylot.

Z drugimi możesz już mieć pod górkę, ponieważ możesz trafić na bardzo sprytne i przebiegłe kobiety, które niczym lisice będą się przed Tobą dobrze maskowały i ukrywały swoją prawdziwą twarz. Prawdziwą twarz takich kobiet będziesz mógł zobaczyć dopiero w ekstremalnych sytuacjach jakie pomiędzy wami będą miały miejsce w przyszłości, a uwierz mi! Prędzej czy później życie każdą przyjaźń, każdą znajomość, każdy związek, wystawi na mocną próbę poprzez ekstremalne sytuacje jakie się mogą pojawić.

No właśnie! Mówię tutaj o takich kobietach, które są sprytne, przebiegłe oraz bardzo dobrze się maskują. Skąd będę to wiedział od jakich kobiet mam się trzymać z daleka, skoro one będą świetnymi aktorkami z założonymi maskami na twarzach?

Wszystko to jest kwestia doświadczenia i obycia z kobietami. Jeśli jesteś gościem co przez 30 lat walił konia w samotności i jakimś cudem gdzieś na internecie poznał kobietę z drugiego końca Polski, którą okrzykną z miejsca „miłością swego życia” i wszedł z nią od razu w „związek” na odległość, to jakie Ty masz doświadczenia z kobietami, które zapali Ci czerwoną lampkę w głowie? Żadne!!! Tak! Nie ważne ile masz lat, kim jesteś, ile zarabiasz i czym się na co dzień zajmujesz! Nie wiesz nic o kobietach. Jeśli w swoim życiu byłeś w kilku długoletnich związkach, to kiedy miałbyś się nauczyć obycia z kobietami? W szkole nie uczą relacji damsko – męskich. Rodzice również nie bardzo mają pojęcie na ten temat, ponieważ i oni zazwyczaj poznali się gdzieś tak jakoś „przypadkiem”.

Jak rozstałem się z moją byłą dziewczyną w 2011 roku, to w następny związek, który trwa do dziś, wszedłem dopiero w 2017 roku. Oczywiście przez ten czas nie waliłem konia w samotności, tylko zdobywałem bezcenną wiedzę z relacji damsko – męskich w praktyce. Jasna sprawa, że gdybym tylko chciał, to mógłbym stworzyć jakikolwiek związek dużo wcześniej niż przed 2017. Kandydatek nie brakowało, szczególnie w latach 2013 – 20161 :):):). Wolałem jednak przez te bite 6 lat nabywać bezcenne doświadczenia z kobietami. Dzięki temu znalazłem się chyba praktycznie w każdej sytuacji w jakiej może znaleźć się mężczyzna w relacjach z kobietami.

Dopiero kiedy zdobyłem już te kilkuletnie doświadczenie w relacjach damsko – męskich, to wtedy zdecydowałem się na wejście w poważny związek z kobietą, którą sobie ja wybrałem, którą sobie „wychowałem” poprzez naukę prawa wzajemności, którą już dawno przejrzałem na wylot, której znam wszystkie maski jakie kiedykolwiek zakładała w ekstremalnych sytuacjach, która pasuje do mnie pod każdym względem, która jest dla mnie jak puszka po piwie, a ja dla niej jak czołg.

Wiedziałem jakiej kobiety szukam i taką sobie znalazłem, nie ograniczając się tylko do dupy i cycków. Dzięki temu w moim związku na chwilę obecną układa się wręcz rewelacyjnie. Jesteśmy ze sobą już grubo ponad 3 lata w których to również mieszkamy ze sobą jak stare małżeństwo. Jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata, a ja dalej mam kontrolę w związku i trzymam mocno jego kierownicę. Oby tylko tak dalej! Nie ukrywajmy, że jest to zasługa tylko i wyłącznie mojego doświadczenia, które nabywałem latami i którym chcę się z Tobą podzielić, abyś nigdy nie dopuścił do swojego życia nieodpowiedniej kobiety i dał się jej zrobić w chuj jak dziecko.

Żeby maksymalnie zminimalizować dopuszczanie do Twojego życia nieodpowiednich kobiet, które będą dla niego niczym czołg dla puszki po piwie, musisz:

  • Mieć swoje własne żelazne zasady związane z relacjami damsko – męskimi i się nimi kierować w codziennym życiu.

  • Stać się dobrym obserwatorem, który zwraca uwagę na detale w ogólnym zachowaniu i podejściu kobiety w stosunku do ludzi i sytuacji w jakich przyjdzie jej się odnaleźć.

  • Testować kobiety, tak jak i one testują nas facetów. Testowanie kobiet, to nic innego jak prowokowanie ekstremalnych sytuacji i obserwowanie jak kobieta będzie się w nich zachowywała.

Jak Twoje żelazne zasady wpływają na niedopuszczenie do Twojego życia, nieodpowiedniej kobiety?

Wcześniej dane nam było rozmawiać o moich żelaznych zasadach jakimi kieruję się w relacjach z kobietami. Jeśli jeszcze nie masz swoich własnych zasad, którymi również i Ty będziesz się kierował w tych relacjach, to czym prędzej je sobie ustal, zapisz na kartce i przyklej w widocznym miejscu, w koduj do głowy oraz najważniejsze i zarazem najtrudniejsze – przestrzegaj ich. Mając zasady w relacjach z kobietami, pokazujesz im jak mają Cię traktować i na ile mogą sobie w stosunku do Ciebie pozwalać. Takim to sposobem budujesz w ich oczach swój szacunek, który jest bardzo ważnym elementem w relacjach damsko – męskich.

Od szacunku zależy właśnie to, w jaki sposób kobieta Cię może traktować. Możesz być niczym jak ta puszka po piwie, a kobieta jak ten czołg, który może Cię rozjechać, ale tego nie zrobi. Nie zrobi, ponieważ Cię szanuje. Nie wali się w chuja z osobami, które się szanuje. Robi się to tylko i wyłącznie z frajerami, którzy sami siebie nie szanują i na to sobie pozwalają. To właśnie szacunek do Twojej osoby pozwala Ci trzymać kierownicę w związku. Jeśli mężczyzna stracił kontrolę w związku, to znaczy to również, że stracił szacunek w oczach kobiety.

Ja nie dopuszczam do siebie nawet na jeden krok jakiś pojebanych, dwulicowych, toksycznych kobiet. Czemu? Ponieważ zasady jakie mam i jakimi kieruję się w życiu, po prostu mi na to nie pozwalają. To moje zasady mnie chronią przed takimi kobietami. To moje zasady mnie chronią przed kobietami, które niczym jak czołg mogą zniszczyć mi życie. Potrafię odejść od każdej kobiety w każdej chwili – moja zasada, która wielokrotnie zaoszczędziła mi w życiu masy niepotrzebnych nerwów, kiedy na mojej drodze stanęła jakaś pojebana kobieta. Większość facetów nie ma własnych zasad, a nawet jeśli jakieś tam ma, to bardzo szybko dupa i cycki dają im zielone światło na to, aby te zasady łamać.

101 Kobiecych zachowań, które powinny zapalić Ci czerwoną lampkę w głowie

C.D.N…

P.S

Nie czytałeś o mojej poprzednich zasadach, które mogą dać Ci do myślenia w relacjach damsko męskich, które są tylko małymi fragmentami z mojej drugiej książki Prawo Wzajemności – Instrukcja Obsługi Kobiet? Przeczytaj o tym teraz!

Ekstremalne Sytuacje w relacjach z kobietami

Od Czego Zależy Zachowanie i Postępowanie Kobiet w Stosunku Do Mężczyzn

 Co kobieta może sobie o Tobie pomyśleć?

Jakie tak naprawdę są kobiety?

Nie ratuję martwego związku

Jak szybko i skutecznie pogodzić się z obrażoną kobietą

Kiedy najlepiej zakończyć relacje z kobietą

Koniecznie przeczytaj, ponieważ kilkanaście osób po przeczytaniu tego fragmentu napisało do mnie z gratulacjami, że otworzył im oczy.

P.S II

Przeczytałeś? Dało do myślenia? Jak tak, to poleć ten wpis i całego tego bloga swoim zaufanym ludziom oraz zapisz się na darmowego newslettera i pobierz ponad 300 stron darmowego e – booka „ATRAKCYJNOŚĆ W PIGUŁCE”.

P.S III

Chcesz postawić mi piwo za to, że otworzyłem Ci oczy i dałem do myślenia? Możesz to zrobić klikając w poniższy link:

https://tipanddonation.com/damcidomyslenia

 

Rate this post
Pokaż więcej

3 Komentarzy

  1. Na studiach doświadczyłem tego, że jest na świecie życzliwe grono wykładowców, potrafiące pójść na rękę. Trzymałem się własnych zasad, które zakazywały mi pójścia słabo przygotowanym na egzamin – musiałem udowodnić, że wart byłem tych szans.Nie miałem szacunku u wykładowcy, to godzina egzaminu została zmieniona po to ,aby zostać rozjechanym.
    Pewno jeszcze nieraz w życiu przejadę się na kobietach i ludziach.😉

  2. A gdybyś musiał rozpoznać toksyczną kobietę mając do dyspozycji tylko jedno pytanie? Zapytaj ją o jej byłych… Jak nie będzie chciała rozmawiać, albo powie krótko że byli OK/palantami, albo będzie zmieniać temat to jest spora szansa, że jest to kobieta z klasą. Natomiast jak zacznie wspominać swojego ex, o tym jak ją zranił dla tej lafiryndy itd., to wiedz, że ona chce się odegrać na byłym, a ty co najwyżej możesz liczyć tylko na łatwy seks i są bardzo małe szanse, że coś z tego będzie, chociaż może to nawet potrwać 2-3 lata przy bardzo sprzyjających wiatrach, ale w końcu taki związek z dużym prawdopodobieństwem się rozpadnie. A jak się nagle rozgada i okaże się, że jej byli to same chuje i nieudacznicy to spierdalaj i nie odwracaj się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button