Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Ekstremalne sytuacje w relacjach z kobietami

 

Przedstawiam wam kolejny fragment z mojej drugiej książki, która dla wielu z was będzie absolutną biblią relacji damsko – męskich. Będzie to spis moich doświadczeń z kobietami, pełen szalonych historii, inspiracji oraz wiedzy, która oczywiście daje do myślenia.

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet i Związków

Jest to drugi fragment, który wyjaśni Ci dokładnie od czego zależy to w jaki sposób się kobieta zachowuje w stosunku do Ciebie i dlaczego Cię traktuje właśnie w taki sposób, a nie inny.

Pierwszy fragment możesz przeczytać poniżej:

Od Czego Zależy Zachowanie i Postępowanie Kobiet w Stosunku Do Mężczyzn

Książka jest napisana w formie rozmowy dwóch dobrych przyjaciół, którzy spotkali się przy zimnej wódeczce i rozmawiają o kobietach. Ja teraz czekam na nową stronę, bardziej profesjonalną, więc nie mogę się doczekać kiedy za niedługi czas poinformuje Cię o premierze wielki baner na stronie :):):)

Jest to pierwsza część z trylogii jaką przygotowałem dla was. 400 stron historii i moich doświadczeń życiowych. Niektóre są bardzo mocne. Więc książka w formie e – booka jest tylko dla dorosłych.

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi

Jeśli chcesz zapisać się na listę oczekującą to na książkę Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, to napisz na adres mailowy: damcidomyslenia@protonmail.com

Na razie dostępne są wersje: pdf, mobi, epub.

Jeśli chcesz przeczytać SPIS TREŚCI książki Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, to KLIKNIJ TUTAJ

Dobra koniec przerwy na reklamę!

Ekstremalne sytuacje w relacjach damsko – męskich

W tym fragmencie mojej drugiej książki pod tytułem Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet i Związków, opowiem Ci o ekstremalnych sytuacjach w relacjach z kobietami. Wyjaśnię Tobie czym one są, z czym się zazwyczaj mogą wiązać i dlaczego nie powinieneś ich bagatelizować, tylko bacznie zwracać na nie swoją uwagę.

Jak to mówi stare powiedzenie – prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a kobiety, ich prawdziwy charakter, poznaje się dokładnie w ekstremalnych sytuacjach, które pokazują jej prawdziwe oblicze oraz to do czego taka kobieta może być zdolna, jeśli coś będzie  sprzeczne z jej prywatnym interesem.

Ekstremalne sytuacje różnią się od takich zwykłych sytuacji życia codziennego tym, że mają one dużą  większą wagę i najczęściej mogą się wiązać z jakimiś nieprzyjemnymi konsekwencjami  dla faceta. Konsekwencjami,  które w jakimś stopniu będą miały wpływ na jego życie i mogą je mocno pokomplikować.

Czym są ekstremalne sytuacje w relacjach z kobietami?

Ekstremalne sytuacje w relacjach z kobietami są to te sytuacje i wydarzenia, które wystawiają związek lub małżeństwo na próbę. Zobacz! Większość gangsterów Pruszkowskich i Wołomińskich z lat 90′ otaczało się pięknymi kobietami, które lgnęły do nich jak pszczoły do ula. Cóż! Łobuz kocha najbardziej, a dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców, tym bardziej jak są to niegrzeczni chłopcy z miasta.

Jednak w jaki sposób większość związków tych gangsterów się rozleciała? W bardzo prosty! Jak zostali złapani i trafili za kratki, to dziewczyny odkręcały się na pięcie i szły do innego, zostawiając ich samych w więzieniu Słynna żona Słowik jest tego idealnym przykładem. Kiedy Słowika zamknęli, to jak widać nie miała zamiaru poczekać na niego tych kilku lat co wtedy dostał, tylko zadowoliła się innym gangusem, któremu nawet pozwoliła podobno nosić zegarki po Słowiku. Tak przynajmniej wyczytałem bodajże z książek Masy czy w jakimś kryminalnym wywiadzie.

To właśnie jest ta ekstremalna sytuacja, którą napisało samo życie. I tak zazwyczaj było, że w momencie aresztowania członków mafii pruszkowskiej czy wołomińskiej, ich dziewczyny odchodziły od nich, bo przestali być dla nich cenni.  Kobiety były przy nich dopóki były pieniądze, gangsterski biznes się kręcił, lał się szampan i zabawa trwała na wolności. Jednak gdy trafiali za kratki, to ich kobiety pokazały swoje prawdziwe oblicze, którym się kierowały będąc w związku z tymi facetami.

Podobnie może być i z Tobą. Większość facetów, którzy chcą zaimponować kobietom swoimi pieniędzmi, których tak naprawdę to nie mają i samochodami, które tak naprawdę nie są ich.

Jeśli ich związek oparty był tylko o pieniądze czy jakieś dobra materialne typu samochody, a oni nic innego nie mają kobietom do zaoferowania oprócz pieniędzy, to prawdziwe ich oblicze poznają wtedy kiedy nadejdzie jakiś kryzys i przyjdą chude dni w których trzeba będzie zacisnąć pasa.

To będzie ta ekstremalna sytuacja  o której Tobie teraz mówię. To będzie ta ekstremalna sytuacja, która wystawi związek na próbę czasu. Czemu? Ponieważ jeśli swój związek oparłeś tylko o pieniądze, prezenty i inne precioza, którymi rozpieszczałeś swoją kobietę, kupując sobie nimi jej czas, to taka rozpieszczona kobieta może nie zaakceptować zrezygnowania z wygód i obniżenia swojego poziomu życia. Większość kobiet będąca w związku z facetem, który był oparty w zasadzie tylko o pieniądze i poczucie bezpieczeństwa, w momencie jego utraty spierdala jak szczur z tonącego statku zostawiając faceta samego na lodzie.

Pracując w Kancelarii Komorniczej miałem sytuację w której pewien mężczyzna prowadził firmę budowlaną, która mu padła. Nie ukrywajmy, że padła m.in przez Euro 2012, ponieważ nie dostał pieniędzy za wykonaną robotę tak jak i wiele innych małych firm, budowlanych, które również nie dostały pełnych pieniędzy za pracę. Ponieważ przyszedł pan w białych rękawiczkach, który reprezentował jakąś spółkę skarbu Państwa i powiedział wprost, że albo biorą tyle pieniędzy ile oni im oferują, albo sprawa trafi do sądu, gdzie będzie się ciągnęła latami, a przez ten czas  firma może upaść zanim wygra sprawę i dostanie odszkodowanie.

Facet siłą rzeczy został wgoniony w długi, a przeciw niemu zaczęły toczyć się postępowania komornicze na kwoty liczone w setkach tysięcy złotych.  Co zrobiła jego piękna żona? Bez mrugnięcia okiem odeszła od niego z dziećmi i podała go dodatkowo na dojebanie o alimenty, których zdarzało mu się nie zawsze płacić w terminie. To była ta ekstremalna sytuacja, która pokazała mu jaką maskę na twarz założyła jego żona.

Rozchorujesz się poważnie czy ulegniesz jakiemuś wypadkowi, po którym Twoje funkcjonowanie w społeczeństwie zostanie mocno utrudnione. Utrudnione nie tylko dla Ciebie, ale również dla osób Tobie najbliższych. Również wystawi Twój związek czy małżeństwo na próbę. Kiedy mój tata leżał w szpitalu, to na jego salę przywieźli 40 letniego mężczyznę, który w pracy dostał udaru. Gość miał żonę, która tylko raz odwiedziła swojego męża w szpitalu, do którego miała 20 minut pieszo i to dosłownie na 5 minut. Gość dosłownie nic nie miał. Ani papieru toaletowego, ani chusteczek higienicznych, ani jakiś owoców, ani wody, ani nowych ubrań, ani nawet telefonu. Tak jego żonka dbała o niego!  Miała go kompletnie w dupie. I to jest właśnie ta ekstremalna sytuacja, która pokazała całą prawdę o ich związku, w którym to nie może liczyć na żadną pomoc od swojej żony, ani również na wsparcie.

Mój znajomy założył kiedyś W swoją dziewczyną firmę, w którą ona jak i on włożyli całe swoje oszczędności życia. Było dobrze między nimi , dopóki firma jako tako prosperowała i przynosiła Taki. Wszystko się między nimi zjebało kiedy firma zaczęła generować straty, aż w końcu upadła.

Nagle jego dziewczyna z tej kochającej, którą do tej pory znał, zmieniła się w kobietę  złośliwą,  arogancką, nieprzyjemną, bez serca i żadnego współczucia, która mu na chatę wjeżdżała z policją, aby zedrzeć z niego ostatnią koszulę.

Ekstremalne sytuacje wychodzą najczęściej przypadkiem przy różnego rodzaju okazjach związanych z:

 • Wspólnym dzieckiem:

Była żona mojego kolegi po rozwodzie pokazała mu swoją prawdziwą twarz, której do tej pory nie znał! Niby rozstali się w pokoju, jednak coś jej się odmieniło i szantażuje go za każdym razem dzieckiem, że go nie zobaczy. Dodatkowo we wszystkim mu robi pod górkę. Niemal wszystko mu utrudnia jak tylko może.

 • Kłótnią:

Ostra kłótnia może doprowadzić do naprawdę niemiłych sytuacji, w której od słowa do słowa i kobieta pokazuje swoje prawdziwe oblicze uderzając w ambicję, wartość, pewność siebie i dumę faceta w każdy możliwy sposób, który tylko go zaboli.

 • Majątkiem i pieniędzmi:

Ludzie różnie podchodzą do kwestii pieniędzy. Szczególnie widać to jak przychodzi wspólnie do rozliczenia się lub dzielenia majątku. Kiedyś napisał do mnie chłopak z pytaniem, co ma zrobić, kiedy rozwodzi się z żoną, a ta każe mu się wyprowadzić z jej mieszkania w które on wsadził kupę swojego czasu, zdrowia, nerwów oraz pieniędzy. I właśnie w tym miejscu wyszła prawdziwa twarz jego żony, która nie chciała oddać mu części pieniędzy, które włożył w mieszkanie, z którego go właśnie wyrzuca.

Kobiety również bywają bardzo perfidne i przebiegłe, a ich przebiegłość może dopiero dać znać o sobie za kilka lat. Pamiętam jak kolega mi opowiadał, że jego ówczesna dziewczyna, która jednocześnie jest matką jego dziecka wprowadziła się do niego do mieszkania. Kiedy między nimi było dobrze, to robiła podchody  z jego mieszkaniem, aby przepisał je na dziecko, a wtedy ona jako opiekun prawny dziecka, miałaby pełne prawo do zarządzania jego mieszkaniem. I o to zaczęły się u nich robić awantury, ponieważ on nie chciał tego zrobić, gdyż koledze zapaliła się czerwona lampka w głowie, że coś tu jest nie tak. 

 • Zdradą:

Ekstremalne sytuacje pojawiają się wtedy, kiedy pojawia się w związku osoba trzecia.

 • Zerwaniem / Rozwód:

Prawdziwą twarz mojej ex dziewczyny poznałem wtedy, kiedy się rozstaliśmy. Te kilka tygodni po rozstaniu, to była masakra dla mojej psychiki. Moja ex się ze mną nie patyczkowała, tylko wsadzała mi szable w plecy na każdy możliwy sposób. Na sali rozwodowej również można doświadczyć niekiedy odstawianych kabaretów w wykonaniu kobiet

 • Kłamstwami:

Prawdziwą twarz kobiety zobaczysz wtedy, kiedy zostanie przez Ciebie przyłapana na jakimś kłamstwie. 

Ekstremalne sytuacje są ekstremalne dla facetów wtedy, kiedy za bardzo zaufali kobiecie i właśnie te rozczarowanie osobą, której bezgranicznie ufali najbardziej boli w chwili zawodu. Ekstremalne sytuacje wiążą się z zaufaniem do kobiety, za którą facet dałby dobie rękę uciąć, a w niedalekiej przyszłości wszystko okazuje się, że on kurwa nie ma ręki. Dlatego też zasada, że nie ufam żadnej kobiecie w stu procentach wzięła się z wielu ekstremalnych sytuacji w których od osoby, którą bezgraniczne kochałem i której zaufałem dostałem znienacka kopa po jajach.

W ekstremalnych sytuacjach kobieta może Cię :

 • Rozczarować swoim postępowaniem.
 • Zawieść.
 • Negatywnie zaskoczyć.
 • Niekiedy wręcz zszokować.
 • Szantażować.
 • Grozić ujawnieniem Twoich sekretów.
 • Ośmieszyć.
 • Wykorzystać.
 • Oskarżyć o coś.
 • Coś Ci zabrać.
 • Oszukać.
 • Zranić.
 • Coś zniszczyć.

A jaka będzie Twoja reakcja na tą ekstremalną sytuację? Będziesz w tej realnej rozsypce zbierał szczękę z podłogi, nie mogąc uwierzyć, że osoba , z którą tyle czasu byłeś potraktowała Cię w taki sposób w jaki potraktowała. Będziesz w szoku, bo ekstremalne sytuacje z kobietami charakteryzują się tym, że walą z partyzant faceta po jajach bez wielkiego ostrzeżenia.

Pamiętam jak mój związek z ex chylił się ku upadkowi. Widziałem, że ten związek dobiega końca więc starałem się go jeszcze we frajerski sposób ratować. Kupiłem więc mojej dziewczynie perfumy w prezencie. Liczyłem , że ucieszy się z takiego prezentu. Niestety moja dziewczyna tej nocy nie wróciła po pracy do domu, w którym to ja jak ten cieć malinowy, czekałem na nią z prezentem oraz stworzoną atmosferą rodem z Królewny Śnieżki.

Moja ex wróciła dopiero o 6.00 rano następnego dnia i na moje pytanie, gdzie była całą noc, odpowiedziała z uśmiechem , że u Andrzeja była – czyli naszego wspólnego kolegi z pracy, z którym się tylko całowała i miała większe motylki w brzuchu , niż kiedyś ze mną, bo Andrzej tak bosko całuje. Pokazała mi również porwane korale,  które jej Andrzej zerwał podczas całowania. 

Totalnie mnie zamurowało. Nie wiedziałem co powiedzieć. Nawet e najczarniejszych dnach nie podejrzewałem jej o to, że byłaby mnie wstanie kiedykolwiek zdradzić. I tu był mój błąd, bo kiedy straciłem kontrolę w związku, to ujebałem sobie w głowie jej idealistyczny obraz, którym na co dzień żyłem obdarzając ją pełnym zaufaniem. Niestety przy zerwaniu pokazała mi twarz, której jeszcze u niej nie widziałem. Twarz nieczuła, złośliwą, wredną, mściwą.

Opowiedz Ci teraz dwie, bardzo mocne historię, które pokazują jakie mogą być niektóre kobiety, które możesz również spotkać na swojej drodze. 

Pierwsza historia, to nie wiem czy wydarzyła się na prawdę. Usłyszałem ją na jednym z webinarów pewnego trenera uwodzenia, który właśnie ją opowiedział swoim słuchaczom.  Jego kolega był zawodowym żołnierzem, który na co dzień stacjonował w Afganistanie na misji. W Polsce miał od dłuższego czasu dziewczynę, z którą wiązał plany na przyszłość. Oboje planowali się pobrać i wspólnie zamieszkać w wybudowanym domu z ogródkiem. On jako żołnierz będący na misji, jak na polskie warunki bardzo dobrze zarabiał. Pewnego razu stwierdził będąc na chwilę w Polsce, że wybuduje dom, który akurat już powinien być gotowy jak zakończy misję i wróci do Polski.

Z racji tego, że na co dzień nie było go w Polsce, to wszystko innego załatwiała jego dziewczyna, która w przyszłości miała przecież zostać jego żoną. On dawał pieniądze, a ona zajmowała się całą resztą będąc na miejscu. Takim to sposobem ten dom stał na nią ze wszystkimi papierami. 

Kiedy misja jego dobiegała końca, to ich nowy dom był już dawno gotowy i tylko czekał , aż gospodarz wróci do Polski i się do niego wprowadzi, tak jak już to zdążyła zrobić jego przyszła żona.

Kiedy przyjechał do domu i wszedł do środka, to odjęło mu mowę. Takiego widoku to się nie spodziewał nawet w najczarniejszych snach. Jego dziewczyna, z którą miał tyle planów na przyszłość i której ufał bezgranicznie, leży naga w jego łóżku z jakimś obcym facetem. Najlepsze w tym wszystkim było to, że wcale się jakoś z tym nie kryła. To wyglądało tak jakby tylko czekała, aż zostanie przez niego nakryta. To wyglądało tak jakby wszystko już wcześniej sobie zaplanowała i chciała zostać przyłapana na gorącym uczynku. 

Kobieta nawet nic nie próbowała wyjaśniać czy się mu tłumaczyć. Nawet nie przeprosiła, tylko popatrzyła się na niego i powiedziała w bezczelny sposób: 

Wypierdalaj z mojego domu, bo zaraz wezwę Policję.

Do gościa w jednej chwili doszło, że ufając jej bezgranicznie popełnił największy błąd swojego życia, w którym stracił dom wybudowany za jego pieniądze. Ten ciężar był za duży nawet dla żołnierza, który na misjach widział wiele ludzkich dramatów. Facet się momentalnie załamał i popełnił samobójstwo.

Druga historia wydarzyła się na prawdę, bo znam dobrze siostrę chłopaka, o którym zaraz Ci opowiem. Kamil bo tak nazywał się brat mojej leżanki miał dziewczynę, z którą planował wspólną przyszłość. Para planowała się pobrać, a że pochodzili oboje z biednej rodziny, to postanowili wyjechać na jakiś czas do Anglii i zarobić na ich wesele i meble do mieszkania.

W Londynie wynajęli jakiś pokój i zaczęli szukać pracy. W zasadzie to on tej pracy szukał, bo jego dziewczyna całymi dniami nic nie robiła, tylko siedziała na internecie. Wystarczyło tylko , że zmieniła kraj oraz otoczenie i palma jej do głowy odbiła, gdyż poczuł się jak na wakacjach. Jej przyszły mąż od rana do wieczora zapieprzał na budowie, a ona siedziała na dupie i się nudziła i wydawała tylko jego ciężko zarobione pieniądze ze wspólnego konta na jakieś głupoty. 

Pewnego razu jak on był w pracy, ta z nudów wlazła sobie na jakiś randkowy portal o tam poznała inżyniera z Afryki, z którym zaczęła sobie pisać. Chłopak na co dzień tyrał na budowie, a ona pisała sobie z murzynem, który ją podrywał. Jak widać nie wiele mu było potrzeba, aby ją przekonać do tego, aby rzuciła chłopaka, z którym była kilka lat i miała plany. Ta nie dość, że rzuciła chłopaka praktycznie bez słowa i wyprowadziła się w ciemno do człowieka, którego praktycznie nie znała, w obcym kraju, w obcym mieście, to jeszcze wyczyściła ich wspólne konto do zera, które przez ostatnie miesiące tylko on zasilał. 

Chłopak jeszcze próbował ratować związek na wszelkie sposoby, lecz ona była nieugięta, wredną, zimna, bez serca. Dosłownie jej nie poznawał. Zdruzgotany więc postanowił wrócić do Polski, niestety jak tylko wjechał do naszego kraju, to podjął najgorszą decyzję jaką tylko mógł w tej sytuacji podjąć. Skręcił w przygraniczny las i się tam powiesił.

Jak myślisz? Czy te byłe jakoś szczerze się przejęły swoimi byłymi facetami, którzy przez nie targnęli się na własne życie? Jak myślisz czy czegoś żałowały? Czy miały wyrzuty sumienia? Oczywiście, że nie. Może i jedna łezka im poleciała, ale na drugi dzień nie będą już o nich pamiętać, tak jak trzy dni po tragicznej śmierci mojego znajomego, jego dziewczyna na dyskotece już była z nowym chłopakiem. 

Ekstremalne sytuacje pokazały prawdziwe oblicze kobiet, których faceci wcześniej nie widzieli.  Gdzie leży problem? Jaki popełniono błąd w tej sytuacji?

Jaki popełniono błąd:

Błąd polegał na niedopasowaniu. Nie byli do nich dopasowani osobowością. Oni byli puszką , a one czołgiem, który rozjechał ich życie w drobny mak.  Jak wspominałem ci wcześniej, kobiety są różne. Jedne nasrają Ci tylko na buta, a drugie w identycznej sytuacji poszarpią spodnie i wejdą na łeb by sobie jeszcze poskakać i dobić.

Kwestia tego jakie ty kobiety do siebie dopuszczasz i na co im pozwalasz i czego ich uczysz. 

Jak widać na tych przykładach Ci kolesie byli dla nich zwyczajnie w świecie za dobrzy, a one to wykorzystywały i absolutnie nie doceniały.  Kurwa naprawdę trzeba być ślepym z miłości, żeby dziewczynie zbudować dom albo zapierdalać od rana do wieczora na budowie i pozwalać kobiecie w tym czasie nic nie robić, tylko siedzieć i się nudzić.

Różnica pomiędzy mężczyznami i kobietami:

Prawdę mówiąc, to kobiety się z nami nie pierdolą tak jak my z nimi to robimy.  Mój kolega kiedy pojechał do Londynu za swoją dziewczyną, która zakotwiczyła w nim już kilka miesięcy wcześniej. Przez kilka dni, chodząc od firmy do firmy szukając pracy, lecz bezskutecznie. Na początku jego pobytu nikt go nie chciał nawet nigdzie zatrudnić.

Co zrobiła jego na tamten czas dziewczyna widząc, że  chłopak szuka pracy, ale ciężko mu  coś to idzie. Czy pomogła mu? Czy mu coś podpowiedziała? Czy spytała się swoich znajomych o pracę dla niego? Oczywiście, że nie! Otworzyła mu lodówkę i powiedziała:

Od dziś moja półka jest na górze, a Twoja na dole. Mojego jedzenia, które kupiłam, proszę już więcej nie dotykać.

I kurwa w tej ekstremalnej sytuacji, w której jego dziewczyna i planowo przyszła żona widzi, że jemu już się pomału kończą zaoszczędzone pieniądze i nie może znaleźć pracy, zamiast mu jakoś pomóc, wesprzeć, podbudować, to zabrania mu dotykania jej jedzenia.  O czym to kurwa świadczyć może takie jej zachowanie? O czym to może świadczyć takie  jej postępowanie w stosunku do własnego chłopaka?

Masz jakieś problemy? Potrzebujesz jakiejś pomocy? A weź spierdalaj. Ja Ci nawet szklanki wody kurwa nie podam. Na mnie nie masz co nigdy liczyć! Musisz zawsze radzić sobie sam. Kiedy będzie się wszystko waliło i paliło, ja jeszcze doleje Ci oliwy do ognia, tak na dojebanie. 

Tu chłopaki popełnili, jeden, duży, błąd, który również  popełniają inni faceci, którzy kierują się tylko samym wyglądem kobiety i tylko na to zwracają swoją uwagę. Związali się z nieodpowiednimi dla nich kobietami. Związali się z kobietami, dla których byli po prostu za słabi i za dobrzy.

Goście byli w stosunku do kobiet jak puszka po piwie, a związali się z czołgiem że względu na jego wygląd. I to był ich poważny błąd, bo będąc miękkim siurkiem w relacjach damsko – męskim, będziesz zawsze rozjeżdżany przez każdą kobietę jaką tylko do siebie dopuścisz.

Jeśli w życiu jesteś miękkim siurem, który w związku kieruje się tylko i wyłącznie dobrem kobiety, to możesz przyciągnąć do siebie naprawdę popierdolone jednostki, które wejdą Ci na łeb, wysuszą finansowo, emocjonalnie, zabiorą wszystko i zniszczą Ci życie. Ten nieszczęsny żołnierz i brat mojej koleżanki byli w relacjach damsko – męskich właśnie takimi siurami, którzy na swojej drodze spotkali nieodpowiednie kobiety, do których po prostu nie pasowali.  

Żaden słaby facet, który jest miły, dobry, uczynny i który zawsze stawia wyżej dobro kobiety, kosztem swojego nie powinien wiązać się z kobietami silniejszymi od nich psychiczne, dla własnego dobra!

Jeśli chcesz się związać z taką kobietą, która jest jak czołg i rozjeżdża na swej drodze słabych facetów jak puszki po piwie, to powinieneś być  również jak czołg. A najlepiej żebyś był nie jak czołg, tylko jak pancerny pociąg, taki jak w filmie o Jamesie bondzie,gdzie jest scena, w której pancerny pociąg rozbija w pył stojący na torach czołg. Właśnie taki masz być w stosunku do kobiet. Nie możesz być jak Wykład puszka, bo każda kobieta będzie cię naginał jak tylko chce, a znajdą się również i takie, które cię zmiażdżą swoim butem i doświadczysz tego w ekstremalnych sytuacjach jakie na Ciebie wtedy spadną.

Od czego zależą ekstremalne sytuacje w relacjach z kobietami?

Ekstremalne sytuacje zależą głównie od Twojej pozycji w związku:

 • Jaki masz w nim szacunek.
 • Jaki masz autorytet.
 • Jakie budzisz zaufanie.

Jeśli w oczach kobiety masz dużą atrakcyjność, to ekstremalne sytuacje pomiędzy wami będą pojawiały się sporadycznie, a jak już się pojawią, to będą rozwiązywane z korzyścią dla Ciebie.

Jednak jak stracisz w oczach kobiety szacunek, kierownice w związku , a dodatkowo ona odeszła już od ciebie emocjonalni, to ekstremalnych sytuacji w waszym związku może być cała masa.  Wtedy każda wasza kłótnia czy wymiana zdań może być dla Ciebie ekstremalnym przeżyciem w którym będziesz dostrzegał prawdziwą twarz Twojej jeszcze kobiety. Będziesz widział prawdziwą twarz, ponieważ ona już się nawet nie będzie z niczym kryła. Pokaże Ci wtedy swoją prawdziwą twarz oi naturę.

Jak testować kobiety, wywołując sztucznie ekstremalne sytuacje pomiędzy wami

C.D. N

P.S

Nie czytałeś o mojej poprzednich zasadach, które mogą dać Ci do myślenia w relacjach damsko męskich, które są tylko małymi fragmentami z mojej drugiej książki Prawo Wzajemności – Instrukcja Obsługi Kobiet? Przeczytaj o tym teraz!

Od Czego Zależy Zachowanie i Postępowanie Kobiet w Stosunku Do Mężczyzn

 Co kobieta może sobie o Tobie pomyśleć?

Jakie tak naprawdę są kobiety?

Nie ratuję martwego związku

Jak szybko i skutecznie pogodzić się z obrażoną kobietą

Kiedy najlepiej zakończyć relacje z kobietą

Koniecznie przeczytaj, ponieważ kilkanaście osób po przeczytaniu tego fragmentu napisało do mnie z gratulacjami, że otworzył im oczy.

P.S II

Przeczytałeś? Dało do myślenia? Jak tak, to poleć ten wpis i całego tego bloga swoim zaufanym ludziom oraz zapisz się na darmowego newslettera i pobierz ponad 300 stron darmowego e – booka „ATRAKCYJNOŚĆ W PIGUŁCE”.

P.S III

Chcesz postawić mi piwo za to, że otworzyłem Ci oczy i dałem do myślenia? Możesz to zrobić klikając w poniższy link:

https://tipanddonation.com/damcidomyslenia

 

 

 

 

 

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

11 Komentarzy

 1. Grubo Tyab, tez miałem taka akcje za miękka faja byłem minęło troche czasu i mam to w ch*** ale smak upokorzenia zostaje ale przecież jej nie zapierdol**** 😀 w perspektywie czasu mogę powiedziec ze wyszło mi to na dobre lepsze panienki sie kręcą 🙂 No i czas było sie przesiąść z malucha do pancernego pociągu. Pozdrawiam i prawisz racje lubie to czytac.

   1. Nie pierd** , rób swoja robotę ten kto tu trafi moze sobie zycie uratować albo jezeli kumaty zmienić na duzo lepsze 😉 laaa ale jezeli historia z tym Afganistanem
    Jest prawdziwa to chyba bym spalił ta chatę bo wydaje mi sie ze czuje emocje jakie musiałby miec ten typ już św pamięci albo zesralbym jej sie na podłogę nie wiem haha 💩 z niecierpliwością czekam na 2 książkę kiedy planujesz to plus minus wydać ?

    1. Historia myślę, że prawdziwa w końcu wspominał o niej „guru” polskiego uwodzenia. W tym roku, a kiedy, to nie wiem. Trochę mi się nowych rzeczy na łeb zwaliło, więc muszę odstawić na boczny tor ten blog na chwilę.

    2. Jakbyś miał do czynienia z mundurowymi to w większości oni mają ostro sprawne mózgi przez wojsko :3 i jeszcze przez kościół… więc zabawne że poszedł się powiesić niż dać panci nauczkę ale no słabe jednostki giną, tak jest w przyrodzie…

  1. Pierwsza jest już dawno gotowa, ale przeciwności losu jeszcze mi nie pozwalają jej wypuścić oficjalnie na świat. Parę rzeczy trzeba załatwić, a na to nie mam chwilowo czasu. Będzie kosztowała tyle co butelka wódki czyli ok 40 zł. A druga to nie wiem kiedy będzie. W tym roku myślę, ale nie wiem.

 2. Odwalasz KAWAŁ SUPER ROBOTY!
  Kiedyś już pisałem, że trafiłem w dobrym momencie na Twoją stronę i dzięki temu NIE odwaliłem festiwalu frajerstwa! A mało brakowało. Im więcej tekstów publikujesz tym bardziej widzę, co było „nie halo”!
  DZIĘKI!

  1. Ja też dziękuję za motywację do działania, której już mam coraz mnie, aby prowadzić tego bloga 🙂

 3. Tyab, mówisz żeby w życiu nie być dobrą pizdeczką ale np u mnie w pracy jest rodzaj ludzi którzy są bardzo w porządku i mi bycie do nich w porządku OWOCUJE. Po prostu nie widzę sensu żeby coś tam manipulować z nimi bo po prostu o co tych ludzi poprosisz będzie zrobione i ja sam wtedy mam motywacje by im pomagać i się starać. TO jest właściwe zachowanie tak?
  Bo wiadomo że jest rodzaj ludzi, oni się nazywają homo soviectus czyli ludzie którzy jak będziesz dobry to uznają cię za lamusa do dojenia a jak będziesz skurwielem to będą cię nie lubić ale szanować cię bedąi tylko obgadywać za plecami. Takich ludzi zauważyłem musisz ciągle trzymać na dystans i nigdy zaufania…

  1. Prawo wzajemności – traktuj ludzi z wzajemnością. Jak ktoś jest dla Ciebie dobry, to i Ty bądź taki dla niego. Jak ktoś jest chujem, to nie witasz go chlebem i solą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button