Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Dlaczego stan emocjonalny mężczyzny pogarsza się po rozstaniu?

Dlaczego stan emocjonalny mężczyzny pogarsza się po rozstaniu?

Dlaczego stan emocjonalny mężczyzny pogarsza się po rozstaniu
Dlaczego stan emocjonalny mężczyzny pogarsza się po rozstaniu

Czy kiedykolwiek miałeś tak, że po zakończeniu związku czułeś się jak gówno? Nie mówię tutaj o poczuciu winy, które zacząłeś czuć w momencie rozstania, że to Twoja wina, bla, bla, bla i te całe pierdolenie.  Nie chodzi mi również o to, że przedawkowałeś miłość i psychologię inwestycji w związku i czujesz się jak ćpun co odstawił Heroinę. Chodzi mi o Twoje EGO, które było wykąpane w szambie. Chodzi mi o poczucie własnej wartości, które było zerowe. Nagle Twoje wszystkie sukcesy przechodziły do lamusa, a Ty zacząłeś się czuć jak totalny przegryw i nieudacznik życiowy. Ten wpis jest kontynuacją mojego poprzedniego wpisu:


Przeczytaj RównieżDlaczego stan emocjonalny byłej dziewczyny, polepsza się po rozstaniu


Dlaczego po rozstaniu pogarsza się stan emocjonalny mężczyzny?

 

Dlaczego po rozstaniu czujesz się jak gówno? Można posłużyć się  tutaj pewnym określeniem, które wielokrotnie mogłeś słyszeć w swoim związku z ust swojej byłej kobiety.

-Jesteś gównem na mych butach, ale i tak Cię kocham! Kocham Cię nawet takiego!

Swego czasu napisał do mnie facet, który chciał odzyskać swoją byłą kobietę. Popisaliśmy sobie i ogólnie gość był młody, wysportowany, ustawiony finansowo i kurwa nawet całkiem przystojny :):):) Jednak jego problemem było to, że był święcie przekonany, że jest gównem, frajerem, nieudacznikiem, nikim ważnym. Był przekonany, że jest brzydki, nikt go nie potrzebuje i nikt go kurwa nie zechce oraz nie pokocha, tak jak jego była dziewczyna, która oczywiście odeszła!

Gość wyglądał zajebiście! Miał wszystko co potrzeba by poznawać kobiety i stworzyć z nimi normalne relacje, ale jednak miał przekonanie w głowie, że jest nic nieznaczącym gównem, którego pokochać mocno może tylko jego była dziewczyna. I dlatego napisał do mnie w tej sprawie, abym pomógł mu ją odzyskać.


Przeczytaj Także: Jak odzyskać byłą dziewczynę


I tak jak chciałem go postawić na nogi, przemówić do rozsądku i analizowałem ich związek od momentu poznania, wejścia w związek, skupiając się na jego wartości, to nagle Eureka! Okazało się, że pod wieloma względami to jego była kobieta sprawiła, że poczuł się tak bezwartościowy, niczym gówno.

Oczywiście facet nie chciał się z tym zgodzić!

Ona była ideałem! Ósmym cudem świata, białym krukiem, którego stracił.  Ale kiedy wyciągniesz z jego własnej historii fakty, które sam opisał, bardzo trudno jest polemizować z faktem, że tak właśnie jest. Jednak żeby to dostrzec, to trzeba najpierw pierdolnąć baranka w ścianę i zdjąć różowe okulary z nosa.


Kobieca manipulacja w związku, którą czasem latami chłoną mężczyźni:

 

Dlaczego po zakończeniu związku, pogarsza się stan emocjonalny mężczyzny?

Ponieważ w związku dali złapać się na kobiecą manipulację, którą chłonęli przez cały jego okres trwania. Teraz powiem Ci o tej technice manipulacji. Czasami kobiety uczą się jej na różnych kursach dla kobiet i innych bzdurach, czasami kobiety robią to nawet nieświadomie lub dlatego, że widziały ten sam przykład w swojej rodzinie.

Kobieta poprzez okresową krytykę, wyolbrzymianie drobnych błędów i niepowodzeń, niezasłużone zrzędzenie na działania, a nawet wygląd, celowo próbuje obniżyć samoocenę mężczyzny, ale jednocześnie, równolegle z jej dewaluującymi działaniami, mówi, że lubi go, a nawet kocha, tak nieidealnego.

W rzeczywistości brzmi to tak:

-Jesteś gównem, oczywiście, ale i tak cię kocham ponad wszystko!

 • Potrafisz wszystko spierdolić, ale i tak Cię kocham!
 • Jesteś ofermą, ale i tak Cię kocham!
 • Jesteś pierdolnięty, ale i tak Cię kocham!
 • Nic nie potrafisz dobrze zrobić, ale nie martw się i tak Cię kocham!
 • Nie zarabiasz wystarczająco dużo, ale i tak Cię kocham
 • Masz małego chuja, ale  nie martw się, bo duże bolą :):):)
 • Nie powiem, że jesteś moim najlepszym kochankiem, ale i tak chcę być z Tobą!
 • Nie masz zbyt dobrego gustu w ubraniach, ale i tak cię kocham, jest mi z tobą dobrze i jestem zadowolona ze wszystkiego.

A więc jeśli mężczyzna, słuchając całego tego strumienia bzdur latami, w żaden sposób nie sprzeciwia się jej atakom i krytyce, a bardziej koncentruje się na tym, że okazuje mu mimo wszystko zainteresowanie i miłość, to jego podświadomość chłonie gówno, które obniża mu jego wartość oraz pewność siebie, a umysł logiczny skupia się na pozytywach – czyli miłości.  W taki sposób mężczyzna staje się nieświadomie ofiarą, która całkowicie będzie zdana na łaskę kobiety.


Jaki jest skutek takiej kobieciej manipulacji?

 

Będzie wynosił kobietę na piedestał. Ona dla niego będzie – tą jedyną! Gdzie on drugą taką znajdzie? Będzie chodził jak w zegarku, ponieważ  jeśli ona od niego odejdzie, to kto będzie chciał takiego przegrywa jak on? Tylko jego kobieta była taka kochana, że pokochała go przecież z wadami. Wzięła z dobrodziejstwem inwentarza.

Pamiętam jak po rozstaniu czułem się jak gówno. W kółko słyszałem od swojej byłej, że do niczego się nie nadaje. Od pół roku wyszukiwała we mnie same wady. Nie widziała żadnych zalet. Nie chwaliła mnie i nie doceniała za gesty i uczynki w jej stronę, tylko przypierdalała się nawet o źle postawiony kubek do kawy. I to trwało miesiącami! Człowiekowi, aż łeb puchł.

-Nic nigdy dobrze nie potrafisz zrobić! Nawet odstawić kubka po kawie na swoje miejsce!

Po czym nasmarkała w chusteczkę i rzuciła ją koło łóżka, by dopiero następnego dnia posprzątać, bo się kurwie nie chciało wstać z łóżka i do śmietniczki pójść wyrzucić. Po ostatnim związku byłem rozjebany emocjonalnie, fizycznie i psychicznie. Czułem się jak gówno, ale mimo wszystko miałem w głowie przekonanie – gdzie ja drugą taką znajdę?

Wyciągaj wnioski, by być mądrzejszym. A kobiety, które angażują się w takie bzdury, bezpiecznie wyrzucaj ze swojego życia na śmietnik. Na wypadek, gdybyś zapomniał, przypomnę ci, że kobieta, która jest blisko ciebie, powinna poprawić twój stan, zainspirować cię, a nie pogorszyć.


Przeczytaj Również: Jak napisać list do byłej dziewczyny, tak aby ją odzyskać


 

Jak odzyskać ex, byłą dziewczynę, która odeszła – poradniki na temat odzyskiwania byłych kobiet:

 

Mało Ci?

Chcesz więcej wiedzy na temat tego jak wrócić do byłej dziewczyny, ex żony czy kochanki?  Łap! Czym chata, bogata. Masz tu naprawdę konkretną i całkowicie darmową wiedzę na temat związków oraz odzyskiwania byłych kobiet.

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 3. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 4. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 5. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 6. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 7. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 8. Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę czy kochankę
 9. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną
 10. Jak odzyskać byłą dziewczynę, która odeszła

Wesprzyj mnie:

 

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi „małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten. Zamiast płacić jakimś frajerom za kursy na temat odzyskiwania byłych kobiet, możesz postawić mi kawę i docenić moją „pracę” :):):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Oceń wpis:

 

Jak dałem Ci do myślenia, to poleć mnie oraz tego bloga :):) Możesz również zapisać się na moją listę mailingową i być na bieżąco z blogami. W zamian za zapis dostaniesz ode mnie całkowicie darmową 300 stronicową książkę – ATRAKCYJNOŚĆ W PIGUŁCE, która również może Ci pomóc odzyskać byłą kobietę :):)

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button