Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Dlaczego stan emocjonalny byłej dziewczyny poprawia się po rozstaniu?

Dlaczego stan emocjonalny byłej dziewczyny poprawia się po rozstaniu?

Dlaczego stan ex, byłej dziewczyny lub żony, poprawia się od momentu rozstania
Dlaczego stan ex, byłej dziewczyny lub żony, poprawia się od momentu rozstania

Czy kiedykolwiek miałeś tak, że kiedy rozstałeś się z kobietą, to złapałeś doła, który jeszcze bardziej podkopał Twoje morale? Doła nie dlatego, że się rozstaliście, ale dlatego, że zobaczyłeś nagle swoją kobietę szczęśliwą, rozpromienioną, w zupełnie innym wydaniu. Miałeś wrażenie, że ona bez Ciebie rozkwita. Świetnie się bawi, imprezuje, rozwija się oraz wygląda. Rozstania często prowadzą do refleksji nad zmianami, zarówno w naszym życiu, jak i życiu naszych byłych partnerów. Wielu z nas doświadczyło chwili, gdy natrafiając na profil w internecie byłej żony czy partnerki, zauważamy, że jej życie wydaje się się poprawiać po rozstaniu.


Mało tego!

Zaczynamy czuć się okropnie! Uderza w nas poczucie winy, kiedy dochodzi do nas, że byliśmy dla naszej byłej partnerki tak naprawdę kulą u nogi. Zaczynamy czuć się źle kiedy widzimy jak na naszych oczach się zmienia nie do poznania, widząc jak odżyła. Zrobiła to, ale bez nas! Pamiętam jak rozstałem się z moją byłą dziewczyną, to przeżywałem masakrę w sercu, głowie i duszy.

Wiesz jak to jest!

Jest to Twoja pierwsza tak naprawdę poważna kobieta, z którą łączyły Cię wspólne plany na przyszłość oraz założenie rodziny. Byłeś z nią kilka lat, mieszkałeś oraz pracowałeś. Dodatkowo w związku przedawkowałeś miłość i psychologię inwestycji. W momencie rozstania rozpierdala Cię od środka, to uczucie, które tak naprawdę czujesz pierwszy raz. Rozpierdala Cię zazdrość, rozpierdala Cię smutek, rozpierdala Cię żal, rozpierdala Cię poczucie winy! Rozpierdala Cię widok szczęśliwej – już byłej kobiety, która będąc z Tobą tak się nie uśmiechała jak teraz.

Wyobraź sobie tylko jak możesz wyglądać z tak rozjebaną psychiką?

Oczywiście, że jak siedem nieszczęść. I teraz zestaw siebie i swoje morale z morale Twojej uśmiechniętej, szczęśliwej, byłej już kobiety.

Czy istnieje pomiędzy wami prawo wzajemności?

Oczywiście, że nie!

Pamiętam jak pracowałem z moją ex i byłem zbity jak pies. Nie mogłem skupić się na pracy, ponieważ widziałem moją szczęśliwą kobietę, która im bardziej widziała mnie rozjebanego na deskach, tym jeszcze mocniej promieniała. Tak mi się przynajmniej wydawało. Jeszcze pamiętam jak podchodziła do mnie i pocieszała mnie mówiąc:

-Nie smuć się! Wszystko będzie dobrze!

Ja pierdole! Jakie to było żałosne! Pamiętam jak po kilku tygodniach ciszy, dowiedziałem się od niej, że zamieszkała z nowym fagasem. Oczywiście był to nasz wspólny kolega z pracy, który ją popychał. Oczywiście w rozmowie nie omieszkała mi nie pytana wyznać, jaki on jest kochany, wspaniały, jak jest jej kurwa dobrze, że w końcu ma prawdziwego faceta – ( dodam tylko, że na tamten czas miał 19 lat, a ona 26). Jaki jest świetny w łóżku, że w końcu wie co to seks. Oczywiście również uderzyła w finanse! Że teraz mieszka kurwa ha ha ha na salonach ha ha, w kawalerce  ha ha ha. Kawalerkę na Wrzecionie w najnowszym na tamten czas bloku, nazywała salonami :):):)

Jak teraz sobie to przypomnę, to się uśmiecham pod nosem, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Czułem się gorszy od tamtego typa pod każdym względem. Czułem również poczucie winy, że ze mną tak nie było i tego jej nie mogłem dać, a dał jej ktoś zupełnie obcy. Czułem się tak, jakbym kurwa przegrał życie. Czułem się tak, że spierdoliłem związek z tak wspaniałą kobietą. Jednak dziś, z perspektywy czasu wiem, że spierdoliłem sobie łeb właśnie takim zjebanym myśleniem, a nie związek ze wspaniałą kobietą.

Ludzka natura jest taka, że zawsze chcemy się czymś pochwalić. Mądrzejsi ludzie już dawno się z tym pogodzili, ale większość tłumu nadal podąża za tym modelem  tzw. „sukcesu” najczęściej w pakiecie – postaw się, a zastaw się. Zobacz tylko na Instagram! Każdy piękny, młody, bogaty. Wycieczki w tropiki, najdroższe alkohole, restauracje, samochody, hotele. Ciągle coś wrzucają, ciągle się chwalą swoim bajecznym życiem.

Podobnie jest po zerwaniu. Wiesz po czym poznaję, że kobieta się rozstała z facetem?

Wrzuca na media społecznościowe oraz relacje wyzywające fotki, jakich wcześniej nie wrzucała. Selfie z dekoltem, z pełnym makijażem, w wyzywających ciuszkach. Nagle pokazuje, jaka to ona kurwa nie jest szczęśliwa. Widzisz, że zaczyna imprezować, szlajać się po klubach, przebywać w towarzystwie facetów. Wtedy już wiem, że nastąpiło rozstanie w jej życiu i można uderzać z bajerką :):):)

Skoro kobieta tak się zachowuje, to ona CHCE, żebyś to zobaczył. Więc będzie publikować tylko zdjęcia, na których jest taka, jakiej jej dawno nie widziałeś. Jest kurwa taka jak na początku waszego związku, kiedy to jeszcze miałeś dla niej jakąś wartość. Dlatego uderza Cię ten widok, ponieważ dawno go nie doświadczyłeś. Można powiedzieć, że jest to dla Ciebie nowość, kiedy Twoja była kobieta malowała się tylko na wesele, aż tu nagle widzisz ją na zdjęciach i myślisz sobie:

-Boże! Co ja zrobiłem! Co ja straciłem!

I już wpadłeś w jej gierkę! I już kurwa wpadłeś w pułapkę swojej byłej żony! Ona właśnie chciała bardzo, abyś tak pomyślał.

-Patrz co straciłeś!

Taki właśnie jest jej zamiar! Pokazać Ci na siłę, co straciłeś! Pamiętaj, że Ty nic nie straciłeś, bo tego kurwa nie miałeś. Nie daj się łapać na takie tanie manipulacje. To jest nic innego jak TEST i kobieca manipulacja, która ma sprawić, abyś poczuł się źle. Twoja ex będzie się dowartościowywać Twoim kosztem. Im bardziej będziesz zdołowany tym – co straciłeś, tym Twoja była żona, czy partnerka, będzie rosła w siłę. Twój widok będzie jej dodawał sił oraz satysfakcję. Będzie również dawał jej do myślenia, że jednak dobrze zrobiła, że od Ciebie odeszła.

Serio myślisz, że osoba szczęśliwa, która cały czas idzie do przodu, ma potrzebę chwalenia się tym, jak to jest jej teraz dobrze i jaka jest szczęśliwa? Czy  człowiek bogaty ma potrzebę udowadniania, że jest bogaty?

Oczywiście, że nie!

Tak robi tylko nowobogacki, któremu nagle wpadło trochę w portfelu. Jednak kiedy się przyzwyczai do pieniędzy, to nie będzie miał takiej potrzeby. Skoro była żona czy kobieta, tak usilnie chce pokazać, jaka to jest szczęśliwa, to znaczy, że jeszcze siedzą w niej emocje związane z byłym mężem czy facetem. Na pewno nie jest on dla niej obojętny, ponieważ jeśli byłby, to by nie miała nawet potrzeby mu udowadniać, ani pokazywać swojego tzw. „szczęścia”. Jeśli to robi, to może też oznaczać to, że w taki sposób chce ukarać psychicznie swojego byłego partnera za to, jaki był dla niej w związku. Może też to świadczyć również o jej kurewskim charakterze i w sumie zastanów się – czy serio chcesz wracać do takiej kobiety? Jeśli po zobaczeniu kilku relacji z nią w roli głównej, zapaliła Ci się lamka powrotu do byłej dziewczyny.


Przeczytaj Również: Jak odzyskać byłą dziewczynę, która odeszła


Przeczytaj Także: Jak napisać list do byłej dziewczyny, tak aby wróciła


Jeszcze lepiej, jeśli jest z innym facetem, a jeszcze fajniej, jeśli ma drogi samochód, mieszka na salonach, bla, bla, bla, ha ha ha. Wtedy słuchając tego co pierdoli i biorąc sobie do serca to co Ci pokazuje, możesz mieć guza na czole od walenia w ścianę z żalu.

Ale prawda jest taka, że ona się nie zmieniła. Nadal jest tą samą kobietą, którą była. Patrzysz na nią teraz tylko jako widz, a widzowie nie wiedzą, co jest pod spodem. Możesz być pewien, że to wciąż to samo. Nawet jeśli zaczęła chodzić na siłownię i stała się naprawdę atrakcyjna, jest taka sama jak na filmie – po prostu wraca na rynek. Znajdzie rżnięcie, a potem wróci do dawnej siebie ze zwisającymi cycami :):):) Nie rozpaczaj byku, wiesz, Ty jako jedyny wiesz co robić, aby stać się lepszym w rzeczywistości, a nie na pokaz.


Jak odzyskać ex, byłą dziewczynę, która odeszła – poradniki na temat odzyskiwania byłych kobiet:

 

Mało Ci?

Chcesz więcej wiedzy na temat tego jak wrócić do byłej dziewczyny, ex żony czy kochanki?  Łap! Czym chata, bogata. Masz tu naprawdę konkretną i całkowicie darmową wiedzę na temat związków oraz odzyskiwania byłych kobiet.

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 3. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 4. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 5. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 6. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 7. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 8. Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę czy kochankę
 9. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną
 10. Jak odzyskać byłą dziewczynę, która odeszła

Wesprzyj mnie:

 

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi „małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten. Zamiast płacić jakimś frajerom za kursy na temat odzyskiwania byłych kobiet, możesz postawić mi kawę i docenić moją „pracę” :):):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Oceń wpis:

 

Jak dałem Ci do myślenia, to poleć mnie oraz tego bloga :):) Możesz również zapisać się na moją listę mailingową i być na bieżąco z blogami. W zamian za zapis dostaniesz ode mnie całkowicie darmową 300 stronicową książkę – ATRAKCYJNOŚĆ W PIGUŁCE, która również może Ci pomóc odzyskać byłą kobietę :):)


 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

 1. Cóż powiedzieć? Wszystko prawda. Ja już lata temu trafiłem na Twoją stronę. Poczytałem. Wziąłem sobie do serca i nie przyfrajezylem. I po niemalże 5. latach odzywa się i ona. Jaka biedna i że… „źle zrobiła”. Hehe a co mnie to obchodzi. A ten tekst jest uzupełnieniem zachowań kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button